به انجمن خوش آمدید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
    موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi آنلاین نیست.
    تشکر شده 14,060 بار در 3,565 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.goli نمایش پست ها
    دست کم خوبی تاپیک اینه که بحثی میشه و دیگرانی هم میخوننش. خوبه که دوستان در خصوص موضوع کنجکاو بشن و من هم دلم می خواد سرنخ هایی بدم که علاقمندان شکاک پیش رو بگیرند. کل حرف ما از اولین پستمون تا حالا اینه که با حذف کامل گوشت سلامتیتون رو به خطر نندازید و همونجور که دیگران ایدشونو تبلیغ (کلمه دیگه پیدا نکردم که منظورم رو برسونه) میکنن، بنده هم سعی میکنم دلایلی در تایید نظرم بگم یا برای مثالهای نظر متفاوت نمونه نقض بگم.
    علی آقا این جمله به نظرم کمی بی انصافی بود. هیچ کدوم از ما تجریه حذف کامل گوشت را نداشتیم و نمیتونیم اینقدر صریح نظر بدیم.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در این انجمن مطرح کنید.
    اگر سوالی دارید در
    این انجمن مطرح کنید.
    اگر در مورد تورها سوالی دارید
    این تاپیک را مطالعه کنید.
    پیام خصوصی های مرتبط با موارد فوق بدون پاسخ خواهند ماند.

تور جزایر لاوان و مارو - تور جاشک تا جبرین - تور پیمایش کویر ریگ جن - تور کویر مصر - تور آبشار زمرد تا دودوزن - تور گناوه تا دلوار - جنگل اسپهبد -
    تور جنگل کجور تا سیسنگان - تور آبشار چلسنگ - تور دریاچه فراخین تا آبشار دارنو -
    تور دره نیگاه - تور جنگل خلخال تا اسالمتور جنگل دیا
    iran tour guide
    تور آبشار چنجوله - تور دریاچه نئور، ییلاق سوباتان، جنگل لیسار - تور دریاچه سوها تا آبشار لاتون - پیاده روی جنگل نقله بر - تور جنگل فندقلو - تور تنگه شیرز - تور تخت سلیمان تا غار کرفتو - تور ییلاق سلانسر - تور دریاچه گهر - تور ماسوله تا ماسال - تور آب بر تا قلعه رودخان - تور ییلاق پونل - تور سوباتان تا لیسار - تور ییلاق سوباتان - تور ییلاق ماسال - اولسبلانگاه - پیاده روی دامنه های سبلان - همراه با عشایر شاهسون

2. کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

.saye. (10-04-2013)

Status : Ali.Goli آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,227 بار در 323 ارسال

فکر کنم کمی پس و پیش واسه جمله ام باید میگفتم یا بیشتر توضیح میدادم.
    دوست گیاهخوار دارم. دیدم که هیچ نوع گوشتی مصرف نمی کنه. میدونم بعضی هاشون فراورده های دیگه حیوانی رو نمی خورن. منظورم این بود که کاری که اونها میکنند نکنید چون واسه جبران خیلی چیزها باید مکمل بخورید. راستی دوستی داشتم در زمان دانشجویی که گیاهخوار بود و دانشجوی پزشکی البته الان دیگه نیست منظور اینکه نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم.

همسفر پایه
    .saye. آواتار ها
    Status : .saye. آنلاین نیست.
    تشکر شده 319 بار در 111 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_b نمایش پست ها
    یعنی عصاب سایه خانم از یه شیر زخمی ام ضعیف تررررره، چوب بدم خدمتتون؟

بعله ، یه خرص به من حمله کنه ، هدفمند فرار میکنم، چون عقلم و آموزش های قبلی تو زمینه کوهنوردی این توان رو به میده در صورت برخورد با خرس هدفمند فرار کنم . شما یه آموزش هایی رو میگیرین و با توجه از اونا اولا توانایی دارین ببینین که چیکار کنین که در معرض خرس قرار نگیرین، حالا که کرفتین چیکار کنین، خودتون پست مربوط به حمله گرگ رو گذاشتین، یعنی اگه گرگ بهتون حمله کنه بدون در نظر گرفتنه تمامه نکاتی که گفتین جیغ میکشین و همینطوری به هر طرفی میدونین؟ والا

منم گوشت خونالود ببینم ، بدم نیماد، چون زحمت پاک کردن گوشت خام و بسته بندیش تو خونه گردنه خودمه و در نهایت آینده ای در حد قرمه سبزی براش تو ذهنم متصور میشم. به جای این کارا بی خودی دعوا کردن با آدمای مختلف تشریف ببرین خون اهدا کنین، بوشهر زلزله اومده.

روند حرف زدنای شما به سمتیه که آدم از صحبت کردن با شما زده میشه، منم مثل دوسته قبلیمون علاقه ای دیگه برای ادامه بحث با شما نمیبینم. موفق باشین
    چرا فکر میکنید من ناراحتم و اعصابم خورده و میخام مجبور به کاری کنم شمارو؟
    نه دوست عزیز نه ناراحتم نه میخام کسی رو ازار بدم یا بزنم
    عذر میخام خوبه شما میگید بعد ازمطالعه و اموزش
    که اگر نداشته باشید شما هم بی هدف فرار خواهید کرد یعنی استفاده از قابلیت عقلتون
    البته حیونا هم نسبت به قابلیتی که دارن فرار میکنن
    میمون بالای درخت میره
    اهو فرار میکنه به سمت جایی که دشت باز نباشه و ......
    پس میشه گفت اونا هم بی هدف فرار نمیکنن
    منظور از خام خوردن گوشت بود 2باره مطلب رو میتونید بخونید
    از کجا میدونید که تا حالا من خون اهدا کردم یا نه ؟
    شمایی که این حرف رو زدی خون اهدا کردی؟ هرچند به من ربطی نداره
    اما به شخصه حرفی رو میزنم که عمل کرده باشم.شما رو نمیدونم

روند حرف زدن من ؟
    من که جز ارائه مطالب تحقیق شده و گفتن از انسانیت و ... صحبتی نکردم
    این شما هستی که روند و شکل صحبتتون مناسب نیست و وقتی جوابش رو که به سبک لحن خودتون بوده رو میگیرید بهتون بر میخوره؟
    کسی هم نگفته بود بحثی داشته باشین یا نه که حالا بخاین اعلام کنین که ادامه نمیدین
    به خاطر نمیارم برای بحث کردن دعوت نامه ای براتون ارسال کرده باشم
    کانال تلگرام آنوبانینی
    برای تهیه یک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع میشود
    .
    نه درصد ( 9٪
    ) از ترکیبات زباله های شهری را کاغذ تشکیل میدهد
    .
    .

تنها پس از بریدن آخرین درخت ؛ تنها پس از آلودن آخرین رودخانه ؛
    تنها پس از صید
    آخرین ماهی ؛تنها پس از پرواز آخرین پرنده ؛
    تنها آن هنگام سوداگران درمی یابند : پول را نمی توانخورد ؛ پول را نمی توان بخشید ؛ پول را نمی توان نفس کشید ؛ پول را نمی توان زندگی کرد
    . . .

همسفر پایه
    .saye. آواتار ها
    Status : .saye. آنلاین نیست.
    تشکر شده 319 بار در 111 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.goli نمایش پست ها
    فکر کنم کمی پس و پیش واسه جمله ام باید میگفتم یا بیشتر توضیح میدادم.
    دوست گیاهخوار دارم. دیدم که هیچ نوع گوشتی مصرف نمی کنه. میدونم بعضی هاشون فراورده های دیگه حیوانی رو نمی خورن. منظورم این بود که کاری که اونها میکنند نکنید چون واسه جبران خیلی چیزها باید مکمل بخورید. راستی دوستی داشتم در زمان دانشجویی که گیاهخوار بود و دانشجوی پزشکی البته الان دیگه نیست منظور اینکه نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم.
    دوست عزیز شمایی هم که همه چیز خوارین الان بدنتون کلی کمبود داره
    این مسلمه که کسی از غذای یک نواخت یا بدون برنامه استفاده کنه بدنش با کمبودای زیادی مواجه میشه چه گیاه خوار باشه چه همه چیز خوار
    اون نون گندمی که دست دیگران دیدین فکر کنم باید تجدید نظری انجام بدین
    هر زندگی
    هر بدنی
    هر تغذیه ای و هر .... نیاز به برنامه داره
    و اگر درست باشه به کمبودی بر نمیخوریم
    این برداشت ها و کارها و برنامه ریزی نکردن و یا اشتباه برنامه ریزی کردن ماست که باعث کمبود و اسیب و ... میشه
    پس چه خوبه ضعف خودمون رو گردن چیزای دیگه نندازیم
    کانال تلگرام آنوبانینی
    برای تهیه یک تن کاغذ 15 اصله درخت سرسبز و تنومند قطع میشود
    .
    نه درصد ( 9٪
    ) از ترکیبات زباله های شهری را کاغذ تشکیل میدهد
    .
    .

تنها پس از بریدن آخرین درخت ؛ تنها پس از آلودن آخرین رودخانه ؛
    تنها پس از صید
    آخرین ماهی ؛تنها پس از پرواز آخرین پرنده ؛
    تنها آن هنگام سوداگران درمی یابند : پول را نمی توانخورد ؛ پول را نمی توان بخشید ؛ پول را نمی توان نفس کشید ؛ پول را نمی توان زندگی کرد
    . . .

تازه مسافر
    Status : hoohakim آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

پیش فرض در پاسخ به مجید دلبندم

واقعا که انسان چه راحت بخاطر منافعش توجیه می‌کنه! بنابراین براحتی و با وجدان راحت اقدام به قتل و کشتار موجودات دیگه می‌کنه !

تازه مسافر
    eve آواتار ها
    Status : eve آنلاین نیست.
    تشکر شده 3 بار در 3 ارسال

با تشکر از سایه عزیز برای ایجاد این تاپیک من خودم تقریبا دو ساله که وگن هستم بدون استفاده از هیچ مکملی.... و تا به الان هم هیچ مشکلی نداشته ام..ازلحاظ فیزیکی و روحی.. بلکه برعکس خیلی هم احساس بهتری دارم ...جالبه که بدونین در دوران قبل از گیاهخواریم کم خونی داشتم که شکر خدا الان ندارم و بسیاری از دوستان گیاهخوارم با سابقه نه سال ..ده سال.. 15 سال که بدون استفاده از هیچگونه مکملی سالم و سرحال به زندگیشون ادامه میدن . چه بسا دوستان همه چیز خوارمون که کنار استفاده از محصولات حیوانی از مکملها هم استفاده میکنن.. و البته این را هم ذکر کنم الان دلیل اصلی من برای گیاهخواری این است که .......... انسان اشرف مخلوقات نیست! انسان موجودی از موجودات است. غارت طبیعت و قتل عام حیوانات, تنها پیش نیاز قتل ها و جنگ های بین انسانی ست.... یادمون باشه تا 150 سال پیش شاخه هایی از کانیبالیزم (همنوع خواری ) توی جزایر فیجی وجود داشت ولی این رسوم بدوی منسوخ شدند جانور خواری هم بین انسان ها بر این اساس محکوم به فناست همون طور که برده داری منسوخ شد همون طور که سیاه ها به حقوق رسیدن و تفکیک جنسیتی کم رنگ شد دیگر جانداران ساکن در زمین هم به حقوق اولیه ی خودشون خواهند رسید من همیشه به این اتفاق امیدوارم و مطمئن هستم که یک روز خواهد رسید که یاد بگیریم به همه ی موجوداتی که دارای دو چشم هستن با دید اخلاقی نگاه کنیم و از ذائقه های کاذب و غیر انسانی برای پُر کردن شکم دوری کنیم و راه های انسانی و عقلانی تری برای تغذیه انتخاب کنیم . کمی فکر کنید ....تنها راه رسیدن به صلح "گیاهخواری و دست کشی از کشتار به هر عنوان و به هر شکل ممکنه...

8. کاربر مقابل از eve عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mir abbas (17-04-2014)

تازه مسافر
    eve آواتار ها

در دنیای ما همه خواهان آزادی هستند و بر علیه ظلم و ستم زورمندان مبارزه میکنند. ولی‌ غافل از آنند که خودشان هم یکی‌ از همین ظالمان و زورمندان هستند که از آزار و کشتار موجودات ناتوانتر و بیدفاع هیچ ابایی ندارند!
    آیا فقط ما آدمها درد و وحشت را حس می‌کنیم؟ آیا حیوانات که سیستم مرکزی اعصاب و مغز دارند کمتر از ما درد و ترس را درک میکنند

تازه مسافر
    eve آواتار ها

مادام كه از آزار رساندن به تمام موجودات ديگر دست برنداشته ايم، وحشي هستيم.

توماس اديسون

يك زن آفريقايي مي تواند ده بچه به دنيا بياورد، هر كدام را مدت ده ماه پرستاري كند، و وقتي به سن هفتاد سالگي مي رسد مي توان همچنان انتظار داشت كه استخوان هاي محكم و خوبي داشته باشد كه با استخوان هاي يك زن بيست ساله آمريكايي قابل مقايسه است. اسكيموها كه روزانه 250 تا 400 گرم پروتئين را با خوردن گوشت ماهي، فيل دريايي، يا وال مصرف مي كنند و 2200 ميلي گرم كلسيم را با استخوان ماهي، بالاترين ميزان پوكي استخوان را در سطح جهان دارند.
    جان مك دوگال، پزشك

داوینچی :
    روزی فرا خواهد رسید که مردم به قتل یک حیوان همان گونه نگاه خواهند کرد که امروز به قتل یک انسان.
    زمانی فرا خواهد رسید که ما خوردن حیوانات را با همان دید قضاوت خواهیم کرد که امروز خوردن همنوع خود، آدمخواری را.

11. کاربر مقابل از eve عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mir abbas (17-04-2014)

تازه مسافر
    Status : پرتقال آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

اینو خوب اومدی
    اتفاقا انسان و خرس تنها موجوداتی هستند که همه چیز خوار هستند. حتی انسان بیشتر.

بهتره یه سر به کشورهای سمت شرق آسیا بزنید.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    خوشحالم که تو این جمع دوست داشتنی هستم. من از بابلسر هستم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع