به انجمن خوش آمدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
    همسفر پایه
    Shelman آواتار ها
    Status : Shelman آنلاین نیست.
    تشکر شده 3,149 بار در 964 ارسال

من از موبایلم استفاده می کنم . هم تماس می گیرم . هم اس ام اس می زنم و هم با اینترنتش خیلی کار دارم و به دردم می خوره .

قبل از اینکه خطوط ایرانسل بیاد تو بازار ، یه گوشی داشتم که فقط زنگ می خورد و صبح ها هم بیدارم می کرد. ولی بعد که یه خط اعتباری ایرانسل خریدم اونم به قیمت 30.000 تومن رفتم یه گوشی حسابی هم خریدم .

تمام منظورم از این داستان ها که بالا گفتم اینه: هر وسیله ای که می خری باید به دردت بخوره. یکی موبایل می خره برای پز دادن . خوب نهایت اشتباهه، یکی هم دو تا خط داره هر دوتاشم مدام زنگ می زنه و سر ماه هم یه صد میلیونی توی حسابشه این آدم باید بره یه خط سوم هم بخره .

ولی وسط طبیعت موبایل من حکم دوربین عکاسیم رو داره . زیاد برام پیش اومده که وسط سفر بودم و حتی رئیسم رو رد تماس کردم چه برسه به دوستان ...

به طور کلی برای کسی خوبه که ازش استفاده بکنه نه به صورت دکوری از گردن آویزون کنه یا بزاره تو جیبش ...
    کانال تلگرام آنوبانینی
    چقدره نادونی تو ای پسر!!

تازه مسافر
    Status : Ali M آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام به دوستان عزیز
    کلا از زمانی که موبایل وارد ایران شد تو خیلی از موارد درست و کارآمد استفاده نشد.
    یه مدت که جنبه تجملات داشت و بعد از اینکه قیمتش مناسب شد، جنبه های دیگه پیدا کرد.
    البته از حق نگذریم کسانی هم هستن از موبایل به وقت و اصولی استفاده می کنن.
    من با بودن موبایل در سفرها موافقم. البته طوری نباشه که بعد از هر سفر وقتی می خوای از خاطرات سفرت بگی یا بنویسی، بیشترین درصد اونو زنگ زدن موبایلت و یا اسمس هات تشکیل بده.(این نظر شخصی منه)

یادم میاد 2 یا 3 سال پیش وقتی میخواستم با یه گروه کوهنوردی به ارتفاعات اطراف تهران بریم(تو زمستون) سرپرست برنامه خواست تا هر کدوممون یه موبایل حتما با خودمون داشته باشیم.وقتی دلیلش رو پرسیدیم، در جواب گفتن: در مواقعی که برای کسی حادثه ای رخ بده و از گروه جدا بیوفته و کسی اونو نتونه پیدا کونه، مخابرات این قدرتو داره که با داشتن شماره طرف اونرو ردیابی کنه، حتی اگه آنتن هم نده ، میتونه آخرین نقطه ای که آنتن داشترو مشخص کنه که این کمک خوبی برای تیم امداد و نجات میشه.(که امیدوارم هیچ وقت این اتفاق برای کسی نیوفته، مخصوصا بچه های آنوبانینی)
    سندیت موضوع رو نتونستم پیدا کنم. ولی اگر واقعیت داشته باشه، اون وقت داشتن موبایل واجب میشه. مخصوصا در سفرهایی که تعداد نفرات کمتره.

تازه مسافر
    Status : ammarhosseini آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

یه دفه ای وسط طبیعت نوردی بهت ضدحال می زنن و می گن فلانی فوت کرد !!! اون موقع بیا و درستش کن !!!! پس بهتره خاموش باشه

همسفر پایه
    majid_b آواتار ها
    Status : majid_b آنلاین نیست.
    تشکر شده 280 بار در 125 ارسال

داشتن موبایل یعنی ایمنی، حتما باید باشه، باتری اضافه و انواع سیم کارت های اپراتور های مختلفم به نظر من باید باشه، اگه اتفاقی افتاد، داشتن موبایلی که آنتن میده، یعنی دلیلی برای امید داشتن به زندگی و کمک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع