به انجمن خوش آمدید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29
    موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi آنلاین نیست.
    تشکر شده 14,010 بار در 3,537 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Press نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    حقيقتاً تا ٢ تومن بودجه دارم اما اگه دوربين مناسبتري با قيمت بيشتر هم باشه مشكلي نيست
    پيشاپيش ممنون از دوستاني كه راهنمايي ميكنند
    با 2 تومن از دوربین های نیکون میتونی 3100، 3200 و 5100 را بگیری. دوربین های عالی نیستن اما کار راه اندان. البته به دلیل داشتن لنز نه چندان مرغوب 18-55 انتظار کیفیت زیادی ازشون نداشته باش. از دوربین های کنون اطلاعی ندارم اما احتمالا از کنون هم بتونی چند تا با همین ویژگی پیدا کنی

توضیح اضافی:
    برای عکاسی یک موضوع خاص (مثلا پرتره) شما نیاز به لنز خاص همون موضوع داری. البته منظورم این نیست که با بقیه لنزها نشه. میشه اما ممکنه کیفیت قابل قبولی نداشته باشه.

لنزهای پرتره سیگما به عنوان مثال
    http://www.sigmaphoto.com/lenses/portrait

همه تایپ های لنز سیگما به عنوان مثال
    http://www.sigmaphoto.com/lenses
    کانال تلگرام آنوبانینی
    اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در این انجمن مطرح کنید.
    اگر سوالی دارید در
    این انجمن مطرح کنید.
    اگر در مورد تورها سوالی دارید
    این تاپیک را مطالعه کنید.
    پیام خصوصی های مرتبط با موارد فوق بدون پاسخ خواهند ماند.
    تور لیدر - راهنمای تور

2. 3 کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

filtrmiltr (31-07-2014), lamaso (08-09-2013), Press (08-09-2013)

lamaso آواتار ها
    Status : lamaso آنلاین نیست.
    تشکر شده 795 بار در 169 ارسال

با سلام مجدد
    حقيقتاً تا ٢ تومن بودجه دارم اما اگه دوربين مناسبتري با قيمت بيشتر هم باشه مشكلي نيست
    با سلام.
    دوست عزیز چون شما تازه میخواهید مبانی عکاسی رو یاد بگیرید نظر من این هست که هزینه اضافی نکنید.داشتن یک دوربین اس ال آر سطح پایین که بتونه شما رو با عکس و دنیای عکاسی آشنا بکنه شما رو کفایت میکنه.
    چون نظرتون این هست که عکاسی رو ادامه بدید بعد از مدتی احساس میکنید که نیاز دارید یک دوربین خیلی بهتر و همینطور لنز بهتر بگیرید اونموقع است که از فروختن دوربین فعلیتون احساس بدی نمیکنید چون زیاد هزینه نکردید.ضمن اینکه افراد آماتوری که رو به عکاسی میارن اصلا لازم نیست که خودشون رو درگیر تجهیزات کنن.یک دوربین معمولی براشون کافی هست تا یاد بگیرن نور چیه؟شاترچیکار میکنه و...
    اما پیشنهاد من
    بهترین انتخاب برای افراد آماتور که میخوان وارد دنیای عکاسی بشن دوربین کانن 1100 دی هست.قیمت این دوربین با یک لنز سری جدید 18-55 میلیمتری 1220000 تومان هست که پایین قیمت ترین دوربین اس ال آر بازار هست.لنز دوربین کیفیت خوبی داره و برای عکاسی طبیعت و همینطور پرتره که مد نظر شما هست کافی است،چون فوکال آخر لنز 55 هست و دوربین به خاطر نوع سنسورش ضریب 1.6 رو برروی لنز اعمال میکنه لنز شما عملا فاصله کانونی معادل 88 میلیمتر رو پوشش میده.حسگر این دوربین 12مگاپیکسل از نوع CMOS هست.اندازه حسگر این دوربین هم 18.4×22.2 هست که مانند دوربین های 60 دی کانن، نیکون دی 7000 و ..هست.از 100 تا 6400 امکان انتخاب ایزو رو دارید.فیلمبرداری HD هم میتونید با اون انجام بدید.رزولوشن عکسی که با این دوربین ثبت میکنید چیزی در اندازه 2848×4272 پیکسل هست.از 9 نقطه کمکی برای فوکوس اتوماتیک استفاده میکنه.حداقل سرعت شاتر این دوربین 30 eثانیه هست و حداکثر اون 1/4000 ثانیه هست که خیلی هم خوبه و بیشتر از این رو نیاز نخواهید داشت.مثل تمام اس ال آرها قابیلت ضبط تصاویر با فرمت RAW رو دارد.
    اطلاعات بیشتر

4. 6 کاربر مقابل از lamaso عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

dariuoshmusavi (24-10-2013), filtrmiltr (31-07-2014), hosein8498 (09-09-2013), Mehdi (08-09-2013), omid020 (08-09-2013), Press (08-09-2013)

تازه مسافر
    Status : hosein8498 آنلاین نیست.
    تشکر شده 4 بار در 2 ارسال

با سلام مجدد
    با سلام
    بنظر من علاوه بر دوربين كانن 1100 و لنز 18-55 كه مدير بخش عكاسي پيشنهاد دادند شما ميتونيد با بقيه پولتان يك لنز 55-250 كانن هم تهيه كنيد . مطمئنا اين لنز در طبيعت و همچنين هنگام عكاسي پرتره ، عكسهاي خوبي را براي شما خواهد گرفت .

6. 3 کاربر مقابل از hosein8498 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

filtrmiltr (31-07-2014), lamaso (09-09-2013), Press (10-09-2013)

تازه مسافر
    Status : Press آنلاین نیست.
    تشکر شده 6 بار در 5 ارسال

سلام
    فرمايشات شما قانع كننده بود و همين دوربين كنون دي ١١٠٠ رو ميخرم.
    موفق باشيد

تازه مسافر

با سلام به همه دوستان
    يه سوال داشتم، آيا كسي ميدونه چطور ميتونم دفترچه راهنماي فارسي دوربين كنون دي اس ال آر مدل ١١٠٠ دي رو تهيه كنم
    پيشاپيش ممنون از راهنمائيتون

9. 2 کاربر مقابل از Press عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

filtrmiltr (31-07-2014), lamaso (13-09-2013)

lamaso آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Press نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    يه سوال داشتم، آيا كسي ميدونه چطور ميتونم دفترچه راهنماي فارسي دوربين كنون دي اس ال آر مدل ١١٠٠ دي رو تهيه كنم
    پيشاپيش ممنون از راهنمائيتون
    من دفترچه فارسی این دوربین رو ندیدم ولی این دوربین تنظیمات آنچنان پیچیده ای نداره میتونید به راحتی منوهای اون رو یاد بگیرید.

11. 2 کاربر مقابل از lamaso عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

filtrmiltr (31-07-2014), Press (14-09-2013)

تازه مسافر

نقل قول نوشته اصلی توسط lamaso نمایش پست ها
    من دفترچه فارسی این دوربین رو ندیدم ولی این دوربین تنظیمات آنچنان پیچیده ای نداره میتونید به راحتی منوهای اون رو یاد بگیرید.

سلام
    متشكرم

13. کاربر مقابل از Press عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

filtrmiltr (31-07-2014)

تازه مسافر

با سلام به همه
    بنده به دنبال راهنماي فارسي كانن دي ١١٠٠ بودم كه انگار وجود خارجي نداره ، آيا كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره كه كدام دوربين كانن تقريباً شبيه مدل مذكور هستش تا بتونم از دفترچه اون استفاده كنم
    پيشاپيش از پاسخگويي شما متشكرم.

15. کاربر مقابل از Press عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

filtrmiltr (31-07-2014)

تازه مسافر
    Status : filtrmiltr آنلاین نیست.
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

درود
    من کارم تبلیغات محیطی است (تبلیغات بر روی بیلبورد و تابلو های تبلیغاتی) .برای گرفتن عکس از تابلوهای تبلیغاتی (که حداکثر در سایز A4 و A3 چاپ خواهند شد ) می خوام اقدام به خرید دوربین و لنز کنم.

__در عکاسی بی تجربه ام و بعد ازخرید تجهیزات شروع به آموزش خواهم کرد.

__هزینه مد نظرم برای دوربین ولنز با هم حدود 4 تومنه .البته اگه با کمتر از این مبلغم کارم راه بیافته به شرط آینده نگری مشکلی نیست وهمچنین اگه نیاز به هزینه های بیشتری هم باشه بازم هم مشکلی نیست به شرطی که ضرورت داشته باشه.

__تا الان نظرم روی بدنه کانن 60d است.

__برای لنز هیچ تصمیمی نگرفتم بعضی ها میگن شاید چون من فاصله ام رو با سوژه می تونم تنظیم کنم و نیاز به زوم ندارم لنز ثابت بگیرم بعضی ها هم لنزای دیگه می گن مناسبه

اگه ممکنه نظر و پیشنهاد خودتونو راجع به بدنه و لنز مناسب بفرمایید و منو راهنمایی کنید.

17. کاربر مقابل از filtrmiltr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

lamaso (31-07-2014)

lamaso آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    درود
    من کارم تبلیغات محیطی است (تبلیغات بر روی بیلبورد و تابلو های تبلیغاتی) .برای گرفتن عکس از تابلوهای تبلیغاتی (که حداکثر در سایز A4 و A3 چاپ خواهند شد ) می خوام اقدام به خرید دوربین و لنز کنم.

__در عکاسی بی تجربه ام و بعد ازخرید تجهیزات شروع به آموزش خواهم کرد.

__هزینه مد نظرم برای دوربین ولنز با هم حدود 4 تومنه .البته اگه با کمتر از این مبلغم کارم راه بیافته به شرط آینده نگری مشکلی نیست وهمچنین اگه نیاز به هزینه های بیشتری هم باشه بازم هم مشکلی نیست به شرطی که ضرورت داشته باشه.

__تا الان نظرم روی بدنه کانن 60d است.

__برای لنز هیچ تصمیمی نگرفتم بعضی ها میگن شاید چون من فاصله ام رو با سوژه می تونم تنظیم کنم و نیاز به زوم ندارم لنز ثابت بگیرم بعضی ها هم لنزای دیگه می گن مناسبه

اگه ممکنه نظر و پیشنهاد خودتونو راجع به بدنه و لنز مناسب بفرمایید و منو راهنمایی کنید.
    پاسخ رو از طریق پیام خصوصی ارسال کردم

19. کاربر مقابل از lamaso عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

filtrmiltr (31-07-2014)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع