PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجاق گاز ابتکاری کوهنوردی

قاسم احمری
04-12-2013, 09:59 AM
2060220603You can see links before reply مجموعه عکس ها وسفرها در سایت kohdarmiansali.blogfa.comموجود است

20507

میتوان از رابط مخصوص پر کردن کپسول ها ویک عدد شیر ولومی برنجی و به سلیقه خود تهیه توجه فرمائید از جوش های مسی که در یخچال سازی ها است استفاده شود زیرا جوش برنجی وسایل را آب کرده وخراب میکند مزایای این روش این است که کپسول از آتش دور است خطر ترکیدگی ندارد میتوانید از سر پیک نیک های معمولی و کوچک هم استفاده کنید و نیازی به خرید وسایل گران خارجی هم نیست
205082050920510

همچنین میتوانید تجهیزاتی که سر پیک نیک های معمولی هم میشود سوار کرد بر روی این کپسولهای سبک متصل نمائید
اگر سوالی داشتید یا در سایت کوه در میانسالی kohdarmiansali.blogfa.com ویا به ایمیل اینجانب ارسال فرمائید ghasem.ahmari@yahoo.com

یا میتوانید با ورقهای فلزی کابینت سازی سه عدد پایه به شکل زیر بسازید و به راحتی روی هم تا شده وکم جا میباشد
20614206152061620617

armin68
11-12-2014, 03:42 PM
اگر مینیمالیست هستید و با یکم سختی مشکلی ندارید یه پیشنهاد دارم

قرص الکل و اجاق مخصوصش .هر بسته قرص الکل 3 تومنه .اجاقش هم 9 تومن

یه غذای آماده ماءده با یه قرص الکل کاملا گرم میشه یا یک لیوان آب جوش میاره .به راحتی اجاق الکی هم خاموش نمیشه تو باد و فقط با فوت شدید میشه خاموشش کرد

از هم مهمتر حجم و وزن خیلی خیلی کمشه
فقط چون گازش سمیه تو چادر نباید استفاده کنین

hilaryjoon
04-03-2015, 02:56 PM
اینم اجاق بنزینی دست ساز من...

You can see links before reply

دوستان گرامی.منم یه اجاق بنزینی خودم با یه سری لوازم ساده ساختم و ویدیو شو توی یوتیوب گذاشتم .می خواستم نظرتونو درباره ش بدونم.مرسی از شما
لینک ویدیو:
You can see links before reply (You can see links before reply)