به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    تازه مسافر
    Sir Pendar آواتار ها
    Status : Sir Pendar آنلاین نیست.
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

Question هدلايت پتزل یا بلک دیاموند ، مسئله این است!

سلام دوستان ، بازدید کنندگان و رهگذران

من مدتی هست تصمیم گرفتم هدلایت چینی قدیمی ام رو بنا به مسائل مشخصی که همه اگاهید تعدیض کنم و دار و ندارم رو بپای یه برند بریزم
    ویدئو زیاد دیدم و برسی هم کم مطالعه نکردم و کارم شده هر روز بررسی و کلافه شدم و حتی طوری شده شبها خواب هدلایت میبینم و کلافه شدم
    از بی تمام مدل ها با بررسی هایی که داشتم به برند پتزل و بلک دیاموند و از اونها هم به مدل tikka xp و myo از پتزل و spot از بلک دیاموند رسیدم
    این وسط درسته مدل های بهتر مثل revolt /storm /rxpفنا شدند اما بنا بر ویژگی های مد نظر من که پایداری نور ( عدم افت. نور در حین مصرف) و
    مدت زمان بالا در روشنایی ۳۰ متری هستند انتخاب شدند.
    روی کاغذ و برحسب قیمت اسپات برنده است اما واضح است گه بلک دیاموند اعدادی رو که برای روشنایی درج کرده ارزوش بوده و چه بسابعد از اینکه
    باتری هدلایت تمام شد و یه جانور به بنده حمله کرد و من رو نوش جان کرد به این تکنولوژی ۱۳۰ لومن برای ۶۰ ساعت برسه

پرحرفی نمیکنم سوالم اینه شما بین این سه مدل یعنی tikka xp /myo/spot نظرتون کدام هست و این که اگر احیانا نسخه ۲۰۱۶ اسپات رو دارید درباره میزان نوردهی و ثبات نور کمکم کنیدمرسی

موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi آنلاین نیست.
    تشکر شده 13,995 بار در 3,529 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Pendar نمایش پست ها

پرحرفی نمیکنم سوالم اینه شما بین این سه مدل یعنی tikka xp /myo/spot نظرتون کدام هست و این که اگر احیانا نسخه ۲۰۱۶ اسپات رو دارید درباره میزان نوردهی و ثبات نور کمکم کنیدمرسی
    سلام
    اگر برای طبیعت و کوه میخوای هر 3 گزینه های خوبی هستن و فکر نمی کنم با هیچ کدوم مشکلی پیدا کنی. نهایتا در طول هر شبانه روز 2-3 ساعت میخوای ازش کار بکشی که افت نوردهی نخواهی داشت. اما اگر برای غار میخوای هیچکدوم به درد نمی خوره. باید بری سراغ مدل های قوی تر و البته گرون تر.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در این انجمن مطرح کنید.
    اگر سوالی دارید در
    این انجمن مطرح کنید.
    اگر در مورد تورها سوالی دارید
    این تاپیک را مطالعه کنید.
    پیام خصوصی های مرتبط با موارد فوق بدون پاسخ خواهند ماند.
    تور لیدر - راهنمای تور

3. کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sir Pendar (15-01-2017)

تازه مسافر
    Sir Pendar آواتار ها
    Status : Sir Pendar آنلاین نیست.
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    سلام
    اگر برای طبیعت و کوه میخوای هر 3 گزینه های خوبی هستن و فکر نمی کنم با هیچ کدوم مشکلی پیدا کنی. نهایتا در طول هر شبانه روز 2-3 ساعت میخوای ازش کار بکشی که افت نوردهی نخواهی داشت. اما اگر برای غار میخوای هیچکدوم به درد نمی خوره. باید بری سراغ مدل های قوی تر و البته گرون تر.
    مرسی اقا مهدی عزیز ❤️
    برای کوه استفاده ام هست غار هم میرم اما بندرت
    یه عادتی پیدا کردم که جدیدا شب ها و انفرادی کوه میرم و مسیر رفت و برگشتم شاید بیشتر از ۴ ۵ ساعت زمان ببره.
    در تنهایی هم تنها یار ادم میشه همین لامپ که این چینی من سر دو ساعت ندای الرحمن ش بلند میشه .
    اسپات رو دوست دارم اما نمودار باتریش رو که دیدم افت نور خیلی زود شروع میشد
    پتزل myoهم خوبه اما نورش بر مبنای ویدئو هایی که دیدم نقطه ایه و با دفیوزرش هم چندان گسترش پیدا نمیکنه

موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi آنلاین نیست.
    تشکر شده 13,995 بار در 3,529 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Pendar نمایش پست ها
    یه عادتی پیدا کردم که جدیدا شب ها و انفرادی کوه میرم و مسیر رفت و برگشتم شاید بیشتر از ۴ ۵ ساعت زمان ببره.

با این اوصاف انتظاری که از کارایی ابزار دارید خارج از محدوده تعریف شده برای ابزاره.
    اگر برای ادامه این فعالیت به همین شکلی که فرمودید تصمیم گرفتید به نظرم باید برید سراغ هدلایت های حرفه ای تر که برای استفاده های طولانی تر و جدی تر طراحی شدن. منظورم هدلایت های غارنوردی است که هم گستره وسیع تری دارن و هم پایداری بیشتری.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در این انجمن مطرح کنید.
    اگر سوالی دارید در
    این انجمن مطرح کنید.
    اگر در مورد تورها سوالی دارید
    این تاپیک را مطالعه کنید.
    پیام خصوصی های مرتبط با موارد فوق بدون پاسخ خواهند ماند.
    تور لیدر - راهنمای تور

6. کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Sir Pendar (17-01-2017)

کلمات کلیدی این موضوع