به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    همسفر گاه گدار
    Meghdad آواتار ها
    Status : Meghdad آنلاین نیست.
    تشکر شده 467 بار در 173 ارسال

پیش فرض انواع كوله فراز - قیمت کوله های فراز

در آخرين گشت و گذارى كه منيريه داشتيم يه سرى قيمت ها رو هم بروز كرديم و از اونجايى كه بحث كوله و قيمت اون مطرح هست جهت اطلاع دوستان قيمت چند نمونه كوله ايرانى رو اينجا ميذارم كه به نظرم كيفيتش از بين ساير انواع داخلى يا چينى بهتر بود و البته بر خلاف اونچه در تصوير ذكر شده مربوط به شهريور ماه 88 هست:

تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط Mehdi : 30-11-2011 در ساعت 10:31 AM دلیل: ویرایش عنوان

موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi هم اکنون آنلاین است.
    تشکر شده 14,110 بار در 3,583 ارسال

پیش فرض Re: backpack???

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi
    یه زمانی "فراز" کوله های خوبی می زد. قیمتشون هم خیلی خوب بود. 40-50 تومن. من 4-5 سال پیش یکی از همین کوله ها گرفتم، هنوز مثل شیر کار می کنه. جدیدا این فروشگاه هم دیگه کوله های به درد بخور نمی زنه. همونطور که خودت گفتی کوله های خوب گرونه.
    چند روز پیش یه سر زدم به فروشگاه فراز
    با آقای قراز هم یه یک ساعتی مفصل صحبت کردم. کوله هاشم دیدم. نسبت به یکی دو سال پیش خیلی بهتر شده. طوری که همون یه هفته قبل از برنامه 3-4 نفر از دوستان را بردم که از فراز کوله بگیرن. الان هم به نظرم بهترین کوله های بازار همین کوله های ساخت فرازه. قیمتش هم نسبتا مناسبه.

Status : Peymankhah آنلاین نیست.
    تشکر شده 646 بار در 216 ارسال

یه زمانی "فراز" کوله های خوبی می زد. قیمتشون هم خیلی خوب بود. 40-50 تومن. من 4-5 سال پیش یکی از همین کوله ها گرفتم، هنوز مثل شیر کار می کنه. جدیدا این فروشگاه هم دیگه کوله های به درد بخور نمی زنه. همونطور که خودت گفتی کوله های خوب گرونه.
    با آقای قراز هم یه یک ساعتی مفصل صحبت کردم. کوله هاشم دیدم. نسبت به یکی دو سال پیش خیلی بهتر شده. طوری که همون یه هفته قبل از برنامه 3-4 نفر از دوستان را بردم که از فراز کوله بگیرن. الان هم به نظرم بهترین کوله های بازار همین کوله های ساخت فرازه. قیمتش هم نسبتا مناسبه.

در خصوص کوله های فراز به نظرم نکته منفی بزرگی وجود نداره. از مزایای خوبش هم گارانتی تعمیرات و ... از جانب شرکتشه که این خیلی خوبه.

من خودم کوله ONE POLAR چینی اش را دارم. توی این 2 سالی که دارمش هرجوری تونستم ازش کار کشیدم. به نظرم کوله استانداردی است و تا به حال من کمر درد (به خاطر شاسی خوبش) نگرفتم. توی باران هم جواب خودش را خوب پس داده.
    در حدود قیمتی کوله های فراز است. از نظر کیفیت دوخت فوق العاده است. و نکات ریز بینانه ای در طراحی اش لحاظ شده که معلومه روش کار شده.
    من ازش راضی ام.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    حضرت علی: خویشاوندی به دوستی نیازمندتر است تا دوستی به خویشاوندی.

همسفر گاه گدار
    Meghdad آواتار ها
    Status : Meghdad آنلاین نیست.
    تشکر شده 467 بار در 173 ارسال

نمی دونم قیمت 50 لیتر فراز چنده ولی اگه حتی 10-15 تومن بالاتر از قیمت چینی باشه من که ترجیح می دم ایرانی بگیرم. همین نخریدن های ما شاید باعث شد فراز تو اون دوره کوتاه کیفیتش بیاد پایین.
    ...
    قيمت كوله 50 ليترى فراز تو تصوير 50000 تومن هست اما كمى ناخواناست ببخشيد.

همسفر گاه گدار
    Status : soo_libra آنلاین نیست.
    تشکر شده 40 بار در 19 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi نمایش پست ها

فروشگاه فراز کجاست؟
    کانال تلگرام آنوبانینی
    در مملکت چو غرش ِ شیران گذشت ُ رفت

این عوعو یِ سگان ِ شما نیز بگذرد

:54:

JackLondon آواتار ها
    Status : JackLondon آنلاین نیست.
    تشکر شده 5,830 بار در 1,538 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط soo_libra نمایش پست ها
    فروشگاه فراز کجاست؟
    تو منیریه هستش دوست عزیز...بالاتر از خیابان البرز
    کانال تلگرام آنوبانینی
    زمانی فرا می رسد كه بايد رفت حتی اگر جای مشخص و مطمئنی در انتظارت نباشد!

ما در سفرهایمان هیچ چیز به جای نمیگذاریم جز رد پا،هیچ چیز نمیکشیم جز زمان و هیچ چیز به ارمغان نمی آوریم جز خاطرات

Aramin آواتار ها
    Status : Aramin آنلاین نیست.
    تشکر شده 2,727 بار در 850 ارسال

Wink

کوله های جدید فراز دچار یک سری تغیرات شده که نسبت به مدل های قدیمی خیلی بهتر شده
    از جمله سگک هاش بندهای اضافه و.....
    به نظر من تو کوله های ایرانی حرف اول رو می زنه....
    اگر خواستی بگیری بهم پیغام خصوصی بده برات تخفیف بگیرم...
    کانال تلگرام آنوبانینی
    Amo DIO per sempre e grazie per tutti

این ID برای همیشه در فروم آنوبانینی بایگانی شده و غیر فعال می باشد.

همسفر گاه گدار
    Status : soo_libra آنلاین نیست.
    تشکر شده 40 بار در 19 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Aramin نمایش پست ها
    کوله های جدید فراز دچار یک سری تغیرات شده که نسبت به مدل های قدیمی خیلی بهتر شده
    از جمله سگک هاش بندهای اضافه و.....
    به نظر من تو کوله های ایرانی حرف اول رو می زنه....
    اگر خواستی بگیری بهم پیغام خصوصی بده برات تخفیف بگیرم...
    مرسی.
    اگه بخوایم مقایسه کنیم، با هزینه‌ی ِ زیر 100 تومن، کوله‌های چینی مثل ِ eye mountain و neeko به نظرتون ارجحه یا کوله‌های ِ فراز؟

راستش من طبیعت‌گرد حرفه‌ای نیستم ُ هرماهی یه بار- دوماهی یه بار توی تورهای طبیعت‌گردی(2 روزه) شرکت می‌کنم، نمی‌خوام بیشتر از این هزینه کنم.

آهان، چیزی که از خوندن پست های دوستان دستگیرم شد این بود که خیلی رو تناسب حجم کوله و فیزیک بدن تاکید می کردن.

من قدم یک و هفتاد و خورده‌ایه، در کل خیلی ریزه میزه نیستم. و اینکه معمولن هم عادت دارم وسیله با خودم زیاد ببرم.

چه حجمی رو برای کوله با همچین کاربری‌ای بهم توصیه می‌کنید؟
    کانال تلگرام آنوبانینی
    در مملکت چو غرش ِ شیران گذشت ُ رفت

این عوعو یِ سگان ِ شما نیز بگذرد

:54:

همسفر پایه
    fumed آواتار ها
    Status : fumed آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,407 بار در 304 ارسال

مرسی.
    اگه بخوایم مقایسه کنیم، با هزینه‌ی ِ زیر 100 تومن، کوله‌های چینی مثل ِ eye mountain و neeko به نظرتون ارجحه یا کوله‌های ِ فراز؟
    راستش من طبیعت‌گرد حرفه‌ای نیستم ُ هرماهی یه بار- دوماهی یه بار توی تورهای طبیعت‌گردی(2 روزه) شرکت می‌کنم، نمی‌خوام بیشتر از این هزینه کنم.
    آهان، چیزی که از خوندن پست های دوستان دستگیرم شد این بود که خیلی رو تناسب حجم کوله و فیزیک بدن تاکید می کردن.
    من قدم یک و هفتاد و خورده‌ایه، در کل خیلی ریزه میزه نیستم. و اینکه معمولن هم عادت دارم وسیله با خودم زیاد ببرم.
    سلام به همه دوستان
    اینجا (فارسی) و اینجا (به انگلیسی) رو مطالعه کنید تقریبا برای انتخاب کوله کامله. در ضمن حتما برای خرید کوله حتما یک فرد مطلع و ماهر همراهتون باشه.

خوش باشید.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    ... آسمان را همیشه دوست می‌داشتم و هر چه به آسمان نزدیک‌تر باشم؛ برایم با شکوه‌تر است ... همواره آرزوی دیدن ستیغ کوه‌ها را داشتم تا از آنجا دست دراز کنم و پولک ستاره‌ها را بچینم و یا در میان ابرهای سفید به پرواز درآیم ... وقتی از زمین می‌کنم و از میان سنگ‌لاخ‌ها خود را بالا می‌کشم، سختی‌ها را تاب می‌آورم و با دل و جان به سوی آسمان‌ها گام بر می‌دارم؛ انگار به همه‌ی آرزوهایم تحقق بخشیده‌ام ...!
    زنده یاد «محمد داوودی»

10. کاربر مقابل از fumed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

TootFarangi (08-12-2012)

Shahram آواتار ها
    Status : Shahram آنلاین نیست.
    تشکر شده 6,119 بار در 1,641 ارسال

مرسی.

من خودم فراز استفاده می کنم.
    قبل از فرار از هر کوله ای حتی دست دوز خودم استفاده می کردم منتها از یه کوهنورد یاد گرفتم سلامتی بیشتر از این ارزش داره. واسه همین کوله استاندارد خیلی مهمه. بین کوله های ایرانی و چینی که دیدم فراز فنی تره. بیشتر مدلهاش جیب کناری نداره و جمع و جوره. بند و جای اتصال ابزار هم زیاد داره. اونی که من دارم تنها مشکلش تهویه است که پشتتون عرق می کنه. بین مدلهای مختلفش هم 70+10 استانداردتره و واسه برنامه های دو و سه روزه هم جای کافی داره و به حدی هم بزرگ نیست که زیاد بار کنید و اذیت بشین (خودش بازدارنده است) یه 70+20 هم داشت که به نظرم به اندازه 70+10 استاندارد نیست. اگه می خوایین زیاد خرج نکنین و کوله استانداردی هم داشته باشین گزینه خوبیه.
    از اون دو مارکی که گفتین استفاده نکردم.

مهم اینه که کوله خوب رو بدن شما بشینه واسه همین یه فرد وارد که چند تا کوله بسته با خودتون ببرین بهتره.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    تنها، تنها به پای کوه بلندی
    تنها، تنها به روی ریگ بیابان
    می‌رود آهسته با دو پای برهنه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع