به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    تازه مسافر
    Status : mehranmus آنلاین نیست.
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

پیش فرض مسير پيشنهادي كردستان

سلام دوستان عزيز . من قصد دارم هفته آينده به مدت 3 روز از استان كردستان بازديد كنم. ورود 3 شنبه حوالي عصراز استان همدان - خروج جمعه ظهر به سمت تهران. با توجه به اينكه تا كنون مسافرتي به اين مسير نداشتم لطفا مسير پيشنهادي به من معرفي كنيد. اولويت بنده طبيعت گردي مي باشد. در صورت امكان هتل و يا مكان مناسب اقامت هم ارائه بديد. پيشاپيش متشكرم

Dr Ernesto آواتار ها
    Status : Dr Ernesto آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,702 بار در 1,443 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranmus نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز . من قصد دارم هفته آينده به مدت 3 روز از استان كردستان بازديد كنم. ورود 3 شنبه حوالي عصراز استان همدان - خروج جمعه ظهر به سمت تهران. با توجه به اينكه تا كنون مسافرتي به اين مسير نداشتم لطفا مسير پيشنهادي به من معرفي كنيد. اولويت بنده طبيعت گردي مي باشد. در صورت امكان هتل و يا مكان مناسب اقامت هم ارائه بديد. پيشاپيش متشكرم
    کردستان یک غار بسیار زیبای کرفتو در دیواندره دارد(البته غار سهولان بین مهاباد و بوکان و غار قوری قلعه در شهر پاوه استان کرمانشاه هم دیدنی است)
    منطقه زیبای اورامانات و دریاچه مریوان هم زیباست.روستاهای پالنگان،هجیج و اورامان تخت هم رویایی است.
    محل اقامت واسه هتل ،در شهر مریوان مهمانسرای ایرانگردی که جای بسیار عالی مشرف به دریاچه زریوار داره
    http://www.ittic.com/marivan/Default.aspx?init

http://www.anobanini.net/forum/showt...%A7%D8%AF-1390

http://www.anobanini.net/forum/showt...%A7%D9%87-1390

کانال تلگرام آنوبانینی

ابنای روزگار به اخلاق زنده اند............................................ .......قومی که گشت فاقد اخلاق مردنی است

بهشت از دست آدم رفت،از اون روزی که گندم خورد..............ببین چی میشه اون کس که، یه جو از حق مردم خورد

@ge0tourism
    @sha_af
    @msadegh_sansari

khim.persianblog.ir

3. 2 کاربر مقابل از Dr Ernesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mehranmus (18-07-2011), nil_hhh (23-05-2012)

Dr Ernesto آواتار ها

با توجه به اینکه همدان هستی،خیلی اوضاعت خوبه
    همدان - سنندج - دیواندره(غار کرفتو) - سقز(قلعه کهن زیویه){از همون جاده کرفتو به زیویه راه هستش و بعد راه هست واسه سقز} - مریوان(دریاچه زریوار و مهمانسرای ایرانگردی)- سروآباد - اورامان تخت(اقامت در هتل زیبا) - نوسود (جاده های زیبا و کوهستانی و البته خطرناک) - پاوه(غار قوری قلعه) - کرمانشاه - سنندج

البته خیلی رو این مسیر وقت نذاشتم.
    میتونی از مریوان به سمت اورامان تخت نری و از روستاهای هجیج و پالنگان دیدن کنی.
    کانال تلگرام آنوبانینی

ابنای روزگار به اخلاق زنده اند............................................ .......قومی که گشت فاقد اخلاق مردنی است

بهشت از دست آدم رفت،از اون روزی که گندم خورد..............ببین چی میشه اون کس که، یه جو از حق مردم خورد

@ge0tourism
    @sha_af
    @msadegh_sansari

khim.persianblog.ir

5. 2 کاربر مقابل از Dr Ernesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mehranmus (18-07-2011), جواد شریعتی (26-09-2012)

تازه مسافر

Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط Ernesto نمایش پست ها
    با توجه به اینکه همدان هستی،خیلی اوضاعت خوبه
    همدان - سنندج - دیواندره(غار کرفتو) - سقز(قلعه کهن زیویه){از همون جاده کرفتو به زیویه راه هستش و بعد راه هست واسه سقز} - مریوان(دریاچه زریوار و مهمانسرای ایرانگردی)- سروآباد - اورامان تخت(اقامت در هتل زیبا) - نوسود (جاده های زیبا و کوهستانی و البته خطرناک) - پاوه(غار قوری قلعه) - کرمانشاه - سنندج

البته خیلی رو این مسیر وقت نذاشتم.
    میتونی از مریوان به سمت اورامان تخت نری و از روستاهای هجیج و پالنگان دیدن کنی.
    دوست عزيز ممنون از راهنمايي خيلي خوبتون. من برنامه شما رو كمي با شرايط خودم تطبيق مي دم بازم راهنماييم كنيد ممنون مي شم. راستش مسير پيشنهادي فوقالعاده شما باعث شد من يه مقدار بيشتر راهنمايي بخوام و نظرتون رو جويا بشم
    من 2شنبه صبح از تهران به سمت ساوه و همدان حركت مي كنم. تا ظهر ناهار و غار عليصدر.
    بعد به سمت لالجين ميرم و بعدش همدان كه بتونم اتاق بگيرم.
    عصر ميرم سراغ گنجنامه + تله كابين + كتيبه ها
    اگر بتونم شب هم ميرم تپه هاي عباس آباد
    فردا صبح آرامگاه ابوعلي سينا و بابا طاهر
    بعد حركت به سمت كردستان و سنندج
    يك شب اقامت در سنندج (اگر مقدور هست جايي رو براي گردش پيشنهاد بديد كه نزديك سنندج باشه)
    حركت به سمت مريوان- سروآباد - و اقامت در مريوان , درياچه زريوار
    بعد هم حركت به سمت اورامان يا برگشت به سنندج (با توجه به اينكه گفته بودي جاده مستقيم به سقز خاكي هست و كف ماشين گير مي كنه) و عزيمت به ديواندره و شريف آباد و روستاي بس
    روز آخر هم خدابنده (خرمده) غار كتله خور و سپس ابهر و اتوبان قزوين تهران
    ویرایش توسط mehranmus : 18-07-2011 در ساعت 01:39 PM

Dr Ernesto آواتار ها

دوست عزيز ممنون از راهنمايي خيلي خوبتون. من برنامه شما رو كمي با شرايط خودم تطبيق مي دم بازم راهنماييم كنيد ممنون مي شم. راستش مسير پيشنهادي فوقالعاده شما باعث شد من يه مقدار بيشتر راهنمايي بخوام و نظرتون رو جويا بشم
    من 2شنبه صبح از تهران به سمت ساوه و همدان حركت مي كنم. تا ظهر ناهار و غار عليصدر.
    بعد به سمت لالجين ميرم و بعدش همدان كه بتونم اتاق بگيرم.
    عصر ميرم سراغ گنجنامه + تله كابين + كتيبه ها
    اگر بتونم شب هم ميرم تپه هاي عباس آباد
    فردا صبح آرامگاه ابوعلي سينا و بابا طاهر
    بعد حركت به سمت كردستان و سنندج
    يك شب اقامت در سنندج (اگر مقدور هست جايي رو براي گردش پيشنهاد بديد كه نزديك سنندج باشه)
    حركت به سمت مريوان- سروآباد - و اقامت در مريوان اگر جا گير بياد تو مهمانسراي جهانگردي در جوار درياچه زريوار
    (حقيقتش جاي اورامان تخت رو نتونستم پيدا كنم.)
    روز بعد حركت به سمت سقز (جاده مستقيم مريوان چناره سوته سقز خاكي هست يا آسفالت) از اونجا هم به سمت ديواندره شريف آباد روستاي بس غار كرفتو و اگر بشه شب اقامت در بيجار
    روز آخر هم برم خدابنده (خرمدره) غار كتله خور - ابهر اتوبان قزوين و نهايتا تهران
    بازم ممنون كه برنامه طولاني منو مي خونيد و پيشنهاداتتون رو برام اعلام مي كنيد.

خواهش می کنم.

روز اول : ساوه - غار علیصدر و لاله جین .در همدان، عصر برو بوعلی سینا و بابا طاهر و تپه باستانی هگمتانه
    روز دوم : صبح برو گنجنامه و عباس آباد و از جاده گردنه عباس آباد به سمت تویسرکان(بقعه حیقوق نبی و مقبره رضی الدین آرتیمانی دومین غزل سرای بزرگ ایران بعد از حافظ) بعدش برو به سمت کنگاور(معبد آناهیتا) و از اونجا هم کرمانشاه(طاق بستان و کتیبه بیستون)
    روز سوم:کرمانشاه - پاوه(غار قوری قلعه) - نودشه - جاده به سمت مریوان دست راست میره روستای اورامان تخت - راه را برمیگردی - مریوان (زریوار)
    روز چهارم: مریوان - سقز(زیویه) - از همون جاده ادامه بری میخوری به غار کرفتو - ادامه مسیر هم میرسونتت به تکاب(تخت سلیمان)
    روز پنجم : تکاب - بیجار - سلطانیه - قزوین - تهران

1- جاده سقز-مریوان یه مقدار کمی خاکی-آسفالته هستش.یعنی آسفالته بوده که الان خراب شده.
    2-غار کتله خور یه جای پرتی هستش و میتونی بذاری واسه یه سفر دیگه
    3-سنندج هم میتونی بذاری واسه یه وقت دیگه.

http://www.ittic.com/alisadr/Default.aspx?init&init
    http://www.ittic.com/marivan/Default.aspx?init
    http://www.ittic.com/sanandaj/Default.aspx?init
    http://www.ittic.com/zanjan/

کانال تلگرام آنوبانینی

@ge0tourism
    @sha_af
    @msadegh_sansari

khim.persianblog.ir

8. 2 کاربر مقابل از Dr Ernesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mehranmus (18-07-2011), هیرسا (08-05-2014)

تازه مسافر

Thumbs up مسير هاي پيشنهادي

ضمن تشكر بابت مسير پيشنهادي كه ارائه كرديد.
    يه پيشنهاد داشتم اونم اين هست كه با توجه به اطلاعات كامل شما ، در خصوص هر كدام از استانها يه مسير پيشنهادي ارائه بديد. بر اساس زمان بندي هاي مختلف2 تا 7 روزه
    فكر كنم با اين كار بتونيد بيشترين كمك رو به دوستان ارائه كنيد و بيشترين مخاطب رو داشته باشيد
    ببينيد اين نمونه كاري هست كه پيشنهاد دادم. اما ايراد بزرگش اين هست كه برنامه زمانبندي نداره و خيلي ناقص هست
    http://www.yasiupload.com/uploads/13...3032254371.pdf
    با اينكه اطلاعات من در برابر شما ناچيز هست اما اگر كمكي از من بر بياد خوشحال مي شم

Dr Ernesto آواتار ها

ضمن تشكر بابت مسير پيشنهادي كه ارائه كرديد.
    يه پيشنهاد داشتم اونم اين هست كه با توجه به اطلاعات كامل شما ، در خصوص هر كدام از استانها يه مسير پيشنهادي ارائه بديد. بر اساس زمان بندي هاي مختلف2 تا 7 روزه
    فكر كنم با اين كار بتونيد بيشترين كمك رو به دوستان ارائه كنيد و بيشترين مخاطب رو داشته باشيد
    ببينيد اين نمونه كاري هست كه پيشنهاد دادم. اما ايراد بزرگش اين هست كه برنامه زمانبندي نداره و خيلي ناقص هست
    http://www.yasiupload.com/uploads/13...3032254371.pdf
    با اينكه اطلاعات من در برابر شما ناچيز هست اما اگر كمكي از من بر بياد خوشحال مي شم
    1-سایت ف ی ل ت ر بود.
    2-برنامه هر کس با توجه به علایق و توانش متفاوته.من عادت دارم همیشه ساعت 3 صبح حرکت کنم و بیشترین بازده جسمی رو از بازدیدها داشته باشم.ولی شاید شما اینجوری نباشی
    3-تو میتونی باید ببینی چی میخوای و هدفت چی هست.
    4-واسه دیدن عجله نکن.باز هم اگه خدا بخواد،میتونی بری واسه گردشگری تو این مناطق.من 3بار کردستان رفتم،ولی هر بار یه جای خاصی رو میرم.
    5-تعیین چندین مسیر خیلی سخته،ولی چشم انجام میدم.
    کانال تلگرام آنوبانینی

@ge0tourism
    @sha_af
    @msadegh_sansari

khim.persianblog.ir

11. کاربر مقابل از Dr Ernesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mehranmus (18-07-2011)

تازه مسافر

سلام. خسسته نباشي مي گم بابت زحمتهايي كه براي سايت مي كشد. نمونه اي از كاري كه مد نظرم بود انجام شده لينكش رو مي زارم برات اما اين خيلي ابتدايي هست بايد خيلي پخته بشهفكر كنم اگر تيمي رو براي اين كار تشكيل بدي نتيجه خوبي بگيري http://www.hotelyar.com/tourist_roads.phpشاد باشي

تازه مسافر
    Status : هیرسا آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام

ما تصمیم داریم به زودی به کردستان بریم

برنامه ای که خودم ریختم : از قزوین صبح حرکت میکنیم به سمت سنندج حوالی ظهر میرسیم تا شب گردش تو سنندج (جاهای دیدنی که پیشنهاد میدین با توجه به زمانمون ؟؟جاهایی که شبیه هم نباشه و از همه جالبتر باشه لطفا )، شب میمونیم، صبح حرکت به سمت مریوان که تو مسیر از روستای نگل دیدن میکنیم

شب اقامت در مریوان (نمیخوایم خیلی هزینه اقامت بدیم نمیدونم مریوان خانه معلم داره یا نه؟؟ چون تو اینترنتم نتونستم پیدا کنم)

فردا صبح حرکت به سمت روستای اورامان تخت (جای دیدنیش فقط مقبره پیر شالیار هستش؟؟)

اما مسیر برگشتو نمیدونم ؟؟ اصلا نمیدونم رفتیم اورامان شب برگردیم مریوان یا میشه جای دیگه ای رو هم رفت و دید و شب اقامت داشت؟

مسیر برگشتمونم میخوام متفاوت باشه یعنی دوباره برنگردیم سنندج و همدان!!!!

ممنون میشم راهنمائیم کنین میخوام نهایت استفاده رو از چهار روز ببرم

mra1544 آواتار ها
    Status : mra1544 آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,184 بار در 366 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط هیرسا نمایش پست ها
    سلام

ما تصمیم داریم به زودی به کردستان بریم

برنامه ای که خودم ریختم : از قزوین صبح حرکت میکنیم به سمت سنندج حوالی ظهر میرسیم تا شب گردش تو سنندج (جاهای دیدنی که پیشنهاد میدین با توجه به زمانمون ؟؟جاهایی که شبیه هم نباشه و از همه جالبتر باشه لطفا )، شب میمونیم، صبح حرکت به سمت مریوان که تو مسیر از روستای نگل دیدن میکنیم

شب اقامت در مریوان (نمیخوایم خیلی هزینه اقامت بدیم نمیدونم مریوان خانه معلم داره یا نه؟؟ چون تو اینترنتم نتونستم پیدا کنم)

فردا صبح حرکت به سمت روستای اورامان تخت (جای دیدنیش فقط مقبره پیر شالیار هستش؟؟)

اما مسیر برگشتو نمیدونم ؟؟ اصلا نمیدونم رفتیم اورامان شب برگردیم مریوان یا میشه جای دیگه ای رو هم رفت و دید و شب اقامت داشت؟

مسیر برگشتمونم میخوام متفاوت باشه یعنی دوباره برنگردیم سنندج و همدان!!!!

ممنون میشم راهنمائیم کنین میخوام نهایت استفاده رو از چهار روز ببرم
    چند روزه میخوای بری تا بیشتر بتونم کمک کنم
    کانال تلگرام آنوبانینی
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی ..............صوفی نشود صافی تا درنکشد جامی

15. کاربر مقابل از mra1544 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

هیرسا (08-05-2014)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع