به انجمن خوش آمدید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
    تازه مسافر
    Status : filtrmiltr آنلاین نیست.
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط lamaso نمایش پست ها
    پاسخ رو از طریق پیام خصوصی ارسال کردم
    مدیر جان من نمی تونم پیام خصوصی بفرستم
    چرا؟
    امکان داره همینجا بحث رو ادامه بدم؟

من دوربین رو برای عکس گرفتن از خود بیلبورد می خوام نه اینکه عکس از چیز دیگه بگیرم و بخوام چاپ و نصب کنم رو بیلبورد

__حال با این اوصاف 60d بهترین گزینه است و با گزینه های بهتر هم وجود داره؟

__در مورد نوع لنز هم نمی دونم چه نوع لنزی مناسبه واید نرمال تله .شما چه نوع لنزی رو پیشنهاد می دید؟
    .................................................. .......................................
    در ضمن برای عکس گرفتن از خود بیلبورد باید عکاسی معماری رو آموزش ببینم ؟

lamaso آواتار ها
    Status : lamaso آنلاین نیست.
    تشکر شده 795 بار در 169 ارسال

خوب قاعدتا فکر کنم برای شما بیشتر این مهم هست که عکسهاتون رو به صورت چاپ شده برای بازار یابی آماده کنید به نظر من 60D کاملا پاسخگوی کاری که شما میخواهید بکنید هست.
    اما در مورد لنز فکر نکنم به دو لنز کلاس بالایی که اشاره کردم نیازی باشه میتونید لز پایین تری بگیرید.برای پیشنهاد من دو لنز رو پیشنهاد میکنم که هر کدوم رو توضیح میدم.

Canon EF 40mm f/2.8 STM Pancake Lens
    یک لنز ثابت با دیافراگم ثابت و سریع.به نظر من این لنز میتونه برای کار شما مناسب باشه.و کیفیت خیلی خوبی رو هم میتونه ارائه بده قیمتش حدود 750 هزار تومان هست.(60D+Canon EF 40mm f/2.8 STM Pancake Lens)

Canon EF 17-40mm f/4L USM
    این لنز هم یکی از لنزهای خوب کانن هست.هم دامنه واید داره هم نرمال.کیفیت اپتیکی خوبی داره که میتونید از اون استفاده کنیدوقیمتش حدود 2700000 تومان هست. (60D+Canon EF 17-40mm f/4L USM)

مجموعه اول قیمتی معادل 2800 هزار تومان خواهد داشت.و مجموعه دوم قیمتی معادل 4800 هزار تومان.

اما روی این مجموعه هم میتونید حساب کنید.
    Canon 60D +18-135mm
    که قیمت این مجموعه هم 3050000 تومان در میاد.کیفیت اپتیکی خوبی توی این لنز هست و میشه برای کار شما مورد استفاده قرار بگیره.

نظر بنده روی دومی هست.حالا دیگه انتخاب با خودتون هست.

3. 2 کاربر مقابل از lamaso عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

filtrmiltr (01-08-2014), مجید مرد بیابان (02-08-2014)

تازه مسافر

خوب قاعدتا فکر کنم برای شما بیشتر این مهم هست که عکسهاتون رو به صورت چاپ شده برای بازار یابی آماده کنید به نظر من 60D کاملا پاسخگوی کاری که شما میخواهید بکنید هست.
    اما در مورد لنز فکر نکنم به دو لنز کلاس بالایی که اشاره کردم نیازی باشه میتونید لز پایین تری بگیرید.برای پیشنهاد من دو لنز رو پیشنهاد میکنم که هر کدوم رو توضیح میدم.

Canon EF 40mm f/2.8 STM Pancake Lens
    یک لنز ثابت با دیافراگم ثابت و سریع.به نظر من این لنز میتونه برای کار شما مناسب باشه.و کیفیت خیلی خوبی رو هم میتونه ارائه بده قیمتش حدود 750 هزار تومان هست.(60D+Canon EF 40mm f/2.8 STM Pancake Lens)

Canon EF 17-40mm f/4L USM
    این لنز هم یکی از لنزهای خوب کانن هست.هم دامنه واید داره هم نرمال.کیفیت اپتیکی خوبی داره که میتونید از اون استفاده کنیدوقیمتش حدود 2700000 تومان هست. (60D+Canon EF 17-40mm f/4L USM)

مجموعه اول قیمتی معادل 2800 هزار تومان خواهد داشت.و مجموعه دوم قیمتی معادل 4800 هزار تومان.

اما روی این مجموعه هم میتونید حساب کنید.
    Canon 60D +18-135mm
    که قیمت این مجموعه هم 3050000 تومان در میاد.کیفیت اپتیکی خوبی توی این لنز هست و میشه برای کار شما مورد استفاده قرار بگیره.

نظر بنده روی دومی هست.حالا دیگه انتخاب با خودتون هست.
    نظرتون راجع به 100d و یا 700d به جای 60d چیه ؟
    70d چی ؟ اگه پولش باشه خرج اضافی نیست؟

lamaso آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    نظرتون راجع به 100d و یا 700d به جای 60d چیه ؟
    70d چی ؟ اگه پولش باشه خرج اضافی نیست؟
    دوربین 70d همکلاس دوربین 60d هست.ولی پردازنده اون پیشرفته تر هست و میتونید اون رو هم بگیرید که طبیعتا بهتر از 60d هست.
    100d رو پیشنهاد نمیکنم چون کار شما کاری هست که میشه ازش درآمد داشت و ممکنه بعدا دوربین رو توکارهای تبلیغاتیتون این دوربین رو پیشنهاد نمیکنم.
    دوربین 700d هم پردازنده ای مثل 7d داره با این تفاوت که بدنه ای با کلاس پایین تری داره.روی این دوربین هم میتونید حساب کنید.

6. 2 کاربر مقابل از lamaso عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

filtrmiltr (17-08-2014), Mehdi (17-08-2014)

تازه مسافر

دوربین 70d همکلاس دوربین 60d هست.ولی پردازنده اون پیشرفته تر هست و میتونید اون رو هم بگیرید که طبیعتا بهتر از 60d هست.
    100d رو پیشنهاد نمیکنم چون کار شما کاری هست که میشه ازش درآمد داشت و ممکنه بعدا دوربین رو توکارهای تبلیغاتیتون این دوربین رو پیشنهاد نمیکنم.
    دوربین 700d هم پردازنده ای مثل 7d داره با این تفاوت که بدنه ای با کلاس پایین تری داره.روی این دوربین هم میتونید حساب کنید.
    من یه بررسی کوتاه که کردم گفتن 100d کیفیت عکسش مثل 700d هست فقط یه سری امکاناتش مثل صفحه لمسی چرخان نداره

lamaso آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    من یه بررسی کوتاه که کردم گفتن 100d کیفیت عکسش مثل 700d هست فقط یه سری امکاناتش مثل صفحه لمسی چرخان نداره
    عرض کردم سنسور تصویر همشون یکی هست.منتهای 700 دی بدنه بهتری داره.حالا انتخاب با خودتونه

تازه مسافر

سایت های معتبر که به عکس های دوربین ها امتیاز می دن رو لطفا معرفی کنید

lamaso آواتار ها

سایت های معتبر که به عکس های دوربین ها امتیاز می دن رو لطفا معرفی کنید
    سایتی نیست که به عکسهای دوربین های امتیاز بده.امیازاتی که سایتهای معتبر به دوربین ها میدن به مجموعه امکانات موجود در اونهاست که کیفیت عکس ها و سنسور یکی از این امکانات است.در ضمن این سایتها همه دوربین ها رو مورد بررسی قرار نمیدن چون اساسا غیر ممکن هست.
    اما چند سایت معتبر هستند که به برخی از دوربینهای برندهای مختلف امیتازاتی رو میدن که بسته به اعتقاد شما به روششون، اون سایت میتونه ملاک قرار بگیره.

dpreview.com
    the-digital-picture.com
    pcmag.com
    cnet.com

هر کدوم از این سایتها روش های خاص خودشون رو دارن و بر اساس اون روش ها امتیاز میدن که شما باید بری خودت تو این سایتها و بررسی کنی ببینی کدوم یکی به واقعیت نزدیکتره.ولی معمولا سایت Dprivew خیلی ملاک عکاسان ایرانی و غیر ایرانی است.

تازه مسافر
    Status : samanmaleki آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام
    مشخصات اغلب دوربین های تو بازار رو تو این لینک یه جا جمع کردن، جالبه، برای مقایسه راهکار خوبیه به نظرم
    kalagard.com/list/photo-camera/page-1

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع