به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    همسفر پایه
    ahmadmobaraki آواتار ها
    Status : ahmadmobaraki آنلاین نیست.
    تشکر شده 620 بار در 123 ارسال

پیش فرض انتقاد از نحوه نامگذاری افراد

با سلام خدمت همه کاربران. با عنایت به اینکه هر کس در انتخاب نام کاربری خود آزاد است و هیچ کس حق انتقاد ندارد - اما : یکی از دلایلی که باعث شد من بعنوان یک کاربر که تقریبا هیچ گونه شناختی به اعضا انجمن نداشتم جذب این انجمن شوم درک این مساله بود که در اینجا هر کس خودش هست - کسی به کسی دروغ نمی گوید - ادعای بیخود هم ندارد . همه با صفا و صمیمی هستند و دل در گروه راهنمایی و حل مشکل یکدیگر دارند - صفا و صداقت به حدی است که بر خلاف هزاران انجمن دیگر هر کاربر به نام خودش و حتی با عکس خودش ثبت نام کرده و هرچه در مورد خودش نوشته بعد از اشنایی با انها میفهمی که عین صداقت گفته است . اما چند صباحی است که کاربرانی با اعداد و ارقام در این سایت ثبت نام میکنند که این امر شاید از طرفی اسباب بی اعتمادی را مهیا کند و هم از طرفی به خاطر سپردن چنین اسامی در اذهان آشفته امروزی قدری مشکل باشد . لذا به همه کاربران پیشنهاد می شود تکرار میکنم پیشنهاد می شود مانند گذشته با نام یا نام خانوادگی واقعی ثبت نمایند .
    کانال تلگرام آنوبانینی
    خبری که دانی دلی بیازارد تو خاموش تا
    دیگری بیاورد

2. 3 کاربر مقابل از ahmadmobaraki عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

doorak (26-03-2013), Mostafa (26-03-2013), دلوار (25-03-2013)

Mostafa آواتار ها
    Status : Mostafa آنلاین نیست.
    تشکر شده 900 بار در 216 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadmobaraki نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه کاربران. با عنایت به اینکه هر کس در انتخاب نام کاربری خود آزاد است و هیچ کس حق انتقاد ندارد - اما : یکی از دلایلی که باعث شد من بعنوان یک کاربر که تقریبا هیچ گونه شناختی به اعضا انجمن نداشتم جذب این انجمن شوم درک این مساله بود که در اینجا هر کس خودش هست - کسی به کسی دروغ نمی گوید - ادعای بیخود هم ندارد . همه با صفا و صمیمی هستند و دل در گروه راهنمایی و حل مشکل یکدیگر دارند - صفا و صداقت به حدی است که بر خلاف هزاران انجمن دیگر هر کاربر به نام خودش و حتی با عکس خودش ثبت نام کرده و هرچه در مورد خودش نوشته بعد از اشنایی با انها میفهمی که عین صداقت گفته است . اما چند صباحی است که کاربرانی با اعداد و ارقام در این سایت ثبت نام میکنند که این امر شاید از طرفی اسباب بی اعتمادی را مهیا کند و هم از طرفی به خاطر سپردن چنین اسامی در اذهان آشفته امروزی قدری مشکل باشد . لذا به همه کاربران پیشنهاد می شود تکرار میکنم پیشنهاد می شود مانند گذشته با نام یا نام خانوادگی واقعی ثبت نمایند .
    من خودم یکی از اون افراد هستم ولی چون تو خیلی از سایت ها نتونستم با اسمم عضو شم چون اون اسم قبلن توسط فرد دیگری انتخاب شده بود مجبور شدم از اعداد جلویه اسمم استفاده کنم

4. کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Babak203 (14-05-2013)

poriya آواتار ها
    Status : poriya آنلاین نیست.
    تشکر شده 202 بار در 46 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    من خودم یکی از اون افراد هستم ولی چون تو خیلی از سایت ها نتونستم با اسمم عضو شم چون اون اسم قبلن توسط فرد دیگری انتخاب شده بود مجبور شدم از اعداد جلویه اسمم استفاده کنم
    اصلا ناراحت نباش...عوضش عکست کاملا" واضحه...میشه شناساییت کرد

6. کاربر مقابل از poriya عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mostafa (26-03-2013)

تازه مسافر
    Status : sasha آنلاین نیست.
    تشکر شده 4 بار در 1 ارسال

راستشو بخاید من اولین باری هستش که عضو گروهی میشم.اطلاعات زیادیم راجب این چیزا ندارم پس اگه 1وقتی سوتی دادم از روی تازه واردیمه.

omid020 آواتار ها
    Status : omid020 آنلاین نیست.
    تشکر شده 2,609 بار در 620 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadmobaraki نمایش پست ها
    لذا به همه کاربران پیشنهاد می شود تکرار میکنم پیشنهاد می شود مانند گذشته با نام یا نام خانوادگی واقعی ثبت نمایند .
    آقای مبارکی عزیز بنده از همون گذشته هم معتقد بودم اسم مستعار هم بهتره و هم هیجاناتش بیشتره ...
    کانال تلگرام آنوبانینی

آنرا که بود برگ گل و عزم تماشا ... گو خیمه بصحرا زن و کاشانه رها کن

otoraby.com

9. کاربر مقابل از omid020 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

دختررز (13-04-2014)

کلمات کلیدی این موضوع