به انجمن خوش آمدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

کوشا آواتار ها
    Status : کوشا آنلاین نیست.
    تشکر شده 270 بار در 61 ارسال

با سلام. منظورتان تعطیلات 14 تا 16 خرداد ماه است یا کلا تعطیلات خرداد؟

lamaso آواتار ها
    Status : lamaso آنلاین نیست.
    تشکر شده 795 بار در 169 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط blite نمایش پست ها
    واسه همین سطح خوب و بالاشون جوایز رو دوره های آموزش عکاسی در نظر گرفتید!؟

تا بعد...

من نگفتم سطح بچه ها بالا هست.گفتم سطحشون خوب هست.
    ضمن اینکه فکر نکنم جوایز در نظر گرفته شده کم باشه....!حداقل چهار دوره آموزشی هست که بعید میدونم کسی رو نتونه راضی کنه.

با سلام. منظورتان تعطیلات 14 تا 16 خرداد ماه است یا کلا تعطیلات خرداد؟
    منظور سفرهایی است که از ابتدای خرداد تا زمان شروع این تاپیک برگزار شده اند،هست.

3. کاربر مقابل از lamaso عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Babak203 (18-06-2013)

lamaso آواتار ها

پیش فرض اعلام اسامی برندگان مسابقه

اعلام اسامی برندگان مسابقه
    ابتدا تشکر میکنم از دوستانی که تو مسابقه شرکت کردن و امیدوارم این مسابقه شروعی باشه برای مشارکت بیشتر دوستان در زمینه هنر عکاسی

عکس منتخب اول

http://akarempoor.persiangig.com/anobanini/DSCF2341.JPG

عکس از امید ترابی
    با نام کاربری omid020
    سفر:ماسوله-ماسال

عکس با استفاده از کمترین المانهای ممکن بهترین معنی را به بیننده میرساند.استفاده صحیح از قوانین ترکیب بندی هم در جهت القای معنی کمک کرده است.مد سیاه و سفید ،استفاده از هوای مه آلود که از ویژگی های این مکان هست به بهترین شکل ممکن و در نهایت قرار گیری دو سوژه اصلی در کنار همه این موارد فضایی خاص برای عکس به وجود آورده است.به آقای ترابی بابت این عکس زیبا تبریک میگوییم.

عکس منتخب دوم

http://akarempoor.persiangig.com/ano...oradizade2.JPG

عکس از رویا مرادی‌زاده
    با نام کاربری moradizaderoya
    سفر:ماسوله-ماسال

هر چند عکس به لحاظ فنی ایراداتی دارد اما در بین آثار ارسالی دارای فرم و محتوی است.فریز شدن سوژه و ژستش باعث جذب بیننده شده است.دویدن سوژه به سمت دریایی از ابر یا مه نوعی حس خاص در عکس به وجود آورده است.در نگاه اول به دلیل مشکلات فنی میخواستم از انتخاب این عکس به عنوان عکس منتخب دوم صرف نظر کنم.اما کم محتوی بودن سایر عکس های ارسالی(البته تعبیر به توهین یا چیز دیگه نشود) من رو مجبور کرد که از ضعف های فنی این اثر صرف نظر کنم و محتوی اون رو برای انتخاب در نظر بگیرم.این حس پرسش بر انگیز که از بیننده میپرسد این کودک کیست؟برای چه میدود؟به کجا میرود؟ شالوده اصلی عکس را تشکیل میدهد.اگر عکس از لحاظ فنی درست کار شده بود به عنوان عکس اول انتخاب میشد.به خانم رویا مرادی زاده بابت این ثبت زیبا تبریک میگوییم.
    ایرادات فنی به این عکس:اجرای ناصحیح ترکیب بندی و کمی هم نورسنجی آندر.البته زیاد نیست و میشه تو ادیت جبران کرد.پیشنهاد من کراپ از سمت راست و بالا است

ابتدا باید تشکر کنم از الیاس عزیز که ایده برگزاری مسابقه با ایشون بود و ایده خیلی خوبی هم بود.سپس از تمام دوستانی که تو این مسابقه شرکت کردن.
    اما دو عکس هم در بین عکس ها بودن که به نظرم کار عکاسان این دو عکس هم خیلی خوب بوده.فقط کمی از لحاظ محتوی و تکنیک جای کار بیشتری بود.

عکس از بابک رحیمی با نام کاربری babak203 سفر ماسوله-ماسال

http://akarempoor.persiangig.com/anobanini/100_1419.jpg

عکس از لحاظ بصری دارای رنگ های خوبی است.اما پراکندگی نسبت های موجود در عکس، کمی عدم هماهنگی مابین پیشزمینه و پس زمینه و سوژه های انسانی موجود در تصویر و کمی هم اغراق در رنگ ها و البته کادربندی نسبتا متوسط از نقاط ضعف تصویر هست.اما در کل کار عکاس خوب هست و جای تقدیر دارد.

عکس از علیرضا ناصری. با نام کاربری ناصریا.سفر پونل
    http://akarempoor.persiangig.com/anobanini/_MG_0446.JPG

از لحاظ ترکیب بندی کار عکاس خوب هست.عنصر اضافی در تصویر دیده نمیشود و نورسنجی هم خوب صورت گرفته.اما نکته منفی در کار اغراق خیلی زیاد در رنگ هاست.که فکر کنم به دلیل افزایش کنتراست بوده.عدم هماهنگی سوژه با محیط هم نکته منفی بود که باعث شد به جای این عکس من عکس خانم مرادی زاده رو که سوژه اون کاملا با محیط همخوان بود،انتخاب کنم.اما در کل کار عکاس خوب بوده.

دوستانی که عکس هاشون به عنوان عکس منتخب انتخاب شده به زودی باهاشون بابت جوایز تماس گرفته میشود.
    موفق باشید/

5. 14 کاربر مقابل از lamaso عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Babak203 (20-06-2013), darya_s (20-06-2013), Dr Ernesto (19-06-2013), Fatemeh_Jafari (19-06-2013), gfattah (19-06-2013), MoradizadeRoya (23-06-2013), mra1544 (19-06-2013), omid020 (19-06-2013), sadnem (19-06-2013), Shahram (19-06-2013), Silence (23-06-2013), sina.gh (19-06-2013), هومن (19-06-2013), کوشا (30-06-2013)

omid020 آواتار ها
    Status : omid020 آنلاین نیست.
    تشکر شده 2,609 بار در 620 ارسال

همه جعفرییییییییییییییییییییی ییییییییااااااااااااااااا ااااا

خیلی خیلی خوشحالم که سه عکس از برنامه ی ماسوله - ماسال به عنوان عکس منتخب انتخاب شدند (ما نیسان به دورها اینیییییم ) جناب ناصری عکس شما هم خیلی خوبه، دست مریزاد
    در کل خدا رو شاکرم که برای برنامه ی ماسوله - ماسال علی رغم مشکلاتی که داشتم به من توفیق حضور در کنار دوستان خوب و اساتید محترم رو داد و این سفر از سفرهایی بود که انصافاً عکاسی کردن رو به دلایل زیرسخت می کرد :

۱ - کوله کشی و سنگینی بار
    ۲ - الزام استفاده از عینک آفتابی
    ۳ - لحظه به لحظه شره کردن عرق بر روی چشم ها و شیشه عینک
    ۴ - خستگی، تشنگی و کمبود انرژی

به همین دلیل دست مریزاد و هزار آفرین دارین رویا خانوم و آقا بابک
    در مورد عکس خودم هم باید یک تشکر ویژه از آقا حامد و آقا رضا دمیس داشته باشم که اگر منو در پیاده روی خودشون همراه نمی کردند این صحنه دیده و ثبت نمی شد
    و تشکر فراوانی دارم از استاد کریم پور گرامی که کادربندی رو به من آموخت و در همین عکس سعی کردم حتی الامکان رعایتش کنم و از آموخته هام بهره ببرم.
    سپاس فراوان جناب کریم پور هم به خاطر دروس آموخته، هم برگزاری این مسابقه و هم لطف و عنایتی که نسبت به عکس من داشتید
    کانال تلگرام آنوبانینی

آنرا که بود برگ گل و عزم تماشا ... گو خیمه بصحرا زن و کاشانه رها کن

otoraby.com

7. 7 کاربر مقابل از omid020 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

darya_s (20-06-2013), Fatemeh_Jafari (19-06-2013), gfattah (21-06-2013), lamaso (19-06-2013), MoradizadeRoya (23-06-2013), mra1544 (19-06-2013), هومن (19-06-2013)

lamaso آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid020 نمایش پست ها
    همه جعفرییییییییییییییییییییی ییییییییااااااااااااااااا ااااا

خیلی خیلی خوشحالم که سه عکس از برنامه ی ماسوله - ماسال به عنوان عکس منتخب انتخاب شدند (ما نیسان به دورها اینیییییم ) جناب ناصری عکس شما هم خیلی خوبه، دست مریزاد
    در کل خدا رو شاکرم که برای برنامه ی ماسوله - ماسال علی رغم مشکلاتی که داشتم به من توفیق حضور در کنار دوستان خوب و اساتید محترم رو داد و این سفر از سفرهایی بود که انصافاً عکاسی کردن رو به دلایل زیرسخت می کرد :

۱ - کوله کشی و سنگینی بار
    ۲ - الزام استفاده از عینک آفتابی
    ۳ - لحظه به لحظه شره کردن عرق بر روی چشم ها و شیشه عینک
    ۴ - خستگی، تشنگی و کمبود انرژی

به همین دلیل دست مریزاد و هزار آفرین دارین رویا خانوم و آقا بابک
    در مورد عکس خودم هم باید یک تشکر ویژه از آقا حامد و آقا رضا دمیس داشته باشم که اگر منو در پیاده روی خودشون همراه نمی کردند این صحنه دیده و ثبت نمی شد
    و تشکر فراوانی دارم از استاد کریم پور گرامی که کادربندی رو به من آموخت و در همین عکس سعی کردم حتی الامکان رعایتش کنم و از آموخته هام بهره ببرم.
    سپاس فراوان جناب کریم پور هم به خاطر دروس آموخته، هم برگزاری این مسابقه و هم لطف و عنایتی که نسبت به عکس من داشتید
    بابا Gucci به کره گل زد رفتیم جام جهانی اینقدر خوشحالی نکرد.

تبریک میگم بهت.عکست در بین عکس های ارسالی انصافا متفاوت بود.
    البته در داوری کاری به این نداریم که عکاس تو چه شرایطی بوده.مهم نتیجه ای است که حاصل شده.هرچند حسی که داری رو درک میکنم.
    به امید اینکه این اتفاق کوچیک انگیزه ای باشه برای کارهای بهتر و بیشتر یاد گرفتن.

9. 2 کاربر مقابل از lamaso عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

MoradizadeRoya (23-06-2013), omid020 (20-06-2013)

Dr Ernesto آواتار ها
    Status : Dr Ernesto آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,700 بار در 1,443 ارسال

تبریک به امید و رویا و بابک و علیرضا.
    باعث سربلندی انجمن هستش حضور این عکاسهای خوش ایده و خوش فکر
    بسی لذت بردم از این عکسها.

کانال تلگرام آنوبانینی

ابنای روزگار به اخلاق زنده اند............................................ .......قومی که گشت فاقد اخلاق مردنی است

بهشت از دست آدم رفت،از اون روزی که گندم خورد..............ببین چی میشه اون کس که، یه جو از حق مردم خورد

@ge0tourism
    @sha_af
    @msadegh_sansari

khim.persianblog.ir

11. 5 کاربر مقابل از Dr Ernesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Babak203 (20-06-2013), Fatemeh_Jafari (23-06-2013), lamaso (20-06-2013), MoradizadeRoya (23-06-2013), omid020 (20-06-2013)

Shahram آواتار ها
    Status : Shahram آنلاین نیست.
    تشکر شده 6,111 بار در 1,639 ارسال

تبریک به دوستان برنده.
    امید واقعا واسه عکسها انرژی می ذاره و تا حد تلفات هم پیش می ره
    ایشاللا برین واسه نشنال جئوگرافی
    کانال تلگرام آنوبانینی
    تنها، تنها به پای کوه بلندی
    تنها، تنها به روی ریگ بیابان
    می‌رود آهسته با دو پای برهنه

13. 7 کاربر مقابل از Shahram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Babak203 (20-06-2013), darya_s (20-06-2013), Fatemeh_Jafari (23-06-2013), gfattah (21-06-2013), lamaso (20-06-2013), MoradizadeRoya (23-06-2013), omid020 (20-06-2013)

MoradizadeRoya آواتار ها
    Status : MoradizadeRoya آنلاین نیست.
    تشکر شده 473 بار در 80 ارسال

خیلی ممنونم از آقای Lamaso که وقت و انرژی گذاشتن برای این کار و ایراداتم رو گفتن که یاد بگیرم؛ ممنون از آنوبانینی که این فضا رو در اختیار دوستان و ما گذاشت؛ آرزوی بهروزی و کامیابی برای آقا امید، آقا بابک و آقای ناصری عزیز دارم
    کانال تلگرام آنوبانینی
    «مفلسانیم و هوای مِی و مطرب داریم....»

15. 3 کاربر مقابل از MoradizadeRoya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Fatemeh_Jafari (23-06-2013), lamaso (23-06-2013), omid020 (24-06-2013)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع