به انجمن خوش آمدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: درختکاری

Status : احمد نهاوندي آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,156 بار در 320 ارسال

​بازم سلام ، به لطف شما وضع بهتره . پنجشنبه هفتم مرداد سر زدم . درختا تازه آب خورده بودن و هر چهارتاشون سبز بودن . خوشی که حد نداره .....
    کانال تلگرام آنوبانینی

سرزنش کم کن اگر نیست مرا بار و بری

شصت سال است که چون شاخه تکانم دادند

گلچین گیلانی

2. کاربر مقابل از احمد نهاوندي عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mehdi (01-08-2015)

بازم سلام ،
    از این درختا ، دوتا سنجد (کوچیک ) باقی موند . 22 اسفند 94 به همراه چند تا از همکارا رفتیم 10 تا درخت جدید کاشتیم . تا شنبه 25/2/95 ( آخرین باری که پیششون بودم ) نه تنها هر 12 تا درخت هستشون ( یکیشون ظاهرن خوب نگرفته ) . بلکه چندین بار هم توسط آدمای خوب آبیاری شدن . چند تا ازشون عکس گرفتم . خودم بلد نیستم اینجا بزارم . شاید با همکاری دوستان شد . خلاصه از (صرف ) سالم موندن درختا خوشحالم .
    کانال تلگرام آنوبانینی

گلچین گیلانی

4. 5 کاربر مقابل از احمد نهاوندي عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Azadeh (20-05-2016), citypedia.ir (18-05-2016), firooz (29-06-2017), kelideservat (13-09-2016), Mehdi (16-05-2016)

تازه مسافر
    Status : saeid1989 آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

درود بر شما
    کار بسیار ارزشمندیست
    حضرت رسول (ص) فرمود:
    هر که درختی غرس کند تا به ثمر برسد، خدا عوض آن در بهشت درختی برای اوغرص می‌فرماید.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    تو را مرور می کنم به تکرار؛
    تا خاموشی ام، نشان از فراموشی ام نباشد ...

سلام از ماست آقا مهدی.
    حدود یک سال و نیم از آخرین (درخت نوشتم ) در اینجا میگذره . البته خود درخت کاری دربستر سریال چند قسمتی ادامه داره ، کم وزیاد میشن ، ولی اصل حکایت (درخت داری )برجاست . .... اسفند94 شدن 11تا بعدش . دشمن (داخلی ) لطمه زد . ملخ حمله کرد .. خشک سالی اومد ولی آخرپاییز (95) 5-6تای مونده بودن . بعدش ای.... امان از زمستان یخبندان ونداری.(آب رفتن )...... ولی شب عیدی (همین عید تازه گذشته ) باهمیاری دوستان ، شاد بودم که 12تا درخت سبز در منطقه امامزاده جعفر جاده اراک به قم (نرسیده به سلفچگان ) هست .اما ، امان از بخیل نظر تنگ....(نمی دونم اینا چه : غیر انسان هایی هستند) که نهال کنار جاده را هم میدزدند (مملکته داریم ). نیمه فروردین نشده ،همشونو (غیر از یک بادام کوچولو ) انگار که دست غیب به یغما برد . حتی دوتا سنجدی راکه بیشتر از 2سال دوام آورده بودن . این دفعه خیلی ناراحت شدم . تا تهران مثل برج زهر مار رانندگی کردم ( بیچاره همراه همیشگیم ) آخه شدت ناراحتیم از این بود که ، نهال هایی که ایندفعه کاشته بودیم :از گونه های دیر گل و تقویت شده بادام وتوت سفید بودن که با بزرگواری کارشناس محترم منابع طبیعی آقای مهندس گندم کار گرفته بودم . چه میشه کرد جز مقاومت و ادامه ی کار ....... آخرین جمله پاپیون (در فیلم مربوطه ) آهای ی ی ی ی ی حرام زاده ها من هنوز زنده ام . همیشه یادمه ./.... منم میگم آهای ی ی ی نامرد مان بییاید ببینید.، سه روز پیش (غروب پنجشنبه 11/3/95 ) خودم 9تا نهال بادام و سنجد و ایلان و اقاقیا را همونجا آبیاری کردم . آره 9تا ... راستی به کسی نگید . چند جای دیگه هم کاشتم / کیلومتر 51 جاده اراک به قم (کنار سکوی نماز ) . 61 کیلومتر مانده به تهران از قم . 51 کیلومتر مانده به اراک از قم . تازه اینا کوزه این . یعنی کنارشون کوزه سفالی چال کردم ، هروقت میرم کوزه ها رو پر آب میکنم تا نهالا خشک نشن .از شما چه پنهان مجبورم بیشتر بین اراک - تهران تردد کنم . بچه هام زیاد شدن . تشنه میمونن........ آی ی بلقیس مادرم ....
    ویرایش توسط احمد نهاوندي : 03-06-2017 در ساعت 04:01 PM دلیل: اصلاح عبارتی
    کانال تلگرام آنوبانینی

گلچین گیلانی

7. کاربر مقابل از احمد نهاوندي عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

firooz (29-06-2017)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع