به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    همسفر پایه
    Status : saeid_omrani آنلاین نیست.
    تشکر شده 480 بار در 77 ارسال

پیش فرض راهنمایی در مورد محل اقامت در ماسال

سلام
    یکی از دوستانم با همسرش قراره برن ماسال.
    من شنیدم اونجا یه رستوران هست که چندتا کلبه چوبی ساخته دورو برش و اجاره میده. کسی از دوستان شماره تلفن داره ازش برای رزرو؟
    یا کلا اونجا برای اقامت شبانه؟
    می خوان قبل رفتن مطمئن باشن از جاشون.
    در مورد مسیر هم دوستان اگه توضیح بدن ممنون می شم که اصلا چجوری باید برن.

ممنون

موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi آنلاین نیست.
    تشکر شده 14,052 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_omrani نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستانم با همسرش قراره برن ماسال.
    من شنیدم اونجا یه رستوران هست که چندتا کلبه چوبی ساخته دورو برش و اجاره میده. کسی از دوستان شماره تلفن داره ازش برای رزرو؟
    یا کلا اونجا برای اقامت شبانه؟
    می خوان قبل رفتن مطمئن باشن از جاشون.
    در مورد مسیر هم دوستان اگه توضیح بدن ممنون می شم که اصلا چجوری باید برن.

ممنون
    ماسال جای پرمسافریه. بعیده برای جای اقامت به مشکل بر بخورن.
    شماره تماس محل اقامت دارم اما چون از شهر دوره فکر نمی کنم مناسب باشه براشون

ماسال مسیر دسترسی از جاهای مختلف داره اما فکر می کنم بهترین مسیر برای کسایی که از تهران میرن از طریق رشت-فومن باشه. از فومن به سمت ماسوله حدودا 2-3 کیلومتر جلوتر به سمت راست یه جاده جدا میشه که در نهایت میخوره به ماسال. تو نقشه ها اسامی مختلفی برا ماسال نوشته شده مثل لوحه سرا، بازار، شاندرمن و...

3. 2 کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

musicdoost (24-07-2011), saeid_omrani (24-07-2011)

تازه مسافر
    Status : musicdoost آنلاین نیست.
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال

سلام شرمنده که فضولی میکنم , ما فقط یه شهر داریم بنام ماسال وجاهای دیگه که اسم برده شده مثل لوحه سرا من گمون کنم که صومعه سرا باشه که ایراد تایپی داره. ولی صومعه سرا به نام بازار جمعه هم گفته میشه. شاندرمن هم با فاصله ی 5 تا 10 کیلومتری بعد از ماساله.بهترین مسیر همونطور که گفته شده البته با کمی تغییرات به این صورته : با فرض به اینکه وسیله شخصی داریم- وقتی که امامزاده هاشم رو رد کردیم به پلیس راهه قزوین رشت میرسیم.500متر جلوتر یه پل رو گذر دیده میشه که خروجی اول سمت راست میره به سنگر و خروجی دوم سمت راست که میره روی پل و مسیر قزوین-رشت رو قطع میکنه , از وسط جنگل سراوان میره به سمت فومن. اینطوری هم مسیر کوتاه تر میشه و هم درگیر ترافیک شهر رشت نمیشید. بعد از فومن به صومعه سرا میرسید . بعد از صومعه سرا باید به علایم جاده ای توجه کنید که ماسال رو پشت سر نگذارید چون باید از آزاد راه جدا بشد و در یک جاده فرعی که سمت چپ آزاد راه قرار داره خودتونو به ماسال برسونید. لازم به ذکره ادامه ی آزاد راه به پونل میرسه . در مورد اون کلبه های چوبی هم که گفتید , فکر میکنم منظور شما بام سبز ماسال باشه که مشرف به ماسال و حومه ی اون میشه که چشم انداز بسیار زیبایی داره. برای رسیدن به اونجا هم باید وقتی که به شهر ماسال رسیدید , تابلوی > رو پیدا کنید و مسیر رو ادامه بدید. یه پیشنهاد هم دارم که اگه وقت اضافه آوردید , از ماسال برید به سمت شاندرمن , در میانه راه نرسیده به شاندرمن یه جاده فرعی از سمت چپ جدا میشه و میره بسمت ییلاقات شاندرمن که جایه بسیار خنک و زیبایه . امیدوارم خوش بگذره

5. 2 کاربر مقابل از musicdoost عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

donkishot (24-07-2011), saeid_omrani (24-07-2011)

تازه مسافر
    Status : raza1357 آنلاین نیست.
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط musicdoost نمایش پست ها
    سلام شرمنده که فضولی میکنم , ما فقط یه شهر داریم بنام ماسال وجاهای دیگه که اسم برده شده مثل لوحه سرا من گمون کنم که صومعه سرا باشه که ایراد تایپی داره. ولی صومعه سرا به نام بازار جمعه هم گفته میشه. شاندرمن هم با فاصله ی 5 تا 10 کیلومتری بعد از ماساله.بهترین مسیر همونطور که گفته شده البته با کمی تغییرات به این صورته : با فرض به اینکه وسیله شخصی داریم- وقتی که امامزاده هاشم رو رد کردیم به پلیس راهه قزوین رشت میرسیم.500متر جلوتر یه پل رو گذر دیده میشه که خروجی اول سمت راست میره به سنگر و خروجی دوم سمت راست که میره روی پل و مسیر قزوین-رشت رو قطع میکنه , از وسط جنگل سراوان میره به سمت فومن. اینطوری هم مسیر کوتاه تر میشه و هم درگیر ترافیک شهر رشت نمیشید. بعد از فومن به صومعه سرا میرسید . بعد از صومعه سرا باید به علایم جاده ای توجه کنید که ماسال رو پشت سر نگذارید چون باید از آزاد راه جدا بشد و در یک جاده فرعی که سمت چپ آزاد راه قرار داره خودتونو به ماسال برسونید. لازم به ذکره ادامه ی آزاد راه به پونل میرسه . در مورد اون کلبه های چوبی هم که گفتید , فکر میکنم منظور شما بام سبز ماسال باشه که مشرف به ماسال و حومه ی اون میشه که چشم انداز بسیار زیبایی داره. برای رسیدن به اونجا هم باید وقتی که به شهر ماسال رسیدید , تابلوی > رو پیدا کنید و مسیر رو ادامه بدید. یه پیشنهاد هم دارم که اگه وقت اضافه آوردید , از ماسال برید به سمت شاندرمن , در میانه راه نرسیده به شاندرمن یه جاده فرعی از سمت چپ جدا میشه و میره بسمت ییلاقات شاندرمن که جایه بسیار خنک و زیبایه . امیدوارم خوش بگذره
    سلام. ایام به کام. بنده عبدالرضا استودان دبیر سرویس گردشگری سایت 8 دی (سایت اول استان گیلان) و سایت ماسال نیوز هستم. اطلاعات دوستان در مورد شهرستان ماسال بسیار کم و البته همراه با اشتباه هست. در صورتی که قصد سفر به این مکنطقه بی نظیر را دارید خوشحال میشم بتونم راهنمایی تون کنم.
    09114328603
    09116956549

سعی می نم در اسرع وقت وبا موافقت مدیران این سایت اطلاع کافی و جامعی را بزارم. یاعلی

کلمات کلیدی این موضوع