PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازديد از مركز معلولين بچه‌هاى آسمان (23 اسفند 1388)

afsari_k
12-03-2010, 07:24 PM
اینجا تمام دیده ها در انتظار است... اینجا تسلی دادن دل افتخار است
اینجا اگر ساحل شدی بی انتهایی... اینجا اگر لنگر فتادی ناخدایی

برنامه بازدید از مرکز معلولين ذهنى و جسمى بچه‌های آسمان(2) به همراه اهدای کمکهای نقدی نیکوکاران

بچه های آسمان(2) مرکز شبانه روزی نگهداری از معلولین ذهنی پسر بالای 14 سال است.
این معلولین که حدود 70 درصد آنها بی سرپرست می باشند در آستانه نوروز چشم انتظار ما هستند.
مرکز به منظور تخلیه ملک استیجاری کنونی در حال ساخت آسایشگاهی در همان حوالی است. یک فرد خیر یک قطعه زمین به این مرکز بخشیده و نقشه های اجرایی هم توسط خیرین دیگری تهیه شده و در دست احداث می باشد. برای اتمام ساختمان به کمک همه نیاز است.
بر این اساس پیشنهاد می شود در آستانه نوروز، به شکرانه شادی ، سلامتی و نعمات الهی که در اختیار داریم، در مورخ ذیل جهت عید دیدنی از این بچه ها با هم همراه شویم و کمکهای نقدی را جهت همیاری ساخت مرکز، اهدا نماییم.

زمان: یکشنبه 23/12/1388 ساعت 17:30
برنامه: بازدید از مرکز بچه های آسمان(2) به همراه اهدای گل ، آبمیوه و کمکهای نقدی نیکوکاران
به انضمام صرف چای در طبیعت اطراف مرکز

نشانی: رودبار قصران، بعد از دوراهی اوشان، نرسیده به فشم، بعد از اورژانس
وسیله نقلیه: خودروی شخصی
تجهیزات ضروری: دل (ممکن است دیدن صحنه های رنج کشیدن معلولین برای دوستان دشوار باشد)
توجه: محل ملاقات دوستانی که مایل به همراهی در بازدید روز یکشنبه هستند، متعاقباً اعلام می شود.

شماره حساب :----- 0003732511341 نزد بانك تجارت ------ نوع حساب: عابر بانک
شماره كارت :------ 6273531060020041 كارت بانك تجارت-----
هر دو به نام : مجید فاردار

درخواست همیاری از دوستان:
1- خواهشمند است دوستانی که مایل به همراهی در بازدید روز یکشنبه هستند آمادگی خود را اعلام فرمایند.
2- خواهشمند است کمکهای نقدی خود را به میزان دلخواه ، به شماره حساب فوق واریز فرمایید.

You can see links before reply

مهلت دریافت کمکهای نقدی: یکشنبه 23/12/1388 تا ساعت 12 ظهر

درخواست همیاری از مدیران انجمن:
تقاضا می شود در اجرای برنامه بازدید، مساعدت فرمایید.

آدرس محل قرار: ونک-بزرگراه حقانی-بعد از چهارراه جهان کودک-ابتدای دیدار جنوبی.راس ساعت 16

کروکی محل قرار :

با تشکر ویژه از پروانه عزیز، آقای مجید و آقای امید برای راهنماییهاشون ^:)^

Afshin_Sadeghi
12-03-2010, 08:51 PM
چشم...

omid
12-03-2010, 08:58 PM
پیشنهاد عالی.حتما هستم.... :ymhug:

afsari_k
12-03-2010, 09:31 PM
چشم...
سپاس

Atefe
12-03-2010, 10:15 PM
منم می یام :)

Zohreh
12-03-2010, 10:37 PM
یه سوال:
میشه کمک نقدی در محل داشته باشیم ؟
اگه هماهنگی بین ماشین هایی که می آیند هم باشه عالی میشه

Narges
12-03-2010, 11:04 PM
من هم دوست داشتم باشم ولی وقتش مناسب نیست برام :(

Majid
12-03-2010, 11:27 PM
یه سوال:
نه ترجیحا
اگه همه با هم به یک حساب پول بریزیم بهتره
البته فکر کنم قراره این پول به حساب این مرکز واریز بشه و بهتره که این پول به صورت دسته جمعی واریز بشه و به مرکز کمک بشه،
تا اینکه هر کس به تنهایی بخواد پول بیاره اونجا.
توضیحات بیشتر و کامل تر با کرشمه خانوم

Mohammadreza
12-03-2010, 11:30 PM
برنامه بسیار عالیه ! دوست داشتم میومد ! اما هفته آخر سال و فاصله زیاد من با این برنامه اجازه نمیده !
همیشه سلامت و شاد باشید

afsari_k
12-03-2010, 11:45 PM
یه سوال:
نه ترجیحا
اگه همه با هم به یک حساب پول بریزیم بهتره
البته فکر کنم قراره این پول به حساب این مرکز واریز بشه و بهتره که این پول به صورت دسته جمعی واریز بشه و به مرکز کمک بشه،
تا اینکه هر کس به تنهایی بخواد پول بیاره اونجا.
توضیحات بیشتر و کامل تر با کرشمه خانوم
ممنون از توجهتون
زهره عزیز کمک همه جورش میشه... و می تونی هرجور راحت بودی عمل کنی. اگه بانک و این چیزا برات سخته اونم تو روزهای آخر سال و در بازدید هم می خوای شرکت کنی ، خوب چرا نشه، حتما میشه و دستت هم درد نکنه ;;) :ymhug:
فرمایش آقا مجید صحیحه و اینکه می خوایم کل مبلغ رو یکجا اهدا کنیم، هم برای مرکز مناسبتره و هم یکپارچگی گروه
ولی خودتو به زحمت ننداز و اون جور عمل کن که راحتی و دوست داری... فقط حتما حتما نتیجه رو با ما هماهنگ کن :)

afsari_k
12-03-2010, 11:49 PM
یه سوال:
اگه هماهنگی بین ماشین هایی که می آیند هم باشه عالی میشه
در مورد ماشینها و نحوه ایاب و ذهاب، بعد از مشخص شدن تعداد نفرات همراه، به همه خبر میدیم
به احتمال زیاد محل ملاقات ، یک ساعت قبل و در محدوده ونک باشه
ممنون از حمایتت :)

Meghdad
13-03-2010, 01:53 AM
اگر فرصت و سعادتى بود ما هم خدمت دوستان مى‌رسيم.

...
تجهیزات ضروری: دل (ممکن است دیدن صحنه های رنج کشیدن معلولین برای دوستان دشوار باشد)

عرض ارادت خدمت همه رفقاى اهل دل!
:ymhug:

araz
13-03-2010, 01:21 PM
سلام به همه دوستان
اگه خدا بخواد منم میام.
به امید دیدار همه شنگول بانینی ها ;)

omid
13-03-2010, 02:28 PM
الله اكبر....الله اكبر....ببين اين دل چه ها كه نميكنه....سر از جيب قناعت فروكشيده از پس ميغ برون آمده و منتظران حضورش را با برون آمدن از غيبت صغرا....چلاندي....

(Mohsen)
13-03-2010, 04:16 PM
سلام

ماشين من 3 نفر ظرفيت خالي داره و حوالي ساعت 4 عصر از اتوبان كرج (حوالي ايستگاه مترو ايران خودرو) حركت مي كنيم .

اگر كسي از دوستان در مسير باشه مي تونيم در خدمتشون باشيم . مسير حركت از اتوبان كرج به سمت ستاري ، اتوبان حكيم ، چمران ، همت ، صياد شيرازي و اتوبان بابايي خواهد بود .

به اميد ديدار

Maryam.Ghasemian
13-03-2010, 05:05 PM
خیلی عالیه @};-
منم اگه برنامه فردام مشخص شه حتما میام .

afsari_k
13-03-2010, 10:56 PM
از دوستانی که اعلام آمادگی نمودند ، تقاضا دارم فردا مورخ 23/12/1388 راس ساعت 16 در محل ملاقات حضور یابند.
آدرس محل ملاقات: میدان ونک، بزرگراه حقانی، بعد از چهارراه جهان کودک، نبش خیابان دیدار جنوبی
(با سپاس از آقای امید برای آپلود کردن کروکی ، لطفا کروکی محل ملاقات را در صفحه اول ملاحظه فرمایید.)
زمان: ساعت 16

با تشکر از همه دوستان
کرشمه افسری

Mohamad
13-03-2010, 11:16 PM
بازم متاسفانه من یزدم ، امیدوارم خدا از همه دوستانی که زحمت میکشن و میرن قبول کنه

Majid
14-03-2010, 11:04 PM
دوستان خسته نباشن
تعریف کنن بگن چه خبر بود؟
متاسفانه به علت مشغله شدید کاری و هفته ی آخر سال نتونستم باهاتون همراه باشم ولی دلم با شما بود.
البته جاداره از دوستانی که پول واریز کرده بودن یه تشکر اساسی بکنم
واقعا عالی بود
کرشمه خانوم خسته نباشین همت فوق العاده ای کردین
@};- @};- @};- @};- @};- @};-
به امید اینکه این نوع برنامه ها، تو برنامه های همیشگی ما قرار بگیره
درود

فرزاد
14-03-2010, 11:14 PM
من چندتا راپید خشکیده دستم رسیده باید برم اونا رو روبرا کنم وگرنه تعریف میکردم. مقداد الان میاد بصورت مستند و مصور برات تشریح میکنه :)

omid
14-03-2010, 11:28 PM
خیلی خوب بود.از حضور همه مممنون :ymhug: :x
کرشمه بانو خسته نباشین.کارتون عالی بود.تکرار بشه لطفا.
مقداد...نوبت شماست.... ;)

Meghdad
14-03-2010, 11:29 PM
.

در روزهای آخر اسفند در نیمروز روشن
وقتی بنفشه ها را
با برگ و ریشه و پیوند و خاك
در جعبه‌های كوچك چوبین جای مى‌دهند
جوی هزار زمزمه درد و انتظار
در سینه می‌خروشد و بر گونه‌ها روان
ای كاش آدمی وطنش را همچون بنفشه‌ها
مى‌شد با خود ببرد هر كجا كه خواست
در روشنايی باران
در آفتاب پاك
در روزهای آخر اسفند...

درود بر شما!
همراهى دوستان و ياران موافق فوق‌العاده بود. در اين برنامه كه به پيشنهاد و همت كرشمه خانم اجرا شد، ضمن حضور 14 نفر از دوستان و همراهان براى بازديد از مركز معلولين ذهنى و جسمى بچه‌هاى آسمان، مبلغ 8.500.000 ريال كه براى بچه‌هاى آسمان جمع‌آورى شده بود، همراه با گل و شيرينى اهدا گرديد. :ymhug:

از تمام كسانى كه بطور آشكار و پنهان براى مشاركت در اين امر قدمى برداشتند متشكريم.

دوستان عزيز! از اينكه در كنار انسان‌هاى بزرگى چون شما هستم، افتخار مى‌كنم و تك تك همه شما رو دوست دارم. :6::8:
هميشه سرشار محبت ناب و سلامتى و بهروزى باشيد. :63:
و اميدوارم هميشه و همه جا روح بزرگ و صاف خودتون رو براى آسمانى‌ها سايه كنيد. :25:

باز هم از لطف و همت والاى همه دوستان عزيزى كه در اين عمل خير شركت كردند، به ويژه كرشمه خانم كه سعى و تلاش زيادى براى به ثمر رسيدن اين برنامه انجام دادند، متشكريم.

فرزاد
14-03-2010, 11:37 PM
از جمله وسایل ضروری این سفر که فراموش شده بود یک عدد "قلم" یا "خودکار" و یا یک نوار برگردون بود ;)

Atefe
15-03-2010, 12:04 AM
کاش بیماری با ما کار نداشت یا طبیبان همه عیسی بودند
.
.
.

کاش من بیشتر از این ها بودم با سخاوت تر از این

با طراوت تر از این آفتابی تر از این

آسمانی تر از این و تواناتر عاشق تر

داناتر از این زندگی رام تر از این ها بود

وبه من مهلت ومیدان می داد که شکفتن را تفسیر کنم

گاه می اندیشم که چه دنیای بزرگی داریم

وچه موجود بزرگی هستیم کاش میشد خود را با لا بکشیم

کاش میشد خود را پیوند زنیم

کاش میشد خود را تقسیم کنیم کاش میشد خود را تقدیم کنیم

کاش از جنس خدا میبودیم همه چیز

همه جا بودیم
(مجتبی کاشانی)

همیشه اینجور مواقع یادمون می یاد که یه نعمتی داریم که خیلی اوقات از داشتن اون غافلیم، سلامتی که البته یه جورایی حق هر آدمیه!
و البته یه مقدار سخته که بدونیم ما خوشبخت تریم یا اونها، که در بی خبری زندگی می کنند!
مرسی کرشمه جون که باعث شدی آخر سالی یه حس خوب رو تجربه کنیم،
مرسی دوستای خوبم، خیلی به داشتنتون افتخار می کنم @};-

omid
15-03-2010, 12:11 AM
فقط میتونم بگم...ما به زندگی از پنجره خودخواهی و با دیده بسته خودمحوری نگاه میکنیم....برخی چیزها ...مانند بیماری های لاعلاج...کمی انسان رو به تفکر فرو میبره...ارزشش به همین بود...اراده ای فراتر از اراده ما وجود داره....کرشمه خانم بازم ممنون...این فرصت رو برای ما ایجاد کردی @};-

Mohamad
15-03-2010, 12:19 AM
.....و یسرعون فی الخیرات و أولئک من الصلحین»
....و در انجام کارهای نیک پیشی می‌گیرند؛ و آنها از صالحانند.
(آل عمران 114)

خیلی دلم سوخت که نتونستم بیام :( بلاخره هر چیزی لیاقت می خواد دیگه :-\
انشااله همه دوستانی که رفتند و کمک کردند خصوصا هم گروهی صبور ما جزء یسرعون فی الخیرات قرار بگیرند. :ympray:

afsari_k
15-03-2010, 01:06 AM
من از مصاحبت آفتاب می آیم...
از همه دوستانی که از دور دست ما رو از حمایتشون برخوردار کردند و از همه عزیزانی که علی رغم مشغله های شب عید ، همراهمون شدند و عاشقانه در شاد کردن بچه های آسمان سهیم بودند ، نهایت سپاسگزاری را دارم
تشکر از خانومها:
پروانه عزیزم با احساسات لطیفش که مثل همیشه کنارمون بود و حمایتمون کرد
زهره و اکرم گل، که تبسمهای همیشگی و دلنشینشون سرشار از محبته
آرزو ، بانوی زیبا ، بشاش و صبور ، با کهکشانها عشق و همیاری
سهیلای عزیزم ، صمیمی و با انرژی ، دلش پر از درد شد و لبخندش پررنگ تر
شهلای دوست داشتنی من ، با چشمهای عمیق و دل همیشه مهربونش
عاطفه قشنگم، دوست و همراه بی نظیر که دلش اقیانوسی بی انتها از محبت و زندگی و عشقه
سارا و سمانه دو دوست قدیمی و دو یار همیشه در صحنه

تشکر از آقایون:
امید پرشور ، به خاطر همه کمکها و حمایتها و هماهنگیها و ...
افشین، دوست گرامی که با آرامش همیشگی - در شب تولدش- با کمکهای بسیار ، دلگرممون کرد
آراز که آشنایی و همراهیش، افتخار بزرگی بود
مقداد ، مرد بزرگ ، به خاطر همدلی ، همراهی ، همدردی و به خصوص تزریق شادی به گروه در اون شرایط سخت احساسی
آقا محسن با دل عمیقشون و با حضور و حمایت بی دریغشون
فرزاد، قوی و محکم مثل همیشه ، همراه مثل سایه
مجید که از راه دور، لحظه به لحظه همراهمون شد
و همه و همه
وهمه کسانی که با پیغامهاشون همدل و همراه ماندند
و...

و تشکر ویژه از آقا مهدی

و در خاتمه بازهم کمال تشکر از همه دوستان آسمانی که حمایتشون در این زمان کم و فرصت محدود ، حیرت انگیز بود.

خسته نباشید

آفاق
15-03-2010, 01:50 AM
سلام به همه

من همین الان پست رو دیدم و از اینکه دیر خبر دار شدم و نتونستم باهاتون باشم حسابی بهتون حسودیم شد. :(( :(( :(( :((
نمی دونم اگه با شما بودم طاقت دیدن بچه ها رو داشتم یا نه(اصولا تو این جور مواقع کم میارم) اما به حس و حالتون قبطه می خورم. قطعا این روز یک برگ برنده در کارنامه همه شما خواهد بود . هم خاطره ای بزرگ هم اجری بزرگ تر.اینکه شما برای بچه ها وقت گذاشتید، کمک مالی کردید و برای همیشه یک خاطره خوب براشون آفریدید یک طرف و اینکه اون بچه ها با دلهای صاف و بی ریاشون چقدر برای شما آرزو های خوب کردن یک طرف. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

از همگی التماس دعا دارم
قبول باشه

Amir
15-03-2010, 10:30 AM
دورود بر کرشمه خانوم و همه دوستان.
کار قشنگی کردید ، دستتون درد نکنه.
من متاسفانه علاوه بر مشغله زیاد این روزها از داشتن تجهیزات ضروری این برنامه هم محروم بودم.
چون خودم به نوعی کانون خیریه زیتون رو همراهی میکنم میتونم درک کنم هر دو طرف این ارتباط یعنی دوستان و اون بچه های عزیز،الان چه احساس شیرینی دارند.
امیدوارم انرژی این حرکت تبدیل به یک واکنش بزرگ و مثبت از جانب طبیعت در زندگی شما بشه.

Parvaneh
15-03-2010, 11:02 AM
انرژی درونی مثبت کرشمه جان این بار به مرکز معلولین و ما رو هم فراگرفت.
از دوستانی که همراهی کردند و
افشین که همه رو مهمان کرد ;)
سپاس فراوان

Soheila
15-03-2010, 01:04 PM
فاصله ی بچه های آسمان از ما به اندازه ی زمین تا آسمان نبود
فقط یک جهش کروموزومی کافی بود تا کل زندگی رو از یک دریچه ی دیگه ببینیم.
دریچه ای که هیچ وقت هیچ کس آرزویش را ندارد ولی باور کنید تو اون دریچه هم یک دنیا بود،دنیایی که نه زشت بود نه ...
از همه دوستانی که باعث و بانی این برنامه بودند بی نهایت سپاسگزارم.

afsari_k
15-03-2010, 01:06 PM
سلام به همه

من همین الان پست رو دیدم و از اینکه دیر خبر دار شدم و نتونستم باهاتون باشم حسابی بهتون حسودیم شد. :(( :(( :(( :((
نمی دونم اگه با شما بودم طاقت دیدن بچه ها رو داشتم یا نه(اصولا تو این جور مواقع کم میارم) اما به حس و حالتون قبطه می خورم. قطعا این روز یک برگ برنده در کارنامه همه شما خواهد بود . هم خاطره ای بزرگ هم اجری بزرگ تر.اینکه شما برای بچه ها وقت گذاشتید، کمک مالی کردید و برای همیشه یک خاطره خوب براشون آفریدید یک طرف و اینکه اون بچه ها با دلهای صاف و بی ریاشون چقدر برای شما آرزو های خوب کردن یک طرف. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

از همگی التماس دعا دارم
قبول باشه
ببخش عزیزم که برنامه فوری برگزار شدو زمان کافی برای اطلاع رسانی در اختیار نبود. امیدواریم با حمایت بزرگواران برنامه های اینچنینی رو ادامه بدیم و دوست داریم عزیزانی چون شما در کنارمون باشن. محتاجیم به دعای خیرتون
به امید دیدار

afsari_k
15-03-2010, 01:11 PM
چون خودم به نوعی کانون خیریه زیتون رو همراهی میکنم ...

ممنون از توجه شما
ممکنه خواهش کنم در مورد کانون خیریه زیتون اطلاعاتی در اختیار ما قرار بدید؟

Meghdad
15-03-2010, 02:29 PM
برخى همراهان مى‌پرسيدند، چرا؟ خدايا چرا؟
بقيه دوستان رو نمى‌دونم! ولى بنده از اين برنامه بسيار لذت بردم و انرژى دو چندانى پس از ملاقات با آسمانى‌ها نصيبم شد. :ymhug:
چون كه
يكيشون من رو باباى خودش كرد.
يكى ديگه ازم فيلم كارتون و mp3 خواست...
يه نفر انگليسى بلد بود و پايتخت كشورهايى كه اسمش رو هم كمتر شنيده بوديم مى‌دونست.
همشون هم عاشق دوربين بودن!
يكى گفت كه ميخواد بياد خونه ما و پيشم بمونه
معاشرت با اون‌ها از بسيارى از آدماى اين جنگل آسفالت، صادقانه‌تر و دوست داشتنى‌تر بود.
يكى ازم ماهى قرمز شب عيد مى‌خواست...
يكى دايم حالمو مى‌پرسيد و كلى تحويل مى‌گرفت.
بعضى‌ها هم با چنان ذوقى دست تكون ميدادن كه انگار صميمى‌ترين دوستشون رو ديدن!
سردى دست كودكى كه دستم رو فشار مى‌داد، تو ذوق خنده‌هاى نابش گم شده بود.
يك نفر هم كه چشماش چراغى نداشت، وقتى فهميد كسى براى تبريك سال نو كنارش اومده، لبخندى تحويلم داد كه هنوز هم از شادى تو پوستم نمى‌گنجم!
نميدونم پرستارى كه كنارم بود، چرا گريه‌ش گرفت!؟ اون پسر كه خوشحال بود؟
...
آخر هم يك نفر آسمانى در نهايت احترام و محبت، راه خروج رو نشونم داد و تا دم در بدرقه كرد. بدون اينكه بخواد پاش رو بيرون اون در بذاره و وارد دنياى به ظاهر قشنگ ما بشه...

شايد اين دليل همون چرا نيست؟

هر كه در اين بزم مقرب‌تر است
جام بلا بيشترش مى‌دهند...

omid
15-03-2010, 04:45 PM
داغونم كرديد....مقداد جان خرابم كردي :(( :ymhug: :(( :ymhug:

Fardar
15-03-2010, 05:27 PM
بقيه دوستان رو نمى‌دونم! ولى بنده از اين برنامه بسيار لذت بردم و انرژى دو چندانى پس از ملاقات با آسمانى‌ها نصيبم شد. :ymhug:
چون كه
يه نفر انگليسى بلد بود و پايتخت كشورهايى كه اسمش رو هم كمتر شنيده بوديم مى‌دونست.
معاشرت با اون‌ها از بسيارى از آدماى اين جنگل آسفالت، صادقانه‌تر و دوست داشتنى‌تر بود.
يك نفر هم كه چشماش چراغى نداشت، وقتى فهميد كسى براى تبريك سال نو كنارش اومده، لبخندى تحويلم داد كه هنوز هم از شادى تو پوستم نمى‌گنجم!
...
آخر هم يك نفر آسمانى در نهايت احترام و محبت، راه خروج رو نشونم داد و تا دم در بدرقه كرد. بدون اينكه بخواد پاش رو بيرون اون در بذاره و وارد دنياى به ظاهر قشنگ ما بشه...

اگر امكان حضور فيزيكي در كنار اين همسفران بچه هاي آسمان نبود ولي كامنت آقا مقداد حرفهايي بزرگ به اندازه آسمان بود كه همه را با خود به ديدار اين آسماني ها برد .
بسيار نيكو گفته اند كه حرفي كه از دل برآيد لاجرم بر دل نشيند

Shahab
15-03-2010, 05:39 PM
با وجود اینکه دیدن برخی صحنه ها برام کمی دشواره اما نگارش و طرز بیان مقداد ، من رو بسیار تحت تاثیر قرار داد ...
ای کاش برنامه هام رو کنسل می کردم و میومدم و طعم شیرین محبت دادن رو مثل شما می چشیدم ....

نان پختن،
نان شکستن،
نان قسمت کردن،
نان بودن
.........
ساده است بهره جوئی از انسانی
دوست داشتنش بی احساس عشقی
او را به خود وا نهادن و گفتن
که دیگر نمی شناسمت
ساده است لغزشهای خود را شناختن
با دیگران زیستن ، به حساب ایشان
و گفتن که من این چنینم
ساده است که چگونه می زی
باری ،،،،
زیستن سخت ساده است
و پیچیده نیز هم .

"مارگوت بیگل "

Zohreh
15-03-2010, 06:42 PM
سپاس از کرشمه عزیز
که این برنامه رو اجرا کرد
خیلی عالی بود :ymapplause:
وباعث شد که دل ما به دل اون بچه ها نزدیک بشه

Atefe
15-03-2010, 08:16 PM
چون كه
...

:) :ymapplause:

afsari_k
16-03-2010, 12:38 AM
یادمان باشد ازامروزجفایی نکنیم
گرکه درخویش شکستیم صدایی نکنیم
...
وبه هنگام عبادت سرسجاده ی عشق
جزبرای دل محبوب دعایی نکنیم
...
پرپروانه شکستن هنرانسان نیست
گرشکستیم به غفلت، من ومایی نکنیم
...
مهربانی صفت بارزعشاق خداست
یادمان باشد از این کار ابایی نکنیم

ممنون آقا مقداد از یادداشتتون بر سفرنامه دل :ymapplause: در تمام مدت بچه های آسمان رو به آغوش کشیدید و حتی فرصت زیادی برای عکس گرفتن نداشتید

omid
16-03-2010, 12:54 AM
یادمه مشهوری، تو جمع عده ای ، بر سر گذاری، یک روز گفت....من تا بحال اطرافیانمو نمیشناختم...به انسانیت شماها اینگونه پی نبرده بودم....

حالا حکایت من حقیر همینه...بابا شماها دیگه کی هستید.... ^:)^ ^:)^ ^:)^

petra_land
16-03-2010, 01:20 AM
:( :( :( :( :( :( منم دوست داشتم بیام ولی تازه همین الان متوجه شدم :( :( :( :( :( :(

Maryam.Ghasemian
16-03-2010, 01:49 AM
دست مریزاد ، همگی خسته نباشید @};-
امیدوارم برکت و موج این شادی در آستانه بهار حامی لحظاتتون باشه ..

با اینکه قسمتم نبود که بیام اما از خوندن حرفاتون حس خوبی دارم که به کلام نمیاد .. تو روزای آخر سال حال و هوای قشنگی پیدا کرده اینجا ..

مهرتون افزون @};- %%-

Meghdad
16-03-2010, 01:56 AM
منم دوست داشتم بیام ولی تازه همین الان متوجه شدم :( :( :( :( :( :(
سلام و خيلى خوش آمدين

اگر خدا بخواد اين برنامه‌ها به همين روال ادامه خواهد داشت...
براى كسب اطلاع از آخرين برنامه‌ها، به سايت مراجعه كنيد تا در جريان امور باشيد.

همراهى شما دوستان محترم، هميشه باعث دلگرمى خواهد بود. :)

RezaDemis
16-03-2010, 08:54 AM
تنها چیزی که الان احساس میکنم
افتخار حضور و بودن در جمع شما عزیزان است
لابلای مطالب شما دوستان روح بزرگ و ستودنی تک تک شما نمایان است
از بانی این کار کرشمه خانم و تمامی کسانی که حضور داشتند ممنون

bahar.79
16-03-2010, 09:49 AM
سلام
من تا به حال با شما به سفر ها نیامدم . اما برای شروع حتما با این برنامه ها میام...

ممنون که گروه کار به این جالبی رو شروع می کند. ;;) :ymblushing: @};- %%- :ymparty: :ymdaydream:

Parvaneh
16-03-2010, 09:51 AM
ضمن حضور 14 نفر از دوستان و همراهان براى بازديد از مركز معلولين ذهنى و جسمى بچه‌هاى آسمان، مبلغ 8.500.000 ريال كه براى بچه‌هاى آسمان جمع‌آورى شده بود، همراه با گل و شيرينى اهدا گرديد.

حتی فکر نمی کردم که این میزان کمک جمع بشه!
درواقع روزی این بچه ها بوده %%-
ممنون از دوستانی که از طرف سازمان و اداره و...خودشون کمک هایی رو جمع آوری کرده بودند.

و سپاس از مقداد که نشان داد از دریچه دیگری هم می توان به پیرامونمان نگاه کنیم. ;;)

Mehdi
16-03-2010, 10:43 AM
هرگز از دور زمان ننالیده بودم و روی از گردش آسمان درهم‌نکشیده، مگر زمانی که پایم برهنه مانده بود و استطاعت پای‌پوشی نداشتم. به جامع کوفه در آمدم دل‌تنگ. یکی را دیدم که پای نداشت! سپاس نعمت حق به جای آوردم و بر بی‌کفشی صبر کردم.

Meghdad
16-03-2010, 11:42 AM
سلام
من تا به حال با شما به سفر ها نیامدم . اما برای شروع حتما با این برنامه ها میام...

ممنون که گروه کار به این جالبی رو شروع می کند. ;;) :ymblushing: @};- %%- :ymparty: :ymdaydream:
سلام و خوش آمدين
به لطف خدا و حمايتى كه دوستان در گروه هميشه داشتن، اين اولين برنامه گروه در اين زمينه نبوده و به اميد خدا آخرى هم نخواهد بود. :)

از حضور شما در برنامه‌‌ها حتما خوشحال خواهيم شد. البته بهتره از قبل در يكى از برنامه‌هاى كوتاه حضور داشته باشيد، تا گروه و اعضا رو از نزديك بشناسيد.

RezaDemis
16-03-2010, 11:53 AM
هرگز از دور زمان ننالیده بودم و روی از گردش آسمان درهم‌نکشیده، مگر زمانی که پایم برهنه مانده بود و استطاعت پای‌پوشی نداشتم. به جامع کوفه در آمدم دل‌تنگ. یکی را دیدم که پای نداشت! سپاس نعمت حق به جای آوردم و بر بی‌کفشی صبر کردم.
:ymapplause:
از اینکه در این کار گروهی سهمی نداشتم حس خوبی ندارم
لطفاً بانیان اینگونه کارها (در آینده) زودتر نسبت به هماهنگی اقدام و اطلاع رسانی کنند

nooshan
16-03-2010, 03:11 PM
داشتن جسم و عقل سالم نعمت بزرگی است اما بالاتر از این دو داشتن قلبی پاک و بی آلایش است
که هر انسانی توفیق داشتنش را ندارد.
ما انسانها به دنیا آمدیم تا بیاموزیم و آزموده شویم تا بدانیم چرا انسان گشته ایم
چرا اشرف مخلوقات گشته ایم آیا داشتن یک جسم سالم و عقل سلیم کفایت می کند ؟
ما اشرف مخلوقات شدیم چون خداوند از روحش بر ما دمید اما گاه فراموش می کنیم پس لازم است به بچه های آسمان بنگریم تا دچار غرور نشویم
تا بیش از پیش بکوشیم تا همانند این بچه ها به قلبی پاک دست یابیم.

لطفا در برنامه بعدی بازدید از بچه های آسمان من را فراموش نکنید
نمی خواهم توفیق دیدن این عزیزان را از دست بدهم
چراکه باید خیلی چیزها از این عزیزان بیاموزم.

با تشکر فراوان @};-

Parvaneh
16-03-2010, 04:47 PM
یه پیشنهاد داشتم برای کسایی که می خواستند از این مرکز بازدید کنند
از توضیحات دکتر مهربون اونجا (که همه اونا رو پسراش خطاب می کرد و هر روز صبح همه رو نوازش می کرد و می بوسید) غافل نشید
بچه ها رو معرفی می کرد وبا عشق فراوان به بچه های معلول و خوشرویی راهنمایی لازمو به دوستان می کرد .
اجرش مستدام @};-

بازم متاسفانه من یزدم ، امیدوارم خدا از همه دوستانی که زحمت میکشن و میرن قبول کنه

کمک شما و دوستانی که نتونستند بیاند هم سهم بسزایی در جمع آوری کمک ها داشت . %%-

إِن تُبْدُواْ الصَّدَقَاتِ فَنِعِمَّا هِیَ وَإِن تُخْفُوهَا وَتُؤْتُوهَا الْفُقَرَاء فَهُوَ خَیْرٌ لُّکُمْ وَیُکَفِّرُ عَنکُم مِّن سَیِّئَاتِکُمْ وَاللّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِیرٌ
اگر صدقه‏ها را آشکار کنید، این‏، کار خوبى است‏، و اگر آن را پنهان دارید و به مستمندان بدهید، این براى شما بهتر است‏؛ و بخشى از گناهانتان را می‏زداید، و خداوند به آنچه انجام مى‏دهید آگاه است‏.(سوره البقرة ۲۷۱)

MEISAMHAMIN
16-03-2010, 10:33 PM
من تازه الان ديدم خيلي دير...
اونايي كه رفتين و دل به دلداده هاي آسماني داديد خوشبحاتون كه دلي براي هم دلي با انسان داريد قدر خودتون رو بدونيد چون خدا خيلي دوستون داره مي شد مثل من بي خبر بمونيد اما انتخاب شده بودين تا دلتون رو صيقل بدين

araz
18-03-2010, 12:16 PM
میدونم یه کمی دیر شده ولی منم از همه دوستان بخاطر اجرای این برنامه خوب ممنونم که هم باعث شدن گرد و غباری از دلمون بزداییم و هم با دوستان قدیمی دیداری تازه کنیم.
از همه دوستان بخاطر حضور گرمشون تشکر میکنم و البته از کرشمه خانوم بخاطر برنامه خوبشون که کلا دلی بود.
راستی یه سوال داشتم کسی میدونه پایتخت شیلی کجاست؟ :D =))

Parvaneh
10-04-2010, 03:45 PM
یه متن زیبا مرتبط :
رسیدن به کمال
*در نیویورک، در ضیافت شامی که مربوط به جمع آوری کمک مالی برای مدرسه مربوط به
بچه های دارای ناتوانی ذهنی بود، پدر یکی از این بچه ها نطقی کرد که هرگز برای
شنوندگان آن فراموش نمی شود... او با گریه گفت: کمال در بچه من "شایا" کجاست؟
هرچیزی که خدا می آفریند کامل است. اما بچه من نمی تونه چیزهایی رو بفهمه که
بقیه بچه ها می تونند. بچه من نمی تونه چهره ها و چیزهایی رو که دیده مثل بقیه
بچه ها بیاد بیاره.کمال خدا در مورد شایا کجاست ؟! افرادی که در جمع بودند شوکه
و اندوهگین شدند ... پدر شایا ادامه داد: به اعتقاد من هنگامی که خدا بچه ای
شبیه شایا را به دنیا می آورد، کمال اون بچه رو در روشی می گذارد که دیگران با
اون رفتار می کنند *

این روتعمیم بدیم به خودمون و همه کسانی که باهاشون زندگی می کنیم
هیچ کدوم ما کامل نیستیم و جایی از وجودمون ناتوانی هایی داریم اطرافیان ما هم همین طورند
پس بیاید با آرامش از ناتوانی های اطرافیانمون بگذریم و همدیگر رو به خاطر نقص هامون خرد نکنیم
بلکه با عشق، هم خودمون رو به سمت بزرگی و کمال ببریم و هم اطرافیانمون رو

Meghdad
10-04-2010, 04:01 PM
درود @};-
دير يا زود برنامه ديگه‌ايى هم براى بچه‌هاى آسمان داريم كه به موقع خودش اجرا ميشه :ymhug:
:ymparty:

afsari_k
10-04-2010, 06:12 PM
زنده باد آقا مقداد :-bd
ضمناً آقا مجید هم در این رابطه داره تلاشهایی می کنه و بقیه دوستان هم پیشنهادهای خوبی داشتن
آفرین بر دوستان آسمانی :)

Zohreh
10-04-2010, 11:24 PM
منم هستم
رو منم میتونید حساب کنید

Mohamad
11-04-2010, 03:28 PM
فقط خواهشن برنامه رو یه جمعه بذارید که منم بتونم بیام @};-

MEISAMHAMIN
15-05-2010, 11:36 PM
زنده باد آقا مقداد :-bd
ضمناً آقا مجید هم در این رابطه داره تلاشهایی می کنه و بقیه دوستان هم پیشنهادهای خوبی داشتن
آفرین بر دوستان آسمانی :)
دوستان عزيز من يه چند تا پيشنهاد داشتم نميدونم مطرح كردنش اينجا درسته يا نه؟
اين بچه ها از لحاظ عاطفي حساس هستند و بهتره با برنامه مدون و نه فقط از سر دلسوزي سري به اونها بزنيم ميشه هر ماه يه برنامه گذاشت و هر بار هم تعداد محدودي 6/7 نفر در برنامه شركت كنن چون اين بچه ها علاوه بر نيازهاي مادي كه در هر صورت تامين مي شه نياز عاطفي هم دارن نياز به اينكه كسي اونها رو دوست داشته باشه و كسي رو دوست داشته باشند.
البته متاسفانه من تو اين برنامه شركت نداشتم اما بد نيست اگر بتونيم خنده هامون رو با اونا قسمت كنيم
اين رو هم بگم اين كار بسيار پر مسوليتيه و شروع اين كار به معني صرف قسمتي از وقت و انرژي تا سالهاست
البته ميشه يه كمك نقدي يا كمك هاي ديگه مثل پوشاك و ... رو هم تهيه كرد و هر بار با دست پر به حضور بچه ها رسيد
كسي چه ميدونه شايد يه روزي هم من معلوليت پيدا كردم يه تصادف ساده فقط و فقط يه لحظه

afsari_k
17-05-2010, 01:34 PM
اين بچه ها از لحاظ عاطفي حساس هستند و بهتره با برنامه مدون و نه فقط از سر دلسوزي سري به اونها بزنيم ميشه هر ماه يه برنامه گذاشت و هر بار هم تعداد محدودي 6/7 نفر در برنامه شركت كنن چون اين بچه ها علاوه بر نيازهاي مادي كه در هر صورت تامين مي شه نياز عاطفي هم دارن نياز به اينكه كسي اونها رو دوست داشته باشه و كسي رو دوست داشته باشند.
البته متاسفانه من تو اين برنامه شركت نداشتم اما بد نيست اگر بتونيم خنده هامون رو با اونا قسمت كنيم
اين رو هم بگم اين كار بسيار پر مسوليتيه و شروع اين كار به معني صرف قسمتي از وقت و انرژي تا سالهاست
البته ميشه يه كمك نقدي يا كمك هاي ديگه مثل پوشاك و ... رو هم تهيه كرد و هر بار با دست پر به حضور بچه ها رسيد
كسي چه ميدونه شايد يه روزي هم من معلوليت پيدا كردم يه تصادف ساده فقط و فقط يه لحظه

سپاس از حسن توجهتون جناب مهندس
بسیار پیشنهاد پسندیده ایه
ولی به هر حال مدون کردن چنین برنامه هایی، موافقت و حمایت مدیران انجمن ، به ویژه آقا مهدی و پروانه عزیز رو لازم داره
و همونطور که اشاره کردید این کار پر مسئولیته و در چنین مقیاسی به یک کار تیمی احتیاج هست

من هر ماه سری اونجا می زنم و بسیار خرسند میشم دوستان آنوبانینی هم همراه باشن... و تا حالا هم تعدادی از دوستان، بچه های آسمان رو از محبتهاشون بی نصیب نذاشتن
اگر مدیران موافقت بفرمایند بازدید از این مرکز و مراکز مشابه ، در برنامه هایی به شکل چند ماه یکبار و به صورت جمعی قابل اقدام هست

Mehdi
17-05-2010, 01:46 PM
به دلایلی شاید هیچوقت افتخار پیدا نکنم که در کنار شما همچین جایی بیام اما مطمئن باشید از هر نوع فعالیتی در این زمینه ها به هر شکلی که بتونم حمایت می کنم. پیش برید و هرجا کاری از دست من بر میومد بفرمایید تا انجام وظیفه کنم.

Parvaneh
17-05-2010, 02:14 PM
کرشمه جان برنامه پیش که بسیار عالی بود.
کرشمه جان ، انرژی وحشتناک مثبتی داره ;)
با توجه به ترافیک برنامه ها منتظر ماندن خیلی مجاز نباشه.
فکر می کنم بهتر باشه شما برنامه های ثابت خودتونو اعلام کنید تا هر تعداد از دوستان که تونستند با شما همراهی کنند.
پیشاپیش از ایجاد چنین فضایی سپاس @};-

afsari_k
17-05-2010, 06:49 PM
سپاس آقا مهدی ، لطف دارید
تشکر پروانه جان از راهنماییتون @};-
ممنون از شما دو بزرگوار
^:)^

به امید خدا برای خردادماه یک بازدید برنامه ریزی ، هماهنگ و اعلام خواهد شد تا کسانی که مایل بودن و فرصت داشتن، همراه بشن

دفعه قبل، کمک همراهان بسیار موثر و قابل تقدیر بود و اینبار برای مدون کردن (به پیشنهاد آقا میثم) البته تدریجی این برنامه ، به یاری یک یا دو نفر از دوستان نیازه تا اگه یکی نبود ، فرد دیگه ای بتونه پیگیر باشه و این نهضت ادامه پیدا کنه :)

حالا، کدوم یکی از بچه ها برای هماهنگی به من کمک می کنه؟
اگر عزیزان در این رابطه پیشنهادی هم دارند بفرمایند

araz
17-05-2010, 10:15 PM
منم هستم.

Meghdad
18-05-2010, 02:36 AM
آقا ميثم تمام مواردى رو كه شما ذكر كرديد كمابيش توسط تعدادى از دوستان بصورت متوالى انجام ميشه و كسى صرفا براى دلسوزى يا كمك اين كار رو انجام نميده و خيلى موارد ديگه هم هست...
موضوع اينه كه اين دوستان و خيلى از اطرافيانى كه ميشناسم چندان تمايلى به اظهار يا علنى كردن اين فعاليت‌ها ندارند و تنها در صورتيكه ارتباط صميمى با اين دوستان داشته باشى شايد از اين كارهاشون باخبر بشى.
موسسه بچه‌هاى آسمان هم فقط يكى از اين موارد هست...
كمك‌هاى نقدى و غير نقدى، تقسيم شادى‌ها و خيلى از موارد ديگه كه نامبرده شد، حداقل كارى هست كه ميشه انجام داد و انجام هم داده خواهد شد...
در بازديد قبلى از اين مركز خيلى از اين موارد بود و اميدوارم در برنامه بعدى شما هم حضور داشته باشيد.

MEISAMHAMIN
18-05-2010, 11:50 PM
حالا، کدوم یکی از بچه ها برای هماهنگی به من کمک می کنه؟
اگر عزیزان در این رابطه پیشنهادی هم دارند بفرمایند
كرشمه خانم در خدمتم و گوش به فرماندستور از شما اجرا از بنده ^:)^

MEISAMHAMIN
19-05-2010, 12:01 AM
آقا ميثم تمام مواردى رو كه شما ذكر كرديد كمابيش توسط تعدادى از دوستان بصورت متوالى انجام ميشه و كسى صرفا براى دلسوزى يا كمك اين كار رو انجام نميده و خيلى موارد ديگه هم هست...
موضوع اينه كه اين دوستان و خيلى از اطرافيانى كه ميشناسم چندان تمايلى به اظهار يا علنى كردن اين فعاليت‌ها ندارند و تنها در صورتيكه ارتباط صميمى با اين دوستان داشته باشى شايد از اين كارهاشون باخبر بشى.
موسسه بچه‌هاى آسمان هم فقط يكى از اين موارد هست...
كمك‌هاى نقدى و غير نقدى، تقسيم شادى‌ها و خيلى از موارد ديگه كه نامبرده شد، حداقل كارى هست كه ميشه انجام داد و انجام هم داده خواهد شد...
در بازديد قبلى از اين مركز خيلى از اين موارد بود و اميدوارم در برنامه بعدى شما هم حضور داشته باشيد.
مقداد جان حق با شماست من يه كم بلند بلند فكر ميكنم هميشه هم برام درد سر ميشه اين دفعه هم نبايد اين پست رو مينوشتم روي صحبتم هم بيشتر با خودم بود تا ديگران و مطمئنم كه از حال و هواي هيچ آدمي خبر ندارم چه برسه به دوستاني كه تازه باهاشون آشنا شدم منظورم هم از اين پست به هيچ وجه جسارت يا اهانت به نيت خير هيچ كسي نبود اما ميخواستم بگم شايد شايد بازم مي گم شايد اگه اين قطره ها با هم جمع شن نتيجه بهتري داشته باشه و ماندگار تر بشه البته الآن پشيمون شدم و فكر ميكنم گفتن خيلي چيزها شايد صحيح نباشه و به هيچ وجه نبايد از دهان آدم خارج بش. سرّي كه فاش بشه ديگه سرّ نيست
اما به هر حال حرفيه كه زدم و بايد تا آخرش برم پس همچنان در خدمتم كرشمه خانم و گوش به فرمان

afsari_k
19-05-2010, 12:27 AM
ممنون آقا میثم از محبتتون
پیشنهاد شما و اندیشه تون بسیار بسیار ارزنده بود و به انسجام گروه و قطعاً به اینگونه فعالیتها کمک می کنه... سپاس فراوان :)

تو این برنامه ها که ما با آنوبانینی یک بار تجربه اش کردیم، دلها و روحهای بچه ها به شدت به هم نزدیک میشه ... چه کسانی که حضور پیدا می کنن و چه کسانی که از دور حمایت می کنن ... و این حس و حال (هرچند سنگین و شاید غم انگیز) با هیچ شادی و سفری قابل مقایسه نیست ... و شکرانه سلامتی و شادیهای آنوبانینیه

آقا میثم، انرژی و آمادگی شما باعث دلگرمیه :) %%- %%- %%- و حمایت مدیران انجمن هم پشتوانه این حرکت جمعیه

تشکر از آقا آراز که در هر امر خیری پیش قدم میشه... ;;)

تو این فراخوان دیگه کی با ماست؟ :)

sh-gh
19-05-2010, 12:56 AM
کرشمه جان منم هستم...

Zapata
21-05-2010, 04:03 PM
سلام بر تمام شما دل پاکان @};- @};- منم هستم فقط کی چجوری چطور @};- @};- @};- @};-

Aramin
23-05-2010, 03:00 AM
فکر می کردم زمان برنامه گذشته :(
اما حالا که دوباره برنامه گذاشتید منم هستم...
می تونید رو منم حساب کنید بالاخره امید آنوبانینی گفتند... :p