به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    همسفر گاه گدار
    Status : قاسم احمری آنلاین نیست.
    تشکر شده 197 بار در 59 ارسال

پیش فرض نصب قلاب های ابداعی بر روی چادر کوهنوردی در تسریع در باز و بست آن

با توجه به اینکه بستهای اصلی چادر کوهنوردی کمیاب و اصلا پیدا نمیشه لذا شما میتونید از قلاب های ابداعی خود کاری کنید که دیگر نیازی به رد کردن تیرکها از لیفه های مخصوص در چادر کوهنوردی نباشید و به این وسیله هم سریع بتوانید چادر را برپا کنید و هم سریع آنرا جمع کنید

ا

از گیره لباس در اطاق ماشین سمند هم میتوانید استفاده کنید برای این کار مناسب و محکم است ولی متاسفانه دریغ از یکی از آن هر چه به نمایندگی های ایران خودرو رفتم حتی یک دانه از آنها را هم نداشتند که بخرم

قبل از نصب قلاب بر روی چادر

بعد از نصب قلاب بر روی چادر کافیست هر طرف 4 تا 5 عدد نصب نمائید

یا حتی میتوانید بوسیه چند تسمه اسکلتی برای کفه چادر خود تهیه و تیرکها را روی آن نصب کنید و از آن در مکانهای مختلفی بهر ه ببرید مثلا استفاده wc یا در کنار دریا بلحاظ اینکه شن و ماسه داخل چادر نرود از این روش استفاده کنید

با بردن فقط پوش دوم چادر میتوانید سبکتر سفر کنید و از اسکلت چادر بهره ببرید و یک چادر بدون کفه درست کنید

میتوانید اززیر انداز معمولی خود استفاده و آنرا با تجهیز چند عدد تیرک به یک چادر تبدیل کنید

از سر نوشابه هم برای اتصال دو تیرک استفاده کنید

نمائی زیبا از اراک از فراز خط الراس کوه سرخه

2. 2 کاربر مقابل از قاسم احمری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

firooz (13-06-2018), Mehdi (09-06-2018)

تازه مسافر
    Status : firooz آنلاین نیست.
    تشکر شده 18 بار در 14 ارسال

ایول نداره! به خدا ایول دارد اساسی.
    آقا احمری من این در شیشه نوشابه را نفهمیدم. استفاده از زیر انداز و تسمه به عنوان قید چادر عالی بود

همسفر گاه گدار
    Status : قاسم احمری آنلاین نیست.
    تشکر شده 197 بار در 59 ارسال

سلام و تشکر از مرحمت شما
    من هم تو نصب چادر خیلی حساس هستم دوست داره سریع نصب بشه سرع هم باز بشه و این راه حل را تقدیم کردیم
    درمورد شیشه نوشابه فرمودید در قسمت بالای تقاطع تیرکها غالبا از یک تیکه نخ یا بندیلک استفاده میشه که ممکنه با وزش باد جای آن تغییر کنه ولی با استفاده از قسمت بالای شیشه نوشابه میتونید دوعدد شیار با هویه برقی عمود برهم ایجاد کنید یکی از این شیارها به اندازه قطر تیرک باید پائین تر از شیار تیرک بالائی باشد بعد به راحتی دو تیرک روی هم سوار شده و در نوشابه آن را محکم به هم نگه میدارد و تکون نمیخوره مشابه خارجیش بسیار پیشرفته و عالی است که هزار سال دیگه هم ایران نمیاد

5. کاربر مقابل از قاسم احمری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

firooz (19-07-2018)

کلمات کلیدی این موضوع