به انجمن خوش آمدید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31
    همسفر گاه گدار
    hike آواتار ها
    Status : hike آنلاین نیست.
    تشکر شده 37 بار در 21 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sam32 نمایش پست ها
    سلام من يك ليتري پريموس رو برا تست گذاشتم تو يخچال حدود 12 ساعت البته تو يخچال ما آب هم يخ ميبنده خيلي عالي جواب داد صبح فرداش آب داغ بود و عالي به قيمتش مي ارزه
    مرسی
    من کمی در بازار گشت زدم و با کیفیت ترین فلاسکی که دیدم همون thermos element 5 با حجم 600 میلی لیتر بود. منتها چون فقط یک مغازه داشت قیمت 49500 تومن میداد.(امازون 16 دلار میده بدون هزینه ارسال.)بغیر از این مدل thermos ، بقیه فلاسکها که چک کردم(مدلهای دیگه ترموس و همچنین پریموس و laken و شاید هم سالیوا و مدلهای بی نام) همشون مشکلی که داشتند درب تقریبا نازکشون بود که با کمی فشار قرچ قوروچ می کرد که یعنی در حال خرد شدن هستم که بدلم نمی نشستند.
    خلاصه مدل نیم لیتری دسینی سری Gn گرفتم. استینلس استیل 18/8 (18 درصد کروم و 8 درصد نیکل ) با پوشش مس .درش محکم است و کیسه محافظ گرما و سرما با لایه داخلی آلومینیوم داره که در برابر ضربه هم ازش محافظت میکنه. 1 سال ضمانت رسمی و قیمت هم 11 تومن.
    در مورد کاراییش باید بگم روزی که اولین برف سنگین تهران اومد شبش گذاشتمش بیرون برای مدت 4 ساعت و بعد از تست هنوز لبسوز بود.
    بعدا عکس ازش میگذارم

2. 4 کاربر مقابل از hike عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

fumed (20-01-2011), Majid (20-01-2011), Parvaneh (20-01-2011), Shahram (21-01-2011)

همسفر گاه گدار
    hike آواتار ها

چندتا عکس از فلاسک نیم لیتری دسینی

4. 4 کاربر مقابل از hike عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

fumed (22-01-2011), Majid (22-01-2011), Parvaneh (22-01-2011), Shahram (22-01-2011)

Majid آواتار ها
    Status : Majid آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,748 بار در 1,107 ارسال

قیمت؟
    تستش کردین؟
    کانال تلگرام آنوبانینی
    روزنه های زمین زنانی زنا زاده و زنا کارند که زندانی اند در زوایای هرزگی
    چون مگس حاضر شود در هر طعام . . . . از وقاحت بی‌صلاح و بی‌سلام

به نیمه ره زندگی راه جوی . . . . . ز چشم حسودان بی آبروی

کی به انداختن سنگ پیاپی در آب . . . " ماه " را میشود از خاطره ی آب گرفت؟

دلم آنجاست که آن " دلبر عیار " آنجاست . . تنم اینجاست سقیم و دلم آنجاست مقیم

عاشقی مقدور هر عیاش نیست
    . . . . غم کشیدن صنعت نقاش نیست
    دوستی با مردم دانا نکوست . . . . . . دشمن دانا به از نادان دوست

JackLondon آواتار ها
    Status : JackLondon آنلاین نیست.
    تشکر شده 5,829 بار در 1,538 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hike نمایش پست ها
    مرسی
    من کمی در بازار گشت زدم و با کیفیت ترین فلاسکی که دیدم همون thermos element 5 با حجم 600 میلی لیتر بود. منتها چون فقط یک مغازه داشت قیمت 49500 تومن میداد.(امازون 16 دلار میده بدون هزینه ارسال.)بغیر از این مدل thermos ، بقیه فلاسکها که چک کردم(مدلهای دیگه ترموس و همچنین پریموس و laken و شاید هم سالیوا و مدلهای بی نام) همشون مشکلی که داشتند درب تقریبا نازکشون بود که با کمی فشار قرچ قوروچ می کرد که یعنی در حال خرد شدن هستم که بدلم نمی نشستند.
    خلاصه مدل نیم لیتری دسینی سری gn گرفتم. استینلس استیل 18/8 (18 درصد کروم و 8 درصد نیکل ) با پوشش مس .درش محکم است و کیسه محافظ گرما و سرما با لایه داخلی آلومینیوم داره که در برابر ضربه هم ازش محافظت میکنه. 1 سال ضمانت رسمی و قیمت هم 11 تومن.
    در مورد کاراییش باید بگم روزی که اولین برف سنگین تهران اومد شبش گذاشتمش بیرون برای مدت 4 ساعت و بعد از تست هنوز لبسوز بود.
    بعدا عکس ازش میگذارم
    دوست عزیز میشه بیشتر راجع به مشکلی که باهاش برخوردین توضیح بدین...من خودم و چندتا از دوستانم پریموس دارن و ازش راضی هستن....من حدود 10 ساعت هم ازش آب داغ چایی ازش گرفتم اما مشکلی که شما گفتین رو تاحالا بهش برنخوردم

راستی 4 ساعت به نظرتون کم نیست؟

ممنونم
    کانال تلگرام آنوبانینی
    زمانی فرا می رسد كه بايد رفت حتی اگر جای مشخص و مطمئنی در انتظارت نباشد!

ما در سفرهایمان هیچ چیز به جای نمیگذاریم جز رد پا،هیچ چیز نمیکشیم جز زمان و هیچ چیز به ارمغان نمی آوریم جز خاطرات

همسفر پایه
    fumed آواتار ها
    Status : fumed آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,404 بار در 304 ارسال

سلام به همه
    من یه فلاکس از این ارزونا داشتم که تو بازار تهران خریده بودم حدود 5 تومن (دقیقشو یادم نیست چون خیلی قبل بوده). تا هفته قبل هم داشت کار میکرد که ضربه خورد بهش و وکیومش پرید!
    هفته قبل رفتم یه پریموس یک لیتری خریدم و آخر هفته ای همراهم بردم. دیروز که خوب جواب داد و راضی کننده بود.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    ... آسمان را همیشه دوست می‌داشتم و هر چه به آسمان نزدیک‌تر باشم؛ برایم با شکوه‌تر است ... همواره آرزوی دیدن ستیغ کوه‌ها را داشتم تا از آنجا دست دراز کنم و پولک ستاره‌ها را بچینم و یا در میان ابرهای سفید به پرواز درآیم ... وقتی از زمین می‌کنم و از میان سنگ‌لاخ‌ها خود را بالا می‌کشم، سختی‌ها را تاب می‌آورم و با دل و جان به سوی آسمان‌ها گام بر می‌دارم؛ انگار به همه‌ی آرزوهایم تحقق بخشیده‌ام ...!
    زنده یاد «محمد داوودی»

همسفر گاه گدار
    hike آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jacklondon نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بیشتر راجع به مشکلی که باهاش برخوردین توضیح بدین...من خودم و چندتا از دوستانم پریموس دارن و ازش راضی هستن....من حدود 10 ساعت هم ازش آب داغ چایی ازش گرفتم اما مشکلی که شما گفتین رو تاحالا بهش برنخوردم
    من در مورد زمان نگهداری آب داغ ایرادی نگرفتم. مشکل در مورد درش بود که با توجه قیمت 30 هزارتومنی برای نیم لیتری منو راضی نکرد . به لحاظ ساخت thermos element 5 یک چیز دیگه بود که خب قیمت پرت میداد.
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط majid نمایش پست ها
    قیمت؟
    تستش کردین؟
    یک پست قلبش گفتم که.
    11 تومن. تست هم حدود 4 ساعت در هوای بیرون زمان بارش برف تهران. که هنوز خیلی داغ بود بعد از تست. تست پرتاب از ارتفاع رو راستش انجام ندادم

9. کاربر مقابل از hike عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Majid (22-01-2011)

Majid آواتار ها
    Status : Majid آنلاین نیست.
    تشکر شده 4,748 بار در 1,107 ارسال

مبارک باشه
    من قصد خرید یه فلاکس خوب رو دارم
    فعلان که دارم از تجربه های دوستان اطلاعات کسب میکنم تا بتونم یه چیز خوب بگیرم
    حالا یا پریموس تا ترموس یا برند دیگه ای
    کانال تلگرام آنوبانینی
    روزنه های زمین زنانی زنا زاده و زنا کارند که زندانی اند در زوایای هرزگی
    چون مگس حاضر شود در هر طعام . . . . از وقاحت بی‌صلاح و بی‌سلام

به نیمه ره زندگی راه جوی . . . . . ز چشم حسودان بی آبروی

کی به انداختن سنگ پیاپی در آب . . . " ماه " را میشود از خاطره ی آب گرفت؟

دلم آنجاست که آن " دلبر عیار " آنجاست . . تنم اینجاست سقیم و دلم آنجاست مقیم

عاشقی مقدور هر عیاش نیست
    . . . . غم کشیدن صنعت نقاش نیست
    دوستی با مردم دانا نکوست . . . . . . دشمن دانا به از نادان دوست

Shahram آواتار ها
    Status : Shahram آنلاین نیست.
    تشکر شده 6,119 بار در 1,641 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط majid نمایش پست ها
    مبارک باشه
    من قصد خرید یه فلاکس خوب رو دارم
    فعلان که دارم از تجربه های دوستان اطلاعات کسب میکنم تا بتونم یه چیز خوب بگیرم
    حالا یا پریموس تا ترموس یا برند دیگه ای
    سالیوا هم اگه تو بازار باشه خوبه. یکی از دوستام تست کرده. 16 ساعت توی فریزر البته بدون تماس مستقیم و به همراه کاورش.
    کانال تلگرام آنوبانینی
    تنها، تنها به پای کوه بلندی
    تنها، تنها به روی ریگ بیابان
    می‌رود آهسته با دو پای برهنه

12. کاربر مقابل از Shahram عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Majid (22-01-2011)

همسفر پایه
    fumed آواتار ها
    Status : fumed آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,404 بار در 304 ارسال

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط hike نمایش پست ها
    من در مورد زمان نگهداری آب داغ ایرادی نگرفتم. مشکل در مورد درش بود که با توجه قیمت 30 هزارتومنی برای نیم لیتری منو راضی نکرد . به لحاظ ساخت thermos element 5 یک چیز دیگه بود که خب قیمت پرت میداد.
    ممنونم
    پریموس دو تا در داره. دری که من استفاده کردم اونی که پیچیه. درش که بد به نظر نمیرسه. هر وقت رسیدم یک سری عکس ازش میگذارم. تنها مشکلش که نگرانم میکنه رد جوش توی لایه داخلیشه که امکان اتمسفری شدن وکیوم میانی رو بر اثر ضربه زیاد میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram نمایش پست ها
    سالیوا هم اگه تو بازار باشه خوبه. یکی از دوستام تست کرده. 16 ساعت توی فریزر البته بدون تماس مستقیم و به همراه کاورش.
    سالیوا رو تو منیریه دیدم اما پریموس از نظر کیفیت ساخت و بدنه به نظرم بهتر اومد. از نظر کیفیت عملکرد نمیتونم مقایسه کنم چون دیدی نسبت به سالیوا ندارم.
    ویرایش توسط fumed : 22-01-2011 در ساعت 06:59 PM دلیل: تغییر ترموس به پریموس بدلیل حواس پرت!
    کانال تلگرام آنوبانینی
    ... آسمان را همیشه دوست می‌داشتم و هر چه به آسمان نزدیک‌تر باشم؛ برایم با شکوه‌تر است ... همواره آرزوی دیدن ستیغ کوه‌ها را داشتم تا از آنجا دست دراز کنم و پولک ستاره‌ها را بچینم و یا در میان ابرهای سفید به پرواز درآیم ... وقتی از زمین می‌کنم و از میان سنگ‌لاخ‌ها خود را بالا می‌کشم، سختی‌ها را تاب می‌آورم و با دل و جان به سوی آسمان‌ها گام بر می‌دارم؛ انگار به همه‌ی آرزوهایم تحقق بخشیده‌ام ...!
    زنده یاد «محمد داوودی»

14. 3 کاربر مقابل از fumed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Majid (22-01-2011), Shahram (22-01-2011), sina_6175 (22-02-2013)

همسفر گاه گدار
    hike آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fumed نمایش پست ها
    سلام به همه

ترموس دو تا در داره. دری که من استفاده کردم اونی که پیچیه. درش که بد به نظر نمیرسه. هر وقت رسیدم یک سری عکس ازش میگذارم. تنها مشکلش که نگرانم میکنه رد جوش توی لایه داخلیشه که امکان اتمسفری شدن وکیوم میانی رو بر اثر ضربه زیاد میکنه.

سالیوا رو تو منیریه دیدم اما ترموس از نظر کیفیت ساخت و بدنه به نظرم بهتر اومد. از نظر کیفیت عملکرد نمیتونم مقایسه کنم چون دیدی نسبت به سالیوا ندارم.
    پریموس رو می گی دیگه؟ منظورم در لیوانیش بود. بهرحال شرکتی با سابقه 100 سال چیز بد نمیزنه.
    نمیدونم این لینک رو دیدی یا نه.قبلا پست کرده بودم. مقایسه بین 5 برند فلاسک . خیلی کامله.
    با ترجمه ببین.
    http://www.expemag.com/hydratation/test-thermos.html

16. 4 کاربر مقابل از hike عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

fumed (22-01-2011), Majid (22-01-2011), Shahram (22-01-2011), sina_6175 (22-02-2013)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع