به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    تازه مسافر
    Status : roohitavaf آنلاین نیست.
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

پیش فرض چرا قیمت دیوتر در بازار ایران پایین تر است؟!

سلام

داخل پرانتز ! (یه بار تو یک دوره ی بازاریابی در دانشگاه دوره ی لیسانسم (علم و صنعت) شرکت کردم. استادش می گفت. مشتری در هنگام خرید و پس از آن سه مرحله روانی رو پشت سر می ذاره. مرحله اول که هنوز جنس رو نخریه و پولی نداده جنس رو خیلی دوست داره, در مرحله دوم پس از خرید جنس به جنس شک می کنه و پشیمون می شه! (البته ممکنه این مرحله خیلی وقت ها خفیف باشه) و در مرحله سوم اگر جنسی که شما فروختید چیزی نداشته باشه که مشتری رو دلخوش کنه شما بازار رو از دست می دید. )

امروز با برادرم رفتیم و یه کوله ی دیوتر 45+10 خریدیم. خیلی خوب و حرفه ای به نظر می آد. ما مستقیما رفتیم به دفتر شرکت نیاک که اسمش در سایت دیوتر هست مراجعه کردیم. کوله رو 230 تومان خریدیم. اما یه نکته عجیبه واون هم خیلی عجیب به خصوص از فروشندگان محترم هم وطن که عمراً چنین کاری نمی کنن. قیمت این کوله در سایت 169.95 یورو توسط دیوتر پیشنهاد شده. (اینجا) البته قیمت MSRP است که به گفته ی ویکی پدیا قیمتی است که سازنده به فروشندگان توصیه می کند که جنس رو با اون قیمت بفروشن (اینجا) . یوروی بانک مرکز الان حداقل 1600 تومان است. که عمراً شما بتونید این یورو رو بخیرد. قیمت واقعی اش حداقل بالای 2000 تومان است. که اگر همون 1600 تومان رو حساب کنیم می شه تقریبا 270 تومان !

what is your idea؟! چرا قیمت پایین تر از قیمت سایت است؟ آیا باز هم پای کشور دوست و همسایه چین در میونه ؟! آیا شرکت نیاک که اسمش در سایت رسمی دیوتر هست دیوتر رو هم دور زده ؟!

2. کاربر مقابل از roohitavaf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

m.zamani7733 (22-06-2018)

همسفر پایه
    Status : farshid37 آنلاین نیست.
    تشکر شده 108 بار در 56 ارسال

دلیل اصلی این است که اولا در برخی کشورها مالیات های سنگینی بر فروش کالاها می گیرند ولی وقتی صادر می شه کالا چنین مالیاتی رو نمی گیرند. از طرف دیگر تو سایت شرکت ها معمولا خونه پر رو در نظر می گیرند و معمولا بالاتر از قیمت بازار قیمت گذاری می کنند. شاید برای کلاس کار یا تبلیغ..

4. 2 کاربر مقابل از farshid37 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

chatterprince (26-03-2012), m.zamani7733 (22-06-2018)

همسفر پایه
    majid_b آواتار ها
    Status : majid_b آنلاین نیست.
    تشکر شده 280 بار در 125 ارسال

ما همون 230 تومنشم نداریم کوله بخرییییم، هیییییییییییی روزگااار، چقد غصه بخوریم آخه، کمر درد گرفتیم از دست این کوله 40 تومنیمون:((((((

تازه مسافر
    omidpersia آواتار ها
    Status : omidpersia آنلاین نیست.
    تشکر شده 10 بار در 6 ارسال

سلام دوستان عزیز
    عذر خواهم که تاپیک قدیمی رو بالا میارم
    دیدم بحثیه که چند وقت پیش برای منم جای سئوال بود گفتم قضیه رو برای دوستانی که دربارش نمیدونند باز کنم
    منم قصد خرید کوله ی دیوتر مدل Futura pro 40 sl رو داشتم که در یک فروشگاه با دو نمونه 560 و 325 تومنی مواجه شدم
    از فروشنده که جویا شدم متوجه شدم نمونه اصلی دیوتر 560 و نمونه ویتنامی اون که بازم به گفته ایشون تحت لیسانس دیوتر و البته با کیفیت نسبتا کمتر ، 325 قیمتش بود

همسفر گاه گدار
    ehsanj آواتار ها
    Status : ehsanj آنلاین نیست.
    تشکر شده 20 بار در 15 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط omidpersia نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    عذر خواهم که تاپیک قدیمی رو بالا میارم
    دیدم بحثیه که چند وقت پیش برای منم جای سئوال بود گفتم قضیه رو برای دوستانی که دربارش نمیدونند باز کنم
    منم قصد خرید کوله ی دیوتر مدل futura pro 40 sl رو داشتم که در یک فروشگاه با دو نمونه 560 و 325 تومنی مواجه شدم
    از فروشنده که جویا شدم متوجه شدم نمونه اصلی دیوتر 560 و نمونه ویتنامی اون که بازم به گفته ایشون تحت لیسانس دیوتر و البته با کیفیت نسبتا کمتر ، 325 قیمتش بود
    دوست عزیز sl تا اونجایی که من میدونم برای لیدی یا همون خانم ها حساب میشه به دلیل تفاوت ساختار لگن و سرشونه ها
    اگر اشتباه میکنم تصحیح کنید

تازه مسافر
    Status : omid_t آنلاین نیست.
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

دیوتر چینی تو بازار هست که کپی شده همون دیوتر اصلیه تحت لیسانس هم نیست اینو فروشنده ها الکی میگن ، قیمتشونم خیلی پایینه یک سوم دیوتر های اصلی باید باشه متنها اکثر فروشند ها چون کپی شده دیوتره با قیمت بالا می فروشند بگردید فروشنده با انصاف پیدا کنید همون حدود یک سوم اصلیه قیمتش کیفتشونم خوبه

9. کاربر مقابل از omid_t عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ardi_dj1992 (29-06-2014)

تازه مسافر
    Status : m.zamani7733 آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

سلام دوستان
    من یک کوله دیوتر استوک خریدم از مهاباد الان که به دستم رسیده برچسب sos نداره
    کلاه رفته سرم یا بعضی از کوله های اصل ندارن؟
    یه سریال داره میشه از طریق سریال مطمن شد؟
    ممنون

کلمات کلیدی این موضوع