به انجمن خوش آمدید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

Carlos آواتار ها
    Status : Carlos آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,607 بار در 575 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط vampire نمایش پست ها
    از دوستان عزیز خواهش میکنم اگه عینک مناسبی برا کوهنوردی میشناسن معرفی کنند.
    تو این نوع تجهیزات مثل عینک و کلاه کاسک رو سراغ برند uvex جزو معدود برنهاییه که تخصصی برای کوه و تبیطعت عینک طراحی میکنه و تو ایران هم پیدا میشه. ولی باید بری ببیی و هزینه درست حسابی بکنی.

2. کاربر مقابل از Carlos عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

vampire (25-11-2011)

همسفر پایه
    fumed آواتار ها
    Status : fumed آنلاین نیست.
    تشکر شده 1,407 بار در 304 ارسال

سلام به همه دوستان
    چقدر برام خاطرات گذشته تداعی شد وقتی بعد مدت ها این تاپیک رو دوستان عزیز بالا آوردند و در کنار پست های ارزشمندشون، پست قدیمی خودم رو دیدم.
    الان دیگه با خیلی از اون ابزارهایی که پارسال اینجا نوشته بودم خداحافظی کردم. بعضی هاشون خراب شدن و بعضی ها هم کاربریشون رو واسم از دست دادن.
    ممنون از شما
    خوش باشید
    کانال تلگرام آنوبانینی
    ... آسمان را همیشه دوست می‌داشتم و هر چه به آسمان نزدیک‌تر باشم؛ برایم با شکوه‌تر است ... همواره آرزوی دیدن ستیغ کوه‌ها را داشتم تا از آنجا دست دراز کنم و پولک ستاره‌ها را بچینم و یا در میان ابرهای سفید به پرواز درآیم ... وقتی از زمین می‌کنم و از میان سنگ‌لاخ‌ها خود را بالا می‌کشم، سختی‌ها را تاب می‌آورم و با دل و جان به سوی آسمان‌ها گام بر می‌دارم؛ انگار به همه‌ی آرزوهایم تحقق بخشیده‌ام ...!
    زنده یاد «محمد داوودی»

4. 5 کاربر مقابل از fumed عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

hojjat300107 (26-11-2011), JackLondon (12-06-2013), mh_hshk (13-01-2012), OMIDREZA14 (02-12-2014), vampire (25-11-2011)

تازه مسافر
    Status : komeyl62 آنلاین نیست.
    تشکر شده 9 بار در 3 ارسال

کوله: کوله با مارک قایا خریدم قیمت 90 هزار تومان تولید تبریزه با حجم15+50 تو چند برنامه استفاده کردم چارچوب بندی پشتیش خوبه با بدن ادم خوب فیکس می شه تهویه هواش نسبتا خوبه البته پشتیش قابل تنظیمه و برای بدن های مختلف می شه تنظیم کرد سیستم خروجی ونگهدارنده کیسه آب داره - از قسمت پایین زیپ جدا برای گذاشتن کیسه خواب داره و مزیتش اینکه از قسمت وسط داخل کوله فضای پایینی و بالایی رو میشه با بستن لایه ی میانی جدا کرد - جهت بستن چادر و فوم و باتوم وسایر تجهیزات تسمه ها وبند های مناسبی داره - کاوره رویه کوله هم داره
    کیسه خواب: کیسه خوابم هم همون مارک قایا مدل 300 است با جنس الیاف وزنش یک و نیم کیلو گرم و موقع بسته شدن حجم کمی رو می گیره قیمتش هم 58 هزاره- کانفورتش بین 1- و 7- است و دمای نهایش 18- تو دمای 8- درجه داخلش حدود یکساعت خوابیدم بد نبود به نظر من همون دمای 8- بیشتر از 2 یا 3 ساعت نمی شه داخلش خواب راحت داشت.
    زیرانداز: فوم با لایه ی نایلونیه
    اجاق گاز: kovea است اما تا حالا تو ارتفاع استفاده نکردم
    باتوم: باتوم هفت گوهر رو دارم خوبه و من ازش راضیم پارسال 16 هزار تومن خریده بودم

6. 4 کاربر مقابل از komeyl62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

fumed (04-01-2012), hnakhaei (04-01-2012), Mehdi (04-01-2012), soo_libra (04-01-2012)

همسفر گاه گدار
    mh_hshk آواتار ها
    Status : mh_hshk آنلاین نیست.
    تشکر شده 19 بار در 11 ارسال

هیییییی وای من!!!!!
    تجهیزات من به قرار زیره:

1-یه کوله لپ تاب بلکین آمریکایی دارم که خیلی سگ جونه و مرگ نداره!همه هم بهم فحش میدن کخ چرا با این میرم کوه! یه نصف روز رو جواب میده!

2-کفش که چه عرض کنم! پوتین آب و هوای خشک کشور دوست و همسایه امریکاست!(از این خاکی خوشگلا) که از میدون گمرک خریدم اون قدیم ندیما 55 تومن

3- یه جفت باتون که هیچی! یه دونشم ندارم! یکی واسه داداشم از الماس شرق مشهد خرید چینی بود،5000 تومن که شکستش!

4-هد لایت که ندارم!

5-کیسه خواب ندارم!

6-چادر یه دونه از این هلال احمریا دارم 6 نفره! خریدمش 75 تومن.

7-اجاق گاز از این کیف سامسونتیا دارم،کره ایه،50 تومن خریدمش.

8- گتر نداریم،بعدی لطفا

9-جوراب هم خدا قبول کنه 2-3 جفت رو هم میپوشم که پاهام یخ نزنه!

10- کاپشن هم معمولیه ولی کلی توش گرمه! خداییش تستش کردم تو هوای سرد و وحشتناک اصلا خم به ابرو نیاورده بنده خدا چینیه ،90 تومن خریدمش.

11-دستکش معمولیه.

12-فوم اصن نمیدونم چی هست!

13- فلاسک یدونه هارس چینی دارم،1.6 لیتر،خداییش خیلی خنک نگه میداره،تا 30 ساعت قالب های یخ داخلش آب نمیشن،بین 16 تا 18 ساعت هم آب و یخ رو تو یک دما نگه میداره!

شلوار لی میپوشم،کتون میپوشم،کلا هرچی دستم بیاد میپوشم!

عینک هم یدونه چینی تلقبی های کپی طرح پلیس دارم،12 تومن خریدمش،از هیچی بهتره!

چاقو هم دارم مامانم قایم کرده میگه خطرناکه! شانس نداریم

حالا یکی بیاد به داد من برسه یه حالی به تجهیزات کوهنوردی بدم اساسی!
    کانال تلگرام آنوبانینی
    صوات ندارم انگشت میزنم!

8. 5 کاربر مقابل از mh_hshk عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Ali.Goli (15-06-2013), chia (01-06-2013), fumed (10-01-2012), omid_9611 (01-10-2012), sina_6175 (10-01-2013)

تازه مسافر
    nima_rezayian آواتار ها
    Status : nima_rezayian آنلاین نیست.
    تشکر شده 3 بار در 1 ارسال

1. سه تا کوله دارم یکی deuter air contact pro 65+15 و یکی دیگه deuter trans alpine 32 el کوله برناممو پارسال 380000 گرفتم کوله یکروزمو 6 ماه پیش 180000 و یدونه هم north face که 40 لیتره برا شب مونی های 2 روزه
    2.کاپشن شلوار قایا دارم کاپشنش 120 گرفتم شلوارشو 80
    3.چراغ پیشانی petzl tikka xp2 اونوقت گرفتم 145 با کیفش
    4. ی کیسه خواب ferrino diable 1200 دارم 600000 تومن پارسال گرفتم -37 درجس یکی ام سهند دارم برا برنامه های تابستونی
    5.ی جفت باتون هفت گوهر طرح باران خیلیم راضیم ازش
    6.زیر انداز مارک ferrino از اینا که روش الومینیمه
    7.کفش asolo gx110 2 سال پیش 280 تومن
    8.چادرمم the north face ve25 که 450 2 سال پیش گرفتم
    9.سر شعله و کپسول کووا

10. 3 کاربر مقابل از nima_rezayian عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ahmad shams (11-06-2013), Mehdi (08-11-2012), sina_6175 (10-01-2013)

تازه مسافر
    ahmad shams آواتار ها
    Status : ahmad shams آنلاین نیست.
    تشکر شده 9 بار در 4 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط carlos نمایش پست ها
    تو این نوع تجهیزات مثل عینک و کلاه کاسک رو سراغ برند uvex جزو معدود برنهاییه که تخصصی برای کوه و تبیطعت عینک طراحی میکنه و تو ایران هم پیدا میشه. ولی باید بری ببیی و هزینه درست حسابی بکنی.
    من دوتا از اين عينكهاي uvex را دارم يكي ضد طوفان يكي هم براي برف چندين سال پيش گرفتمشون زير دستگاه تستشون كردم و چند تا متخصص عينك هم نظر دارن ظاهرا كه خوب هستند فقط مشكلي كه من دارم تعرق زياد خصوصا سر و صورت موقع كوهنوردي است و وقتي كه از عينك برفي استفاده مي كنم و فيكس صورتم ميشه متاسفانه متاسفانه بخار ميكنه و عملا جايي را نمي بينم تور خدا اگه كسي اطلاعي يا روشي بلده كه از شر اين بخار خلاص بشم اجرش با خدا الان مجبورم از عينك آفتابي معمولي كه تو ماشين دارم استفاده كنم و عينك به اين خوبي را كنار گذاشتم. روشهاي مختلفي را هم استفده كردم از جمله زدن لايه اي از روغن و يا مايع ظرفشويي و .... كه تو دراز مدت توفيقي حاصل نشد

12. کاربر مقابل از ahmad shams عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

JackLondon (12-06-2013)

همسفر گاه گدار
    Captain Slow آواتار ها
    Status : Captain Slow آنلاین نیست.
    تشکر شده 38 بار در 19 ارسال

عینک فروشی ها اسپری ضدبخار دارن. یه اسپری کوچیکه که مشکل شما رو تا حد زیادی حل میکنه

14. 2 کاربر مقابل از Captain Slow عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ahmad shams (17-06-2013), JackLondon (12-06-2013)

JackLondon آواتار ها
    Status : JackLondon آنلاین نیست.
    تشکر شده 5,830 بار در 1,538 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad shams نمایش پست ها
    من دوتا از اين عينكهاي uvex را دارم يكي ضد طوفان يكي هم براي برف چندين سال پيش گرفتمشون زير دستگاه تستشون كردم و چند تا متخصص عينك هم نظر دارن ظاهرا كه خوب هستند فقط مشكلي كه من دارم تعرق زياد خصوصا سر و صورت موقع كوهنوردي است و وقتي كه از عينك برفي استفاده مي كنم و فيكس صورتم ميشه متاسفانه متاسفانه بخار ميكنه و عملا جايي را نمي بينم تور خدا اگه كسي اطلاعي يا روشي بلده كه از شر اين بخار خلاص بشم اجرش با خدا الان مجبورم از عينك آفتابي معمولي كه تو ماشين دارم استفاده كنم و عينك به اين خوبي را كنار گذاشتم. روشهاي مختلفي را هم استفده كردم از جمله زدن لايه اي از روغن و يا مايع ظرفشويي و .... كه تو دراز مدت توفيقي حاصل نشد
    همینطور که دوست عزیزمون گفتم اسپری ضد بخار هست...البته ژلش هم هست که قویتره...یه مارک خوبش هم هست bolle
    کانال تلگرام آنوبانینی
    زمانی فرا می رسد كه بايد رفت حتی اگر جای مشخص و مطمئنی در انتظارت نباشد!

ما در سفرهایمان هیچ چیز به جای نمیگذاریم جز رد پا،هیچ چیز نمیکشیم جز زمان و هیچ چیز به ارمغان نمی آوریم جز خاطرات

16. کاربر مقابل از JackLondon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ahmad shams (17-06-2013)

همسفر پایه
    majid_b آواتار ها
    Status : majid_b آنلاین نیست.
    تشکر شده 281 بار در 126 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط JackLondon نمایش پست ها
    همینطور که دوست عزیزمون گفتم اسپری ضد بخار هست...البته ژلش هم هست که قویتره...یه مارک خوبش هم هست bolle
    من تو اسکی همه مدلشو استفاده کردم، تعرقتون مثل من زیاد باشه ، هیچ، دقیقا هیچ فایده ای نداره
    کانال تلگرام آنوبانینی

یکی از افتخار های یک کوهنورد بازگشت زباله های اوست

18. کاربر مقابل از majid_b عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ahmad shams (17-06-2013)

تازه مسافر
    Status : buy آنلاین نیست.
    تشکر شده 14 بار در 8 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadmobaraki نمایش پست ها

من یه کوله پشتی دارم 7 تومان خریدم - کفشم مدل پاتوسهایرانیه 8تومان خریدم خیلی باهاش راحتم چون بیشتر کوه می رم کفش خیلی محکمه اصلا کفش خراب نمیشه -
    یه چراغ اضطراری چینی دارم سه باطری میخوره یه هفته براحتی جواب میده البته بستگی به نوع باطری داره 4 تومان خریدم
    شلوار خاصی ندارم هرچه دم دست بود می پوشم .
    زیر انداز حصیر مسافرتی استفاده میکنم 4 تومان خریدم - خیلی وقتها لنگ عربی استفاده میکنم .
    یه باتوم چینی دارم خیلی راضیم مجهز به شوک گیر وچراغ قوه هست 5تومان خریدم
    جان خودم نمیدانم پانجو چیست .
    یه کیسه خواب خارجی دارم از اونور اب برام سوغات اوردن - چون من عادت دارم شبا رو شکم بخوابم تا صبح باهاش کشتی میگیرم .
    دو تا قمقمه اب معدنی دارم دورش گونی پیچندم و تو کوله ام میذارم .
    حالا وسایل من با خودتون مقایسه کنید همه هم طبیعت گردی و کوهنوردی میکنیم هیچ مشکلی هم نداریم - پس این وسایل نیست که موجب خوشگذرانی ما میشود عشق است که به ما خوش میگذراند

جون خودم خیلی با این پست حال میکنم .ایول منم وضعم مثل تو هست

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع