به انجمن خوش آمدید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

Shahram آواتار ها
    Status : Shahram آنلاین نیست.
    تشکر شده 6,110 بار در 1,639 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid37 نمایش پست ها
    ماشین که تندر هست و سال گذشته 3-4 بار تو گل و برف گیر کردم. کدوم سبک تر و کم جا تر هست؟ هر دو رو ماشین های سواری تک دیفرانسیل قابل استفاده هست؟

والا آقا فرشید در وهله اول پیشنهادم تهیه یک عدد خودروی ارزان دو دیفرانسیل قدیمی و خسته است تا به لذت سفر در جاده های خاکی پی ببرید.

گذشته از شوخی من خودم بین وینچ و جک لیفت دومی رو انتخاب می کنم. از نظر جا و وزن و قیمت خیلی فرق ندارن و فقط جک لیفت گرونتر هست.
    البته با توجه به اوضاع به نظر می رسه جک لیفت داره گرونتر فروخته می شه و به دلیل کم بودن یه بازار غیر واقعی پیدا کرده. هر دو رو تمام ماشینها قابل استفاده است. واسه جک شما باید نمره پایین رو بگیرین. مثلا نمره یک که کوچکترینش هست، خوبه ولی سنگینه. کلا اینها مثل جک معمولی سبک نیستند. هر دو تو کاپوت هر ماشینی هم جا می شن.

کلا گیر کردن هم طبیعی هست و باید ازش لذت برد !
    کانال تلگرام آنوبانینی
    تنها، تنها به پای کوه بلندی
    تنها، تنها به روی ریگ بیابان
    می‌رود آهسته با دو پای برهنه

2. کاربر مقابل از Shahram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

farshid37 (03-01-2013)

همسفر پایه
    Status : farshid37 آنلاین نیست.
    تشکر شده 107 بار در 56 ارسال

تصور من اینه که جک لیفت دو منظوره هست و می شه جک معمولی ماشین رو برداشت اما فکر می کنم با توجه به اندازه جک در هر بار تنظیم ماشین رو بین 40 سانت تا یک منر نهایت جا به جا کنه اما وینچ این محدودیت رو نداره. درسته یا برداشت من اشتباه هست؟

Shahram آواتار ها
    Status : Shahram آنلاین نیست.
    تشکر شده 6,110 بار در 1,639 ارسال

تصور من اینه که جک لیفت دو منظوره هست و می شه جک معمولی ماشین رو برداشت اما فکر می کنم با توجه به اندازه جک در هر بار تنظیم ماشین رو بین 40 سانت تا یک منر نهایت جا به جا کنه اما وینچ این محدودیت رو نداره. درسته یا برداشت من اشتباه هست؟
    بله کاملا درسته. البته جک لیفت دو متری هم داریم ولی واسه سواری نمی شه اونو برداشت. وینچ طول خیلی بیشتری رو می تونه بکشه. اگه فقط هدف کشیدن ماشین باشه، وینچ بهتره.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    تنها، تنها به پای کوه بلندی
    تنها، تنها به روی ریگ بیابان
    می‌رود آهسته با دو پای برهنه

5. کاربر مقابل از Shahram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

farshid37 (13-02-2013)

Status : Ali.Goli آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,227 بار در 323 ارسال

ماشین که تندر هست و سال گذشته 3-4 بار تو گل و برف گیر کردم. کدوم سبک تر و کم جا تر هست؟ هر دو رو ماشین های سواری تک دیفرانسیل قابل استفاده هست؟
    فرشید جان جسارت نباشه ولی فکر میکنم خیلی ضروری نباشه که جک لیفت تو سواری داشته باشید. خیلی از کسانی که ماشین آفرود دارند جک لیفت ندارند. ضمنا استفاده از جک برای کشیدن در عمل خیلی سخت تر از اونیه که فکر می کنید. اینکه سیم بکسل رو به کجا گیر بدهید خودش داستانیه. اگه دفن زاپاس به ذهنتون میرسه باید نتیجه گرفت که قبلش نیاز به یک بیل دارید و داشتن یک بیل توی سواری، وزن کم خودرو به همراه کمک هل دادنی اغلب یک سواری در مخمصه گیر کرده رو نجات میده.

7. 2 کاربر مقابل از Ali.Goli عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

farshid37 (13-02-2013), kiani (06-10-2013)

تازه مسافر
    Status : کامران آنلاین نیست.
    تشکر شده 36 بار در 19 ارسال

مطالب عالی بود. فقط یک دکمه تشکر کافی نیست

9. کاربر مقابل از کامران عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Shahram (06-01-2013)

همسفر گاه گدار
    حسین آواتار ها
    Status : حسین آنلاین نیست.
    تشکر شده 160 بار در 65 ارسال

دوستان آفرودی من سلام اخیرأ یه جک لیفت جدید کشف کردم اون هم نه به 600 تومن بلکه با 50 تومن!! داستان از اینجا شروع شد که جمعه گذشته یه تور آفرود داشتم به باتلاق حاج علی قلی در کویر مرکزی ، که در آخر برنامه یکی از خودروها از گروه خارج شد و به انجام حرکات موزون در کویر پرداخت که یهو در باتلاق گرفتار شد که ماشینش تا زیر شاسی در گل گیر کرد و وقتی لندکروز 4500 برای بکسل کردن رفت اون هم در باتلاق گیر کرد و بعد از اون لندکروز کالسکه بعدش جیپ کا ام و در آخر جیپ رنگید در باتلاق گرفتار شد که از 11 تا ماشین 6 تا شون در باتلاق گیر کردن که اگه جک لیفت نداشتیم معلوم نبود چه بلایی سرمون میامد؟! البته ما جک لیفت نداشتیم و فقط از یک جک جیپ آهو که همراهمون بود بجای جک لیفت استفاده کردیم که خدایش جک 50 هزار تومنی آمریکایی درست مثل جک لیفت 600 هزار تومنی برامون کار انجام داد. پیشنهاد میکنم شما هم برین شوش و با 50 تومن یک جک ماشین آمریکایی اصل بگیرین و توی ماشینتون بزارین.عکسهای بیشتر در لینک زیر: http://shahroodoffroad.ir/1391/11/22/post-33/

11. 5 کاربر مقابل از حسین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ali.Goli (12-02-2013), farshid37 (13-02-2013), Shahram (12-02-2013), جاوید کوهنورد (29-05-2013), دلوار (12-02-2013)

Status : Ali.Goli آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,227 بار در 323 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین نمایش پست ها
    دوستان آفرودی من سلام اخیرأ یه جک لیفت جدید کشف کردم اون هم نه به 600 تومن بلکه با 50 تومن!! داستان از اینجا شروع شد که جمعه گذشته یه تور آفرود داشتم به باتلاق حاج علی قلی در کویر مرکزی ، که در آخر برنامه یکی از خودروها از گروه خارج شد و به انجام حرکات موزون در کویر پرداخت که یهو در باتلاق گرفتار شد که ماشینش تا زیر شاسی در گل گیر کرد و وقتی لندکروز 4500 برای بکسل کردن رفت اون هم در باتلاق گیر کرد و بعد از اون لندکروز کالسکه بعدش جیپ کا ام و در آخر جیپ رنگید در باتلاق گرفتار شد که از 11 تا ماشین 6 تا شون در باتلاق گیر کردن که اگه جک لیفت نداشتیم معلوم نبود چه بلایی سرمون میامد؟! البته ما جک لیفت نداشتیم و فقط از یک جک جیپ آهو که همراهمون بود بجای جک لیفت استفاده کردیم که خدایش جک 50 هزار تومنی آمریکایی درست مثل جک لیفت 600 هزار تومنی برامون کار انجام داد. پیشنهاد میکنم شما هم برین شوش و با 50 تومن یک جک ماشین آمریکایی اصل بگیرین و توی ماشینتون بزارین.عکسهای بیشتر در لینک زیر: http://shahroodoffroad.ir/1391/11/22/post-33/
    خسین آقای عزیز، عکس ها رو تو لینکی که گذاشتید دیدیم اما تصویر واظهی از جک ندیدیم. یکی از عکس های آخر جک لیفت رو از دور نشون میداد. ممنون میشیم اگه عکسی از این جک دارید برامون بذارید.

همسفر گاه گدار
    حسین آواتار ها
    Status : حسین آنلاین نیست.
    تشکر شده 160 بار در 65 ارسال

والا بقیه عکسام رو دیدم ،متأسفانه عکسی از نزدیک نداشتم، ولی بزودی تهیه میکنم و همینجا میزارم

14. کاربر مقابل از حسین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ali.Goli (13-02-2013)

همسفر گاه گدار
    Captain Slow آواتار ها
    Status : Captain Slow آنلاین نیست.
    تشکر شده 38 بار در 19 ارسال

جک امریکایی با های لیفت چند تا فرق اساسی داره. اولیش کمترین ارتفاع جکه که فقط چند سانت زیر ماشین خالی باشه میشه جک های لیفت رو جا زد. دومیش ارتفاعیه که جک بالا میبره. سوم انرژی لازم برای جک زدنه. چهارم هم (به لطف 3 مورد اول) استفاده های دیگه از جک مثل تیفور زدنه. ایبته اطلا نمیخوام خوب بودن امریکایی رو ببرم زیر سوال اما جای های لیفت رو نمیگیره متاسفانه. البته 600 تومن هم خیلی درد داره

16. 3 کاربر مقابل از Captain Slow عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ali.Goli (20-02-2013), farshid37 (22-02-2013), kiani (06-10-2013)

تازه مسافر
    Status : Jingol آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

یراد و معایب خودرو Lifted

سلام

مزیت و حسن Lifted کردن خودرو رو می دونم ولی عیب و مشکلاتی که برای خودرو پیش میاد چیه ؟

ممنون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع