به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    تازه مسافر
    alireza.stack آواتار ها
    Status : alireza.stack آنلاین نیست.
    تشکر شده 4 بار در 2 ارسال

پیش فرض راهنمایی جهت خرید کیسه خواب ایرانی یا خارجی برای سفرهای آنوبانینی

با سلام خدمت تمامی دوستان
    بنده بزودی قصد همسفر شدن با گروه آنوبانینی رو دارم. هنوز وسایل رو تکمیل نخریده ام. چند تا کیسه خواب به چشمم خورد که برام قیمتش جالب بود. یه کیسه خواب ایرانی آپامه (Apame) با کامفورت -5 پیدا کردم و حدود قیمت 60 هزار تومان!!!
    زاگرس هم در موردش شنیدم. در مورد مارکهای خارجی هم دیوتر و فنتوم و...

برای خرید کیسه خواب چی پیشنهاد می کنید خودتان؟ وزن حدود همان 1.2 کیلو باشد و برای سفرهای پاییزی هم احتمال دارد همسفر بشوم. حداکثر هزینه 200 تومان.
    پیشاپیش از لطفتان ممنون

همسفر پایه
    majid_b آواتار ها
    Status : majid_b آنلاین نیست.
    تشکر شده 281 بار در 126 ارسال

سلام
    من مدل های الیاف کیسه خواب قایا رو پیشنهاد میکنم، اگه بدن گرمی دارین مدل 200 میتونه خیلی راحت برنامه های اولیل پاییز ارتفاعات پایین رو جواب بده ( در حد برنامه های مشابه ارفع کوه ) ولی اگه سرمایی هستین مدل 300 به خوبی شمارو از سرما محافظت میکنه. مدل 200 با وزن 1 کیلو و قیمت حدود 95 تومن و مدل 300 با وزن 1.5 کیلو و قیمت 100 تومن هست. البته مدل 300 تقریبا حجیمه و برای حملش کوله بزرگی هم لازم دارین با هزینه 200 تومن کاور کیسه خواب خارجی هم نمیتونین بخرین چه برسه به خود کیسه، و تو همین ایرانی ها مدل قایا به نظرم از بقیه بهترِ. من خودم مدل پر 350 قایا رو دارم، با وزن 700 گرم و حجم اندازه یه توپ هندبال با قیمت حدود 400 تومن هم هست. جای مربوط مثل جنگل های اسالم باهاش نرین، خیلی کیسه خوب و گرم و سبکی برای برنامه های بهار و پاییز ارتفاع پایین و تابستون ارتفاع بالاس
    کانال تلگرام آنوبانینی

یکی از افتخار های یک کوهنورد بازگشت زباله های اوست

3. 2 کاربر مقابل از majid_b عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

alireza.stack (27-04-2014), مژده شهریار (12-04-2014)

کلمات کلیدی این موضوع