به انجمن خوش آمدید
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42

موضوع: نقد

Dr Ernesto آواتار ها
    Status : Dr Ernesto آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,700 بار در 1,443 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط kai-zen نمایش پست ها
    بنظرم نقد خیلی خوبه و نیاز این روزهای سایت آنو یا حتی در سطحهای بالاتر است حتی اگه بصورت رودررو انجام بشه

در این صورت است که افراد حرفشونو میزنن تا مسائلی که در اذهان اقراد بوجود میاد با مطرح شدن در یک مجموعه باعث میشه که گردانندگان یا مسئولین اون مجموعه کمی به خود بیان و بفهمن که چه میزان رضایت یا نارضایتی واقعی وجود داره

اینکه ما فرمهای نظر سنجی بدیم خوبه اما تجربه در دنیا ثابت شده که گاهی باید با مشتری یا ... رودر رو نشست و مصاحبه کرد و از درون حرفهای افراد خوبیها و ضعفهای خود را کشف کرد و سپس برنامه ای برای اصلاح روند ارائه نمود

ثابت شده وقتی از سیستمی شکایتی نمی شود به این مفهوم نیست که سیستم مشکلی ندارد بلکه به این معناست که درون تیم مشکل وجود دارد ولی ابراز نمیشود و این مساله باعث بزرگ شدن دیدگاههای منفی در افراد میشود که برای اینکار شنیدن نظرات یا مطرح شدن درد هر کس و مشکلی که وجود داره بدون مطرح کردن نام یا ... ارائه شده و بررسی می شود که ایا مساله بوجود اومده درست است یا سو تفاهمی بیش نبوده است

بنظر من ایجاد تاپیکی در این مورد و یا در مواردی برگزاری رای گیری کمک شایانی در رفع سو تفاهمات یا کج فهمی ها مینماید

بدین سبب باید راه را جهت ارائه اندیشه ها باز گذاشت و نظرات مختلف در هر زمینه را شنید تا تفکر دیکتاتوری ( هرچی من میگم باید بشه ! ) یا نگاه فاشیستی (ممنوعیت فراوان) در یک سیستم حذف بشود و بدین روش به جلو حرکت کنیم

نکته دیگر ارائه نقدها به کلیه امور یک جامعه و افراد مسئولیت دار و ... ( با توجه به اساس نامه یا مرام نامه گروه ) می باشد تا بتوان فهمید که یک گروه بر اساس کدام نیات و اهداف تاسیس گردیده تا بتوان نظرات خود را برای بهبود روش کار ارائه نمود

تا جاییکه امکان داشته باشه خوشحال میشم که بتونم کمکی انجام بدم
    با تشکر
    لازم میدونم در ادامه صحبتهای مفید و کارشناسی دوستم بگم:
    دوستان گرامی و محترم،نقد فقط شامل برنامه های تفریحی-آموزشی خود گروه نمیشه
    نقد شامل سایت هم میشه به لحاظ محتوایی و فضابندی و کارایی و امکانات
    خوشبختانه مدیران محترم در خصوص خود سایت،تا به حال به نقد و نظر مخاطبین و اعضاء توجه نشون دادن و اون رو اعمال کردن
    نبودن نقد به این علت که ممکنه باعث کدورت بشه،یعنی سرمون رو ببریم زیر برف و یاد بگیریم که حتی اگه بهمون بد گذشت،بگیم:همه چی آرومه

کانال تلگرام آنوبانینی

ابنای روزگار به اخلاق زنده اند............................................ .......قومی که گشت فاقد اخلاق مردنی است

بهشت از دست آدم رفت،از اون روزی که گندم خورد..............ببین چی میشه اون کس که، یه جو از حق مردم خورد

@ge0tourism
    @sha_af
    @msadegh_sansari

khim.persianblog.ir

2. 4 کاربر مقابل از Dr Ernesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Happy Banini (06-10-2011), Majid (06-10-2011), peykearak (06-10-2011), شادین (30-10-2011)

همسفر پایه
    مصطفی شهریاری آواتار ها
    Status : مصطفی شهریاری آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,209 بار در 294 ارسال

سلام به همه دوستان عزیز
    از دوستانی که به بنده پیام و ایمیل زدند و من را با بیانات خود شرمنده کردند سپاسگذارم من خودم را لایق این توصیفها نمیدانم.دوستان بزرگواری میکنند و از این که نمیتوانم به همه 386 پیام یکی یکی جواب بدم معذرت میخواهم
    ویرایش توسط مصطفی شهریاری : 07-10-2011 در ساعت 01:05 AM

4. کاربر مقابل از مصطفی شهریاری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

شادین (30-10-2011)

همسفر پایه
    مصطفی شهریاری آواتار ها

سلام به دوستان عزیز
    تبریک میگم به مدیر محترم که نقد ضعف این قدر کم هست
    خیلی به مغزم فشار اوردم تا یک نقطه ضعف پیدا کنم تنها مورده کوچک این هست
    در مقایسه با تعداد کاربران و متحصصین گروه مثل اقایان behzad و Ernesto و خیلی افراد دیگه که وقتی مطالب شون را میخونم به خودم میبالم که تو مملکت ما چنین افراد مطلعی هست تعداد مطالب خیلی کم نوشته میشه .
    درود بر آنوبانینیهای دوست داشتنی

6. 3 کاربر مقابل از مصطفی شهریاری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dr Ernesto (10-10-2011), حسن (14-11-2011), شادین (30-10-2011)

همسفر گاه گدار
    شادین آواتار ها
    Status : شادین آنلاین نیست.
    تشکر شده 137 بار در 59 ارسال

بنظر شما بهترین نویسندگان این گروه کیا هستند؟؟؟
    به نظر من
    behzad 1
    ernesto2
    3مصطفی شهریاری
    لطف کنید برای بهتر اجرائ شدن نظر بدبد

8. 3 کاربر مقابل از شادین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Armin (13-11-2011), Shelman (07-11-2011), مصطفی شهریاری (31-10-2011)

همسفر پایه
    مصطفی شهریاری آواتار ها

سلام دوستان
    بنظر من جای نقد توی این گروه خیلی خالی هست

10. کاربر مقابل از مصطفی شهریاری عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

شادین (06-11-2011)

همسفر گاه گدار
    farez آواتار ها
    Status : farez آنلاین نیست.
    تشکر شده 80 بار در 31 ارسال

سلام.من یکی از برنامه هارو اومدم .از تعریفها و توضیحات بچه ها توی سایت وتجربه چند سفر با یه گروه دیگه،فکر میکردم سفر با گروه و تور یعنی اینکه تو وقتی اونجایی حتی اگه خجالتی و کم حرف و تازه واردم باشی،اینقدر باهات صمیمانه برخورد میشه که اصلا احساس تازه وارد بودن نکنی،ولی متاسفانه من و دوستم تا آخر برنامه هم احساس غریب بودن وتازه وارد بودن میکردیم!!
    پس به نظرم خوبه اگه یه کم تازه واردا بیشتر تحویل گرفته بشن و بیشتر باهاشون صحبت بشه(حداقل از طرف سرپرست یا بچه های با تجربه گروه)تا علاوه بر لذت ازطبیعت و دیدنیهای طبیعی و تاریخی از درکنار دوستان بودن و سفر با گروه هم لذت ببرن
    ممکنه در جواب بگین که آدم خودش باید با دیگران قاطی بشه و بستگی به خود آدم و برخورد خود آدم داره، ولی من آدم کم تجربه ای در سفر باتورها نیستم و توی گروههای دیگه هم همین آدمیم که اینجا بودم،اما با دیگر تورها احساس کاملا راحتی و خودی بودن میکردم چون اونا طوری باهام برخورد کردن که این احساسو داشته باشم،ولی متاسفانه اینجا اینطوری نبود!

12. کاربر مقابل از farez عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

namast (16-11-2011)

Status : Armin آنلاین نیست.
    تشکر شده 678 بار در 182 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط farez نمایش پست ها
    سلام.من یکی از برنامه هارو اومدم .از تعریفها و توضیحات بچه ها توی سایت وتجربه چند سفر با یه گروه دیگه،فکر میکردم سفر با گروه و تور یعنی اینکه تو وقتی اونجایی حتی اگه خجالتی و کم حرف و تازه واردم باشی،اینقدر باهات صمیمانه برخورد میشه که اصلا احساس تازه وارد بودن نکنی،ولی متاسفانه من و دوستم تا آخر برنامه هم احساس غریب بودن وتازه وارد بودن میکردیم!!
    پس به نظرم خوبه اگه یه کم تازه واردا بیشتر تحویل گرفته بشن و بیشتر باهاشون صحبت بشه(حداقل از طرف سرپرست یا بچه های با تجربه گروه)تا علاوه بر لذت ازطبیعت و دیدنیهای طبیعی و تاریخی از درکنار دوستان بودن و سفر با گروه هم لذت ببرن
    ممکنه در جواب بگین که آدم خودش باید با دیگران قاطی بشه و بستگی به خود آدم و برخورد خود آدم داره، ولی من آدم کم تجربه ای در سفر باتورها نیستم و توی گروههای دیگه هم همین آدمیم که اینجا بودم،اما با دیگر تورها احساس کاملا راحتی و خودی بودن میکردم چون اونا طوری باهام برخورد کردن که این احساسو داشته باشم،ولی متاسفانه اینجا اینطوری نبود!
    با احترام به نظر شما....
    من فکر می کنم نظر دوستان و اهالی سایت درست باشه.
    چون حاصل تعداد سفر ها و برخورد مجموع سر پرستان برنامه ها می باشد.
    شاید یکی از نقاط مثبت این گروه جو دوستانه و صمیمانش است که باعث جمع شدن این همه ادم دور هم شده.
    اما اگر این اتفاق افتاده ممکنه برای این برنامه و یا بی توجهی سرپرست برنامه و یا اعضا قدیمی گروه بوده.
    در کل به نظرم با یک برنامه و رفتار یک سرپرست نمیشه اعتبار یک گروهی که روی این پارامتر مانور میده رو زیر سوال برد.
    با تشکر از نقدتون....

ویرایش توسط Armin : 13-11-2011 در ساعت 06:14 PM دلیل: اصلاح املا...
    کانال تلگرام آنوبانینی
    ...

14. 4 کاربر مقابل از Armin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Carlos (13-11-2011), Happy Banini (14-11-2011), minadavari (13-11-2011), حسن (14-11-2011)

minadavari آواتار ها
    Status : minadavari آنلاین نیست.
    تشکر شده 320 بار در 119 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط شادین نمایش پست ها
    به نظر من
    behzad 1
    ernesto2
    3مصطفی شهریاری
    شادین جان خودت چی؟ هرچندکه تازه واردگروه شدی ونسبت به خیلیها کم سن وسالی اما ماشاالله خیلی فعال ودست به قلم هستی. کلا ازمطالبت لذت میبریم -پاینده باشی
    کانال تلگرام آنوبانینی
    دنیاهمچون کتابی ناخوانده است،آنکه درخانه می ماندتنهاصفحه ای ازاین کتاب رامی خواند.

16. کاربر مقابل از minadavari عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

شادین (14-11-2011)

Status : Armin آنلاین نیست.
    تشکر شده 678 بار در 182 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط شادین نمایش پست ها
    به نظر من
    behzad 1
    ernesto2
    3مصطفی شهریاری
    به نظرم اگر به صورت نظر سنجی برگزار بشه خیلی خوبه.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    ...

حسن آواتار ها
    Status : حسن آنلاین نیست.
    تشکر شده 704 بار در 163 ارسال

با دورود به تمام دوستان و همسفران گرامي

در خصوص ابهام farez و پاسخ armin بنده هم توضيحاتي دارم

در اينكه اعضاي گروه آنوبانيني داراي يك هدف مشترك مهم (طبيعت گردي) هستند هيچ شكي نيست و اينكه همه باهم صميميند و وارد حاشيه ها نمي شوند جز نقاط مثبت اين گروهه....

يكي از نقاط ضعفي كه من ديدم اين بود كه بچه هاي خودشون را معرفي نمي كنن طوري كه ما تا آخر سفر اسم هم را نمي دونيم بنابراين ارتباطي بر قرار نخواهد شد بهتر است در ابتداي سفر بچه ها خودشون را معرفي كنند حتي در مورد خودشون علايق ، تجربيات و.....صحبت كنند امتحان كنيد.......

فكر مي كنم بچه هاي قديمي تمايلي به ارتباط با بچه هاي جديد و صفر كيلومتر ندارند اين هم ميشه مديريت كرد...

لطفا" اظهار نظر كنيد
    .
    کانال تلگرام آنوبانینی
    کشورم دنیاست ، دینم انجام کار خوب ((توماس پن))

19. 4 کاربر مقابل از حسن عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Armin (14-11-2011), farez (14-11-2011), مصطفی شهریاری (09-01-2012), سجاد (16-04-2012)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع