به انجمن خوش آمدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12
    همسفر پایه
    Status : farshid37 آنلاین نیست.
    تشکر شده 108 بار در 56 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط دادپور نمایش پست ها
    با سلام
    مشکل انتخاب عینک شما رو من هم داشتم تا اینکه عینک بوله فرانسه (Bolle) رو انتخاب کردم . همانطور که فرمودید یک فریم برای شیشه طبی جدا داره که داخل قاب جا میشه . عینک مشخصات عینک آفتابی برای کوهنوردی - یو وی 400 و شیشه های مختلف و فریم ضد باد و کش به جای دسته های عینک - را دارد ولی دو ایراد دارد .
    1 - زمانی که شما از فریم طبی داخل عینک استفاده میکنید باید فریم ضد باد آن هم استفاده بشه تا در جای خودش محکم بشه .
    .2 - وزن آن به دلیل استفاده از دو قاب ،سنگین تر از عینک معمولی است .ولی به هر حال من در بازار گشتم بهتر از این برای ما که از عینک طبی استفاده میکنیم پیدا نکردم .

تا جایی که میدانم جولبو فقط عینک طوفان دارد که میتوان به آن فریم طبی اضافه کرد.
    در جواب دوستمون لوتوس باید بگم عینک آفتابی شهری در صورت داشتن uv 400 تا هر ارتفاعی که دما زیر صفر نباشد جواب میدهد .مشکل اصلی در عینک آفتابی معمولی به خصوص فریم فلزی یخ زدن در دمای پایین و چسبیدن فریم به گوشت صورت میباشد که میتواند عوارض بدی داشته باشد .
    با تشکر
    من مدتی هست دنبال عنکی هستم که فریم طبی هم داشته باشه. عینک بوله که فرمودید قیمتش چنده و از کجا می شه تهیه کرد؟ لینکی ازش دارید؟ ممنون

همسفر گاه گدار
    ehsanj آواتار ها
    Status : ehsanj آنلاین نیست.
    تشکر شده 20 بار در 15 ارسال

سایت کوه شاپ فکر کنم نمایندگی اون رو داره

3. کاربر مقابل از ehsanj عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

farshid37 (17-07-2014)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع