PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعيه‌های برنامه بندعيش (اردیبهشت 1389)

omid
20-04-2010, 12:49 PM
با آرزوي برنامه اي موفق و روزي خوب ، برای دوستان حاضر در اولين برنامه كوه پيمايي، سرپرست فني و ساير مسوولين اين برنامه بدين شرح اعلام ميگردد :

سرپرست برنامه : اميد پرتوي نژاد

نفر جلودار گروه 1 : در روز برنامه منصوب ميشود.
نفر عقبدار گروه 1 :امير ناظمي

نفر جلودار گروه 2 :در روز برنامه منصوب ميشود.
نفر عقبدار گروه 2: افشين صادقي

تقسیم بندی نفرات گروه 1 و 2 در روز برنامه توسط مدیر برنامه اعلام میگردد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توضيحات لازم :
-سرپرست هر برنامه فردي است كه اشراف كامل به مسير و منطقه برگزاري برنامه داشته و از صلاحيت فني لازم آن برنامه برخوردار است.طبعا شرح وظايف اين فرد با مدير برگزار كننده آن برنامه متفاوت است.مدير برنامه حق دخالت در تصميمهاي طي برنامه كه از جانب سرپرست اخذ ميشود را نخواهد داشت.
-سرپرست برنامه مسوليت كليه تصميمات و هماهنگيهاي طي برنامه را بر عهده دارد.طبعا ،هماهنگي و تبعيت از تصميمات وي از جانب تمام افراد تيم ،لازمه برنامه اي موفق و روزي خوب در كوهستان خواهد بود.
-كوه پيمايي ورزشي گروهي است. انطباق با ريتم حركتی گروه ، حفظ پیوستگی و عدم ایجاد فاصله با نفرات جلویی، جدا نشدن از گروه و اولويت قايل شدن بر تصميمات سرپرست نسبت به تصميمات فردي ،از اولين شروط لازم براي موفقيت در اين ورزش مفرح است.لطفا در طي برنامه جلوتر از نفر جلودار و عقب تر از نفر عقب دار حركت نكنيد.
-ايمني و احتياط شرط بقاء هر گروهي در محيط كوهستان است.خواهشمند است با ماجراجويي و عدم انطباق با گروه و محيط كوهستان زمينه ساز مشكلات در جهت ادامه فعاليت خود يا گروه نشويد.
-حاضرین این برنامه تحت پوشش بیمه حوادث گروهی میباشند.اما ارزش پوششی این بیمه ها در مقابل جان شما هیچند.حضور در این برنامه به منزله پذیرش آگاهانه مسوولیت هر فرد از جانب خویش است.این گروه مسوولیتی در قبال حوادث محتمل پذیرا نخواهد بود.
-در صورت داشتن سابقه بیماری خاص ، مدیر یا سرپرست برنامه را مطلع سازید.در غیر اینصورت مسوولیت خسارات احتمالی، بر عهده گروه نخواهد بود.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یاد آوری تجهیزات لازم و شرایط جوی :
پیش بینی های هواشناسی از شرایط نیمه ابری با بارش پراکنده خبر میدهند.با تکیه بر تجارب از هوای متغیر بهاری ،خود را برای بدترین شرایط یعنی رگبار و بارش باران و باد آماده سازید.این شرایط جوی بر برگزاری این برنامه تاثیری نمیگزارد.
حضور بدون تجهیزات زیر توصیه نمیگردد :
کفش ساق بلند مناسب کوه پیمایی - کاپشن گرم و ضد آب - باتوم - عینک آفتابی - هدلامپ(در صورت امکان) - آب - یک وعده نهار(صبحانه در منزل صرف شود)

Aramin
21-04-2010, 01:01 PM
آقا امید ما گوش به فرمانیم... ^:)^ ^:)^

omid
21-04-2010, 06:00 PM
آقا امید ما گوش به فرمانیم... ^:)^ ^:)^
خواهش میشه.در خدمتیم برادر...

medi
21-04-2010, 09:16 PM
اقا امید توروخدا من با همین بچه هامون(زاپاتا.ارمین..) :ymblushing: :(( :(( بیفتم...!!

omid
21-04-2010, 10:15 PM
زمان شروع : 7 صبح جمعه سوم اریبهشت.لطفا 15 دقیقه زودتر در محل حضور به هم رسانید.

آدرس و کروکی محل قرار :

انتهای غربی اتوبان نیایش-میدان شهران-ضلع شمالی میدان.

[attachment=1:38ucwj8g]a1.jpg[/attachment:38ucwj8g]

[attachment=0:38ucwj8g]a2.jpg[/attachment:38ucwj8g]

milad
21-04-2010, 10:40 PM
ممنون امید جان،

نقشه از کتاب اول: به اسم فلکه دوم شهران رو نقشه مشخص شده،

You can see links before reply

omid
21-04-2010, 10:43 PM
عزیزان من اینقدر رو اسامی اول و دوم حساس نشید.تهرانه و نام گزاری هایی که هر روز عوض میشه.من هم آدرس رو شفاف عرض کردم و هم کروکی گذاشتم.اون میدونی که روی انتهای غربی اتوبان نیایشه.
حالا اگه بگم که انتهای نیایش 2 تا اسم دیگه هم داره چی میگید؟؟؟ آبشناسان و ایران پارس....خواهشن این آدرس سر راست رو پیچیده ترش نکنید.
به امید دیدار. @};-

Amir
22-04-2010, 12:23 AM
عزیزان من اینقدر رو اسامی اول و دوم حساس نشید.تهرانه و نام گزاری هایی که هر روز عوض میشه.من هم آدرس رو شفاف عرض کردم و هم کروکی گذاشتم.اون میدونی که روی انتهای غربی اتوبان نیایشه.
حالا اگه بگم که انتهای نیایش 2 تا اسم دیگه هم داره چی میگید؟؟؟ آبشناسان و ایران پارس....خواهشن این آدرس سر راست رو پیچیده ترش نکنید.
به امید دیدار. @};-

امید جان این آدرس رو بیخیال شو بگو این اتوبوس زرده کو؟ :-\
من که هر چی گشتم تو این عکس، چیزی ندیدم!! :D :D
میخوای بپیچونی بگو جون داداش ما یه جمعه داریم میخوایم بخوابیم. :-?

Aramin
22-04-2010, 12:52 AM
اقا امید توروخدا من با همین بچه هامون(زاپاتا.ارمین..) :ymblushing: :(( :(( بیفتم...!!

:-o :-o :-o یعنی شماها میاین... :ymhug: :ymhug: :ymhug: :x :x :x

omid
22-04-2010, 07:47 AM
به امید دیدار. @};-

امید جان این آدرس رو بیخیال شو بگو این اتوبوس زرده کو؟ :-\
من که هر چی گشتم تو این عکس، چیزی ندیدم!! :D :D
میخوای بپیچونی بگو جون داداش ما یه جمعه داریم میخوایم بخوابیم. :-?
اگه خوب دقت کنی میبینیش برادر...!!در حال دور زدون تو میدونه تا بیاد سر قرار...(سقفش سفیده بدنش زرد)

kradfar
22-04-2010, 08:23 AM
سلام

امید جان ما که بازم نتونستیم بیایم :( . ایشالا به همتون خوش بگذره.

omid
22-04-2010, 08:28 AM
سلام

امید جان ما که بازم نتونستیم بیایم :( . ایشالا به همتون خوش بگذره.
ارادتمندیم آقای رادفر .ایشاا... فرصتهای بعدی %%-

Fariba
22-04-2010, 08:58 AM
حالا این محل قرار چرا رو خط قرمزه؟ :-?
مگه قرار نبود برنامه ها رنگ و بوی 30یا30به خودش نگیره
این پست هم مثل یکی از پست های بنده فیلتر نشه خوبه
ما که آب از سر گذشته ایم باکی نیست
چند قدمم جلوتر از خط قرمز وایمیسیم

omid
22-04-2010, 09:02 AM
وقتی فرق رنگ نارنجی و قرمز رو تشخیص نمیدید...دیگه چه فیلتری...چه بازخواستی...شما آزادی خواهرم...آزاد.. =))

Fariba
22-04-2010, 09:09 AM
وقتی فرق رنگ نارنجی و قرمز رو تشخیص نمیدید...دیگه چه فیلتری...چه بازخواستی...شما آزادی خواهرم...آزاد.. =))

به یکی گفتن گوجه فرنگی چه رنگیه؟
گفت: نارنجی تند
احتمالا از اون نوع نارنجیه نه :D

RezaDemis
22-04-2010, 10:25 AM
امید جان
من هم قرمز می بینم
یعنی پیر شدم یا کور رنگی گرفتم ؟؟؟

omid
22-04-2010, 10:46 AM
امید جان
من هم قرمز می بینم
آقایون هیچ وقت اشتباه نمیکنن 8-}
بیخیال دوستان...بیخیال...یه بار ما مسوول شدیماا...اشکمو در نیارید..(از خنده البته :)) )

indicate
22-04-2010, 11:26 AM
ای داد بی داد... :(

omid
22-04-2010, 11:35 AM
ای داد بی داد... :(
آقا مازیار میدونم از اینکه ثبت نام نشدی ناراحتی.امیدوارم دفعه بعد زودتر اقدام کنید و از لیست جا نمونید.

faezeh
22-04-2010, 03:43 PM
فردا بعد از یک سال می تونم برنامم با شما هماهنگ کنم و بیام .
امسال سعی می کنم پارسال را جبران کنم. :) :!!
روز خوشی را برای همه آرزو می کنم.

Amir Pakzad
22-04-2010, 04:59 PM
امیدوارم این سفر هم مثل هفته قبل به همه خوش بگذره.
به امید دیدار. :ymhug:

Aramin
22-04-2010, 05:13 PM
امید جان
من هم قرمز می بینم
آقایون هیچ وقت اشتباه نمیکنن 8-}
بیخیال دوستان...بیخیال...یه بار ما مسوول شدیماا...اشکمو در نیارید..(از خنده البته :)) )

نتیجه این داستان:
یک وسیله نقلیه ایی وجود دارد...
همین ....

Parvaneh
22-04-2010, 07:35 PM
فردا بعد از یک سال می تونم برنامم با شما هماهنگ کنم و بیام .
امسال سعی می کنم پارسال را جبران کنم. :) :!!
روز خوشی را برای همه آرزو می کنم.

سلام :)
امیدوارم سالی پر از خاطره رو داشته باشید.
به امید دیدار