به انجمن خوش آمدید
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36
    تازه مسافر
    Status : kfarah82 آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض Re: سفرهاى نوروزى دوستان (فروردين 1389)

سلام دوستان عزیز . سال نو مبارک . امیدوارم امسال بهترین سال عمرتان باشد و به بالاترین آرزوهایتان برسید انشاالله .
    من به همراه خانواده و دوستان به جزیره قشم رفتیم . خیلی خوش گذشت چون اولین بار بود که جنوب می رفتم . البته ایران گردی کردیم . در مسیر اصفهان و شیراز و یزد هم دیدیم . سعی می کنم در اولین فرصت عکسهای که گرفیتم رو براتون بگذارم . امیدوارم امسال بتونیم در برنامه هاتون همراه باشیم .البته اگه برنامه های باشه که بشه با بچه ها اومد . با تشکر

تازه مسافر
    Status : aminzadehm آنلاین نیست.

با سلام به همه دوستان :)
    من تازه به جمع دوستان پیوستم ( البته همیشه میل های شما رو دریافت می کردم و در جریان سفرهای شما بودم و جا داره همین جا از این اطلاع رسانی تشکر کنم )
    خوشحالم از اینکه دوستان را اینقدر فعال می بینم و امیدوارم همیشه شاد باشید . می خواستم به همه دوستان بازدید از چشمه زیبای باداب سورت را پیشنهاد نمایم . بسیار زیباست .
    البته در زمستان به دلیل وجود قندیل های یخی زیباتر است ، اما در فصل بهار هم بسیار زیباست .
    عید امسال آنجا بودم و جای همه دوستان سبز @};-

می خواستم عکسهایی از اونجا بزارم ، اما حجم عکسهام خیلی زیاد بود و ضمنا یکی از دوستان زحمت کشیدن و عکسهای بسیار زیبایی از این چشمه گذاشتند .

Majid آواتار ها
    Status : Majid آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,747 بار در 1,106 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط aminzadehm
    با سلام به همه دوستان :)
    من تازه به جمع دوستان پیوستم ( البته همیشه میل های شما رو دریافت می کردم و در جریان سفرهای شما بودم و جا داره همین جا از این اطلاع رسانی تشکر کنم )
    خوشحالم از اینکه دوستان را اینقدر فعال می بینم و امیدوارم همیشه شاد باشید . می خواستم به همه دوستان بازدید از چشمه زیبای باداب سورت را پیشنهاد نمایم . بسیار زیباست .
    البته در زمستان به دلیل وجود قندیل های یخی زیباتر است ، اما در فصل بهار هم بسیار زیباست .
    عید امسال آنجا بودم و جای همه دوستان سبز @};-

می خواستم عکسهایی از اونجا بزارم ، اما حجم عکسهام خیلی زیاد بود و ضمنا یکی از دوستان زحمت کشیدن و عکسهای بسیار زیبایی از این چشمه گذاشتند .
    سلام به انجمن خوش آمدید :)
    منتظر حضور شما در برنامه ها هستیم :ymhug:
    حتما اگر فرصتی پیش بیاد به این چشمه سر خواهیم زد
    ممنون و سپاس @};- @};-
    کانال تلگرام آنوبانینی
    روزنه های زمین زنانی زنا زاده و زنا کارند که زندانی اند در زوایای هرزگی
    چون مگس حاضر شود در هر طعام . . . . از وقاحت بی‌صلاح و بی‌سلام

به نیمه ره زندگی راه جوی . . . . . ز چشم حسودان بی آبروی

کی به انداختن سنگ پیاپی در آب . . . " ماه " را میشود از خاطره ی آب گرفت؟

دلم آنجاست که آن " دلبر عیار " آنجاست . . تنم اینجاست سقیم و دلم آنجاست مقیم

عاشقی مقدور هر عیاش نیست
    . . . . غم کشیدن صنعت نقاش نیست
    دوستی با مردم دانا نکوست . . . . . . دشمن دانا به از نادان دوست

تازه مسافر
    Status : sapahi آنلاین نیست.

با سلام و تبريك سال نو به همه دوستان آنوبانيني @};-
    خوب امسال ما هم بيش از 2000 كيلومتر مسافت را به قصد سيرو سياحت طي كرديم . از تهران به مقصد يزد و از آنجا به مقصد اصفهان - خرم آباد و همدان . تفريح و سياحتمان از كاشان شروع شد با بازديد از فين كاشان و تپه هاي سيلك بعد در اردستان با ديدن مسجد جامع آن كه يكي از زيباترين مساجد جامع در نوع خود بود كه قدمت 1000 ساله داشت و همچنين قنات آن . سپس اردكان كه همانطور كه يكي از دوستان نوشتند زيارتگاه زرتشتيان در چي چك كه به روايتي محل ناپديد شدن دختر يزدگرد سوم است در آنجا قرار داره و درادامه ميبد با كاروانسراي معروف آن و همچنين كبوترخانه بسيار زيبايش كه دهان آدمي از معماري درون آن باز ميماند و همچنين دروازه قديمي شهر ميبد كه در نوع خود ديدني بود سپس اشكذر با آسياب آبي معروفش و همچنين درخت چنار 1000 ساله اش و آنگاه يزد با ديدني هاي فراوان مثل آتشكده زرتشتيان - باغ دولت آباد كه گويند محل زندگي حاكم يزد در گذشته ها بوده و مسجد اميرچخماق و مسجد جامع و از همه ديدني تر محله قديمي شهر يزد با بافت بسيار زيبا كه آدم را به ياد شهرك سينمايي مياندازد و خانه بسيار زيباي لاريها و دخمه زرتشتيان ( محلي كه زرتشتيان اموات خود را در آنجا برفراز بلندي ميگذاشتند تا طعمه پرندگان ( لاشخورها ) شوند ) لازم به توضيح است كه زرتشتيان معتقدند آب و خاك و آتش مقدسند و جسد انسان نجس و نبايد با اين سه عنصر پاك اصلا در تماس باشد . :-o آش شولي يزد خوردني بود واقعا .
    بعد اصفهان با ديدن مناره جنبان و اتشكده اصفهان - سپس خرم آباد با قلعه فلك افلاك آن كه بسيار زيباست و طبيعت بسيار سبزش - آنگاه همدان كه متاسفانه برف و سرماي آنجا اجازه ماندن به ما نداد و سرانجام تهران . :ymblushing:
    جالب اين بود كه در اين مسير طولاني و در مدت 10 روز ما تقريبا سه فصل تابستان - بهار و زمستان را در طي مسير وشهرهاي آن تجربه كرديم كه در نوع خودش جذابيت سفرمان را دو چندان كرد .
    مردم يزد بسيار مهربان و خونگرم بودند . اصفهاني ها الكي جريمه امان كردند صرفا به خاطر اينكه مشاهده يه خانم در حال رانندگي در جاده شايد خيلي به مذاقشون خوش نيومده بود چون به معاينه فني گير دادند و چون ديدند كه مشكلي نيست و برچسب آن را رو ماشين داشتيم الكي گير دادند به برگه معاينه كه خوب همراهمون نبود و چون به هر حال قصد داشتند جريمه امان كنند و نميدونستند چي بنويسند بنابراين الكي نوشتن نبستن كمربند :-o جالب بود كه افسره اعتراف كرد بايد 50 برگ جريمه رو دست مونده اش را حتما پركند =)) .
    خرم آبادي ها مهمان نواز بودند و همداني ها را نميدانم چون نتونستيم زياد اونجا بمونيم چون لباس گرم زمستوني همراهمون نبود :D

Aramin آواتار ها
    Status : Aramin آنلاین نیست.
    تشکر شده 2,727 بار در 850 ارسال

من هم امسال در رکاب اقا مهدی و دوستان در تور 9 روزه جنوب بودم.
    فقط در مورد این سفر می تونم بگم دیدم به زندگی عوض شد و بهترین سفر زندگیم بود. :)
    کانال تلگرام آنوبانینی
    Amo DIO per sempre e grazie per tutti

این ID برای همیشه در فروم آنوبانینی بایگانی شده و غیر فعال می باشد.

همسفر گاه گدار
    sjanghorban آواتار ها
    Status : sjanghorban آنلاین نیست.

درود خدمت دوستان آنوبانینی

من هم روزهای نوروز رو تا تونستم به به گردش در طبیعت رفتم تعدادش از حد شمار خارجه و لی یه چندتایی از عکساشو گذاشتم؛ در ظاهر خیلی دیر خبر دار شدم.
    تصاویر پیوست شده
    کانال تلگرام آنوبانینی
    بگشاي تربتم را بعد از وفات و بنگر-----------كز آتش درونم دود از كفن بر‌آيد
    http://www.haftorang.com

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع