به انجمن خوش آمدید
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34
    موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi آنلاین نیست.
    تشکر شده 14,056 بار در 3,562 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط omid020 نمایش پست ها
    سلام آقا کیومرث،

نمی دونم شاید خود من یکی از کسانی بودم که باعث باز شدن این تاپیک شد و علتش هم دیگر به مرام و معرفت خود ابراهیم بر می گرده هر چند معتقدم واقعاً نیازی نبود اما حالا که می بینم برخی از دوستان در این فضایی که برای این موضوع باز شده در حال ماهیگیری هستند و حتی سایر برنامه ها و سوابق گروه رو زیر سوال می برند، از خودم خیلی ناراحتم و با خودم میگم کاش نه من صحبتی کرده بودم و نه این تاپیک باز می شد.
    از کلیه دوستان بابت این موضوع عذرخواهی می کنم و باز هم میگم در تمام برنامه های آنوبانینی (بدون استثنا) که تا کنون شرکت کرده ام ارزش گردشگری و خدماتی که دریافت کردم بیش از پولی بوده که پرداخت کرده ام و قطعاً این مزیت در تور دشت مغان هم وجود خواهد داشت.
    منم به ابرام گفتم زیاد پاپی این صحبت ها نشو از این جهت که از مدیر انرژی زیادی میگیره و عموما مخاطب قانع نمیشه
    اما از این جهت که کسی چیزی تو دلش باقی نمیمونه خوبه
    از این چند سال تجربه ای که اینجا داشتم میتونم با اطمینان بگم از صحبت هیچوقت ضرری متوجه کسی نمیشه. هرچی میکشیم از اینه که نمیخوام حرف دلمون را بزنیم
    برای رفع اشکالات انرژی نمیذاریم و بنا را بر این میذاریم که مخاطب ما همه چی را میدونه. غافل از اینکه مخاطب ما هم یه آدمه مثل خودمون با علم و هوش محدود

از طرف خودم در درجه اول از ابرام تشکر می کنم که جرات کرد و همچین تاپیکی ایجاد کرد. بعد هم از دوستانی که انتقاد کرد و دوستانی هم که دفاع کردن. امیدوارم بازم از این کارا بکنید
    کانال تلگرام آنوبانینی
    اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در این انجمن مطرح کنید.
    اگر سوالی دارید در
    این انجمن مطرح کنید.
    اگر در مورد تورها سوالی دارید
    این تاپیک را مطالعه کنید.
    پیام خصوصی های مرتبط با موارد فوق بدون پاسخ خواهند ماند.

تور جزایر لاوان و مارو - تور جاشک تا جبرین - تور پیمایش کویر ریگ جن - تور کویر مصر - تور آبشار زمرد تا دودوزن -
    تور جنگل کجور تا سیسنگان - تور آبشار چلسنگ - تور دریاچه فراخین تا آبشار دارنو -
    تور دره نیگاه - تور جنگل خلخال تا اسالمتور جنگل دیا
    iran tour guide
    تور آبشار چنجوله - تور دریاچه نئور، ییلاق سوباتان، جنگل لیسار - تور دریاچه سوها تا آبشار لاتون - پیاده روی جنگل نقله بر - تور جنگل فندقلو - تور تنگه شیرز - تور تخت سلیمان تا غار کرفتو - تور ییلاق سلانسر - تور دریاچه گهر - تور ماسوله تا ماسال - تور آب بر تا قلعه رودخان - تور ییلاق پونل - تور سوباتان تا لیسار - تور ییلاق سوباتان - تور ییلاق ماسال - اولسبلانگاه - پیاده روی دامنه های سبلان - همراه با عشایر شاهسون

2. 7 کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

E B I (11-03-2013), omid020 (11-03-2013), Silence (11-03-2013), کیومرث داریان (12-03-2013), vampire (11-03-2013), احمد نهاوندي (12-03-2013), حسن (13-03-2013)

هومن آواتار ها
    Status : هومن آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,729 بار در 346 ارسال

بنظر من آمار ابرام رو بدیم به تعزیرات حکومتی مشکل حل میشه

4. 7 کاربر مقابل از هومن عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Azam.A (11-03-2013), E B I (11-03-2013), Negar.Fakhim (11-03-2013), omid020 (11-03-2013), Silence (11-03-2013), vampire (11-03-2013), حسن (13-03-2013)

همسفر پایه
    Parsa آواتار ها
    Status : Parsa آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,482 بار در 701 ارسال

دوستان صرف نظر از همه ی بحث ها و توضیحات ابراهیم عزیز،بنده ی حقیر به عنوان کمک ابراهیم در این برنامه،شاهد هزینه ها،رفت آمد ها و تلاش های ابراهیم برای این برنامه هستم و ازش پیشاپیش ممنونم..راستی دستمزد بالای کمک لیدری من هم فراموش نکنیداا
    ویرایش توسط Parsa : 11-03-2013 در ساعت 03:30 PM دلیل: غلط املایی
    کانال تلگرام آنوبانینی
    you can live your dream

Instagram @ mehdimparsa

6. 5 کاربر مقابل از Parsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Azam.A (11-03-2013), E B I (11-03-2013), Marzieh (11-03-2013), omid020 (11-03-2013), Silence (11-03-2013)

Status : Ali.Goli آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,227 بار در 323 ارسال

آقآ اجازه ما هم بگییم؟ اونهایی که قبلا اتوبوس گرفتن مثلا 2 ماه پیش یه زحمت بکشن اول بهمون دوست رانندشون زنگ بزنن ببینن اصلا تو عید حاضره بیاد؟ اگه حاضر بود خداییش ببینید چند درصد نسبت به همون 2 ماهه قبل گرونتر میگیره! بابا اتوبوس کجا بود، تو الان برو دنبال یکدونه بلیط ببین با چه مصیبتی باید همون یدونه بلیط رو بگیری، تازه همون بلیطه قیمتش نسبت به دوهفته قبل عید چقدر بالا رفته. حالا فکر کن یک اتوبوس در اختیار میخوای پیدا کنی. دوستان یه چیزی من بگم، انقدری که من لیدرهای آنو رو دیدم خاطرتون جمع که برگزاری تور براشون علاقه شخصی و دور هم بودن با دوستانه نه منبع درآمد. همشون شاغل به کار دیگه اند و تور اینجا حتی شغل دوم هم نیست! اینو گفتم چون گاهی می بینم که این تصور وجود داره که آنو دنبال درآمد واسه خرج زندگانی لیدرهاشه. اینجور نیست! ته سفری اگه چیزی هم واسه گروه باشه در نظر بگیرید که باید هزینه نگهداری سایت، لوازم های سفر، برنامه هایی که چندتا چادر گروه داره، سفرهایی که گاهی ضرر هم میدن، تلفن های گروه، برگزاری نمایشگاه، سفرهای شناسایی که هیچ توری از توش در نمی آد و کلی چیزی دیگه که آقا مهدی در جریانشه، باید از تو همیت سفرها در بیاد وگرنه که برآیند مجموعه به از جیب گذاشتن لیدرها میرسه و تو مدت کوتاهی باید کلا جمع کنییم بریم پی کارمون.

8. 7 کاربر مقابل از Ali.Goli عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

E B I (12-03-2013), H¡va (12-03-2013), Negar.Fakhim (12-03-2013), omid020 (12-03-2013), Silence (14-03-2013), کیومرث داریان (12-03-2013), حسن (13-03-2013)

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع