به انجمن خوش آمدید
صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 82

Status : Majid آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,745 بار در 1,106 ارسال

پیش فرض برنامه یک روزه آبگرم محلات (جمعه 9 اردیبهشت 1390)

گشت و گذار در اطراف شهر محلات
    پارک سرچشمه، آب تنی در استخر آبگرم، بازدید از دهکده گل و کاکتوس و همچنین باغ لاله ها ( در صورت برپایی)، بازدید از بناي باستاني خورهه و آتشکده آتشکوه

زمان اجرای برنامه:

تاريــــــخ حرکت: جمعه 9 اردیبهشت 1390 ساعت 5 صبح
    تاريـــخ برگشت: جمعه 9 اردیبهشت 1390 شب ( زمان برگشت نیز متأثر از سرعت حرکت گروه و ترافیک جاده است)

-----------------ضروریات برنامه------------------

خدمـــــــــــــات:
    مینی‌بوس یا اتوبوس مناسب، راهنما، بیمه حوادث گروهی، برخی تجهیزات ضروری طبیعت گردی

لوازم ضروری و مورد نیاز:
    - كفش مناسب پياده‌روى سبک، لباس مناسب فصل ، مايو و حوله، كلاه و عینک آفتابی، زيرانداز، آب آشامیدنی و کارت شناسایی
    - همراه داشتن یک وعده ناهار و شام در کنار میوه یا تنقلات سبک (ناهار رو به دلخواه خودتون هم می تونید بیارید و هم می تونید در یک رستوران میل کنید، شام در راه هستیم ).

نوع برنامه:
    تفريحى؛ کلیه دوستانی که توانایی تحمل سفرهای برون شهری و پیاده‌روی سبك را دارند، می‌توانند در این برنامه شرکت کنند.

-----------------ثبت نام------------------

زمان ثبــــــت نام:
    1-اعضای رسمی: دوشنبه 5 اردیبهشت - از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر
    2- ســایــر اعـضـا: دوشنبه 5 اردیبهشت- از ساعت 12 ظهر الی 8 شب

نکته 1: متناسب با شرایط و به منظور هرچه بهتر اجرا شدن برنامه، سرپرست مختار به ثبت نام و یه عدم ثبت نام افراد داوطلب شرکت در برنامه می باشد.
    نکته 2: اعضای رسمی حداکثر 70 درصد ظرفیت برنامه را پر خواهند کرد و در صورت خالی ماندن ظرفیت آنها پس از اتمام زمان ثبت نام آنها، ظرفیت مورد نظر به سایر اعضا اختصاص پیدا خواهد کرد.

شیوه ثبت نام:
    کلیه دوستان قبل از واریز وجه به حساب بانکی با يك تماس تلفني با مسئول ثبت نام از خالی بودن ظرفیت اطمینان حاصل نموده و بعد از آن اقدام به واریز هزینه برنامه به حساب بانکی ذیل کنند. ممکن است ظرفيت زودتر از اتمام زمان ثبت نام تکميل شود.

تماس با مسئول ثبت نام:
    Solmaz @ anobanini [noghte) ir
    09396644495
    سلماز بهرامعلیان

------------------------------------------------------
    تماس با سرپرست برنامه:
    majid @ anobanini [noghte) ir
    09355475998
    مجید فاردار

چند نکته:
    نکته 1: لطفا برای ثبت نام، فقط و فقط با مسئول این بخش، خانم سلماز بهرامعلیان تماس بگیرید.
    نکته2: در صورت بروز هر سوال یا اشکال در مورد برنامه با مسئول برنامه (مجید فاردار) تماس بگیرید.
    نکته3: لطفا در هنگام تماس به تاریخ های ثبت نام توجه داشته باشید. به تماس های خارج از تاریخ های تعیین شده پاسخی داده نمی شود.
    نکته 4: ترجیحا برای تماس های غیرفوری از ایمیل، پیام خصوصی یا SMS استفاده نمایید.
    نکته 5: در صورت ارسال SMS نام خود را نیز ذکر نمایید.

هــــــزینه برنامه: 20 تومن
    اعضا رسمی از 15 درصد تخفیف ویژه برای شرکت در این برنامه برخوردار هستند
    - هزینه ی بلیت استخر آبگرم برعهده دوستان است.

- شماره حساب 1-1263322-800-849 بانک سامان به نام سلماز بهرامعلیان
    (فيش اسكن شده يا شماره ماشين نویسی شده گوشه كادر را همراه ايميل مشخصات فردی ارسال کنید)
    - شماره کارت بانک 4229-0048-8610-6219 بانک سامان به نام سلماز بهرامعلیان
    (شماره كارتی كه با آن كارت به كارت می‌كنيد را به همراه ايميل مشخصات فردی ارسال کنید)
    - شماره شبا: IR97 0560 0849 8000 1263 3220 01

- براى انتقال از طريق خودپرداز حتما از دستگاه يكى از بانك‌هاى عامل در تراكنش استفاده كنيد. (خودپرداز سامان و يا خودپرداز بانك صادر كننده كارت خودتان)
    - حتما فيش يا سند بانكی خود را در روز اجرای برنامه همراه داشته باشید و به سرپرست برنامه تحويل دهيد.
    - مشخصات فردی برای ثبت نام و صدور بیمه مورد نیاز بوده و شامل:

1- نام
    2- نام خانوادگی
    3- نام پدر
    4- تاریخ کامل تولد
    5- کد ملی
    6- شماره شناسنامه
    7- شماره تماس (موبایل و ثابت)
    8- شماره کارتی که با آن واریز می نمایید

لطفا دقت نمایید ایمیل ارسالی شامل تمامی اطلاعات بالا (8 مورد) باشد.
    (اعضا رسمی نیاز به ارسال مشخصات شناسنامه ای ندارند. تنها ارسال شماره کارت کافی است)

-----------------------------آدرس و ساعت حرکت-----------------------------
    آدرس و کروکی محل حرکت:
    زمان: جمعه 9 اردیبهشت ساعت 4:45 صبح
    (لطفا به هيچ وجه تاخير نكنيد و ساعت 4:45 صبح در محل حضور داشته باشيد)

مكان: ضلع غربى ميدان ونك
    نشانى: ميدان ونك، خيابان توانير (برزيل)، ابتداى خيابان نيلو

جهت اطلاع دقيق از نحوه دسترسى به محل از لينك نقشه زير استفاده كنيد:
    http://tinyurl.com/vanakniloo

لطفا براى حضور در برنامه به موارد زير توجه داشته باشيد:

• - حتما رسيد بانكى خود را همراه داشته باشيد و به مسئول برنامه تحويل دهيد.

• - سعی کنید از کوله های کوچک استفاده کنید تا ترجیحا با خود به داخل ماشین ببرید.
    • - به دليل مشكلات ناشى از ترافيك ممكن است وسيله نقليه در زمان بازگشت دقيقا در محل حركت توقف نداشته باشد.
    • - خيابان برزيل و خيابان وليعصر به سمت ميدان ونك يكطرفه مى‌باشند.
    • - اگر قصد داريد با خودروى شخصى به ميدان ونك برسيد، توجه داشته باشيد دسترسى به خيابان نيلو از خيابان وليعصر تنها از خيابان هفتم كه در جنوب ميدان ونك قرار دارد ميسر است. همچنين براى دسترسى از طريق خيابان برزيل مى‌توانيد از اتوبان كردستان شمال، اتوبان همت (غرب به شرق) و خيابان عباسپور اقدام كنيد.
    • - در محدوده مورد نظر پاركينگ وجود ندارد و تنها امكان توقف خودرو در خيابان‌هاى محدوده وجود دارد كه وجود فضاى خالى براى پارك چندان قطعى نيست.
    • - خودپرداز بانك‌هاى تجارت و سامان در شمال ميدان و خودپردازهاى سپه و كشاورزى به ترتيب در ضلع شمال شرقى و شرق ميدان ونك در دسترس هستند.
    • - سرويس بهداشتى در ضلع شرقى ميدان ونك موجود است.

----------------توافق نامه-------------------

توافـــــــــق نامه:
    در ابتدای سفر برگه هایی تحت عنوان توافق نامه در اختیار دوستان قرار می‌گیرد که تنها در صورت امضا این توافق نامه امکان همراهی با گروه برای دوستان میسر می‌باشد.
    نکته: مفاد توافق نامه در لینک زیر آمده است. از آنجا که ممکن است به هر دلیل گروه موفق به در اختیار گذاردن توافق نامه به شرکت کنندگان نشود لذا اعلام این توافق نامه به منزله پذیرش و امضا آن است.

لینک توافق نامه:
    http://www.anobanini.net/forum/showthread.php?t=706

شرایط کنسل شدن برنامه و انصراف:
    1- اجراى صحيح و ايمن برنامه براي برگزارکنندگان در اولويت قرار دارد، لذا در هر مرحله اى، چه قبل و چه در حين سفر، سرپرست برنامه حق کنسل کردن آنرا دارد.
    2- شرايط آب و هوايى در سفرهاي طبيعت گردي به دليل ايجاد شرايط ناايمن مي تواند باعث کنسل شدن برنامه گردد.
    3- در صورت کنسل شدن برنامه قبل از شروع، از طرف برگزار کنندگان به هر دليل، تمام وجه پرداختي بازپرداخت مي شود.
    4- در صورت کنسل شدن برنامه، پس از شروع آن، هزینه های صرف شده کسر و باقی آن بازگردانده می شود.
    5- در صورت انصراف فرد تا 3 روز قبل از روز اجرای برنامه به میزان 50% مبلغ ثبت نام به ایشان مسترد می‌گردد و بعد از آن نیز هیچ وجهی بازگشت داده نخواهد شد.
    دوستی با مردم دانا نکوست. . . . . دشمن دانا به از نادان دوست

2. 8 کاربر مقابل از Majid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amirhessam (24-04-2011), Aramin (24-04-2011), Elnaz (24-04-2011), JackLondon (25-04-2011), Mehdi (24-04-2011), Solmaz (24-04-2011), zanbagh (25-04-2011), امیر (26-04-2011)

Status : Majid آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,745 بار در 1,106 ارسال

پیش فرض بیشتر بدانیم

معرفي شهرستان محلات
    اين شهرستان از لحاظ موقعيت مکاني در جنوب شرقي استان مرکزي قراردادرد که از شمال و شمال شرق به شهرستان دليجان ، از شمال غرب به شهرستان اراک ، از جنوب غرب به شهرستان خمين

- پيشينه تاريخي شهرستان محلات : محدوده کنوني شهرستان محلات در روزگار هخامنشيان بخش کوچکي ازايالت مادياماه به شمارمي رفته.اين منطقه در دوران اشکانيان جزئي ازايالت والي نشين مادبزرگ محسوب مي شد.درزمان سلوکيان اين ناحيه و مخصوصا قسمت موجود در روستاي خورهه که قديمترين اثرباستاني دراستان مرکزي است در روشن ساختن سابقه تاريخي اين منطقه نقش مهمي ايفا مي کند.
    درزمان ساسانيان نيزمنطقه محلات مخصوصا دره رودخانه قمرود در جنوب اين شهرمرکز استقرار جمعيت بوده است.آثار باقيمانده ازيک آتشکده مربوط به اين دوره درروستاي آتشکوه اين مطلب رابه وضوح نشان مي دهد.

جاذبه هاي طبيعي : سرچمه ، آبگرم ، گلخانه هاي گل ، آثار باستاني و غيره

-سرچشمه : پر ارزش ترين هديه طبيعت به اين منطقه بي شک سرچشمه آب معدني زلالي است که از دل کوههاي مجاور محلات مي جوشد و صد ها سال است که بار تامين آب شرب و زراعت آن را بر عهده دارد.
    اين چشمه جوشان که سرچشمه نام دارد به دبي خروج بالغ بر 240ليتر در ثانيه ،فراتر از يک چشمه معمولي عمل مي کند و با توجه به عدم کاهش توان خروجي آن طي دهه هاي اخير ،نه تنها منبعي قابل اعتماد بلکه نعمتي گرانبها تلقي مي شود که ضامن رونق و استمرار حيات در محلات بوده است.

-چشمه هاي آبگرم محلات :
    در فاصله 15 کيلومتري شمال شرق محلات در ارتفاعات بلند منطقه، چشمه آب گرم محلات جوشان است که از معروفيت خاصي برخوردار مي باشد.
    بنا به خاصيت آبدرماني چشمه در سال 1350 تاسيساتي بر فراز کوه و در محل مظهر چشمه ساخته شده است. اين مجتمع داراي دو مجموعه زنانه و مردانه است که هريک داراي استخر شنا، وان و دوشهاي انفرادي مي باشند.
    آبگرم محلات در دهستان خورهه و حدود 15 کيلو متري شمال شرقي شهر محلات واقع شده
    این آبها که از روی مواد مذاب داخل زمین همراه با گازهای عمدتاً گوگردی به سطح می آید، دارای خواص مختلف طبی و درمانی می باشد
    آبگرم بعلت داشتن مواد معدني از جمله گوگرد،آهن،کلسيم و... داراي خاصيت درماني فراواني ميباشد.
    سرچشمه اصلی آبگرم محلات در داخل محوطه میهمانسرای جهانگردی در زیر صخره بزرگ سنگی قرار دارد که توسط لوله های متعدد به استخر و حمامهای اطراف هدایت می شود. آب این چشمه دارای ترکیبات سولفاته کلسیک و ازته است و برای درمان بیماری های نقرس، کبدی، کلیوی ، صفراوی و دستگاه گوارش مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در گذشته برای درمان کچلی و امراض پوستی استفاده می شده است.
    این مجموعه در ‪ ۱۵‬کیلومتری شمال شرق محلات در ارتفاعات منطقه واقع شده و خواص درمانی آب گرم و املاح موجود چشمه‌های آن به تایید کارشناسان رسیده است.
    در هر لیتراز آبهای معدنی این منطقه ‪ ۵۳/۵‬میلیگرم املاح‌ از قبیل کلر، سیلیس ، کلسیم ، منیزیم ، پتاسیم و سدیم وجود دارد که‌ برای درمان بیماریهای کبدی ، کلیوی ، گوارشی ، نقرس و برخی بیماریهای پوستی ، روماتیسمی و استخوانی موثراست.
    آب جوشیده از دل زمین در این منطقه بدون رنگ، بو و زلال است و به خاطر خاصیت آبدرمانی چشمه‌های آن از دیرباز امکانات استخر و حمام زنانه و مردانه و تسهیلات اقامتی در کنار آن شکل گرفته است.
    وجود رنگ مایل به قرمز در برخی چشمه‌های آبگرم محلات حکایت از ترکیبات آهن و گوگرد آن دارد.
    درجه حرارت آب این چشمه‌ها تا ‪ ۵۰‬درجه سانتیگراد می‌رسد و گفته می‌شود افراد مبتلا به بیماری ریوی و قلبی نباید از آب آن استفاده کنند.

- بنای باستانی خورهه:
    بنای باستانی خورهه: بناي باستاني خورهه در شمال شرق شهرستان محلات و در مجاورت روستاي خورهه واقع شده است و تا شهر محلات 48 کيلومتر فاصله دارد. حفاريهاي باستان شناسي در خورهه در تابستان 1955 ميلادي به عمل آمد.ساختمان خورهه مرکب از سه بناي مربوط به هم به ترتيب زير است: - ساختمان اصلي يا بناي جنوبي با ستونها، اتاقها و صحن حياط. - ساختمان شمالي که از قسمت جنوب به بناي اصلي متصل شده است. اين قسمت، اتاقها و راهروهايي را تشکيل مي دهد و داراي اتاق مربع شکل بزرگي است که حياط پشتي بحساب مي آيد. - بناي غربي، شامل تعدادي اتاق و يک سالن مي باشد که متاسفانه طرح اين قسمت واضح نيست.

-آتشکده آتشکوه: اين آتشکده در نزديکي روستاي آتشکوه نيم ور قرار دارد. تاريخ آن مربوط به زمان ساسانيان است.بناي چهار طاقي آن شامل ستون هاي سنگي استوانه اي شکل که بروي هم استوار گرديده است.
    همچنين اطاقهاي سرپوشيده ويک ايوان که محل برافروختن آتش بوده است.

- گل و گياهان زينتي : تاريخچه کشت گل و گياهان زينتي در محلات توليد گل بصورت تجاري و به منظور ارائه به بازار در ايران چندان طولاني نيست , گرچه به صورت نقطه اي و محدود از حدود 70 سال پيش پرورش تجاري گل در ايران آغاز شده است ولي گسترش بازار گل همزمان با رشد اقتصادي , رشد شهرنشيني و تحولات ساختاري در مناسبات اقتصادي ـ اجتماعي و فرهنگي کشور به ويژه در سه دهه گذشته است.[

آثار باستانی خورهه

آتشکده آتش کوه

دوستی با مردم دانا نکوست. . . . . دشمن دانا به از نادان دوست

4. 15 کاربر مقابل از Majid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aartemis (03-05-2011), Amirhessam (24-04-2011), Aramin (24-04-2011), behrouz n (26-04-2011), damavandy (24-04-2011), Elnaz (24-04-2011), JackLondon (24-04-2011), Mahdi Kalhor (24-04-2011), Mehdi (24-04-2011), Shelman (24-04-2011), Solmaz (24-04-2011), zanbagh (25-04-2011), امیر (26-04-2011), حامین (01-05-2011), دلوار (26-04-2011)

همسفر پایه
    Milad.Cc آواتار ها
    Status : Milad.Cc آنلاین نیست.
    تشکر شده 326 بار در 117 ارسال

آقا من اول یه انتقاد خیلی خیلی جدی بکنم !
    لطفا از این به بعد برنامه هایی که قراره تو یک روز انجام بشن ؛ یا برنامه هایی که زمان اجراشون با هم تداخل دارند رو با هم معرفی کنید که من ِ نوعی امکان قیاس و بعد تصمیم گیری داشته باشم ! فکر کنم معقولانه تر باشه و مثل من نشه که تو برنامه پارک ثبت نام کنم ؛ بعد این برنامه رو ببینم ؛ بعد دوباره مزاحم بهزاد بشم و اینا !

پ.ن: منم ببرید لطفا !
    و من امید دارم به روزی بهتر ...

6. 3 کاربر مقابل از Milad.Cc عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aartemis (03-05-2011), Aramin (24-04-2011), Azadeh (24-04-2011)

همسفر پایه
    Elnaz آواتار ها
    Status : Elnaz آنلاین نیست.
    تشکر شده 518 بار در 155 ارسال

3تا برنامه تو 1 روز
    چه میکنه آنوبانینی.
    عکسایی که گذاشتی واقعا زیباست. معلومه سفر فوق العاده ای میشه.

8. 4 کاربر مقابل از Elnaz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amirhessam (24-04-2011), Shelman (24-04-2011), Solmaz (24-04-2011), امیر (26-04-2011)

موسس
    Mehdi آواتار ها
    Status : Mehdi هم اکنون آنلاین است.
    تشکر شده 12,791 بار در 3,237 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.cc نمایش پست ها
    آقا من اول یه انتقاد خیلی خیلی جدی بکنم !
    لطفا از این به بعد برنامه هایی که قراره تو یک روز انجام بشن ؛ یا برنامه هایی که زمان اجراشون با هم تداخل دارند رو با هم معرفی کنید که من ِ نوعی امکان قیاس و بعد تصمیم گیری داشته باشم ! فکر کنم معقولانه تر باشه و مثل من نشه که تو برنامه پارک ثبت نام کنم ؛ بعد این برنامه رو ببینم ؛ بعد دوباره مزاحم بهزاد بشم و اینا !

پ.ن: منم ببرید لطفا !
    میلاد جان
    انتقادت کاملا منطقیه. از اول قرار نبود برنامه محلات اعلام و اجرا بشه اما به دلیل کم بودن ظرفیت دو برنامه کوه و حیات وحش و عدم توفیق خیلی از دوستان در ثبت نام مجبور به اعلام این برنامه شدیم که لااقل یک برنامه جایگزین برا این عزیزان باقی بمونه.

امروز پیگیر ثبت نام ها بودم وقتی فهمیدم که خیلی ها می خوان آخر هفته سفر برن و به هر دلیل نمی تونن تو این دو برنامه تخصصی شرکت کنن چاره ای نموند جز اعلام یک برنامه دیگه

با همه این صحبت ها؛ باز هم حق را به شما و باقی دوستان هم نظر شما میدم و از طرف خودم عذرخواهی می کنم که اینطور شد
    در صورتی که انتقاد یا پیشنهادی دارید در این انجمن مطرح کنید...
    در صورتی که سوال عمومی دارید در
    این انجمن مطرح کنید...
    در صورتی که با نرم افزار انجمن مشکل دارید در
    این تاپیک مطرح کنید...
    iran travel information
    iran nature
    iran culture

10. 9 کاربر مقابل از Mehdi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amirhessam (24-04-2011), Aramin (24-04-2011), Azadeh (24-04-2011), Majid (24-04-2011), Milad.Cc (24-04-2011), Shelman (24-04-2011), Solmaz (24-04-2011), zanbagh (25-04-2011), خاطره (24-04-2011)

همسفر پایه
    ماهان آواتار ها
    Status : ماهان آنلاین نیست.
    تشکر شده 418 بار در 117 ارسال

مجيد (با فرياد بخونين)
    اخه چرا جمعه
    من 4 شنبه و5شنبه بند وبساتم رو يه جا پهن كردم بايد جمعه جمعش كنم
    نميتونم بيام
    پارسال محلات رو اون طوري از دست دادم
    امسالم اينطوري
    دست هایی که کمک میکنند ،
    مقدس تر از لب هایی هستند که دعا میکنند

(کوروش کبیر)

خدایا
    هیچ کس رو گرفتار آنوبانینی نکن!!!!!
    من که بعداز این 5سال نتونستم اعتیادم رو ترک کنم (تاریخ عضویت 12 مهر 1388)

خاطره آواتار ها
    Status : خاطره آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,879 بار در 677 ارسال

دوستانی که میرن خوش بگذره .. این معبد خورهه هم حتما برین من تعریفش رو تو کتابامون زیاد خوندم حیف که قسمت نشد ببینم ... ازش زیاد عکس بگیرین که من میگیرم ازتون منم جزوه مینویسم از جمعه معاوضه پایاپای میکنیم...
    نه تو می مانی و نه اندوه
    و نه هیچیک از مردم این آبادی...
    به حباب نگران لب یک رود قسم،
    و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
    غصه هم می گذرد،
    آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
    لحظه ها عریانند.
    به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز.

13. کاربر مقابل از خاطره عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Solmaz (24-04-2011)

همسفر پایه
    Shelman آواتار ها
    Status : Shelman آنلاین نیست.
    تشکر شده 3,145 بار در 964 ارسال

اینجا سایت آنوبانینیه سه تا برنامه رو با هم ترتیب دادن ولی من نمی تونم تو هیچ کدومش شرکت کنم .
    I Love you Banini
    چقدره نادونی تو ای پسر!!

15. 2 کاربر مقابل از Shelman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ali_Reza (15-05-2011), kai-zen (26-04-2011)

همسفر پایه
    babak.roohbakhsh آواتار ها
    Status : babak.roohbakhsh آنلاین نیست.
    تشکر شده 279 بار در 121 ارسال

Exclamation

سلام به همه امیدوارم به همتون خوش بگذره همتون رو به خدا میسپارم .
    و یک دعا دارم که میخوام کنم و لطفا توجه کنید:
    خدایاخدایا
    هیچ پسری رو بچه اول نکن که مثل من بشه اگه بچه 2 بودم الان تو خیلی از برنامه ها شرکت میکردم . :62:

17. 6 کاربر مقابل از babak.roohbakhsh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aartemis (03-05-2011), Shelman (24-04-2011), somaye_sh (24-04-2011), امیر (26-04-2011), خاطره (24-04-2011), رویا (29-04-2011)

همسفر پایه
    Shelman آواتار ها
    Status : Shelman آنلاین نیست.
    تشکر شده 3,145 بار در 964 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi نمایش پست ها
    با همه این صحبت ها؛ باز هم حق را به شما و باقی دوستان هم نظر شما میدم و از طرف خودم عذرخواهی می کنم که اینطور شد
    اقا مهدی فکر می کنم این مطلب که می خوام عرض کنم قبلا بارها پیش اومده و تکراریه . ولی کاش میشد یه برنامه مدون از برنامه های گروه منتشر میشد. این طوری من می دونستم که ممکنه در تیر یا مرداد ماه برنامه ها چی باشن و برای شرکت توی اون برنامه ها برنامه ریزی کنم.

با اینکه الان هیجان آخر هفته ها خیلی زیاده و منتظریم تا ببینیم آخر هفته آنوبانینی با کجای کشور زیبامون می خواد ما رو غافل گیر کنه، ولی خیلی اوقات تداخل برنامه روزمره و خانوادگی از همراهی ما رو باز می داره .
    چقدره نادونی تو ای پسر!!

19. 7 کاربر مقابل از Shelman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ahmad.ba (25-04-2011), Azadeh (24-04-2011), babak.roohbakhsh (24-04-2011), fumed (24-04-2011), kai-zen (26-04-2011), Milad.Cc (24-04-2011)

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع