به انجمن خوش آمدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

Azadeh آواتار ها
    Status : Azadeh آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,848 بار در 694 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط soo_libra نمایش پست ها
    مرسی.
    اگه بخوایم مقایسه کنیم، با هزینه‌ی ِ زیر 100 تومن، کوله‌های چینی مثل ِ eye mountain و neeko به نظرتون ارجحه یا کوله‌های ِ فراز؟

راستش من طبیعت‌گرد حرفه‌ای نیستم ُ هرماهی یه بار- دوماهی یه بار توی تورهای طبیعت‌گردی(2 روزه) شرکت می‌کنم، نمی‌خوام بیشتر از این هزینه کنم.

آهان، چیزی که از خوندن پست های دوستان دستگیرم شد این بود که خیلی رو تناسب حجم کوله و فیزیک بدن تاکید می کردن.

من قدم یک و هفتاد و خورده‌ایه، در کل خیلی ریزه میزه نیستم. و اینکه معمولن هم عادت دارم وسیله با خودم زیاد ببرم.

چه حجمی رو برای کوله با همچین کاربری‌ای بهم توصیه می‌کنید؟
    کوله فراز دارم، خیلی راضی هستم. جمع و جور / راحت / حجم کوله ام 60 لیتره و یک گزینه خوبی داره که وسط کوله زیپ داره و راحت می تونی بازش کنی و وسیله ای که ته کوله هست درش میاری بدون اینکه همه وسایل رو بریزی بیرون.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    ** خداوند هيچگاه چيزي را که شايسته آن نباشي به تو نمي دهد .
    اين بدان معناست که با اعتماد به نفس کامل از آنچه خداوند بر سر راهت قرار مي دهد استفاده کني . هيچ چيز براي خدا غير ممکن نيست . **

همسفر گاه گدار
    Status : soo_libra آنلاین نیست.
    تشکر شده 40 بار در 19 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram نمایش پست ها
    من خودم فراز استفاده می کنم.
    قبل از فرار از هر کوله ای حتی دست دوز خودم استفاده می کردم منتها از یه کوهنورد یاد گرفتم سلامتی بیشتر از این ارزش داره. واسه همین کوله استاندارد خیلی مهمه. بین کوله های ایرانی و چینی که دیدم فراز فنی تره. بیشتر مدلهاش جیب کناری نداره و جمع و جوره. بند و جای اتصال ابزار هم زیاد داره. اونی که من دارم تنها مشکلش تهویه است که پشتتون عرق می کنه. بین مدلهای مختلفش هم 70+10 استانداردتره و واسه برنامه های دو و سه روزه هم جای کافی داره و به حدی هم بزرگ نیست که زیاد بار کنید و اذیت بشین (خودش بازدارنده است) یه 70+20 هم داشت که به نظرم به اندازه 70+10 استاندارد نیست. اگه می خوایین زیاد خرج نکنین و کوله استانداردی هم داشته باشین گزینه خوبیه.
    از اون دو مارکی که گفتین استفاده نکردم.

مهم اینه که کوله خوب رو بدن شما بشینه واسه همین یه فرد وارد که چند تا کوله بسته با خودتون ببرین بهتره.

ممنون از راهنمائیتون در مورد کوله‌های چینی و ایرانی، البته من پست قبلم رو قبل خوندن رهنمائی شما گذاشتم .

ولی حالا بلد ِ کوله از کجا پیدا کنم؟

وقتی کوله رو میندازم و بندهاش رو تنظیم می‌کنم به چه پارامترهائی باید دقت کنم تا متوجه شم برام مناسبه؟

ممنونم آزاده‌ی ِ عزیز.

کوله‌ی شما مدلش چیه؟
    می‌تونم عکسش رو ببینم؟
    کانال تلگرام آنوبانینی
    در مملکت چو غرش ِ شیران گذشت ُ رفت

این عوعو یِ سگان ِ شما نیز بگذرد

:54:

Azadeh آواتار ها
    Status : Azadeh آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,848 بار در 694 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط soo_libra نمایش پست ها
    ممنون از راهنمائیتون در مورد کوله‌های چینی و ایرانی، البته من پست قبلم رو قبل خوندن رهنمائی شما گذاشتم .

ولی حالا بلد ِ کوله از کجا پیدا کنم؟

وقتی کوله رو میندازم و بندهاش رو تنظیم می‌کنم به چه پارامترهائی باید دقت کنم تا متوجه شم برام مناسبه؟

ممنونم آزاده‌ی ِ عزیز.

کوله‌ی شما مدلش چیه؟
    می‌تونم عکسش رو ببینم؟
    مدل کوله فراز / 60 لیتر و رنگش هم قرمزه. شهریور ماه کوله رو خریدم. مشخصه البته اگر همین مدل تو بازار باشه. جای نگرانی نیست. کوله های فراز مورد تایید هست. حتما منیریه برین و ببینید.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    ** خداوند هيچگاه چيزي را که شايسته آن نباشي به تو نمي دهد .
    اين بدان معناست که با اعتماد به نفس کامل از آنچه خداوند بر سر راهت قرار مي دهد استفاده کني . هيچ چيز براي خدا غير ممکن نيست . **

4. کاربر مقابل از Azadeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Shelman (25-02-2012)

Dr Ernesto آواتار ها
    Status : Dr Ernesto آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,702 بار در 1,443 ارسال

یه زجری کشیدم دیروز تا تونستم مغازه فراز رو پیدا کنم
    1-دیگه اون مغازه قبلی وجود نداره که میگن پله میخورد میرفته بالا
    2-به جای اون پسر صاحب کالا یه مغازه ای با نام ونک اسپرت داره که بالاتر از میدان منیریه و نرسیده به خیابان سپه هستش(روبروی پاساژ تابان)
    3-کوله 50 لیتری 65000تومن و 60 لیتری 95000 تومن
    4- راستی این هم تلفنش 66971873
    کانال تلگرام آنوبانینی

ابنای روزگار به اخلاق زنده اند............................................ .......قومی که گشت فاقد اخلاق مردنی است

بهشت از دست آدم رفت،از اون روزی که گندم خورد..............ببین چی میشه اون کس که، یه جو از حق مردم خورد

@ge0tourism
    @sha_af
    @msadegh_sansari

khim.persianblog.ir

موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi آنلاین نیست.
    تشکر شده 14,108 بار در 3,582 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ernesto نمایش پست ها
    یه زجری کشیدم دیروز تا تونستم مغازه فراز رو پیدا کنم
    1-دیگه اون مغازه قبلی وجود نداره که میگن پله میخورد میرفته بالا
    2-به جای اون پسر صاحب کالا یه مغازه ای با نام ونک اسپرت داره که بالاتر از میدان منیریه و نرسیده به خیابان سپه هستش(روبروی پاساژ تابان)
    3-کوله 50 لیتری 65000تومن و 60 لیتری 95000 تومن
    4- راستی این هم تلفنش 66971873
    آدرس جدیدش کجاس؟
    یادمه آخرین باری که رفتم پیشش گفت میخوام مغازه رو ببرم پایین تر از میدون.

Dr Ernesto آواتار ها
    Status : Dr Ernesto آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,702 بار در 1,443 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    آدرس جدیدش کجاس؟
    یادمه آخرین باری که رفتم پیشش گفت میخوام مغازه رو ببرم پایین تر از میدون.
    همین آدرسی که گفتم مربوط به پسرش میشه که البته برندهای دیگری رو هم داشت
    آدرس خودش هم در همون حد که گفتن دیگه تو منیریه نیستش
    کانال تلگرام آنوبانینی

ابنای روزگار به اخلاق زنده اند............................................ .......قومی که گشت فاقد اخلاق مردنی است

بهشت از دست آدم رفت،از اون روزی که گندم خورد..............ببین چی میشه اون کس که، یه جو از حق مردم خورد

@ge0tourism
    @sha_af
    @msadegh_sansari

khim.persianblog.ir

تازه مسافر
    Status : abanegan آنلاین نیست.
    تشکر شده 23 بار در 10 ارسال

درود
    آدرس جدید فروشگاه فراز (اصلی) :پایین تر از میدان منیریه بعد از خیابان فرهنگ مجتمع تجاری دادرس طبقه دوم پلاک 210 و 211
    در ضمن فروشگاه ونک اسپرت ظاهرن ارتباطی با فراز نداره! آقای محمدیان هم حرفی درباره این فروشگاه (ونک اسپرت) نزدند.
    من پجشنبه پیش ایشون بودم یک کوله 40 طرح جدید خریداری کردم به قیمت 50000 تومن با 3سال گارانتی... همچنین یک هد لایت و بالشت بادی.
    در ضمن گفتن تا بعد از عید دیگه تولید ندارن بعد از عید هم بدلیل شرایط کشور معلوم نیست که بشه تولید داشته باشن
    در کل از مصاحبت و خربد از ایشون واقعن لذت بردم. به آرزوی روزی که این اقلیت به اکثریت جامعه ایرانی بدل گردد.

9. 2 کاربر مقابل از abanegan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

farshid37 (25-02-2012), Shelman (25-02-2012)

همسفر پایه
    Shelman آواتار ها
    Status : Shelman آنلاین نیست.
    تشکر شده 3,149 بار در 964 ارسال

من از اذر ماه یه دونه اش رو دارم. یه 50 لیتری رو خریدم 55.000 تومن و یه زیر انداز هم بهم اشانتیون داد. آدم واقعا خارق العاده هست این آقای محمدیان. به طوری کلی کوله هاشون نسبت به نمونه های قدیمی تر خیلی بهتر ( از نظر راحتی و امکانات ) شده. یه زیپ در کنارش تعبیه کرده که در نگاه اول به درد نخور میاد ولی وقتی توی کار میاد حسابی به درد خوره.
    در ضمن جنس زیره اش رو هم عوض کرده و یه تکنولوژی ضد آب - ضد حریق - ضد خش استفاده کرده. وقتی که کوله ام توی رودخونه افتاد بهم اثبات شد.
    به نظر من اگر واقعا قصد خرید کوله آرزون قیمت رو دارید برای نیکو یا برند های مشابه هزینه نکنید. کوله های eye هم به خاطر امکاناتش ولی جنسش از این کوله های فراز ضعیف تره.

من این کوله رو برای برنامه های یه روزه ام هم استفاده کرده ام و اگر درست کالیبره اش کنید واقعا اذیت نمی کنم.

یه دوست کهنه کار داشتم به من پیشنهاد کرد یا سرمه ای بگیرم یا زرد. چون رنگ های دیگه به مرور زمان که آفتاب بهشون می خوره ته رنگ زردی می گیره ولی این دو رنگ بیشترین دوام رو دارند.

تنها ایرادی که می تونم به این کوله وارد کنم نسبت به نمونه های خارجی کم بودن جیب هاشه ...
    کانال تلگرام آنوبانینی
    چقدره نادونی تو ای پسر!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع