به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

آزاده.م آواتار ها
    Status : آزاده.م آنلاین نیست.
    تشکر شده 393 بار در 90 ارسال

من یک پیشنهاد برای مدیران انجمن دارم: میشه در این انجمن یک صفحه هم برای شعر باز کنید تا دوستان بتونند شعرهایی را که در شب شعر خواندند در آن وارد کنند. شعرها آنقدر زیبا بود که دلم می خواهد آنها را دوباره و دوباره بخوانم اما دسترسی به آنها ندارم.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    عبور باید کرد
    و من مسافرم
    مرا به وسعتِ تشکیلِ برگها ببرید

2. 2 کاربر مقابل از آزاده.م عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مصطفی شهریاری (13-02-2012), جهانگرد (21-05-2012)

موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi آنلاین نیست.
    تشکر شده 14,052 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط masoumi نمایش پست ها
    من یک پیشنهاد برای مدیران انجمن دارم: میشه در این انجمن یک صفحه هم برای شعر باز کنید تا دوستان بتونند شعرهایی را که در شب شعر خواندند در آن وارد کنند. شعرها آنقدر زیبا بود که دلم می خواهد آنها را دوباره و دوباره بخوانم اما دسترسی به آنها ندارم.
    مدیریت تاپیک های مرتبط با شعر همیشه کار سخت و انرژی بری بوده به این دلیل که در ادبیات یه مقدار خط قرمزها وضوح خودشون را از دست میدن. در این شرایط اگر بحث سانسور اشعار از طرف مدیران پیش بیاد ممکنه برای ارسال کننده مطلب دلخوری ایجاد بشه و اگر از کنارش بی تفاوت رد بشیم ممکنه سر و کارمون بیفته به فیلتر شدن انجمن و...

4. 3 کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مصطفی شهریاری (13-02-2012), آزاده.م (13-02-2012), جهانگرد (21-05-2012)

آزاده.م آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    مدیریت تاپیک های مرتبط با شعر همیشه کار سخت و انرژی بری بوده به این دلیل که در ادبیات یه مقدار خط قرمزها وضوح خودشون را از دست میدن. در این شرایط اگر بحث سانسور اشعار از طرف مدیران پیش بیاد ممکنه برای ارسال کننده مطلب دلخوری ایجاد بشه و اگر از کنارش بی تفاوت رد بشیم ممکنه سر و کارمون بیفته به فیلتر شدن انجمن و...
    حق با شماست. تعیین خط قرمز در شعر کار سختی است و ممکن است نویسنده مطلب گاهی متوجه نباشد که در حال عبور از خط قرمز است و این اتفاق برای انجمن سنگین تمام شود. من به این مسئله قکر نکرده بودم.
    من سعی خواهم کرد با گرفتن شعرها از طریق پیام خصوصی و کپی آنها در یک وبلاگ شعرها را به دست همه دوستان برسانم. آیا کسی راه حل بهتری داره؟
    کانال تلگرام آنوبانینی
    عبور باید کرد
    و من مسافرم

6. کاربر مقابل از آزاده.م عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

جهانگرد (21-05-2012)

موسس
    Mehdi آواتار ها

حق با شماست. تعیین خط قرمز در شعر کار سختی است و ممکن است نویسنده مطلب گاهی متوجه نباشد که در حال عبور از خط قرمز است و این اتفاق برای انجمن سنگین تمام شود. من به این مسئله قکر نکرده بودم.
    من سعی خواهم کرد با گرفتن شعرها از طریق پیام خصوصی و کپی آنها در یک وبلاگ شعرها را به دست همه دوستان برسانم. آیا کسی راه حل بهتری داره؟
    اگر بتونی زحمت جمع آوری در صورت نیاز پالایش اشعار را بکشی امکان تخصیص یک تاپیک در انجمن وجود داره. در واقع منظورم اینه که اگر یک نفر مسئولیت این کار را بر عهده بگیره میشه این کار را بدون اشکال خاصی در انجمن انجام داد.

8. 2 کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

آزاده.م (14-02-2012), جهانگرد (21-05-2012)

آزاده.م آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    اگر بتونی زحمت جمع آوری در صورت نیاز پالایش اشعار را بکشی امکان تخصیص یک تاپیک در انجمن وجود داره. در واقع منظورم اینه که اگر یک نفر مسئولیت این کار را بر عهده بگیره میشه این کار را بدون اشکال خاصی در انجمن انجام داد.
    این خیلی عالیه! من با کمال میل مسئولیت جمع آوری و پالایش اشعار را قبول می کنم. امیدوارم بتونم به درستی این کار رو انجام بدهم.
    یک سوال اینکه حداقل چند ساعت یکبار باید تاپیک رو چک کنم؟ و برای مثال اگر چند روز مسافرت بودم تکلیف پالایش اشعار چی میشه؟
    و اینکه آیا این تاپیک همیشه باز میمونه یا یک موقعی بسته میشه؟ منظورم اینه که آیا این کار پالایش برای همیشه است یا مثلا بعد از 10 روز تاپیک شعر یک سفر بسته میشه؟
    کانال تلگرام آنوبانینی
    عبور باید کرد
    و من مسافرم

10. کاربر مقابل از آزاده.م عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

جهانگرد (21-05-2012)

موسس
    Mehdi آواتار ها

این خیلی عالیه! من با کمال میل مسئولیت جمع آوری و پالایش اشعار را قبول می کنم. امیدوارم بتونم به درستی این کار رو انجام بدهم.
    یک سوال اینکه حداقل چند ساعت یکبار باید تاپیک رو چک کنم؟ و برای مثال اگر چند روز مسافرت بودم تکلیف پالایش اشعار چی میشه؟
    و اینکه آیا این تاپیک همیشه باز میمونه یا یک موقعی بسته میشه؟ منظورم اینه که آیا این کار پالایش برای همیشه است یا مثلا بعد از 10 روز تاپیک شعر یک سفر بسته میشه؟
    پیشنهاد می کنم برای شروع، اشعار را خودتون از همسفران بگیرید و ارسال کنید. اگر نتیجه خوب بود برای برنامه های بعدی با هم یک ساز و کار مناسب براش پیدا می کنیم. از الان وقت گذاشتن برای در آوردن چهارچوب ها خوب نیست چون ممکنه این کار اصلا مورد استقبال نباشه

از طریق پیام خصوصی یا ایمیل با دوستانی که اون شب شعری خوندن مکاتبه کنید و بخواید که شعرها را براتون بفرستن. هر وقت چند تا آماده شد بفرمایید که یه جای مناسب برای قرار دادن اشعار پیشنهاد بدم

12. 2 کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

آزاده.م (15-02-2012), جهانگرد (21-05-2012)

آزاده.م آواتار ها

بسیار خوب من سعی خواهم کرد که اشعار را جمع کنم. ببینیم چقدر جمع میشه.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    عبور باید کرد
    و من مسافرم

14. کاربر مقابل از آزاده.م عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

جهانگرد (21-05-2012)

همسفر گاه گدار
    Status : Parisa samimi آنلاین نیست.
    تشکر شده 22 بار در 15 ارسال

از اينكه دارم وارد چنين جمع فرهيخته اي ميشم خيلى خوشحالم ، دعا ميكنم هرچه زودتر بتونم در بكى از برنامه هاى گروه شركت كنم

16. 2 کاربر مقابل از Parisa samimi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

آزاده.م (21-05-2012), جهانگرد (21-05-2012)

کلمات کلیدی این موضوع