PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلیپ تصویری مرنجاب: آبان ماه 1388

Mehdi
10-12-2009, 12:14 PM
فیلم کوتاهی از لحظات ناب سفر مرنجاب آماده شده که تقدیم دوستان و همسفران عزیز می کنیم
امیدواریم که با دیدن این تصاویر خاطرات زنده بشه و دوستانی هم که همراهمون نبودن حس همسفر بودن بهشون دست بده.

زمان فیلم:
2 دقیقه و 30 ثانیه
لینک های دانلود
لینک 1: حدود 9 مگ
You can see links before reply
لینک 2: حدود 19 مگ

توضیح:
1- به دلیل استفاده از دوربین HD برای تصویربرداری، تصاویر دارای کیفیت نسبتا بالا و طبیعتا حجم بالایی هستن. امیدوارم دوستانی که اینترنت پرسرعت ندارن عذرخواهی ما را بپذیرن.
2- دوستانی که اینترنت پرسرعت دارن؛ حتما لینک دوم را دانلود کنن. تفاوت زیبایی تصاویر در دو لینک محسوسه
3- باز هم به دلیل استفاده از تکنولوژی HD و استفاده از Codecهای مخصوص HD پخش این فیلم ممکنه در بعضی Playerها به خوبی انجام نشده. در صورت بروز این مشکل می تونید از نرم افزارهایی مانند KM-Player یا VLC استفاده کنید.
4- تمام این تصاویر در سفر اخیر به مرنجاب گرفته شده. هیچ تصویری آرشیوی نیست.

با تشکر از:
محمد منتظری: تصویربردار
مصطفی موسوی: تدوین

vetman
10-12-2009, 12:50 PM

فرزاد
10-12-2009, 01:58 PM
يكي به من بگه چرا با ديدن اين فيلم دلم سنگين و پراز غصه شد.....

Parvaneh
11-12-2009, 10:17 PM
زیبا بود ... %%-
ممنون از هنر دوستان آقایان محمد و مصطفی @};-

فرزاد
12-12-2009, 12:26 AM
شما تشکر نکنید کی تشکر کنه
من که غیر شما کس دیگه ای رو تو فیلم ندیدم! راستی چقدر پول دادی تا اینهمه شات از شما بگیرن

amjad
12-12-2009, 09:27 AM
گلي فيلم مرنجاب دانلود نميشه كه!
ميگه دسترسي امكان پذير نيست =((

Mehdi
12-12-2009, 10:01 AM
گلي فيلم مرنجاب دانلود نميشه كه!
ميگه دسترسي امكان پذير نيست =((
الان (ساعت 9 صبح) من هر دو تا لینک را چک کردم و هر دو سالم بودن. لطفا دوباره چک بفرمایید.
برای اینکه کمتر دچار دردسر بشید از نرم افزاری دانلود فابل مثلا GerRight، Flash Get و مشابه استفاده کنید.

RezaDemis
12-12-2009, 02:37 PM
یعنی ما تو مرنجاب اینقدر غمگین بودیم .
پس اون همه خوشی ، آواز ، رقص سرخپوستی و ... چی شد
ضمن تشکر از دوستانی که زحمت فیلم رو کشیدن و از همه مهمتر اینکه من هم توش بودم می خواستم بگم که اگه کسی مصر نیومد بخاطر این بوده که فیلم ، ما رو خیلی غمگین نشون داده و هیچ اثری از نشاط و شادابی تو گروه نیست . آهنگ غمگین هم مزید بر علت شده . دلیل اینکه این همه بازدید کننده داشته و کسی پست نگذاشته اینه که همه بعد از دیدن فیلم دپرس شدن و قید سفر رو کلاً زدن .

Mehdi
12-12-2009, 02:44 PM
سپاس قربان

Mehdi
12-12-2009, 02:46 PM
ضمن تشکر از دوستانی که زحمت فیلم رو کشیدن و از همه مهمتر اینکه من هم توش بودم می خواستم بگم که اگه کسی مصر نیومد بخاطر این بوده که فیلم ، ما رو خیلی غمگین نشون داده و هیچ اثری از نشاط و شادابی تو گروه نیست . آهنگ غمگین هم مزید بر علت شده . دلیل اینکه این همه بازدید کننده داشته و کسی پست نگذاشته اینه که همه بعد از دیدن فیلم دپرس شدن و قید سفر رو کلاً زدن .
برادر دمیس
من و شما باید بدونیم اونجا چه خبر بوده که می دونیم :D
بقیه که مهم نیستن :ymsmug:

نماهنگ های جدید در راهه برادر. اندکی صبر بفرمایید ;;)

RezaDemis
12-12-2009, 04:44 PM
برادر دمیس
;;)
جناب رئیس
با تشکر
ولی من 25 ساله که دیگه دمیس نیستم
چون 25 ساله که میخوام برم حاج خانوادم دوست نداشتن " حاج دمیس " منو صدا بزنن
حاج رضا اسلامی تره . تهاجم فرهنگی هم نیست

AlirezaFarjam
12-12-2009, 04:52 PM
عالی بود
بسیار حرفه ای کادر بندی و تدوین شده بود
از نظر فنی گرچه موسیقی گاهی یه کم با فضای تصاویر هارمونی نداشت و بنظرم گاهی خوب بود اگه میشد از افکت یا صدای سر صحنه هم به عنوان زیرصدا برای پرکردن فضا استفاده کرد، ولی در مجموع انتخاب موسیقی و مونتاژ صدا و تصویر هم خوب بود
اگه هم ایرادی باشه این بود که در این مدت کم خیلی از کادر ثابت با زوم این یا زوم بک استفاده شده بود و از طرف دیگه شات بندیها طولانی بود
ولی در مجموع برای من که اونجا نبودم خیلی لذت بخش بود :-bd

Mehdi
12-12-2009, 05:02 PM
عالی بود
از نظر فنی گرچه موسیقی گاهی یه کم با فضای تصاویر هارمونی نداشت و بنظرم گاهی خوب بود اگه میشد از افکت یا صدای سر صحنه هم به عنوان زیرصدا برای پرکردن فضا استفاده کرد، ولی در مجموع انتخاب موسیقی و مونتاژ صدا و تصویر هم خوب بود
اگه هم ایرادی باشه این بود که در این مدت کم خیلی از کادر ثابت با زوم این یا زوم بک استفاده شده بود و از طرف دیگه شات بندیها طولانی بود
آق مصطفی می بینه چیزایی که فرمودید.
اگر نیاز باشه میاد و از کارش دفاع می کنه.
آق مصطفی کارش درسته. چند ساله حرفه ای تدوینگره و هرچی بده از نظر من عالیه ;)

Peymankhah
12-12-2009, 05:44 PM
عالی بود
آق مصطفی می بینه چیزایی که فرمودید.
اگر نیاز باشه میاد و از کارش دفاع می کنه.
آق مصطفی کارش درسته. چند ساله حرفه ای تدوینگره و هرچی بده از نظر من عالیه ;)

هیبیب هورا
مصطفی :x
مصطفی :-@
:-bd

Fardar
12-12-2009, 06:19 PM
اقا مصطفي كارت حرف نداره :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

كوجايي برادر يه زماني اينجا زياد مي ديدمت اخوي :ymhug: :ymhug:

Mostafa_Old
12-12-2009, 07:28 PM
سلام به همه دوستان :)
امیدوارم حال همگی خوب باشه..

تشکر میکنم از همه بچه هایی که منو مورد لطف قرار دادن :x ، واقعا سهم کوچیکی از کار بر عهده من بود و دوستای خوبم محمد و مهدی با تصاویر فوق العادشون زحمت اصلی رو کشیدن..
واقعا خوشحالم از توجه و دقت نظری که دارید اصلا فکر نمیکردم با این دقت کار رو تحلیل و ارزیابی کنید! :ymapplause:

با این دقت نظر شما ترجیح دادم بیام اینجا و به نوعی پاسخ گو باشم نسبت به کمیت و کیفیت کار..
راستش اول باید به این نکته اشاره کنم که اینکار اصلا قرار نبود به این شکل باشه..
بعد از سفر مرنجاب دوستان فیلمی که در این سفر تهیه کرده بودن رو برای تبدیل پیش من آوردن، از اونجایی که شغل من تدوین فیلمه مثل همیشه تصاویر رو برای خودم دسته بندی کردم و یکسری نمای لانگ شات که با کادر خوب گرفته شده بود رو کنار هم گذاشتم، واقعا بعضی یاشون تصاویر بینظیری بود که من خودم کمتر تو ایران دیده بودم! با چیدن این تصاویر پشت هم موزیکی رو بر اساس اون حسی که برام القا میکرد انتخاب کردم و همه اینکارا، باید بگم برای خودم بود. تا اینکه مهدی عزیز دید و ازم خواست تا برای سایت آمادش کنم، حالا میبینم که این سایت برای خودش تبدیل به یه رسانه شده و اولین ویژگی یه هر رسانه ای هم پاسخ گویی اونه..

Mostafa_Old
12-12-2009, 07:32 PM

در مورد نظر دوست خوبم آقا رضا @};- و همینطور آقا فرزاد باید بگم کاملا حق با شماست، با این نظر که تصاویر و موسیقی به نوعی غم رو برای آدم تداعی میکنه کاملا موافقم..

میدونید نکته اصلی اینجاست که من توی این سفر حاضر نبودم و هیچ دیدی نسبت به اونجا نداشتم پس میتونه یکی از دلایل این اتفاق این باشه ولی یک نظری هم هست که نظر شخصی منه و اینکه میشه این موضوع رو طوره دیگه هم نگاه کرد..

من احساس میکنم این تصاویر قبل از هرچیز میتونه برای دوستان حاضر در این سفر و حتی دیگران خیلی تامل برانگیز باشه..
میدونید من هم سفرای زیادی رو با دوستان بودم ولی الان مدت زیادی که به هر دلیل امکان حضورم نیست و الان میفهمم فرصتها چطور دارن از دست میرن، بنظر من این تصاویر یادآور این نکته هستن که باید قدر لحظه لحظه ها رو دونست..

البته رضا جان اگر فرصت شد سعی میکنم کاری متناسب با اون چیزی که مد نظر شماست هم ازهمین سفر تهیه کنم..

omid
12-12-2009, 07:38 PM
بزن زنگو...
داش مصطفی خیلی باحالی... :x
و همینطور بیمرام...کجاییی رفیق بی کلک؟؟؟ :D
رفیق سیبیلوت کجاس؟؟؟

Mostafa_Old
12-12-2009, 07:44 PM
عالی بود

واقعا لذت بردم از نظر کاملا کارشناسی و فنی تون ممنون @};-
تشکر میکنم از لطفی که دارید، عرض شود کاملا موافقم با عدم هارمونی در بعضی قسمتها و همینطور طولانی بودن شاتها..
البته فارغ از غیر حرفه ای بودن بنده شاید عجله رو دخیل بدونم تو این اتفاق که ایشالا با این لطف و البته توجه که دوستان دارن سعی میکنم اگر در آینده کاری در این زمینه خواستم بکنم با دقت و برنامه ریزی بیشتری باشه

Mostafa_Old
12-12-2009, 07:52 PM
اقا مصطفي كارت حرف نداره :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

كوجايي برادر يه زماني اينجا زياد مي ديدمت اخوي :ymhug: :ymhug:

سلام بر مرد بزرگ آقا فاردار عزیز :x
ارادت داریم قربان @};-
خیلی لطف داری حمید جان ممنون
والا چه بگویم که نگویم بهتر است (همون عذر بدتر از گناه سابق) :D

البته از طریق دوستان همیشه از شما یاد میکنیم هر چی باشه اولین هم سفری گفتن :-*

RezaDemis
12-12-2009, 08:01 PM
مصطفی جان سلام
ارادت ویژه
غیبت حدود 5 ماهه شما کاملاً محسوسه و امیدوارم دوباره ببینمت عزیز
از اینکه انتقاد بیرحمانم کردم :ymblushing: و دلیلش هم این بود که این سفر بر خلاف ظاهرش اصلاً خشک و کویری نبود و هر چی بود سر سبزی دوستان بود و شادی و ... خلاصه جای شما خالی بود
از کار جالب و دیدنیت ممنون
به امید دیدار

Peymankhah
12-12-2009, 09:13 PM
در پايان نظر دوستان را به عكس اين خوش تيپ بزرگ جلب مي كنم!!

[attachment=0:3l1lafhy]220.jpg[/attachment:3l1lafhy]

فيروزه
13-12-2009, 01:20 PM
خيلي زيبا بود ولي من با اين آهنگ گريه ام گرفت . ياد صحنه قيامت افتادم . :((

Mostafa_Old
13-12-2009, 01:38 PM
بزن زنگو...
داش مصطفی خیلی باحالی... :x
و همینطور بیمرام...کجاییی رفیق بی کلک؟؟؟ :D
رفیق سیبیلوت کجاس؟؟؟

چاکر داش امید عزیزم :x :-* :ymhug:
بابا نگو امید جان :ymblushing: بخدا اسمش بیمرام نیست، گرفتاره :D
خیلی مخلصم دلم برا خودته و کوله پشتیت یه ذره شده :D
راستی دمپایی و لیوان خریدی؟ :-o :D
بابا این رفیقمون از ته زد سیبیلشو؟!! بس که تحویلش نگرفتی :-w :-ss :D

Mehdi
13-12-2009, 02:25 PM
بزن زنگو... B-)
به افتخار داش مصطفی... :ymparty:
قدم رنجه کردی پهلون...
از این ورا...
می فرمودید؛ گاوی، شتری جلو پاتون بکشیم... :x

Meghdad
13-12-2009, 03:16 PM
با احترام عرض مى‌كنم با نظر دوستانى كه اعتقاد داشتن با ديدن اين تصاوير يا شنيدن موسيقى اون احساس غم به بيننده دست ميده موافق نيستم. لطفا شرايط فيلمبردارى در محل و آنچه كه تدوينگر براى ارايه در اختيار داشته رو هم در نظر بگيريد.
وقتى فقط يك دوربين همراه ما بود و بيشتر وقت‌ها روى پايه قرار ميگرفت تا صحنه‌ايى رو ضبط كنه، نبايد انتظار يك مجموعه تصاوير اكشن و پرتحرك رو داشت. جمع ما شاد و پرانرژى بود ولى فكر مى‌كنم دريچه دوربين در اين تصاوير قصد داشته طور ديگه‌ايى به ما و محيط اطراف‌مون نگاه كنه و اين موضوع از انتخاب سوژه‌ها و مناظر طبيعى كاملا پيداست؛ و جا داره كه يك تشكر ويژه از محمد و آقا مصطفى كنيم از اين بابت كه با وجود نبود سناريوى از پيش تعيين شده و فقط از روى جريانى كه در لحظه و موقعيت توى ذهن‌شون وجود داشت تونستن اين ارتباط ذهنى رو با بيننده برقرار كنند. همين كه دوستان با ديدن اين تصاوير دچار يك حس شدن خودش گواه اين ارتباط هست.

انتخاب موسيقى بسيار خوب بود و اگر تصاوير، هماهنگى بيشترى در هنگام صعود و نزول موسيقى داشتند بسيار بهتر مى‌شد.
مدت زمان ترنسيژن ها مناسب و دقيق رعايت شده بود و در صحنه غروب خورشيد اگر كمى از سرعت انتهاى پلان كاسته مى‌شد تا مخاطب فرو رفتن خورشيد رو با تامل بيشترى نگاه مى‌كرد، تاثير و زيبايى صحنه دو چندان مى‌شد.
و ...
:-@

به خانواده و دوستان زيادى اين كليپ رو نشون دادم يا معرفى كردم و همه اون‌ها از زيبايى كوير كه به قاب دوربين كشيده شده بود و تاثير موسيقى و انتخاب صحنه‌ها، احساس خرسندى و آرامش مى‌كردن كه اين حس به نظرم خيلى خوب و مناسب مياد.

محمد جان، برادر مهدى و آقا مصطفى
دست شما درد نكنه و حسابى خسته نباشيد :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
:ymhug: @};-

Mostafa_Old
13-12-2009, 04:13 PM
بزن زنگو... B-)
به افتخار داش مصطفی... :ymparty:
قدم رنجه کردی پهلون...
از این ورا...
می فرمودید؛ گاوی، شتری جلو پاتون بکشیم... :x

اختیار داری رئیس بزرگ ^:)^ :x
خودت که الان حدودا چهار متر و نیم با من فاصله داری :D میدونی که نامحسوس بودم B-) :ar!

البته از همین جا از همه دوستان عذر خواهی میکنم بابت اینکه این قسمت از فروم عملا تبدیل شده به احوال پرسی بنده با دوستان :ymblushing: و از بحث اصلی خارج شدیم.. ^:)^

NEDA GANJALI
18-05-2010, 10:25 PM
پس چرا نمیشه فایلشو باز کرد خیلی سعی کردم /:)

Mehdi
18-05-2010, 11:15 PM
پس چرا نمیشه فایلشو باز کرد خیلی سعی کردم /:)
چک می کنم اطلاع میدم.

sepehr0098
10-10-2010, 04:06 PM
اقا مهدي خيلي عالي بود.باز هم از اين كارها بكن...

1367
24-10-2010, 10:00 PM
اقا مصطفي سلام.بنده تازه عضو سايت شدم.دمت گرم عكسات خيلي باحال بود.منم عاشق سفرم تنها جايي كه نديدم غرب ايرانه موخلص شما مهرداد.

ahmadmobaraki
29-10-2010, 11:37 AM
بعد از 29 دقیقه دانلودش کردم افرین براین سرعت-
اه - چه فیلم حزینی - روز جمعه ای تمام امواتمان جلو چشمم حاضر شد - بابا چندتا کرکس - لاشخور هم در هوا پرواز میدادید تا صحنه دراماتیک تر میشد :10:- ازشوخی گذشته جالب بود به امید کارهای شادتر :53:

Carlos
29-10-2010, 05:49 PM
بعد از 29 دقیقه دانلودش کردم افرین براین سرعت-
اه - چه فیلم حزینی - روز جمعه ای تمام امواتمان جلو چشمم حاضر شد - بابا چندتا کرکس - لاشخور هم در هوا پرواز میدادید تا صحنه دراماتیک تر میشد :10:- ازشوخی گذشته جالب بود به امید کارهای شادتر :53:

:76:من به شما قول ميدم امسال در كوير كارناوال شادي و گروه موسيقي اونم بندري تعبيه كنم تا كليپ شنگول بشه...:45::45::45::45:

Carlos
29-10-2010, 05:54 PM
:76:من به شما قول ميدم امسال در كوير كارناوال شادي و گروه موسيقي اونم بندري تعبيه كنم تا كليپ شنگول بشه...:45::45::45::45:

....................
جالبه هيشكي تو سايت نيست جز من:78:
دارم گرد گيري ميكنم تا از بادرود بچه ها برگردن.:35:

bas
31-10-2010, 11:09 AM
سلام من تازه عضو شدم از اشنایی با همه خوشحالم

donkishot
27-01-2011, 08:24 PM
دست فيلم بردار ؛اديتور وهر كسي كه در تهيه اين فيلم دست داشته درد نكته
اگر اين فيلم را گروه bbc ,national geography يا animal planet
ببينه حتما دعوتنامه ميفرسته

JackLondon
27-01-2011, 08:26 PM
دست فيلم بردار ؛اديتور وهر كسي كه در تهيه اين فيلم دست داشته درد نكته
اگر اين فيلم را گروه bbc ,national geography يا animal planet
ببينه حتما دعوتنامه ميفرسته

دوست عزیز باید عرض کنم که اتفاقا از قضا فرستادن:3:

donkishot
27-01-2011, 08:32 PM
دوست عزیز باید عرض کنم که اتفاقا از قضا فرستادن:3:
چه خوب:41::41:

bahrami hassan
04-01-2012, 09:56 PM
اقا با همون موبایل فیلم بگیرن بهتره به خدا :19:

Solmaz.travel
18-05-2012, 02:33 PM
سلاااام :5:
مرسییی کلیپ خیلی قشنگی بود(البته میدونم مال چند سال پیش) من تازه عضو شدم و دیدم و مطمئن ام سفر خیلی خوبی بوده اگه خودم مرنجاب نرفته بودم فکر میکردم غمگین بودید:10:.کاش فقط تو مرنجاب تو خود رمل ها شترسواری میذاشتن!مرسیییی بازم:1: