به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

LEON آواتار ها
    Status : LEON آنلاین نیست.
    تشکر شده 364 بار در 61 ارسال

پیش فرض پیشنهاد: تقویم ماهانه سفرهای اینده.....

سلام خدمت دوستان
    خسته نباشید
    من یه پیشنهاد دارم....اگه امکانش هست یه پیش چارت ماهانه از سفر ها تهیه کنید
    بزارید بیشتر توضیح بدم.....
    هدف از ایجاد چارت داشتن یه برنامه کلی و نه جزءی از سفر های اینده گروه انوبانینی است
    مثلا اگه امکانش هست در جریان برنامه های حدودی گروه در ماه مهر ماه داشته باشیم
    اینکه چند تا برنامه چند روزه در چه حدود تاریخ و به کجا (همین)
    و چند تا برنامه یه روزه.و.....این طوری همه یه برنامه ریزی کلی داشته باشیم...اگه این تقویم ۱۵ روز قبل از شروع هر ماه داشته باشیم خیلی مفیده....

ممنون میشم
    کانال تلگرام آنوبانینی
    جان چه باشد که نثار قدم دوست کنم؟؟
    این متاعی است که هر بی سر و پایی دارد ...

2. 7 کاربر مقابل از LEON عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Babak203 (19-09-2012), donkishot (15-09-2012), Majid 64 (16-09-2012), MoradizadeRoya (16-09-2012), Solmaz.travel (20-09-2012), هومن (14-10-2012), آزاده.م (17-09-2012)

موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi آنلاین نیست.
    تشکر شده 14,014 بار در 3,539 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط LEON نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    خسته نباشید
    من یه پیشنهاد دارم....اگه امکانش هست یه پیش چارت ماهانه از سفر ها تهیه کنید
    بزارید بیشتر توضیح بدم.....
    هدف از ایجاد چارت داشتن یه برنامه کلی و نه جزءی از سفر های اینده گروه انوبانینی است
    مثلا اگه امکانش هست در جریان برنامه های حدودی گروه در ماه مهر ماه داشته باشیم
    اینکه چند تا برنامه چند روزه در چه حدود تاریخ و به کجا (همین)
    و چند تا برنامه یه روزه.و.....این طوری همه یه برنامه ریزی کلی داشته باشیم...اگه این تقویم ۱۵ روز قبل از شروع هر ماه داشته باشیم خیلی مفیده....

ممنون میشم
    پیشنهاد خوبیه اما فعلا اجرایی نیست. دلایلش هم مفصله و اگر توفیق گفتگوی حضوری با شما را داشتم عرض می کنم.

جهت اطلاع:
    1- تقریبا تمام جمعه ها گروه برنامه یک روزه داره
    2- جمعه هایی که قبل یا بعدش یک تعطیلی دیگه هم هست منتظر حداقل یک برنامه 2 یا 3 یا حتی 4 روزه (متناسب به روزهای تعطیل) باشید
    3- در ایام خاص و تعطیلات طولانی مثل عید هم ممکنه برنامه های طولانی تری هم باشه مثل برنامه های 9 روزه نوروز 89 و 90
    کانال تلگرام آنوبانینی
    اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در این انجمن مطرح کنید.
    اگر سوالی دارید در
    این انجمن مطرح کنید.
    اگر در مورد تورها سوالی دارید
    این تاپیک را مطالعه کنید.
    پیام خصوصی های مرتبط با موارد فوق بدون پاسخ خواهند ماند.
    تور لیدر - راهنمای تور

4. 6 کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

artiman (17-09-2012), Babak203 (19-09-2012), E B I (19-09-2012), LEON (16-09-2012), Solmaz.travel (20-09-2012), هومن (14-10-2012)

تازه مسافر
    Status : جواد شریعتی آنلاین نیست.
    تشکر شده 15 بار در 10 ارسال

سلام
    از برنامه های آخر هفته ها ی گروه چطوری میشه مطلع شد؟

موسس
    Mehdi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط جواد شریعتی نمایش پست ها
    سلام
    از برنامه های آخر هفته ها ی گروه چطوری میشه مطلع شد؟
    لیست تمام برنامه ها اینجا هست. برنامه های جدید و در حال اجرا هم با علامت مهم مشخص شدن.

اگر به سایت زیاد سر نمیزنید از این تاپیک میتونید ثبت نام کنید که براتون ایمیل برنامه ها بیاد.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    اگر سوالی دارید در
    این انجمن مطرح کنید.
    تور لیدر - راهنمای تور

تازه مسافر
    Status : جواد شریعتی آنلاین نیست.
    تشکر شده 15 بار در 10 ارسال

سلام
    از وقتی با سایت شما آشنا شدم تقریبا هرروز بهش سر میزنم و از مطالبش استفاده میکنم چون خودم عاشق طبیعت گردی هستم میخواستم چندتا پیشنهاد بدم که فکر میکنم برای سایر دوستان هم مفید باشه.
    - من بخشهای دیدنیهای هر استان و تجربیات سفر را دیدم ولی فکر میکنم بهتر باشه در مورد دیدنیهای هر استان در کنار مطالب کلیشه ای دوستانی که تجربه سفر به آنجا را داشتند بصورت عملیتر تجربیاتشان را به اشتراک بگذارند مانند مسیرهای دسترسی , امکانات اقامتی و... اینطوری هر شخصی میتونه اطلاعات خوبی برای برنامه ریزی سفرش داشته باشه ضمن اینکه قطعا مناطقی هم ممکنه پیشنهاد بشه که برای برگزاری تورها هم مناسب باشه.
    - من نمیدونم چطور میشه تاپیک درست کرد ولی اگر تاپیکی باشه که هرشخصی که قصد سفر به منطقه ای رو داشت بتونه از سایر افراد اطلاعات تجربی بیشتری کسب کنه خیلی عالی میشه.
    امیدوارم روزی برسه که فرهنگ طبیعت گردی صحیح بین همه مردم رواج پیدا بکنه.

موسس
    Mehdi آواتار ها

سلام
    از وقتی با سایت شما آشنا شدم تقریبا هرروز بهش سر میزنم و از مطالبش استفاده میکنم چون خودم عاشق طبیعت گردی هستم میخواستم چندتا پیشنهاد بدم که فکر میکنم برای سایر دوستان هم مفید باشه.
    - من بخشهای دیدنیهای هر استان و تجربیات سفر را دیدم ولی فکر میکنم بهتر باشه در مورد دیدنیهای هر استان در کنار مطالب کلیشه ای دوستانی که تجربه سفر به آنجا را داشتند بصورت عملیتر تجربیاتشان را به اشتراک بگذارند مانند مسیرهای دسترسی , امکانات اقامتی و... اینطوری هر شخصی میتونه اطلاعات خوبی برای برنامه ریزی سفرش داشته باشه ضمن اینکه قطعا مناطقی هم ممکنه پیشنهاد بشه که برای برگزاری تورها هم مناسب باشه.
    خوش آمدید قربان

همونطور که میدونید اینجا یه انجمنه و فرقش با سایت اینه که هر کسی میتونه هر مطلبی که در ارتباط با موضوعات باشه بدون محدودیت آپلود کنه. شما هم میتونید شروع کنید و مطمئنن بقیه هم کمک می کنن

- من نمیدونم چطور میشه تاپیک درست کرد ولی اگر تاپیکی باشه که هرشخصی که قصد سفر به منطقه ای رو داشت بتونه از سایر افراد اطلاعات تجربی بیشتری کسب کنه خیلی عالی میشه.
    وارد این بخش بشید
    http://www.anobanini.net/forum/forumdisplay.php?18

گوشه بالا سمت راست یه دکمه سبزرنگ هست به اسم "ارسال موضوع جدید"
    این دکمه را بزنید و هر برنامه ای که دارید اعلام کنید که بقیه راهنمایی کنن. در ضمن برنامه های قبلی دوستان هم میتونید مشاهده کنید.

امیدوارم روزی برسه که فرهنگ طبیعت گردی صحیح بین همه مردم رواج پیدا بکنه.
    منم امیدوارم
    کانال تلگرام آنوبانینی
    اگر سوالی دارید در
    این انجمن مطرح کنید.
    تور لیدر - راهنمای تور

همسفر گاه گدار
    Status : Parisa samimi آنلاین نیست.
    تشکر شده 22 بار در 15 ارسال

سلام موردي هست كه نميدونم جاش اينجاست يا خير ولى در هر صورت مينويسم
    برنامه هاى چند روزه ى گروه اكثرا به شكل كمپينگ هست و نياز به تجهيزات و....و بيشتر ، افرادى ميتونن شركت كنند كه حرفه اى سفر ميكنند و تجهيزند ، كاش ميشد سفرهايى رو هم برنامه ريزى كرد با امكان اقامت در خانه ى روستايى ....كه امكان سفر براى كسانيكه زياد وقت و امكان سفر ندارند فراهم بشه و ما نشينيم عكس هاى سفر شما عزيزان رو نگاه كنيم و حسرت بخوريم
    کانال تلگرام آنوبانینی
    زندگى صحنه ى يكتاى هنرمندى ماست
    هركسى نغمه ى خود خواند و از صحنه رود
    صحنه پيوسته به جاست...

10. کاربر مقابل از Parisa samimi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

beh (29-11-2012)

همسفر گاه گدار
    Status : beh آنلاین نیست.
    تشکر شده 36 بار در 22 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa samimi نمایش پست ها
    برنامه هاى چند روزه ى گروه اكثرا به شكل كمپينگ هست و نياز به تجهيزات و....و بيشتر ، افرادى ميتونن شركت كنند كه حرفه اى سفر ميكنند و تجهيزند ، كاش ميشد سفرهايى رو هم برنامه ريزى كرد با امكان اقامت در خانه ى روستايى ....كه امكان سفر براى كسانيكه زياد وقت و امكان سفر ندارند فراهم بشه و ما نشينيم عكس هاى سفر شما عزيزان رو نگاه كنيم و حسرت بخوريم
    با سلام دوستان عزیز خسته نباشید

Shahram آواتار ها
    Status : Shahram آنلاین نیست.
    تشکر شده 6,110 بار در 1,639 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa samimi نمایش پست ها

خوب جای درستی برای مطلب انتخاب نشده ولی جوابش رو می نویسم.
    برای سفر یه حداقلی از تجهیزات نیازه. این حداقل هم واقعا قابل تهیه است. اسم نمی برم که ریا نشه ولی افراد زیادی همسفر هستند که هنوز چادر ندارند و کیسه خواب آنچنانی ندارند و تجهیزات کمپینگ هم ندارند. و چند ساله با ما همسفرن. حتی به مدارج بالایی در زمینه طبیعت گردی هم رسیده اند دیگه تو یه برنامه از چادر انداختیمش بیرون که تو هوای سرد بخوابه ولی باز زنده موند ( تابلو شد کیو می گم ؟ ) و هنوز هم سفر می ره. مهم اینه که خود سفر براتون مهمتر از امکانات باشه. یکی از لذتها استفاده کردن از این حداقل امکاناته.
    با افزایش تجربه به جای افزایش امکانات دنبال این خواهید بود که وسایل اضافی رو کم کنید !!
    از دوستانی که امسال با ما مصر اومدن بپرسین که اون موقع که تو خونه روستایی می رفتن بیشتر حس کویر رو داشتن یا این دقعه که شب مانی در منطقه بدون امکانات بود ؟ اونقد واقعی شده بود که داشتیم از تشنگی تلفات می دادیم
    در مورد مجهز شدن کمی وسواس داشته باشین و همین طور یه کم خسیس باشین هم خوبه
    کانال تلگرام آنوبانینی
    تنها، تنها به پای کوه بلندی
    تنها، تنها به روی ریگ بیابان
    می‌رود آهسته با دو پای برهنه

13. 4 کاربر مقابل از Shahram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

LEON (01-12-2012), Majid 64 (01-12-2012), Mehdi (01-12-2012), Parisa samimi (09-12-2012)

Dr Ernesto آواتار ها
    Status : Dr Ernesto آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,700 بار در 1,443 ارسال

http://www.anobanini.net/forum/forum...B4%D9%85%D8%A7
    کانال تلگرام آنوبانینی

ابنای روزگار به اخلاق زنده اند............................................ .......قومی که گشت فاقد اخلاق مردنی است

بهشت از دست آدم رفت،از اون روزی که گندم خورد..............ببین چی میشه اون کس که، یه جو از حق مردم خورد

@ge0tourism
    @sha_af
    @msadegh_sansari

khim.persianblog.ir

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع