به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42
    تازه مسافر
    Status : marjane_abi آنلاین نیست.
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

پیش فرض راهنمایی برای انتخاب کوله پشتی

سلام دوستان.من تازه با این سایت آشنا شدم...و البته خوشحالم که قبل از خرید کوله پشتی می تونم اینجا از شما مشورت بگیرم
    الان تصمیم گرفتم یه کوله پشتی خارجی بخرم...و البته دیوتر و خیلی دوست دارم ، اما بیشتر کیفیت برام مهمه تا مارک!و مسلما هر چی قیمتش پایین تر باشه بهتره
    در طول سال اغلب برنامه های یک روزه دارم و در کل 9-10 تا برنامه دو یا سه روزه ممکنه برم... شرایطم هم جوری نیست که بخوام دو تا کوله بخرم برای برنامه های یک روزه و چند روزه...اینه که تو انتخاب حجم کوله و مدل کوله سردرگم شده ام....
    ممنون میشم دوستان تجربیاتشون و در اختیارم بذارن

JackLondon آواتار ها
    Status : JackLondon آنلاین نیست.
    تشکر شده 5,824 بار در 1,537 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط marjane_abi نمایش پست ها
    سلام دوستان.من تازه با این سایت آشنا شدم...و البته خوشحالم که قبل از خرید کوله پشتی می تونم اینجا از شما مشورت بگیرم
    الان تصمیم گرفتم یه کوله پشتی خارجی بخرم...و البته دیوتر و خیلی دوست دارم ، اما بیشتر کیفیت برام مهمه تا مارک!و مسلما هر چی قیمتش پایین تر باشه بهتره
    در طول سال اغلب برنامه های یک روزه دارم و در کل 9-10 تا برنامه دو یا سه روزه ممکنه برم... شرایطم هم جوری نیست که بخوام دو تا کوله بخرم برای برنامه های یک روزه و چند روزه...اینه که تو انتخاب حجم کوله و مدل کوله سردرگم شده ام....
    برای خرید کوله پشتی باید چندتا نکته رو مشخص کنین:
    1- چقدر هزینه میخواین انجام بدین؟
    2- جنسیت؟
    3- نوع برنامه هایی که شرکت میکنین؟
    کانال تلگرام آنوبانینی
    زمانی فرا می رسد كه بايد رفت حتی اگر جای مشخص و مطمئنی در انتظارت نباشد!

ما در سفرهایمان هیچ چیز به جای نمیگذاریم جز رد پا،هیچ چیز نمیکشیم جز زمان و هیچ چیز به ارمغان نمی آوریم جز خاطرات

3. کاربر مقابل از JackLondon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

TootFarangi (16-03-2013)

همسفر گاه گدار
    TootFarangi آواتار ها
    Status : TootFarangi آنلاین نیست.
    تشکر شده 27 بار در 18 ارسال

کوله برنامه یک و یک و نیم روز با کوله برنامه های چند روزه فرق داره ، مگر اینکه از اون مدل هاش بگیرید که حجمش کم و زیاد میشه. البته اونا هم زیاد جابجایی نداره مثلا اینایی که نوشته 60 + 5 ینی 5 لیتر میشه اضافه کرد.
    به هر حال تو کوله های خارجی دیوتر از همه بهتره به نظر من! باقیش رو امتحان نکردم نمی دونم.
    منتها فک کنم شما نمی تونید یک کوله بگیرید واسه هر دو مدل برنامه

5. کاربر مقابل از TootFarangi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sina_6175 (22-03-2013)

Mostafa آواتار ها
    Status : Mostafa آنلاین نیست.
    تشکر شده 900 بار در 216 ارسال

همچین کوله ای وجود خارجی نداره!!!
    عمرن بتونید با یه کوله یک روزه برنامه3روزه برید(مگر از تکنیکهایه چتربازی استفاده کنید )
    استفاده از کوله هایه 50 60لیتری که مناسب برنامه هایه چند روزه هستن هم برایه برنامه یک روزه ایده ال نیستن
    در کل ما که نصف این تعداد سفر رو تو یک سال نمیریم 3تا کوله داریم!!!!!

7. 2 کاربر مقابل از Mostafa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

sina_6175 (22-03-2013), TootFarangi (16-03-2013)

تازه مسافر
    Status : marjane_abi آنلاین نیست.
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

سقف مبلغی که می تونم در حال حاضر بذارم 250000تومان هست
    جنسیت هم که مونث!!!
    منظورتون رو از نوع برنامه متوجه نشدم
    البته فعلا با این وضعیت قیمت ها مجبورم با یه کوله سر کنم وگرنه خودمم می دونم بالاخره مجبورم بر ای برنامه های چند روزه کوله جداگانه بگیرم

همسفر گاه گدار
    TootFarangi آواتار ها
    Status : TootFarangi آنلاین نیست.
    تشکر شده 27 بار در 18 ارسال

جنسیت هم که مونث!!!
    البته فعلا با این وضعیت قیمت ها مجبورم با یه کوله سر کنم وگرنه خودمم می دونم بالاخره مجبورم بر ای برنامه های چند روزه کوله جداگانه بگیرم
    نوع برنامه ینی برنامه برنامه های چند روز ، سبک ، سنگین ، یک روز و ...

JackLondon آواتار ها

جنسیت هم که مونث!!!
    با این مبلغ و براساس حجمی که مد نظر دارین کوله های دیوتر و ملیت و سالیوا و مارموت رو نمیتونین برای خرید انتخاب کنین...پس دوتا راه دارین...یا کمی صبر کنین و هزینه بیشتری براش کنار بذارین...یا کوله رو یک کوله کوچیک انتخاب کنین...البته میتونین کوله ایرانی هم تهیه کنین
    کانال تلگرام آنوبانینی

ما در سفرهایمان هیچ چیز به جای نمیگذاریم جز رد پا،هیچ چیز نمیکشیم جز زمان و هیچ چیز به ارمغان نمی آوریم جز خاطرات

تازه مسافر
    Status : doorak آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام به همه دوستان. من معمولا برنامه های طبیعت گردی و کوهستان رو با دوچرخه میرم. دنبال کوله ای هستم که بشه همراه با دوچرخه استفاده کرد. امروز رفتم منیریه بهم گفتن که ماکسیمم باید 30 لیتری بگیری. که اونم مارک دیوتر رو بهم گفتن 290000 تومن... حالا از شما دوستان خبره هم یه راهنمایی میخام هم در مورد حجم و هم قیمت. ممنون

JackLondon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط doorak نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من معمولا برنامه های طبیعت گردی و کوهستان رو با دوچرخه میرم. دنبال کوله ای هستم که بشه همراه با دوچرخه استفاده کرد. امروز رفتم منیریه بهم گفتن که ماکسیمم باید 30 لیتری بگیری. که اونم مارک دیوتر رو بهم گفتن 290000 تومن... حالا از شما دوستان خبره هم یه راهنمایی میخام هم در مورد حجم و هم قیمت. ممنون
    30لیتر برای دوچرخه خیلی زیاده...معمولا چون روی دوچرخه زین و موارد دیگه قرار داده میشه خیلی کوله بزرگ برنمیدارن و واسه همین 30 لیتر رو پیشنهاد نمیکنم...دیوتر یه سری کوله داره که برای دوچرخه خیلی مناسبه...قیمتش هم حدود 100 تومان زیر قیمتیه که الان گفتین...مارموت هم داره البته اگه بتونین پیدا کنین
    کانال تلگرام آنوبانینی

13. 2 کاربر مقابل از JackLondon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

doorak (19-03-2013), sina_6175 (22-03-2013)

تازه مسافر
    Status : doorak آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط JackLondon نمایش پست ها
    30لیتر برای دوچرخه خیلی زیاده...معمولا چون روی دوچرخه زین و موارد دیگه قرار داده میشه خیلی کوله بزرگ برنمیدارن و واسه همین 30 لیتر رو پیشنهاد نمیکنم...دیوتر یه سری کوله داره که برای دوچرخه خیلی مناسبه...قیمتش هم حدود 100 تومان زیر قیمتیه که الان گفتین...مارموت هم داره البته اگه بتونین پیدا کنین
    البته کوله دیوتری که امروز دیدم هم مخصوص دوچرخه بود. فروشگاه شیر پلا. از نظر اندازه هم مناسب بود.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع