PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غرفه آنوبانینی در بازارچه خیریه محک (مرکز حمایت از کودکان سرطانی) – 13 و14 تیرماه 1392

Atefe
12-06-2013, 03:13 PM
من به دنبال کسی می گردم
که غمش را با من تقسیم کند
و من دلم را با او

و باز هم با کمک و همیاری شما دوستان و همراهان در بازارچه خیریه محک در تاریخ های 13 و14 تیرماه حضور خواهیم داشت
و
شادی مان را با کودکان محک تقسیم خواهیم کرد.

You can see links before reply

هدف از برگزاری این بازارچه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش مؤسسه محک است
و
تمامی سود حاصل از این بازارچه خیریه، صرف رسیدگی به این کودکان خواهد شد.

ســــــرطان غیر از درد هــــــــزینه هم دارد.

بازارچه خیریه محک در روزهای 13 و14 تیر ماه در محل این مؤسسه برگزار خواهد شد

و ما با دراختیار گرفتن غرفه غذاهای بین الملل در این بازارچه،

به نفع کودکان مبتلا به سرطان محک فعالیت خواهیم کرد.

نحوه مشارکت در این بازارچه:

1- تهیــــه غذا: دوستانی که مایل هستند با ارائه یک یا چند نوع غذا ما رو در این غرفه یاری کنند لطفا نوع غذا و روز ارائه آن (13 یا 14 تیر) و مقدار تقریبی آن را اعلام نمایند. ( باتوجه به اینکه ما غرفه غذاهای بین الملل را در اختیار خواهیم داشت، کلیه غذاهای پیشنهادی بایستی غیرایرانی باشند).

دوستان خوبم در صورتی که غذای خاصی مد نظرتون نیست، می توانید از لیست زیر کمک بگیرید! غذاهای خوشمزه ای که در بازارچه های قبلی خیلی طرفدار داشتند:

• لازانیـــــا

• پیـــــراشکی گوشت

• پیــــراشکی سبزیجات

• سمبـــــــوسه گوشت

• سمبـــوسه سبزیجات

• شامـــــــی پوک

و ....

2-کمک نقــــــدی:

با توجه به اینکه در بازارچه های قبلی، استقبال زیادی از غذاهایی که در محل بازارچه آماده می شوند، را داشتیم، سعی داریم مقدار بیشتری از این غذاها را آماده و عرضه کنیم، این غذاها شامل فیله روسی، قارچ سوخاری و سیب زمینی سرخ شده و ... می باشد.
برای تهیه مواد اولیه آنها نیاز به کمک مالی شما عزیزان می باشد.

غذاها شامل فیله روسی، قارچ سوخاری و سیب زمینی سرخ شده و ... می باشد. برای تهیه مواد اولیه آنها نیاز به کمک مالی شما عزیزان می باشد.

لطفا کمک های نقدی خودتان را

به شماره حساب:

بانك ملت به نام زهره سلیمانی

شماره حساب1843001430

شماره کارت 6104337216506574بانك ملت

-براى انتقال از طريق خودپرداز حتما از دستگاه يكى از بانك‌هاى عامل در تراكنش استفاده كنيد. (خودپرداز ملت و يا خودپرداز بانك صادر كننده كارت خودتان)

لطفا در صورت واریز از طریق پیام خصوصی به من اطلاع دهید.

3-دعوت از هنرمندان و افراد سرشناس برای حضور در غرفه

4-اسپانسر شدن برای شرکت ها و ارائه محصولات آنها در بازارچه

• در واقع منظور از اسپانسر شدن، در اختیار قرار دادن محصولات و یا خدماتی است که بتوان به عنوان گیفت های کوچک در اختیار خریداران قرار داد، که موجب ترغیب افراد برای خرید از غرفه ما شود.

ساعات فعالیت بازارچه: 10 صبح الی 8 شب

آدرس: تهران، ابتداي بزرگراه ارتش، سه راه ازگل، بلوار اوشان، بلوارمحک، بيمارستان فوق تخصصي سرطان کودکان"محک"

مشتاقانه در انتظار دریافت ایده ها و پیشنهادات شما دوستان خوبم، در جهت بهتر برگزار شدن این برنامه هستیم.

H¡va
12-06-2013, 04:05 PM
عاطفه جان بي نهايت سپاس :1:
هر کمکی که از دستم بر میاد با کمال میل انجام می دم
این بار با دو نوع غذا در خدمتم

Daei Abbas
12-06-2013, 08:11 PM
خدا قوت . امیدوارم بتونم خدمت دوستان کوچیکمون باشم. گروه رقص و آواز آماده باشن :8:

farhad.p1
12-06-2013, 11:42 PM
به امید خدا اگه لایغ باشم من هم هستم :1:

nazanin ehsani
13-06-2013, 12:06 AM
امیدوارم بتونم در خدمت باشم!:1:

Atefe
13-06-2013, 09:51 AM

ممنون هیوا جان، خوشحالم که بازم تو محک می بینمت :11:
به به، چه غذاهایی بشن :3:

خدا قوت . امیدوارم بتونم خدمت دوستان کوچیکمون باشم. گروه رقص و آواز آماده باشن :8:

ممنون عباس آقا، خیلی خوشحالم که تشریف میارید، و خیلی ناراحت که اونجا نمی شه از رقص و آوازتون استفاده کنیم :2:

به امید خدا اگه لایغ باشم من هم هستم :1:

بسیار هم عالی:1:

امیدوارم بتونم در خدمت باشم!:1:

مرسی نازنین جان، خیلی خوشحال می شم ببینمت عزیزم :11:

NedaAtaollahi
13-06-2013, 10:33 AM

هيوا جان غذا چي ميخواي درست كني ؟؟؟

mra1544
13-06-2013, 03:12 PM
اگه خدا بخواد و قسمت بشه هستم

remii
14-06-2013, 12:40 AM
منم هستم فقط اگه کمک خاصی مد نظرتونه بهم بگین که هماهنگ کنیم:)

Salahaddin
14-06-2013, 08:49 AM
موفق باشین ، امر بسیار خیر و خداپسندانه ای است. من به علت مشغله کاری در تاریخ 13 و 14 تیرماه امکان حضور در غرفه رو ندارم ، ان شاءا... بتونیم کمک غیرحضوری رو بهتون برسونیم

موفق باشید :41:

Atefe
14-06-2013, 01:03 PM
اگه خدا بخواد و قسمت بشه هستم

ایشالا که قسمت می شه

منم هستم فقط اگه کمک خاصی مد نظرتونه بهم بگین که هماهنگ کنیم:)

نحوه مشارکت رو در پست اول نوشتم، لطفا اونجا رو ببنید

موفق باشین ، امر بسیار خیر و خداپسندانه ای است. من به علت مشغله کاری در تاریخ 13 و 14 تیرماه امکان حضور در غرفه رو ندارم ، ان شاءا... بتونیم کمک غیرحضوری رو بهتون برسونیم

موفق باشید :41:

ممنون از شما

H¡va
15-06-2013, 12:41 PM
هيوا جان غذا چي ميخواي درست كني ؟؟؟

ندا جان غذای یونانی و سالاد سیب زمینی :d58: :10:

sabadadkhah
15-06-2013, 01:31 PM
به یاد داشته باشخدا در دستیست که به یاری میگیری ،در قلبیست که شاد میکنی ...در لبخندیست که به لب مینشانی ...خدا در عطر خوش نانیست ، که به دیگری میدهیدر جشن و سروریست که برای دیگران بپا میکنیو آنجاست که عهد میبندی و عمل میکنی ... !
asheghane dar khedmatam

Atefe
15-06-2013, 03:23 PM
به یاد داشته باش
خدا در دستیست که به یاری میگیری ،در قلبیست که شاد میکنی ...در لبخندیست که به لب مینشانی ...خدا در عطر خوش نانیست ، که به دیگری میدهیدر جشن و سروریست که برای دیگران بپا میکنیو آنجاست که عهد میبندی و عمل میکنی ... !
asheghane dar khedmatam

ممنون از شعر زیبات صبا جان، خوشحالم برنده آشپزیمون هم شرکت می کنه :3:

parisa67
15-06-2013, 04:06 PM
منم میخوام شرکت کنم !!

E B I
15-06-2013, 05:18 PM
ممنون از شعر زیبات ندا جان، خوشحالم برنده آشپزیمون هم شرکت می کنه :3:

به سمع و نظرتون می رسونم که، صبا جان هستن!!!

Atefe
15-06-2013, 09:39 PM
به سمع و نظرتون می رسونم که، صبا جان هستن!!!

نه واقعن دلم می خواد بدونم اون موقع دقیقا بی چی فکر می کردم،:d65: من می خواستم بنویسم صبا :d42:، چرا نوشتم ندا؟؟:d69:
مرسی ابی جان:109:

Atefe
15-06-2013, 09:43 PM
منم میخوام شرکت کنم !!

ممنون پریسا جان، نحوه مشارکت تو پست اول آورده شده :1:

همنورد
15-06-2013, 09:59 PM
درود بر همه دوستان فعال در امور خیرخواهانه.:1:
عاطفه خانم اگه در امور تدارکات این برنامه کاری از دستمون بربیاد خوشحال میشم در خدمت باشم.

sahar.mir
15-06-2013, 10:27 PM
شيرينيم ميشه درست كرد در كنار غذا عاطفه جان؟

Atefe
16-06-2013, 09:29 AM
درود بر همه دوستان فعال در امور خیرخواهانه.:1:
عاطفه خانم اگه در امور تدارکات این برنامه کاری از دستمون بربیاد خوشحال میشم در خدمت باشم.

درود بر شما
ممنون از تون، حتما خبرتون می کنم :3:

شيرينيم ميشه درست كرد در كنار غذا عاطفه جان؟

شیرینی و کیک بصورت جداگانه تو یه غرفه دیگه ارائه می شه، متاسفانه غرفه ما اجازه ارائه شیرینی نداره سحرجان :1:

parisa67
16-06-2013, 02:43 PM
man chejoori ghaza dorostkonam sherkat konam???

H¡va
16-06-2013, 05:03 PM
man chejoori ghaza dorostkonam sherkat konam???

سلام دوست عزیز
به انجمن خوش اومدید
غذایی رو که قصد ارائه دارید و روزی که براتون امکان داره رو با عاطفه جان هماهنگ کنید و بعد هم که در یکی از روزهای انتخابی خودتون غذا رو زحمت بکشین و به بازارچه محک بیارید و تحویل غرفه بدید

ممنون از مشارکتت پریسا جان

donkishot
16-06-2013, 08:56 PM
آيا سالاد پاستاي سري گذشته مقبول بود؟ اگر جواب مثبته شايد بتونم ايندفعه هم در خدمتتون باشم با همان حجم

parisa67
16-06-2013, 11:52 PM
man mikham lazania dorost konam ,jome mitunam biam!ishalla!

E B I
17-06-2013, 12:02 AM

دست تون درد نکنه...

فقط در نظر داشته باشید که در انجمن به صورت فارسی پست بگذارید.

Atefe
17-06-2013, 09:28 AM

سلام پریسا جان، ممنون از مشارکتت، برات تو پیام خصوصی تلفنم رو می گذارم که با هم هماهنگ کنیم.:1:

Atefe
17-06-2013, 09:33 AM
آيا سالاد پاستاي سري گذشته مقبول بود؟ اگر جواب مثبته شايد بتونم ايندفعه هم در خدمتتون باشم با همان حجم

مرسی آقای روبن! کلی سالاد پاستاتون با اون سس مخصوص خوشمزه تو بازارچه قبل طرفدار داشت، ممنون که مثل همیشه همراهمون هستین :1:

Parsa
17-06-2013, 12:10 PM

اوندفعه انگشتامونم خوردیم آقا روبن:4:

ناصریا
17-06-2013, 07:08 PM
عاطفه خانم ما نزدیک محک میباشیم . هرکمکی نیاز هست در خدمتیم ..... همراه خداوند یاریتان باشد :63:

Atefe
18-06-2013, 09:25 AM
عاطفه خانم ما نزدیک محک میباشیم . هرکمکی نیاز هست در خدمتیم ..... همراه خداوند یاریتان باشد :63:

ممنون آقای ناصری عزیز :1:

donkishot
18-06-2013, 03:06 PM
مرسی آقای روبن! کلی سالاد پاستاتون با اون سس مخصوص خوشمزه تو بازارچه قبل طرفدار داشت، ممنون که مثل همیشه همراهمون هستین :1:

من در خدمتتون هستم فقط از اونجايي كه سيزدهم يه تور يك روزه ميرم يا دوازدهم شب به شما برسونم براي سيزدهم و يا كه فقط براي چهاردهم در خدمتتون باشم
هر كدوم رو شما دستور بديد مطيع عوامر شما هستم

سمانه1391
18-06-2013, 08:44 PM
عاطفه جان من چی کار می تونم بکنم؟
به جز آشپزی:4:

بهارک اورانیوم
18-06-2013, 09:17 PM
سلام دوستان خوبم.
من عضو تازه گروه شما هستم.و از این حرکت انسان دوستانه شما بسیار خوشحالم و براتون آرزوی موفقیت دارم.
من دوستانی از برزیل و سوئیس دارم.ایده شما را با آنها مطرح می کنم و در صورت موفقیت برای جلب نظرآنها به شما خبر میدهم که با غذای برزیلی و سوییس در خدمتتون باشم.

Atefe
19-06-2013, 12:18 AM
من در خدمتتون هستم فقط از اونجايي كه سيزدهم يه تور يك روزه ميرم يا دوازدهم شب به شما برسونم براي سيزدهم و يا كه فقط براي چهاردهم در خدمتتون باشم
هر كدوم رو شما دستور بديد مطيع عوامر شما هستم

اختیار دارین، هر دو مورد خوبه، حالا هر کدوم رو که شما راحت باشین و صلاح بدونین. امیدوارم تور یک روزه بهتون خوش بگذره:1:.

عاطفه جان من چی کار می تونم بکنم؟
به جز آشپزی:4:

آشپزی که خیلی خوبه سمانه جان، بالاخره هر کس باید از یه جایی شروع کنه دیگه :3:
سمانه جان، نحوه مشارکت رو تو پست اول گذاشتم، لطفا مطالعه کن و هر کدوم رو که مایل بودی انتخاب کن، امیدوارم تو محک ببینمت :1:

سلام دوستان خوبم.
من عضو تازه گروه شما هستم.و از این حرکت انسان دوستانه شما بسیار خوشحالم و براتون آرزوی موفقیت دارم.
من دوستانی از برزیل و سوئیس دارم.ایده شما را با آنها مطرح می کنم و در صورت موفقیت برای جلب نظرآنها به شما خبر میدهم که با غذای برزیلی و سوییس در خدمتتون باشم.

سلام بهارک جان، خیلی خوش اومدی به جمع ما و ممنون از لطفت.
امیدوارم دوستانت تمایل و وقتش رو داشته باشن تا برای بازارچه غذای برزیلی و سوییسی هم داشته باشیم، آخه تا به حالا تجربه ش رو نداشتیم :3:
به امید دیدارتون تو محک:1:

donkishot
19-06-2013, 02:21 PM
اورانیوم[/COLOR];73974]سلام دوستان خوبم.

خير مقدم به شما براي عضويت در انجمن اميدوارم كه با دوستانتون بازارچه رو پر بارتر كنيد

دوستان توجه داشته باشند كه بالاخره انوبانيني صاحب انرژي هسته يي شد اونم از نوع اورانيومش

tabassom
19-06-2013, 05:09 PM
:5: سلام نازنینم من هم دوست دارم باشما باشم اما نمی دونم غذای انتخابیم خوبه یانه ، یه غذای چینی به نام بادنجان فلفل نمکی که ظاهری اشتها آور داره چون ترکیبی از بادنجان ،فلفل دلمه ی قرمز نارنجی وزرد وپیازچه است این هم تصویرش :
:7:17887 منتظر نظرتون هستم اگر اکی نشد :30:یه غذای دیگه یاد می گیرم .روزتون قشنگ و به امید دیدار

بهارک اورانیوم
19-06-2013, 07:23 PM
سلام.من میتونم با غذای برزیلی در خدمت شما باشم.برای روز پنج شنبه، 13 تیر

Atefe
19-06-2013, 11:10 PM
:5: سلام نازنینم من هم دوست دارم باشما باشم اما نمی دونم غذای انتخابیم خوبه یانه ، یه غذای چینی به نام بادنجان فلفل نمکی که ظاهری اشتها آور داره چون ترکیبی از بادنجان ،فلفل دلمه ی قرمز نارنجی وزرد وپیازچه است این هم تصویرش :
:7:17887 منتظر نظرتون هستم اگر اکی نشد :30:یه غذای دیگه یاد می گیرم .روزتون قشنگ و به امید دیدار

سلام تبسم جان، خوش اومدی.
خیلی هم خوبه، به نظر که خوشمزه می یاد! اگر شما تشخیص دادین غذاییه که با استقبال مواجه می شه، پس حتما همینطور خواهد بود.
لطفا بهم بگو چه روزی راحت تری که غذا رو برای غرفه بیاری. ممنونم از مشارکت :1:

سلام.من میتونم با غذای برزیلی در خدمت شما باشم.برای روز پنج شنبه، 13 تیر

سلام بهارک جان، پس ما تو غرفه مون غذای برزیلی هم خواهیم داشت، خیلی عالیه :3: اسم این غذای برزیلی چی هست حالا؟

بهارک اورانیوم
19-06-2013, 11:20 PM
خیلی سخته اسمش.صدبار پرسیدم از دوستم اما توی خاطرم نمی مونه. فقط اینو بگم که خیلی خیلی خوشمزه ست و من نمی دونم چقدر باید درست کنم؟ حدودا برای چند نفر؟ دارم دنبال donor و sponsor میگردم که بتونن توی تهیه غذا کمک کنند.تا بیشتر و بیشتر بتونم حاضر کنم.
از الان تا 13 تیر می تونم از فکر این کار و برنامه لذت ببرم.
خیلی خوشحالم.:1:

Atefe
20-06-2013, 12:13 AM
خیلی سخته اسمش.صدبار پرسیدم از دوستم اما توی خاطرم نمی مونه. فقط اینو بگم که خیلی خیلی خوشمزه ست و من نمی دونم چقدر باید درست کنم؟ حدودا برای چند نفر؟ دارم دنبال donor و sponsor میگردم که بتونن توی تهیه غذا کمک کنند.تا بیشتر و بیشتر بتونم حاضر کنم.
از الان تا 13 تیر می تونم از فکر این کار و برنامه لذت ببرم.
خیلی خوشحالم.:1:

:21:، خوشمزه بودن مهمترین قسمت ماجراست البته:4:
کم و زیادش اصلا مهم نیست عزیزم، هر چقدر که راحتی و می تونی درست کن :1:
حست خیلی آشناست بهارک جان:3:

aarash
20-06-2013, 07:25 PM
درود بر دوستانی که برای تسکین آلام کودکان مبتلا به سرطان قدم برمی دارند و دستی بر آتش کار خیر دارند:d27:
قدم هایتان استوار باد
امیدوارم من هم روزی بتوانم در این امر خیر در کنار شما عزیزان باشم
شاد سبز و برقرار باشید.

Molana
22-06-2013, 01:47 AM
عاطفه جان آبگوشت ایرانی حساب میشه؟" میتونم درست کنم؟

Atefe
22-06-2013, 09:58 AM

ممنون ازتون، ولی متاسفانه آبگوشت غذای ایرونی هستش و ما فقط اجازه داریم غذاهای غیرایرونی ارایه بدیم.

sadnem
22-06-2013, 11:50 AM

شما می‌تونی برای دوستان دست اندر کار آبگوشت درست کنی تا با انرژی در بازارچه حضور پیدا کنن:4:

tabassom
22-06-2013, 10:36 PM
عاطفه جان ســلام روز چهاردهم برای کمـک در خدمتم. :5:
امیدوارم:63: همه ی دوستان آنوبانینی هم بتوننبادمجان فلفل نمکی اشتهاآورو خوشمزهروتست کنند.
ســــــــــــــــــــــــ ـــــــبزو شــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــاد باشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــید.

Atefe
23-06-2013, 02:58 PM
امیدوارم:63: همه ی دوستان آنوبانینی هم بتوننبادمجان فلفل نمکی اشتهاآورو خوشمزهروتست کنند.
ســــــــــــــــــــــــ ـــــــبزو شــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــاد باشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــید.

به به! چه غذای هوس انگیزی، ممنون تبسم جان، می بینمت :3:

JackLondon
23-06-2013, 03:09 PM
ممنون ازتون، ولی متاسفانه آبگوشت غذای ایرونی هستش و ما فقط اجازه داریم غذاهای غیرایرونی ارایه بدیم.

آبگوشت کجاش ایرانیه؟؟یک غذای بین المللیه...شما یادتون نمیاد...برای اومدن به منطقه تبریز باید ویزا میگرفتن...یک غذای کاملا بین المللی که همه جای دنیا طرفدار داره...حتی توی چچن!

Shahram
23-06-2013, 07:44 PM

:2:
خوب اسمش رو عوض کنین. اون بغل آروم می شینیم واسه خودمون تیلیت می کنیم و می خوریم. :4:

بعضی ها از همین اول استعدادشون معلومه ها. ما که با این تبلیغ حسابی دهنمون آب افتاد

Atefe
23-06-2013, 11:17 PM
آبگوشت کجاش ایرانیه؟؟یک غذای بین المللیه...شما یادتون نمیاد...برای اومدن به منطقه تبریز باید ویزا میگرفتن...یک غذای کاملا بین المللی که همه جای دنیا طرفدار داره...حتی توی چچن!

اینکه آبگوشت غذایی است بسیار لذیذ و خوشمزه و در همه جای دنیا طرفدار داره که درش شکی نیست! ولی بین المللی بودنش در هاله ای از ابهام قرار داره، لطفا مدارکتون رو برای اثبات بین المللی بودنش در اسرع وقت ارائه بدین تا اقدام مقتضی صورت بگیره.:3:

خوب اسمش رو عوض کنین. اون بغل آروم می شینیم واسه خودمون تیلیت می کنیم و می خوریم. :4:

چطوره اصلن یه کمپین راه بندازین؟:4::4::21::21:

بعضی ها از همین اول استعدادشون معلومه ها. ما که با این تبلیغ حسابی دهنمون آب افتاد

کاملا باهاتون موافقم ، گرچه همه غذاهایی که ما تو غرفه مون دارین، حرف ندارن و بسیار خوشمــــــــزه هستن، دست آشپزای خوبمون درد نکنه :41:
به امید دیدار آقا شهرام

dadaf
25-06-2013, 01:36 PM
منم میتونم پیراشکی مرغ و سبزیجات درست کنم. دوست دارم باشم :3:

Atefe
25-06-2013, 02:22 PM
منم میتونم پیراشکی مرغ و سبزیجات درست کنم. دوست دارم باشم :3:

خیلی هم عالی! پیراشکی همیشه کلی طرفدار داره، من شماره م رو براتون می ذارم تا با هم هماهنگ کنیم :3:

FarzanJoon
25-06-2013, 08:50 PM
سلام و عرض ارادت
خیلی دوست دارم فرصتی فراهم بشه و امسال هم در خدمت باشم اما راستش به دلایل متعدد بعید می دونم.
حالا خدا رو چه دیدید... به هر حال از راه دور دعاگوییم و نیت یاری داریم.
انشالله اجرتون با آقا امام حسین، امام زمان، حضرت عباس .... یا هر کی بیشتر اجر میده :)

Atefe
25-06-2013, 09:49 PM
سلام و عرض ارادت
خیلی دوست دارم فرصتی فراهم بشه و امسال هم در خدمت باشم اما راستش به دلایل متعدد بعید می دونم.
حالا خدا رو چه دیدید... به هر حال از راه دور دعاگوییم و نیت یاری داریم.
انشالله اجرتون با آقا امام حسین، امام زمان، حضرت عباس .... یا هر کی بیشتر اجر میده :)

به به! سلام فرزانه جان، مشتاق دیدار:3:
خیلی خوشحالم می شم اگه ببینمت :1:
ممنون عزیزم، مهم سلامتی و حس خوبیه که بچه های محک داشته باشن :1:

Molana
25-06-2013, 10:46 PM
اینکه آبگوشت غذایی است بسیار لذیذ و خوشمزه و در همه جای دنیا طرفدار داره که درش شکی نیست! ولی بین المللی بودنش در هاله ای از ابهام قرار داره، لطفا مدارکتون رو برای اثبات بین المللی بودنش در اسرع وقت ارائه بدین تا اقدام مقتضی صورت بگیره.:3:

چطوره اصلن یه کمپین راه بندازین؟:4::4::21::21:

جواب از کمپین در اومد؟
البته من قابلیتام زیادِ می تونم آبگوشت با گوجه فرنگی درست کنم به نام آبگوشت فرنگی!!!! چطوره؟:3:

شما می‌تونی برای دوستان دست اندر کار آبگوشت درست کنی تا با انرژی در بازارچه حضور پیدا کنن:4:

حتما سعید!!ولی می دونم که دوستان دست اندرکار با اون حال و هوای روحانیشون اون روزا با اون تنوع غذا، غذای غیر خارجی از گلوشون پایین نمیره :3::3::4::4:

Shahram
25-06-2013, 11:06 PM
جواب از کمپین در اومد؟
البته من قابلیتام زیادِ می تونم آبگوشت با گوجه فرنگی درست کنم به نام آبگوشت فرنگی!!!! چطوره؟:3:

من که می دونم عاطفه خانم دلش با ماست ولی دستش بسته است. :26: به جای کمپین پیشنهاد یه غرفه به نام سفره خونه رو بدیم اگه تصویب شد دلی از عزا در میاریم :4:

Atefe
25-06-2013, 11:34 PM
جواب از کمپین در اومد؟

حتما سعید!!ولی می دونم که دوستان دست اندرکار با اون حال و هوای روحانیشون اون روزا با اون تنوع غذا، غذای غیر خارجی از گلوشون پایین نمیره :3::3::4::4:

اگه حالا اسمش رو بذارین آبگوشت فرنگی شاید بشه یه کارایی کرد :21: مرا یارای مقابله با کمپین شما نیست، از الان گفته باشم :10: شاید یواشکی به بچه ها خودمون بفروشیمش، اونم به قیمت، آقا شهرام در جریان هستند :4:
کی غذاهای خارجی جای غذای لذیذی مثل آبگوشت رو می گیرن؟ صد البته که هیچکدام :4:

من که می دونم عاطفه خانم دلش با ماست ولی دستش بسته است. :26: به جای کمپین پیشنهاد یه غرفه به نام سفره خونه رو بدیم اگه تصویب شد دلی از عزا در میاریم :4:

دقیقا درست گفتین آقا شهرام، از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون، آبگوشت غذای مورد علاقه منم هست :32::10:
نبینم برای غرفه غذای بین الملل رقیب بتراشید، گفته باشم :d39::d39::4:

Shahram
26-06-2013, 11:09 AM
اگه حالا اسمش رو بذارین آبگوشت فرنگی شاید بشه یه کارایی کرد :21: مرا یارای مقابله با کمپین شما نیست، از الان گفته باشم :10: شاید یواشکی به بچه ها خودمون بفروشیمش، اونم به قیمت، آقا شهرام در جریان هستند :4:
کی غذاهای خارجی جای غذای لذیذی مثل آبگوشت رو می گیرن؟ صد البته که هیچکدام :4:

دقیقا درست گفتین آقا شهرام، از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون، آبگوشت غذای مورد علاقه منم هست :32::10:
نبینم برای غرفه غذای بین الملل رقیب بتراشید، گفته باشم :d39::d39::4:

این به قیمت رو خوب گفتین. :21:
آره می دونم به آبگوشت نه نمی شه گفت. اصلا با نون باگت سرو کنید بگیم خارجیه. :21:
در مورد رقیب هم من ؟ رقیب ؟ اصلا وارد محک می شم یه راست میام غرفه غذاهای بین الملل. عمرا اگه غرفه های دیگه رو نگاه کنم. چه معنی داره ! :109::d66::fellow:

خوب منو رو کی اعلام می کنید.؟ مردیم از گشنگی :17: :9:

Atefe
26-06-2013, 12:50 PM
این به قیمت رو خوب گفتین. :21:
آره می دونم به آبگوشت نه نمی شه گفت. اصلا با نون باگت سرو کنید بگیم خارجیه. :21:
در مورد رقیب هم من ؟ رقیب ؟ اصلا وارد محک می شم یه راست میام غرفه غذاهای بین الملل. عمرا اگه غرفه های دیگه رو نگاه کنم. چه معنی داره ! :109::d66::fellow:

خوب منو رو کی اعلام می کنید.؟ مردیم از گشنگی :17: :9:

:21::21: :4:
منــــــــو هم در راهه زوده زود:36::69::36:

Mehrnaaz
26-06-2013, 03:57 PM
عاطفه جون، ازت ممنونم برای اين خدمت مفيدت.
و من عاشق اين جمله شدم :)

من به دنبال کسی می گردم
که غمش را با من تقسیم کند
و من دلم را با او

Ali.Goli
26-06-2013, 06:46 PM
دوستان با اطلاع رسانی به خانواده ها ، بستگان و دوستانتون که شاید دور از فضای آنو هم باشن می تونید باعث شید که این بازارچه پرمخاطب تر باشه.:1: یکبار گفتن ساده رو دریغ نکنید حتی اگر فکر می کنید مخاطبتون فرصت یا رقبت حضور در برنامه رو نداره.

Molana
27-06-2013, 12:07 AM
آبگوشت که مثل اینکه نمیشه که بشه. استیک با سس قارچ و مخلفات میشه ؟
من تاحالا اون خیریه نیومدم نمی دونم فضا و جوّش چطوریه گازو فضا هست اونجا استیک سرخ کرد؟ به نظرتون مخاطب داره این حرکت؟ اونجا جا هست یه چنین موجودیو بخورن؟

E B I
27-06-2013, 12:32 AM
من تاحالا اون خیریه نیومدم نمی دونم فضا و جوّش چطوریه گازو فضا هست اونجا استیک سرخ کرد؟ به نظرتون مخاطب داره این حرکت؟ اونجا جا هست یه چنین موجودیو بخورن؟

والا محمد جان تا اونجایی که من می دونم غرفه غذاهایه بین الملل جایه کافی واسه غذاهایه از قبل آماده نداره، چه برسه به اینکه جا برای گاز و تابه و و و و باشه...
ولی شاید عاطفه خانونم بتونه رایزنی کنه جایه جدا گونه گیر بیاره برای دم و دستگاه شما؛ البته شاید که اونم با شناختی من دارم احتمالش ضعیفه!!!

ولی کلا حیف این غذاس که رو زمین بمونه. :4:

Yasin Ehsani
27-06-2013, 12:17 PM
با امید به خدا جهت خالی کردن غرفه خدمت میرسیم.... :4::d4:

NedaAtaollahi
27-06-2013, 12:43 PM
دوستان با اطلاع رسانی به خانواده ها ، بستگان و دوستانتون که شاید دور از فضای آنو هم باشن می تونید باعث شید که این بازارچه پرمخاطب تر باشه.:1: یکبار گفتن ساده رو دریغ نکنید حتی اگر فکر می کنید مخاطبتون فرصت یا رقبت حضور در برنامه رو نداره.
والا من كه آنقدر دور و بري ها م و بردم و به بازارچه هاي خيريه معرفي كردم به چشم جيب بر بهم نگاه مي كنن:4:

Atefe
29-06-2013, 01:40 PM

چه پیشنهادهای وسوسه انگیز و خوشمزه ای دارین شما :17:
همانطور که ابی عزیز گفت متاسفانه برای سرخ کردن فضای کافی نداریم، با توجه به اینکه چندتا غذای سرخ کردنی دیگه هم داریم. ولی امکان این رو داریم که با مایکروفر غذا رو گرم کنیم. آیا امکان اینکه غذاتون رو از قبل آماده و ما فقط اونجا گرم کنیم هست؟

والا محمد جان تا اونجایی که من می دونم غرفه غذاهایه بین الملل جایه کافی واسه غذاهایه از قبل آماده نداره، چه برسه به اینکه جا برای گاز و تابه و و و و باشه...
ولی شاید عاطفه خانونم بتونه رایزنی کنه جایه جدا گونه گیر بیاره برای دم و دستگاه شما؛ البته شاید که اونم با شناختی من دارم احتمالش ضعیفه!!!

ولی کلا حیف این غذاس که رو زمین بمونه. :4:

حیف که هست :10:

با امید به خدا جهت خالی کردن غرفه خدمت میرسیم.... :4::d4:

مشتاق دیدار آقا یاسین گل.:1:
کی بشه این غول کنکور رو بشکنی و مدام تو سفرا ببینیمت :3:

Atefe
29-06-2013, 09:04 PM
دوستان خوبم،

یه داوطلب نیاز داریم برای اینکه بتونه روز پنج شنبه یا جمعه، دو ظرف لازانیا رو از مهسا (شهرک غرب) بگیره و بیاره بازارچه!

خود مهسا متاسفانه نمی تونه بیاد بازارچه. لطفا به من خبرش رو بدین

Atefe
01-07-2013, 01:24 PM
منـــــوی غذایی ما تا الآن:

فیله چوبی - بال سوخاری - سیب زمینی---------------------------------مهدی راهدوی و دوستانی که کمک نقدی کردند

غذای یونانی--------------------------------------------------------------- هـــیوا

سالاد سیب زمینی-------------------------------------------------------- هـــیوا

پاستا با سس مخصوص----------------------------------------------------روبــن

لازانیــــــــــا-----------------------------------------------------------------مـــرجان، مهســــا، پریســــا

لازانیا------------------------------------------------------------------------مژگان و دوستانی که کمک نقدی کردند

غذای برزیلی----------------------------------------------------------------بهارک و دوست برزیلی شون

بادمجان فلفل نمکی--------------------------------------------------------تبـــــسم

پیراشکی مرغ و سبزیجات--------------------------------------------------صــدف

پیراشکی سبزیجات---------------------------------------------------------صــدف

پیراشکی گوشت-----------------------------------------------------------عاطفه

کتلت مرغ ----------------------------------------------------------------- دوستانی که کمک نقدی کردند

و همای عزیز هم تعدادی تابلوی معرق توی بازارچه دارند که در یه غرفه دیگه به فروش می رسه.

NedaAtaollahi
01-07-2013, 01:46 PM
دوستان خوبم،

یه داوطلب نیاز داریم برای اینکه بتونه روز پنج شنبه یا جمعه، دو ظرف لازانیا رو از مهسا (شهرک غرب) بگیره و بیاره بازارچه!

خود مهسا متاسفانه نمی تونه بیاد بازارچه. لطفا به من خبرش رو بدین

سلام . من روز جمعه ميتونم برم شهرك غرب لازانيا رو بگيرم بيارم .

Fatemeh_Jafari
01-07-2013, 05:32 PM
خداقوت به همه دوستانی که تو تهیه، عرضه و خرید این خوراکی ها همکاری دارند:63::41:
خیلی دوست داشتم بیام ولی در برنامه رفتینگ هستیم

Atefe
01-07-2013, 09:18 PM
سلام . من روز جمعه ميتونم برم شهرك غرب لازانيا رو بگيرم بيارم .

مرسی ندا جان، برای روز پنج شنبه یکی از دوستان زحمتش رو می کشند :1:

Atefe
01-07-2013, 09:23 PM
دوستان خوبم،

یه داوطلب نیاز داریم برای اینکه بتونه روز پنج شنبه، پاستا رو از آقای روبن (کافه دیپلمات) بگیره و بیاره بازارچه!

ممنون می شم زودتر خبرش رو به من بدین

Atefe
01-07-2013, 09:26 PM

فیله چوبی - بال سوخاری - سیب زمینی---------------------------------مهدی راهدوی و دوستانی که کمک نقدی کردند

غذای یونانی--------------------------------------------------------------- هـــیوا

لازانیــــــــــا-----------------------------------------------------------------مـــرجان، مهســــا، پریســــا

لازانیا------------------------------------------------------------------------مژگان و دوستانی که کمک نقدی کردند

غذای برزیلی----------------------------------------------------------------بهارک و دوست برزیلی شون

بادمجان فلفل نمکی--------------------------------------------------------تبـــــسم

و همای عزیز هم تعدادی تابلوی معرق توی بازارچه دارند که در یه غرفه دیگه به فروش می رسه.

بیارمش اینجا غـــــــریب نمونه :4:

Shahram
02-07-2013, 09:10 PM

این معرق که گفتین چیه ؟ جزو منوی عذایی و می شه خورد یا نه ؟ :26::4:

Atefe
03-07-2013, 09:46 AM
این معرق که گفتین چیه ؟ جزو منوی عذایی و می شه خورد یا نه ؟ :26::4:

اِ اِ اِ، آقا شهـــرام، شما که اینقدر شکمو نبودین؟ :21:

saeed9100
03-07-2013, 11:28 AM

کتلت مرغ ----------------------------------------------------------------- دوستانی که کمک نقدی کردند

سلام بر همه دوستان عزیز و نیکوکار

منم با پنجاه عدد پیراشکی یا شایدم سمبوسه گوشت روز پنجشنبه در خدمتم .....
بامید دیدار شما در غرفه آنو

Atefe
03-07-2013, 11:37 AM
سلام بر همه دوستان عزیز و نیکوکار

منم با پنجاه عدد پیراشکی یا شایدم سمبوسه گوشت روز پنجشنبه در خدمتم .....
بامید دیدار شما در غرفه آنو

سلام بر شما

ممنون از مشارکتتون:1:

Ali.Goli
03-07-2013, 11:53 AM

برای من سفری پیش اومده، نمیشه یکی از دوستان زحمت بکشه از طرف ما سفارش غذا بده تا من آخر وقت بیام و در بخش خوردن شرکت کنم!!!:4:

Atefe
04-07-2013, 12:35 AM
بچـــــــــــــــــــه ها منتظرتونیم:1::3:

H¡va
04-07-2013, 12:28 PM
بچـــــــــــــــــــه ها منتظرتونیم:1::3:

دو روز رو در خدمتیم عاطفه جون :3:

Sahar.Gh
04-07-2013, 03:46 PM

مگه میشه هیوا جون بیادو ما نیایم:8: عاطفه جونم من با خواهر هیوا میام :2wink::lol::d74:
دست پختش حرف نداره :3::d58::113:

E B I
04-07-2013, 11:01 PM
توجه توجه

عزیزان همسفر و همراه، دوستان و آشنایان، سببی و نسبی و و و

هر کی که می تونه (هر چندتا)، پیراشکی گوشت درست کنه و برسونه به محک...

استقبال زیاده

H¡va
05-07-2013, 03:02 AM
مگه میشه هیوا جون بیادو ما نیایم:8: عاطفه جونم من با خواهر هیوا میام :2wink::lol::d74:

:9::9::9:سحر جونم :9::9: کلی خجالت زده میباشم الان :9: یک دونه ای :11::8:
تو خوشمزه میخوری خواهری :d58::113:
عزیزی عزیز :d26: مرسی که همراهیم کردی و اومدی :6:

Atefe
06-07-2013, 09:33 PM

ممنون هیوا جان از اینکه اومدی، کلی کمک کردی و غذاهای خوشمزه ای که آوردی :3:

خیلی خوشحال شدم دیدمت سحرجان، ممنون عزیزم! دست پختش واقعا حرف نداره :1:

ابراهیم ، عاطفه و دیگر دوستان عزیز که در غرفه کمک می کردند

واقعاً خسته نباشید و ممنون از همه تلاشهایی که با دل و جون تو غرفه انجام می دادین و شرمنده از اینکه نتونستیم کمک قابل توجهی بهتون بکنیم .... بچه ها مچکریم

منم از همه بچه های آنو درخواست می کنم واقعاً اگه می تونن امروز به کمک بچه ها بیان .... واقعاً دست تنهان

ممنون آقا سعید که با همسر محترم و دختر نازتون تشریف آوردین، ممنون بابت پیراشکی (سمبوسه):3: خوشمزه تون، روز جمعه یه خانومی اومده بودن 50تا از همون پیراشکی می خواستن، فقط هم می گفتن از همونا می خوام :21:

Atefe
06-07-2013, 09:37 PM
سرطان غیر از درد هزینه هم دارد! هـــزینه!! آن هم به مقدار زیاد و سرسام آور!

تو بعضی چیزها نمی شه صرفه جویی کرد، دارو یکی از اونهاست! بخصوص اگر سرطان داشته باشی، که بچه کوچکی هم باشی ، که به جای بودن در پارک و اتاقت و بازی با اسباب بازی ها، شب و روزت رو در بیمارستان سپری کنی، که با مرگ دسته و پنجه نرم کنی.
درآمدی که از فروش غرفه ما حاصل شد، شاید هزینه قرص یکی از بچه ها برای چند روز هم نباشه، ولی مهم اینه ما تلاشمون رو کردیم، که همه دست به دست هم دادیم تا بچه هایی که در محک بستری هستند، احساس بهتری داشته باشند.
به امید روزی که حلقه همیاران محک بزرگ و بزرگتر باشه و همه مشارکت داشته باشند.

فروش روز اول 92/4/13
21/250/000 ریال

فروش روز دوم 92/4/14
25/850/000 ریال

مجموع دو روز:
47/100/000 ریال

ممنون از همه شما دوستان خوبم که ما رو تنها نگذاشتید، نام نمی برم که خدای نکرده کسی از قلم نیفته،
ممنون از همه دوستانی که با غذاهای خوشمزه شون به غرفه ما رونق دادند،
ممنون از دوستانی که در خرید غرفه به ما کمک کردند.
ممنون از دوستانی که زحمت انتقال محموله های غذا رو کشیدند.
ممنون از دوستانی که کمک نقدی کردند و با کمک هاشون تونستیم فیله، کتلت مرغ و سیب زمینی و .... برای غرفه تهیه کنیم.
ممنون از دوستانی که کنار من، داخل غرفه بودند و کلی زحمت کشیدند.
ممنون از دوستانی که به بازارچه اومدند و همراهیمون کردند.
و همه اونهایی که حمایت مون کردند.

به امید سلامتی و شادی همه بچه های دنیا :1:

Fatemeh_Jafari
06-07-2013, 09:45 PM
سرطان غیر از درد هزینه هم دارد! هـــزینه!! آن هم به مقدار زیاد و سرسام آور!

تو بعضی چیزها نمی شه صرفه جویی کرد، دارو یکی از اونهاست! بخصوص اگر سرطان داشته باشی، که بچه کوچکی هم باشی ، که به جای بودن در پارک و اتاقت و بازی با اسباب بازی ها، شب و روزت رو در بیمارستان سپری کنی، که با مرگ دسته و پنجه نرم کنی.
درآمدی که از فروش غرفه ما حاصل شد، شاید هزینه قرص یکی از بچه ها برای چند روز هم نباشه، ولی مهم اینه ما تلاشمون رو کردیم، که همه دست به دست هم دادیم تا بچه هایی که در محک بستری هستند، احساس بهتری داشته باشند.
به امید روزی که حلقه همیاران محک بزرگ و بزرگتر باشه و همه مشارکت داشته باشند.

فروش روز اول 92/4/13
21/250/000 ریال

فروش روز دوم 92/4/14
25/850/000 ریال

مجموع دو روز:
47/100/000 ریال

ممنون از همه شما دوستان خوبم که ما رو تنها نگذاشتید، نام نمی برم که خدای نکرده کسی از قلم نیفته،
ممنون از همه دوستانی که با غذاهای خوشمزه شون به غرفه ما رونق دادند،
ممنون از دوستانی که در خرید غرفه به ما کمک کردند.
ممنون از دوستانی که زحمت انتقال محموله های غذا رو کشیدند.
ممنون از دوستانی که کمک نقدی کردند و با کمک هاشون تونستیم فیله، کتلت مرغ و سیب زمینی و .... برای غرفه تهیه کنیم.
ممنون از دوستانی که کنار من، داخل غرفه بودند و کلی زحمت کشیدند.
ممنون از دوستانی که به بازارچه اومدند و همراهیمون کردند.
و همه اونهایی که حمایت مون کردند.

به امید سلامتی و شادی همه بچه های دنیا :1:

خدا قوت به همه تون، امیدوارم همیشه تن تون سالم و لب تون خندون باشه که سعی کردید به سلامت تن و خنده لب هم نوع تون کمک کنید:11: :6:

H¡va
06-07-2013, 11:10 PM
ممنون هیوا جان از اینکه اومدی، کلی کمک کردی و غذاهای خوشمزه ای که آوردی :3:

خیلی خوشحال شدم دیدمت سحرجان، ممنون عزیزم! دست پختش واقعا حرف نداره :1:

عاطفه جونم :9::9::9::9: لطف داری عزیزم:9::9::9:کاری نکردیم..وظیفه ست...
یک دنیا خسته نباشی..:11::77: شاهد بودم که چطور از دل و جون مایه گذاشتی...:17: آرزو میکنم همیشه شاد و سلامت باشی مهربان ..:5::8:

H¡va
06-07-2013, 11:38 PM
هیجان با فوتبال دستی در محک :111:

دوربین مخفی :65:

E B I
07-07-2013, 12:09 AM
هیجان با فوتبال دستی در محک :111:

سهیل: تیم بعدی... :4: