PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آسمان نما

Shahram
18-05-2010, 11:27 PM
آسمان نمای مرکز آموزشهای اجتماعی شهرداری منطقه 9 تهران به صورت نیمه رسمی افتتاح شده است. با توجه به اینکه فعلا شروع فعالیت آنجاست در این چند روز به صورت رایگان برنامه ها اجرا شده اند و فعلا بخش نمایش آسمان فعال است. دوستان در صورت تمایل می تونند با حضور در محل از این آسمان نما بازدید کنند ، اگه زودتر هم بجنبند فعلا رایگان هست منتها داریم مسئله بلیط و هزینه ها رو بررسی می کنیم که انشاالله هر چه سریعتر پولی اش کنیم :D
حد نصاب برای اجرا بالای 30 نفر هست منتها فعلا به دلیل تبلیغات برای تعداد کمتر هم برنامه رو اجرا می کنیم.
روزهای شنبه تا چهارشنبه این مرکز از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر ( منتها شما حداکثر تا 3 بعد از ظهر می تونید وارد بشید) فعال است. هفته بعد (یعنی 1 ام تا 7 ام خرداد ) من روزهای شنبه دوشنبه و چهارشنبه خودم حضور دارم. می تونید هماهنگ با هم در یک روز و یا به صورت شخصی و چند نفره به مرکز بیایید و از آسمان نما بازدید داشته باشید.

آسمان نما در مرکز آموزشهای اجتماعی شهرداری منطقه 9 واقع در تقاطع خیابان استاد معین و خیابان دستغیب قرار داره.

[attachment=1:2snaps93]PLANETARIUM.JPG[/attachment:2snaps93]

[attachment=0:2snaps93]PLANETARIUM2.JPG[/attachment:2snaps93]

برنامه ویژه اعضا قدیمی نیست و مستقل از برنامه های سایت گردشگری هست و فقط از طریق این سایت خواستم اطلاع رسانی بکنم تا علاقه مندان خبردار باشند ولی از دیدار دوستان قدیمی هم خوشحال خواهیم شد. ;) مخصوصا که مباحث آموزشی رو به طور عملی و بدون هزینه و با صرف حداقل زمان یاد خواهید گرفت. بجنبین تا پولی نشده :ymparty:
مدیران محترم لطفا در صورت وجود مشکل پست رو ویرایش و یا حذف نمایید.

Aramin
19-05-2010, 02:11 PM
با تشکر از برنامت شهرام جان... :ymapplause:
لطفا خودت ی روز رو مشخص کن تا همه با هم بیاییم....
اگر هم تعداد زیاد شد می تونی دو روز رو مشخص کنی
در هر صورت من حاضرم :ymhug:

Zapata
19-05-2010, 02:21 PM
سلام آقا شهرام فعلا" افتخار آشنایی با شما رو نداشتم
از اینکه یه همچین مواردی رو اعلام میکنید خیلی خیلی سپاس @};-

همونطور که خودتون گفتین اگه یه روزی رو پیشنهاد بدین یه جورایی دسته جمعی بیایم فکر میکنم عالی بشه :D
بنا به نظر خودتون از روزهایی که هستین پیشنهاد کنین عالیه و ممنون :ymhug:

Shahram
19-05-2010, 03:44 PM
با تشکر از برنامت شهرام جان... :ymapplause:
لطفا خودت ی روز رو مشخص کن تا همه با هم بیاییم....
اگر هم تعداد زیاد شد می تونی دو روز رو مشخص کنی
در هر صورت من حاضرم :ymhug:

در خدمتیم قربان. :ymhug:

سلام آقا شهرام فعلا" افتخار آشنایی با شما رو نداشتم
از اینکه یه همچین مواردی رو اعلام میکنید خیلی خیلی سپاس @};-

همونطور که خودتون گفتین اگه یه روزی رو پیشنهاد بدین یه جورایی دسته جمعی بیایم فکر میکنم عالی بشه :D
بنا به نظر خودتون از روزهایی که هستین پیشنهاد کنین عالیه و ممنون :ymhug:

خواهش می کنم. برنامه رو تشریف بیارین با هم آشنا می شیم قربان ;)

بسیار خوب یه روز رو مشخص می کنیم تا اکثریت بتونند همون روز بیان بقیه هم که مشکل دارند می تونند روزها دیگه بیان (حالا چه روزهایی که خودم هستم وچه همکارم)

ولی در کل پیشنهاد می کنم حتی اگه یه کم به نجوم علاقمندین این برنامه رو از دست ندین :-@

فکر می کنم به خاطر برنامه گیسوم شنبه نباشه بهتره. بین دوشنبه و چهارشنبه فکر کنم زودتر بهتر باشه چون یه دفه دیدین قرارداد رو بستیم و پولی و حد نصابی شد :D دوشنبه ارجحیت داره.
ساعتش هم اگه 10 صبح باشه خوبه ؟

پس خلاصه دوشنبه 10 صبح خوبه ؟؟ :-\

Kosar
19-05-2010, 03:46 PM
سلام
آسمان :x :ymdaydream: نما رو من هم هستم،میشه اطلاعات بیشتری راجع به این جا و مکانش بدید. :ymhug:

Shahram
19-05-2010, 04:09 PM
سلام
آسمان :x :ymdaydream: نما رو من هم هستم،میشه اطلاعات بیشتری راجع به این جا و مکانش بدید. :ymhug:

این آسمان نما در حقیقت شبیه ساز ستاره های آسمون رو یک گنید نیمکروی هست که صورتهای فلکی و کهکشان راه شیری و مختصات رو در ابعاد کمی کوچکتر به شما نشون می ده به همراه توضیحات. منتها قرار هست مرکز رو گسترش بدیم و در آینده برنامه های رصدی و کارهای جدی تر رو هم دنبال خواهیم کرد. فعلا در گام اول خود آسمان نما افتتاح شده و توی این دو هفته از گروه های سنی مختلف بازدید کننده این بخش بودند.

این عکس شبیه همین آسمان نمای مرکز آموزشهای اجتماعی هست ، البته آسمان نمای ما با کلاستره :D

You can see links before reply

Aramin
19-05-2010, 06:10 PM
اقا من 2 دوشنبه صبح پایم...
من میام شهرام جان... :)

Shahram
20-05-2010, 09:16 AM

در خدمتیم :ymhug:

Zapata
20-05-2010, 02:03 PM

وای تورو خدا کاش میشد 2 شنبه یه 3یا4 ساعت عقب بندازیم :ympray: (خیلی پررو هستم ولی به خدا استاد حذفم میکنه :(( )

امیداورم بتونم بپیچونم به امید دیدار :x

Shahram
20-05-2010, 02:51 PM

وای تورو خدا کاش میشد 2 شنبه یه 3یا4 ساعت عقب بندازیم :ympray: (خیلی پررو هستم ولی به خدا استاد حذفم میکنه :(( )

امیداورم بتونم بپیچونم به امید دیدار :x

برای من فرقی نداره. اگه دوستان دیگه با سه ساعت دیرتر یعنی ساعت 1 بعدازظهر مشکلی ندارند جابجاش کنیم همون ساعت 1 بعد از ظهر روز دوشنبه.

Maryam.Ghasemian
20-05-2010, 05:41 PM
ممنون آقا شهرام
برنامه آسمان نما رو منم هستم

%%-

Shahram
21-05-2010, 03:10 PM
ممنون آقا شهرام
برنامه آسمان نما رو منم هستم

%%-

تشریف بیارید ، در خدمتیم.

Zapata
21-05-2010, 03:31 PM
سلام
آقا شهرام خدا رو شکر برنامه ام جور شد از ساعت 11 به بعد هر مقع بگید دوشنبه خدمت میرسیم ( :D مزاحم میشیم :D )

پیشاپیش برای تلاشتون در رابطه آسمون شب این طبیعت بکر و زیبا سپاس گزارم ^:)^

Shahram
22-05-2010, 07:03 AM
سلام
آقا شهرام خدا رو شکر برنامه ام جور شد از ساعت 11 به بعد هر مقع بگید دوشنبه خدمت میرسیم ( :D مزاحم میشیم :D )

پیشاپیش برای تلاشتون در رابطه آسمون شب این طبیعت بکر و زیبا سپاس گزارم ^:)^

بسیار عالی. پس خیلی نمی خواد جابجاش کنیم.

دوشنبه سوم خرداد ساعت 11 صبح برای دوستانی که می خوان هماهنگ با هم بیان.
قبلش هم اگه جزوه های صور فلکی رو مرور کنید خوبه :D

راستی مادر گروه که خیلی به نجوم ابراز علاقه می کردند نمی آن ؟ :-@ پروانه خانم کار رو نمی تونید بپیچونید ؟ برای آنوبانینی برنامه رو با توضیحات ویژه اجرا می کنم ها ;)

Parvaneh
22-05-2010, 10:41 AM
راستی مادر گروه که خیلی به نجوم ابراز علاقه می کردند نمی آن ؟ :-@ پروانه خانم کار رو نمی تونید بپیچونید ؟ برای آنوبانینی برنامه رو با توضیحات ویژه اجرا می کنم ها
جناب استاد شهرام
از اونجائکه شما اینقدر مباحث ستاره شناسی رو خوب می برید جلو ، بنده از کلاس جا موندم و جسارت حضور رو از دست دادم ;)
دوشنبه ؟روز کاری ?چوب خط ما که پر شده (مرخصی)!پنجشنبه اونجا نیستید؟

مسافر
22-05-2010, 11:20 AM
سلام اقا شهرام
مرسي از اطلاع رسانيتون @};-
منم دوست دارم بيام
اما روزاش از شنبه تا 4 شنبه سركارم
مرخصي هم نميدن نامردا
5 شنبه ، جمعه باز نيست؟

Zapata
22-05-2010, 01:40 PM
سلام
آقا شهرام خدا رو شکر برنامه ام جور شد از ساعت 11 به بعد هر مقع بگید . . .
^:)^

بسیار عالی. پس خیلی نمی خواد جابجاش کنیم.

دوشنبه سوم خرداد ساعت 11 صبح برای دوستانی که می خوان هماهنگ با هم بیان.

راستی مادر گروه که خیلی به نجوم ابراز علاقه می کردند نمی آن ؟ :-@ پروانه خانم کار رو نمی تونید بپیچونید ؟ برای آنوبانینی برنامه رو با توضیحات ویژه اجرا می کنم ها ;)

حتما" خدمت میرسیم آقا شهرام :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug:

Aramin
22-05-2010, 02:02 PM
آقا من هم مایم... :ymhug: :ymhug:
فقط جزوه های صور فلکی رو از کجا گیر بیاریم ؟؟

Shahram
22-05-2010, 07:24 PM
راستی مادر گروه که خیلی به نجوم ابراز علاقه می کردند نمی آن ؟ :-@ پروانه خانم کار رو نمی تونید بپیچونید ؟ برای آنوبانینی برنامه رو با توضیحات ویژه اجرا می کنم ها
جناب استاد شهرام
از اونجائکه شما اینقدر مباحث ستاره شناسی رو خوب می برید جلو ، بنده از کلاس جا موندم و جسارت حضور رو از دست دادم ;)
دوشنبه ؟روز کاری ?چوب خط ما که پر شده (مرخصی)!پنجشنبه اونجا نیستید؟

سلام اقا شهرام
مرسي از اطلاع رسانيتون @};-
منم دوست دارم بيام
اما روزاش از شنبه تا 4 شنبه سركارم
مرخصي هم نميدن نامردا
5 شنبه ، جمعه باز نيست؟

اونجا اداریه. فعلا متاسفانه پنج شنبه ها بخش آسمان نما فعال نیست. دوشنبه برای دوستانی است که می خوان هماهنگ بیان و گر نه من چهار شنبه هم از صبح تا 4 بعد از ظهر اونجا هستم. هر وقت تونستید بیایین خوشحال می شم. منتها قبلش یه ندایی بدین. شاید در آینده روزهای پنج شنبه هم برنامه گذاشتیم.

آقا من هم مایم... :ymhug: :ymhug:
فقط جزوه های صور فلکی رو از کجا گیر بیاریم ؟؟

:-w

فعلا همون مطالب بخش آموزش ستاره شناسی رو بخون ببینم دوشنبه چیکار می کنی ها. ;) اون یه روزی که مامان بابا باید بهت افتخار کنند دوشنبه است :D

You can see links before reply

Maryam.Ghasemian
23-05-2010, 12:55 AM
تو گردش علمی که درس نمیپرسن :D
فقط من اونجاها رو بلد نیستم میشه بگید چه جوری از شرق میشه اومد ؟ :ymdaydream:

Kosar
23-05-2010, 01:06 PM
منم میخاستم بیام اما سرکار هستم :(( :(( :(( :(( :((
اگه برنامه ای گذاشتید که خارج از ساعت اداری بود من هستم. :ympray: :-s =((

mymo
23-05-2010, 01:28 PM
آقا شهرام با سپاس بی پایان از مطالب و اطلاع رسانی خوبتون در مورد این سقف آبی :)
من خیلی دوست دارم با دوستان در ساعت مقرر هماهنگ شده بیام ولی چون سرکارم ترجیح میدم صبح یا عصر خدمت برسم که مرخصی ساعتی بگیرم :!! و بین روز چون محل کارم به آسمان نما دوره سخت تر میشه ^#(^ :(
میشه بفرماییدهر برنامه چندساعت طول میکشه؟(آیا شروع هر توضیحاتی مستلزم به حد نصاب رسیدن افراده یا ساعت برگزاری مشخص است؟)

Shahram
23-05-2010, 05:25 PM
تو گردش علمی که درس نمیپرسن :D
:ymdaydream:

نگران خودتون هستید یا برادرزادتون :ymdevil:

فقط من اونجاها رو بلد نیستم میشه بگید چه جوری از شرق میشه اومد ؟ :ymdaydream:

از شرق اگه بخوایین با وسیله عمومی بیایید اتوبوسهای BRT درست سر استاد معین ایستگاه دارند (قبل از آزادی) و از سر معین هم می تونید سوار تاکسی شده (مستقیم به سمت جنوب) و درست روبروی مرکز آموزشهای اجتماعی شهرداری منطقه 9 (تابلوش مشخصه ) پیاده بشین.
اگه از وسیله شخصی استفاده می کنید 1) خیابان انقلاب و در امتداد اون آزادی رو بیایید، سر استاد معین نمی تونید به سمت جنوب بپیچید برین خود میدون دور بزنین و برگردین لاین پایین و استاد معین رو بیایین پایین و یا 2) از میدون توپخونه خیابون امام (سپه) رو تا آخرش (تقاطع شهیدان ) بیایین و اونجا شهیدان را کمی به سمت جنوب بیایید تا سر دستغیب و امتداد دستغیب دقیقا می خوره به آموزش های اجتماعی. یا بیشتر بیاید پایین تر سر نیارکی رو بیاین داخل که اون هم می خوره به مرکز.

اونجا هم رسیدید سراغ بخش آسمان نما و "آقای طالعی" :D رو می گیرید گنبد آسمان نما و راه پله هاش مشخصه. ;)

حیف شد. متاسفانه فعلا خارج از ساعات اداری برنامه ای نداریم. :ymblushing: البته می تونید با "mymo" هماهنگ کنید و با مرخصی ساعتی اول وقت و یا آخر وقت بیایین.

آقا شهرام با سپاس بی پایان از مطالب و اطلاع رسانی خوبتون در مورد این سقف آبی :)
من خیلی دوست دارم با دوستان در ساعت مقرر هماهنگ شده بیام ولی چون سرکارم ترجیح میدم صبح یا عصر خدمت برسم که مرخصی ساعتی بگیرم :!! و بین روز چون محل کارم به آسمان نما دوره سخت تر میشه ^#(^ :(
میشه بفرماییدهر برنامه چندساعت طول میکشه؟(آیا شروع هر توضیحاتی مستلزم به حد نصاب رسیدن افراده یا ساعت برگزاری مشخص است؟)

اجرای خام خود برنامه 20 دقیقه منتها یه کم توضیحات وسط برنامه و بخش پرسش و پاسخ هم در انتها داریم. ما زمان برنامه ها رو یک ساعت در نظر می گیریم. فعلا در طول این هفته حد نصاب مطرح نیست و حداقل دو سه نفر هم کافیه. البته در طول این هفته برای آقایون برنامه تک نفره هم اجرا کردیم. منتها اگه خواستین اول وقت و یا آخر وقت بیایین قبلا اطلاع بدین که خودم باشم.

Maryam.Ghasemian
24-05-2010, 03:35 AM
ممنون از آدرس آقا شهرام اما مث اینکه به این برنامه هم نمیرسم ، حیف شد . امیدوارم برنامه خوبی باشه و دوستان استفاده کنن %%-

Shahram
24-05-2010, 07:40 AM
ممنون از آدرس آقا شهرام اما مث اینکه به این برنامه هم نمیرسم ، حیف شد . امیدوارم برنامه خوبی باشه و دوستان استفاده کنن %%-

خواهش می کنم. حیف شد. دوست داشتم دوستان پای ثابت بخش ستاره شناسی همشون باشند. امیدوارم یه فرصت دیگه.
سوال هایی هم که می خواستم از شما بپرسم رو دیگه از آرمین می پرسم :D

Kosar
24-05-2010, 02:18 PM
البته در طول این هفته برای آقایون برنامه تک نفره هم اجرا کردیم. منتها اگه خواستین اول وقت و یا آخر وقت بیایین قبلا اطلاع بدین که خودم باشم.

این قضیه آقایون :-B :-? چی بود ؟ [-x یعنی اگه خانم بودن اجرا نمی شد؟آخه چقدر تبعیض :ymtongue: ؟چقدر ظلم :-w ؟ایییییییییییی خداااااااااااااا X( [-(

mymo
24-05-2010, 03:12 PM

حیف شد. متاسفانه فعلا خارج از ساعات اداری برنامه ای نداریم. :ymblushing: البته می تونید با "mymo" هماهنگ کنید و با مرخصی ساعتی اول وقت و یا آخر وقت بیایین.

من اگه اشکال نداره روز چهارشنبه اول وقت حدود 8:30 صبح خدمت میرسم :) از دوستان اگر همراهی می کنید هماهنگ شویم :ه از فرمایشات آقا شهرام بیشتر فیض ببریم و به سوالات گروهی پاسخ دهیم ;)
دوستانی که امروز رفته بودند سوالات را یواشکی برسونند :D

Aramin
24-05-2010, 04:24 PM
دوستان عزیز امروز برنامه آسمان نما به صورت نیمه خصوصی توسط استاد شهرام برگذار شد...
که جا داره ازشون تشکر و قدردانی کنم... :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
حتما این برنامه رو برید و از آسمان نما لذت ببرید...

Parvaneh
24-05-2010, 04:32 PM
برای آشنایی و شروع چطور بود؟
توضیحات که در بخش های سایت آمده بود بصورت عملی ارائه شد؟
راستی سوالاتو جواب دادی؟ ;)

Aramin
24-05-2010, 04:51 PM

برا آشنایی خوب بود ولی اگه از قبل صورتهای فلکی رو بدونید خیلی بهتره...
خود آسمان نما جای جالبی و ارزش حداقل یکبار دیدن رو داره و من پیشنهاد می کنم که اگه تا حالا نرفتید حتما برید...
توضیحات که در بخش های سایت آمده بود مخصوصا صورتهای فلکی بصورت عملی و کامل توسط شهرام جان ارائه شد
البته در اینده نه چندان دور قراره کلاس های آماتوری نجوم و رصد و.... برگذار بشه

( راستی سوالاتو جواب دادی؟ ) :-$
راستی گزارش کامل برنامه تحویلتون داده میشه قربان... :ymcowboy:

Shahram
24-05-2010, 06:19 PM
البته در طول این هفته برای آقایون برنامه تک نفره هم اجرا کردیم. منتها اگه خواستین اول وقت و یا آخر وقت بیایین قبلا اطلاع بدین که خودم باشم.

این قضیه آقایون :-B :-? چی بود ؟ [-x یعنی اگه خانم بودن اجرا نمی شد؟آخه چقدر تبعیض :ymtongue: ؟چقدر ظلم :-w ؟ایییییییییییی خداااااااااااااا X( [-(

من بی تقصیرم به خدا :-?? بنده هر جایی هم بخوام تبعیض قائل شم توی آنوبانینی جراتش رو ندارم ^:)^ :D
گذشته از شوخی امروز اولین اجرای انفرادی خانمها رو داشتیم. ;) البته اگه تشریف بیارید حضوری بیشتر در مورد محدودیتها توضیح می دم
حالا بعد از چند روز برای آقایون هم برنامه تک نفره نداریم و کلا باید تعداد به حد نصاب برسه.

"]

من اگه اشکال نداره روز چهارشنبه اول وقت حدود 8:30 صبح خدمت میرسم :) از دوستان اگر همراهی می کنید هماهنگ شویم :ه از فرمایشات آقا شهرام بیشتر فیض ببریم و به سوالات گروهی پاسخ دهیم ;)
دوستانی که امروز رفته بودند سوالات را یواشکی برسونند :D

خواهش می کنم ، هیچ مشکلی نیست در خدمت هستیم.
راستش توی هر برنامه من قسمتی از آسمون رو نشون می دم و دفعه بعد عوض می شه :D سوالات بقیه به کارتون نمی آد :ymdevil:
به این جهت هم می گم اطلاع بدین که توی این مدت آزمایشی من کمی دیرتر میرم (هشت ونیم) و زودتر هم تعطیل می کنم (دو و نیم بعداز ظهر) :D واسه همین گفتم اگه ابتدا و انتها خواستین بیایین من خبر داشته باشم و تعطیل نکنم.

دوستان عزیز امروز برنامه آسمان نما به صورت نیمه خصوصی توسط استاد شهرام برگذار شد...
که جا داره ازشون تشکر و قدردانی کنم... :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
حتما این برنامه رو برید و از آسمان نما لذت ببرید...

مرسی آرمین جان. :-*
با تشکر از این دوستان که امروز تشریف آوردند. راستش از بدشانسی شما قبل و بعدتون بازدید کننده داشتیم و گر نه حالا حالا ها می خواستم در مورد صور فلکی توضیح بدم :-B

راستش بحث رو کشوند به برنامه های رصد و ... و نذاشت ازش سوال بپرسم. :-w
ولی زاپاتا اطلاعاتش خوب بود

"

برا آشنایی خوب بود ولی اگه از قبل صورتهای فلکی رو بدونید خیلی بهتره...
خود آسمان نما جای جالبی و ارزش حداقل یکبار دیدن رو داره و من پیشنهاد می کنم که اگه تا حالا نرفتید حتما برید...
توضیحات که در بخش های سایت آمده بود مخصوصا صورتهای فلکی بصورت عملی و کامل توسط شهرام جان ارائه شد
البته در اینده نه چندان دور قراره کلاس های آماتوری نجوم و رصد و.... برگذار بشه

( راستی سوالاتو جواب دادی؟ ) :-$
راستی گزارش کامل برنامه تحویلتون داده میشه قربان... :ymcowboy:

x_x

تقلب هم که می رسونی

پس یه برنامه دیگه هم روز چهار شنبه ساعت 8:30 صبح خواهیم داشت اگر دوستان دیگه هم خواستند تشریف بیارند

Meghdad
26-05-2010, 07:23 PM
آقا شهرام ممنون از اطلاع رسانى و لطفى كه به بنده و دوستان داشتيد.
اميدوارم در فرصت بهترى بتونم خدمت برسم.
از زمان و وقتى كه براى اينكار صرف كرديد متشكرم.

mymo
26-05-2010, 07:53 PM
با تشکر بی پایان از آقا شهرام به خاطر تمام توضیحات ارزشمند و خوبشون :)
واقعا استفاده کردم و امیدوارم همواره شاد و آسمانی باشید ;)

باز هم سپاس سپاس سپاس :ymapplause:

Shahram
26-05-2010, 09:31 PM
با تشکر بی پایان از آقا شهرام به خاطر تمام توضیحات ارزشمند و خوبشون :)
واقعا استفاده کردم و امیدوارم همواره شاد و آسمانی باشید ;)

باز هم سپاس سپاس سپاس :ymapplause:

ممنونم زهرا خانم. در مقابل اون همه شوق و علاقه شما ناچیز بود ;)

آقا شهرام ممنون از اطلاع رسانى و لطفى كه به بنده و دوستان داشتيد.
اميدوارم در فرصت بهترى بتونم خدمت برسم.
از زمان و وقتى كه براى اينكار صرف كرديد متشكرم.

مقداد جان خواهش می کنم . خوشحال می شم شما و دوستان رو ببینم :ymhug:

Zapata
27-05-2010, 09:11 PM
با تشکر از این دوستان

ولی زاپاتا اطلاعاتش خوب بود

ممنون آقا شهرام اختیار دارین #-o منتظر پیشنهاد و اجرا برنامه هایه رصدی هستیم قربان :ymhug: @};- :ymhug:

Carlos
18-08-2010, 09:11 PM
اقا شهرام این برنامه این برنامه هنوز هست ؟ منم میخوام بیام/

Shahram
18-08-2010, 10:58 PM
اقا شهرام این برنامه این برنامه هنوز هست ؟ منم میخوام بیام/

چند وقتی هست که اونجا برنامه ندارم. اگه برنامه ای بود دوباره خبر می دم :3: