به انجمن خوش آمدید
صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 242505152
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 519 , از مجموع 519
    همسفر گاه گدار
    mohammad hassan. آواتار ها
    Status : mohammad hassan. آنلاین نیست.
    تشکر شده 69 بار در 21 ارسال

سلام دوستان .من الان شیراز هستم .میخوام یه کفش کوه نوردی بخرم.اینجا یه کفش مارک نورس فیس دیدم.میگه 180 تومن.نمیدونم کفش خوبی هست یا نه؟ایا این کفشی که فروشنده میگه اصله یا تقلبی.(چجوری میشه فهمید اصله یا تقلبی؟)لطفا و خواهشن سریع جواب بدید اخه تا فردا ظهر بیشتر اینجا نیستم .اگه خوب کفشیه و قیمتشم خوب میده بخرم.The North Face
    مارک ویبرام زیر کفش رو داره .و فروشنده هم میگه ضد ابه.لطفا زود جواب بدید.دمتون گرم.

موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi آنلاین نیست.
    تشکر شده 14,011 بار در 3,537 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad hassan. نمایش پست ها
    سلام دوستان .من الان شیراز هستم .میخوام یه کفش کوه نوردی بخرم.اینجا یه کفش مارک نورس فیس دیدم.میگه 180 تومن.نمیدونم کفش خوبی هست یا نه؟ایا این کفشی که فروشنده میگه اصله یا تقلبی.(چجوری میشه فهمید اصله یا تقلبی؟)لطفا و خواهشن سریع جواب بدید اخه تا فردا ظهر بیشتر اینجا نیستم .اگه خوب کفشیه و قیمتشم خوب میده بخرم.The North Face
    مارک ویبرام زیر کفش رو داره .و فروشنده هم میگه ضد ابه.لطفا زود جواب بدید.دمتون گرم.
    سایت نورس فیس:
    thenorthface.com/shop/shoes-mens

قیمت دلاری کفش ها را ببینی متوجه میشی کفش مورد نظرت اصله یا نه
    کانال تلگرام آنوبانینی
    اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در این انجمن مطرح کنید.
    اگر سوالی دارید در
    این انجمن مطرح کنید.
    اگر در مورد تورها سوالی دارید
    این تاپیک را مطالعه کنید.
    پیام خصوصی های مرتبط با موارد فوق بدون پاسخ خواهند ماند.
    تور لیدر - راهنمای تور

3. کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mohammad hassan. (03-02-2016)

همسفر گاه گدار
    mohammad hassan. آواتار ها
    Status : mohammad hassan. آنلاین نیست.
    تشکر شده 69 بار در 21 ارسال

سلام.دیروز اصفهان بودم.دنبال یه کفش خوب.مد نظرم کفش سبلان شرکت لاوان بود.خوب فروشگاه هم داشت و برام اورد.از نظر ظاهری واقعا عالی بود.اما وقتی پا زدم .به دلم ننشست..سنگین بود.به نظرم تهویه خوبی هم نداشت.ساق بالای کفش هم خیلی مچ و بالای پامو داشت اذیت میکرد.اونجا بود که فهمیدم وقتی امثال اقا مهدی و بقیه دوستان با تجربه میگن باید برید داخل مغازه و کفش را پا کنید.منظورشون چیه.(دمتون گرم)بعد چند نمونه کفش های شرکت اسکار پا را پا کردم چقدررررررررررررررررر تفاوت بینشون زیاد بود.خیلی باشون راحت بودم.اینجا دوباره فهمیدم وقتی دوستان میگن هرچی پول بدی اش میخوری یعنی چی.موضوع این بود که این هزینه برای من که هر دو هفته میخوام یه برنامه نیمه سنگین برم خدایی خیلی بود.حیف ....ولی واقعا دوستان اگه قصد خرید کفش دارید ان چیزی رو که جواب داده و تو پاتون باش راحتی را بخرید.عجله نکنید.به حرف بچه های با تجربه گوش بدید.اینا رو برای دوستانی که میخوان تازه کفش بخرند و تازه کارند گفتم.کفش رو پا کنید باش راه برید بزارید چند دقیقه تو پاتون باشه .با تحقیقات کامل برید دنبال کفش.بدونید میخوایید برای جه برنامه ای پا کنید(خیلی مهمه).و در اخر از جاهای مطمعن خرید کنید.راستی خودم هنوز دنبال یه کفش مناسب میگردم.

5. کاربر مقابل از mohammad hassan. عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mehdi (03-02-2016)

تازه مسافر
    Status : bas ali آنلاین نیست.
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

سلام . من یک پوتین داشتم که باهاش کوهپیمایی میکردم که برنامه اخری که باهاش رفتم زیره اش ازش جدا شد . حالا دنبال یک کفش خوب میگردم تا250 تومن .
    چندتا کفش دیدم که خواستم نظر شما رو بدونم این کفش ها عبارتند از کسرا تبریز ، بناداک و یک مدل کوهسار
    کسی هست تجربه استفاده ازشون رو داشته باشه ؟

تازه مسافر
    Status : bas ali آنلاین نیست.
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

کسی مثل اینکه جواب نمیده
    کفش کسرا و کوهسار پیدا نکردم ،یک کفشی بود بنام اورست تبریز دقیقا کپی کسرا بود و هیچ تفاوتی بنظر نمیرسید داشته باشه رو گرفتم . توی پا خیلی راحته
    کسی تجربه استفاده از این کفش رو داره ؟ فروشنده که ادم منصفی هم بود گفت اینها دوتا برادرن که کفش ها رو با نام مختلف تولید میکنن . قیمتش هم 190 بود

تازه مسافر
    Status : hesam_mount آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

با عرض سلام. من الان کفش کوه لاوان مدل آگرین دارم. ولی مشکلاتی داره. اول اینکه موقغ پایین اومدن از ارتفاع انگشت های پام به چلوی کفش برخورد و ایجاد درد میکنه. کفشم یک شماره بزرگتره ولی این مشکلو دارم هنوز. دومین مشکل: با اینکه کف کفش به اصطلاح وایبرامه به شدت سره به طوری که در سراشیبی های تند و هنگام پایین آمدن اعتماد به نفسم پایین میاد. این مشکل سر خوردن رو همه جور سطحی وچود داره از سطوح یخ زده و سطح سنگ خیس تا سطوحی که یک لایه ماسه روی خاک کوبیده شده قرار داره. هم نوردام با اینکه کفش های با مارک متفرقه دارن ولی تو این موقعیت ها مشکلی از بابت سر خوردن ندارن

به همین دلایل به فکر خرید کفش خارجی افتادم. مدل جدید اسکارپا (این مدل) رو تو مقازه قله قاف دیدم اما کیفیتش تو ذوقم زد. از نزدیک طوری بود که انگار فیکه. اینجا و جاهای دیگه دیدم که خیلی از سبکی کفشای اسکارپا تعریف میکنن ولی به هیچ وچه سبک نبود.

از دوستان مطلع و باتجربه تقاضا دارم راهنمایی بفرماین. اینکه این مشکل سر خوردن من از کفشه یا طرز قدم گذاشتن من مشکل داره!
    و اینکه چه کفشیو برای من پیشنهاد میکنن. من تا الان همه برنامه هام یک روزه بوده.هم زمستونه و هم بقیه فصول. بالاترین ارتفاعی که رفتم 3000 بوده اما تو برنامه ام هست ارتفاعات بالاتر حتی در حد دماوند رو تابستونه و چند روزه برم. زمستونه هم اگه برم یک روزه و سبک خواهد بود.
    خودم علاوه بر اون مدلی که گذاشتم این مدل هم مد نظرم هست.

دوستانی که کفش اسکارپا یا نمونه های دیگر خارجی استفاده کردن لطفا تجربه شون رو بیان کنن. اینکه راضی هستن یا در این کفش ها هم مشکلاتی دیدن
    با تشکر

همسفر گاه گدار
    دادپور آواتار ها
    Status : دادپور آنلاین نیست.
    تشکر شده 168 بار در 56 ارسال

سلام دوست عزیز اگه کفشتون بزرگه و باز انگشتتون موقع فرود به نوک کفش میرسه باید بند کفشتون رو در هنگام فرود محکمتر از هنگام صعود ببندید .از اینکه کف ویبرام روی سنگ خیس و خاک مرده (لایه نرم روی خاک سفت ) سر میخوره تعجب نکنید این خصلت ویبرام هست ولی نحوه گام برداری در هنگام فرود از همه مهمتر است حتما پا رو به جلو باشه و زمین گذاشتن پا رو از پاشنه کفش شروع کنید تا به سطح کامل کفی کفش برسه . هنگام فرود سعی کنید زانو کاملا باز نشه و حالت پرتاب نداشته باشه . طول باتون را بلند کنید تا تعادل بیشتری داشته باشید .اصول گام برداری باتون پای مخالف و یا باتون باتون پا پا رو رعایت کنید . هگام فرود عجله نکنید و یادتان باشد فرود هم بخشی از کوهپیمایی است که برایش باید انرژی صرف کرد .در هنگام فرود اگر زانو هایان خسته شده و دچارلرزش است حتما استراحت کنید.موفق باشید

10. 2 کاربر مقابل از دادپور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

firooz (24-04-2016), hesam_mount (28-04-2016)

تازه مسافر
    Status : Jingol آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام
    کفش زیر ۴۰۰ هزار تومن برای تابستان و بهار برای کوهپیمایی چی بخرم ؟
    ممنون

موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi آنلاین نیست.
    تشکر شده 14,011 بار در 3,537 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Jingol نمایش پست ها
    سلام
    کفش زیر ۴۰۰ هزار تومن برای تابستان و بهار برای کوهپیمایی چی بخرم ؟
    ممنون
    کفش های برند خارجی با این قیمت پیدا نمیکنی. حداقل 700-800 میشه.
    اگر بیشتر نمیتونی هزینه کنی باید از برندهای داخلی (کوهیار، پایار، ملی و...) بخری و یا از کفش های متفرقه چینی. شانسی هم است که باهاش راحت باشی یا نه.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در این انجمن مطرح کنید.
    اگر سوالی دارید در
    این انجمن مطرح کنید.
    اگر در مورد تورها سوالی دارید
    این تاپیک را مطالعه کنید.
    پیام خصوصی های مرتبط با موارد فوق بدون پاسخ خواهند ماند.
    تور لیدر - راهنمای تور

صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 242505152

کلمات کلیدی این موضوع