به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    تازه مسافر
    Status : Morteza_007 آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

Question ماسوله - خلخال - اردبیل

سلام
    دوستان تا کنون به ماسوله، خلخال و اسالم نرفتم. جاده ماسوله-خلخال-اردبیل چه جوری؟ میشه با تندر 90 و زن و بچه اون مسیر رو رفت؟
    با تشکر

Dr Ernesto آواتار ها
    Status : Dr Ernesto آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,701 بار در 1,443 ارسال

سلام دوست عزیز
    میتونی بری ماسوله و قلعه رودخان خوش بگذرونی و بعد بری سمت مثل اسالم و از اونجا هم بری خلخال

http://www.anobanini.net/forum/showt...81%D8%B1%D8%AA

http://www.anobanini.net/forum/showt...%A7%D9%87-1390
    کانال تلگرام آنوبانینی

ابنای روزگار به اخلاق زنده اند............................................ .......قومی که گشت فاقد اخلاق مردنی است

بهشت از دست آدم رفت،از اون روزی که گندم خورد..............ببین چی میشه اون کس که، یه جو از حق مردم خورد

@ge0tourism
    @sha_af
    @msadegh_sansari

khim.persianblog.ir

3. کاربر مقابل از Dr Ernesto عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Morteza_007 (11-08-2011)

تازه مسافر

پیش فرض تشکر

برام جالبه بدونم از ماسوله به خلخال مسیر مستقیم ماشین رو وجود داره یا نه؟

Dr Ernesto آواتار ها
    Status : Dr Ernesto آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,701 بار در 1,443 ارسال

تو گزارش مگه نخوندی؟
    مسیر مستقیم ماشین رو از ماسوله به خلخال وجود نداره و باید از اسالم بری خلخال
    کانال تلگرام آنوبانینی

ابنای روزگار به اخلاق زنده اند............................................ .......قومی که گشت فاقد اخلاق مردنی است

بهشت از دست آدم رفت،از اون روزی که گندم خورد..............ببین چی میشه اون کس که، یه جو از حق مردم خورد

@ge0tourism
    @sha_af
    @msadegh_sansari

khim.persianblog.ir

همسفر گاه گدار
    دادپور آواتار ها
    Status : دادپور آنلاین نیست.
    تشکر شده 168 بار در 56 ارسال

سلام
    یک راه خاکی از ماسوله به خلخال وجود دارد که با ماشین تندر توصیه نمی شود و بیشتر محلیها برای ییلاق و قشلاق استفاده میکنند .مسیر ازکهنه ماسوله شروع و بعد از عبور از روستاهای جلال اباد - ماجلان - الوار -طهارم دشت - شال - کلور -درو - اسکستان - خمس - مجره -خوجین به خلخال میرسد .مسلما" این مسیر به دلیل خاکی بودن زمان بیشتری نسبت به مسیر اسفالته فومن به اسالم خواهد برد .ضمنا مسیر جدیدی به موازات جاده اسالم به خلخال از پونل اسفالت شده که رفتن از ان مسیر خالی از لطفا نیست .
    با تشکر

7. 3 کاربر مقابل از دادپور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dr Ernesto (11-08-2011), Morteza_007 (11-08-2011), musicdoost (12-08-2011)

موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi هم اکنون آنلاین است.
    تشکر شده 14,055 بار در 3,562 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط دادپور نمایش پست ها
    سلام
    یک راه خاکی از ماسوله به خلخال وجود دارد که با ماشین تندر توصیه نمی شود و بیشتر محلیها برای ییلاق و قشلاق استفاده میکنند .مسیر ازکهنه ماسوله شروع و بعد از عبور از روستاهای جلال اباد - ماجلان - الوار -طهارم دشت - شال - کلور -درو - اسکستان - خمس - مجره -خوجین به خلخال میرسد .مسلما" این مسیر به دلیل خاکی بودن زمان بیشتری نسبت به مسیر اسفالته فومن به اسالم خواهد برد .ضمنا مسیر جدیدی به موازات جاده اسالم به خلخال از پونل اسفالت شده که رفتن از ان مسیر خالی از لطفا نیست .
    با تشکر
    ممنون جناب دادپوری اطلاعات مفید
    اما این مسیر از خود ماسوله شروع میشه و بعد از گذشتن از کهنه ماسوله ادامه پیدا می کنه تا خلخال
    کانال تلگرام آنوبانینی
    اگر انتقاد یا پیشنهادی دارید در این انجمن مطرح کنید.
    اگر سوالی دارید در
    این انجمن مطرح کنید.
    اگر در مورد تورها سوالی دارید
    این تاپیک را مطالعه کنید.
    پیام خصوصی های مرتبط با موارد فوق بدون پاسخ خواهند ماند.

تور جزایر لاوان و مارو - تور جاشک تا جبرین - تور پیمایش کویر ریگ جن - تور کویر مصر - تور آبشار زمرد تا دودوزن -
    تور جنگل کجور تا سیسنگان - تور آبشار چلسنگ - تور دریاچه فراخین تا آبشار دارنو -
    تور دره نیگاه - تور جنگل خلخال تا اسالمتور جنگل دیا
    iran tour guide
    تور آبشار چنجوله - تور دریاچه نئور، ییلاق سوباتان، جنگل لیسار - تور دریاچه سوها تا آبشار لاتون - پیاده روی جنگل نقله بر - تور جنگل فندقلو - تور تنگه شیرز - تور تخت سلیمان تا غار کرفتو - تور ییلاق سلانسر - تور دریاچه گهر - تور ماسوله تا ماسال - تور آب بر تا قلعه رودخان - تور ییلاق پونل - تور سوباتان تا لیسار - تور ییلاق سوباتان - تور ییلاق ماسال - اولسبلانگاه - پیاده روی دامنه های سبلان - همراه با عشایر شاهسون

9. 2 کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dr Ernesto (12-08-2011), Morteza_007 (11-08-2011)

تازه مسافر

سلام
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    ممنون جناب دادپوری اطلاعات مفید
    اما این مسیر از خود ماسوله شروع میشه و بعد از گذشتن از کهنه ماسوله ادامه پیدا می کنه تا خلخال
    با تشکر از دوستان
    من از محلیهای ماسوله هم پرسیدم (چند تا شماره پیدا کردم و زنگ زدم) گفتند حدود 30 کیلومتر خاکی داره که هنگام بارندگی توصیه نمی شه.

تازه مسافر
    Status : musicdoost آنلاین نیست.
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال

سلام
    با تشکر

با تشکر از شما
    من هم تایید میکنم گفته ی دوست عزیزمون رو
    سال گذشته با همسر ودخترم و با یه 405 از اسالم به طرف خلخال حرکت کردیم . حدود 15-20 کیلومتر نرسیده به خلخال به یه دوراهی رسیدیم که یکی به خلخال و اون یکی به کلور میره
    ما مسیر رو به سمت کلور رفتیم و بعد از گذر از کلور و شال و دیز به ابتدای مسیر خاکی و البته در حال ساخت ماسوله ادامه دادیم. تقریبا همه ی جاده رو با دنده یک طی کردم. در راه هم ماشینهایه راهداری و جنگلبانی تک و توک رفت و آمد میکردند. با توجه به اینکه دهه ی اول تیر ماه بود اکثر مسیر خشک بود با یکی دو تا نهر آب. ولی از اونجایی که مشرف میشی به مناطق جنگلی و میخوای ارتفاع کم کنی مناظر زیبا شروع میشه و مسیر از خشکی درمیاد. پیشنهاد میکنم اگه تو این فصل میخوای این مسیرو بری حتما صبح زود حرکت کن که گرمای ظهر اذیتت
    نکنه . در کل به من خیلی خوش گذشت ولی همسر و دخترم حال نکردند.
    موفق باشید

تازه مسافر
    Status : hfahimi آنلاین نیست.
    تشکر شده 5 بار در 2 ارسال

سلام، من این مسیر رو (ماسوله به خلخال که از بالای ماسوله شروع میشه) تو خرداد ۸۸ با پراید رفتم با زن و بچه - البته ۲ تا ماشین بودیم یه پراید و یه پی‌کی - ۹۰ درصد مسیر خاکی بود تقریبا هم ۲ ساعت طول کشید. مسیر بسیار زیبا و بکریه، حتما توصیه میکنم از این مسیر استفاده کنید. ولی ممکنه آخر مسیر کمی خسته کننده باشه براتون چون از اون حالت سرسبزی خارج میشه. توصیه میکنم ۲ ماشینه برین این مسیرو به هرحال جاده خاکیه.
    عکسهایی هم که از این مسیر انداختم رو میتونید اینجا ببینید

http://hfahimi.com/photo/post/a-shot...alkhal-road-ii
    http://hfahimi.com/photo/post/along-...-khalkhal-road
    http://hfahimi.com/photo/post/masoule-to-khalkhal-road

13. 4 کاربر مقابل از hfahimi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Dr Ernesto (13-08-2011), eatemady (20-08-2011), musicdoost (13-08-2011), دادپور (13-08-2011)

تازه مسافر
    Status : musicdoost آنلاین نیست.
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال

پیش فرض مسیر جدید ماشین رو به ماسال

سلام به دوستان

چند روز پیش تو یه سایت که میتونی مسافت بین شهرها رو چک کنی مسیر تهران ماسال رو وارد کردم دیدم یه مسیر جدید پیشنهاد داد که خیلی تعجب کردم .
    با گوگل ارث هم نتونستم اون مسیر جدید رو پیدا کنم. از دوستانی که این مسیر رو رفتن یا اینکه از وجود همچین جاده ای خبر دارند میخوام که لطف کنن و من رو هم در جریان بزارند.
    یه چیز که یادم رفت بگم اینکه تو قسمت بالا مسیر رو روی نقشه علامت میزنه و در زیر اون هم به صورت مرحله ای مسیر رو با ذکر مسافت توضیح میده . به عکس زیر توجه کنید

rah-01.jpgrah-03.jpg
    تصاویر پیوست شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع