PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه‌های سفر مرنجاب (آذر 1388)

Mehdi
21-11-2009, 10:59 AM
همسفران عزیز
از آنجایی که بیشتر دوستان موافق اجرای برنامه در روزهای 5شنبه و جمعه هستن؛ برنامه مرنجاب در همین تاریخ اجرا خواهد شد.
ضمن عذرخواهی از دوستانی که به هر دلیل 5 شنبه گرفتاری دارن، اگر تمایل داشته باشید و تعدادتون به حد نصاب برسه، شاید بتونم یه ون براتون هماهنگ کنم که غروب 5 شنبه به ما ملحق بشید.
زودتر به بنده خبر بدید :)

sapahi
22-11-2009, 11:54 AM
همسفران عزیز
از آنجایی که بیشتر دوستان موافق اجرای برنامه در روزهای 5شنبه و جمعه هستن؛ برنامه مرنجاب در همین تاریخ اجرا خواهد شد.
ضمن عذرخواهی از دوستانی که به هر دلیل 5 شنبه گرفتاری دارن، اگر تمایل داشته باشید و تعدادتون به حد نصاب برسه، شاید بتونم یه ون براتون هماهنگ کنم که غروب 5 شنبه به ما ملحق بشید.
زودتر به بنده خبر بدید :)

سلام
يعني ساعت چند از تهران راه ميافته كه غروب بهتون ملحق ميشه ؟ ساعت حركت را اعلام كني بهتر ميشه تصميم گرفت . خدا را چه ديدي شايد يكبار ديگه ما هم به جمع دوستان پيوستيم . علي الخصوص كه براي بوشهر بردنمون شرط گذاشتي :(( x_x

Mehdi
22-11-2009, 12:11 PM
همسفران مرنجاب
لطفا هرچه سریعتر نسبت به پرداخت هزینه سفر اقدام بفرمایید. رزور همه دوستان (تاکید می کنم همه دوستان چه قدیم و چه جدید) فقط تا فردا (دوشنبه) اعتبار دارد و بعد از آن تاریخ عدم پرداخت هزینه به منزله "انصراف از سفر" است.

با تشکر

Mohamad
22-11-2009, 01:35 PM
سلام
من که متاسفانه تا روز پنج شنبه برنامم مشخص نمیشه ، ولی هیچ چیز قابل پیش بینی نیست یه وقت ممکنه خودم بیام اونجا و بچه ها رو ببینم :-\ :p

Meghdad
22-11-2009, 09:15 PM
ظاهرا پنجشنبه ما هم رفت رو هوا!
اگر امتحان نداشته باشم ميشه پيچوندش ولى اگه امتحان باشه خيلى سخت ميشه :-s

Narges
22-11-2009, 10:13 PM
ظاهرا پنجشنبه ما هم رفت رو هوا!
اگر امتحان نداشته باشم ميشه پيچوندش ولى اگه امتحان باشه خيلى سخت ميشه :-s
امتحان هم بود عقب میندازیمش :D

Amir
23-11-2009, 12:12 AM
امیدوارم به همه خوش بگذره !

Meghdad
23-11-2009, 12:34 AM
امتحان هم بود عقب میندازیمش :D
اين از اون مدلى‌ها نيست كه بشه عوضش كرد! :(
اگه امتحان ندم يه ترم به باد رفته!

Meghdad
24-11-2009, 01:30 AM
به اميد خدا كار پنجشنبه ما حل شد (پيچونده شد!) و من هم ميام. :D :ymhug:
اميدوارم بعدا خودم بخاطر نرفتن اين پنجشنبه پيچيده نشم!!! ;)

Mehdi
24-11-2009, 11:07 AM
همسفران عزیز
اطلاعات مورد نیاز شما برای سفر مرنجاب در فایل زیر موجود است. لطفا مطالعه بفرمایید.
[attachment=0:1tzogsfz]Maranjab-Document.rar[/attachment:1tzogsfz]

موارد مهم:
1- سرمای کویر قابل پیش بینی است. لطفا در آوردن لباس گرم به هیچ عنوان کوتاهی نفرمایید. حداقل یک دست اضافه هم به همراه داشته باشید. دستکش، کلاه، جوراب و کیسه خواب مناسب ضروری است.
2- به میزان مورد نیاز برای 2 وعده صبحانه و 3 وعده نهار و شام آذوغه همراه داشته باشید. در کنار کاروانسرا اغذیه فروشی وجود ندارد.
3- آب هر نفر 2 بطری بزرگ همراه داشته باشید.
4- کلاه و عینک آفتابی، دستمال کاغذی، مایع دست شویی، وسایل شخصی و زیر انداز فراموش نشود.
5- اجاق، قابلمه و کتری در صورتی که دارید همراه داشته باشید.
6- در کنار کاروانسرا توالت وجود دارد، اما با توجه به بی نظمی معمول در مناطق گردشگری، آمادگی ذهنی برای استفاده از توالت صحرایی را داشته باشید.
7- تحت هیچ شرایطی از گروه جدا نشوید.
8- سرویس موبایل در برخی نقاط وجود دارد. اما حتما به اطرافیان و خانواده اطلاع بدهید که ممکن است در طول این دو روز در دسترس نباشید
9- در صورتی که بیماری خاصی دارید حتما داروهای مورد نیاز را به همراه داشته باشید.

به امید یه سفر به یاد ماندنی

Meghdad
25-11-2009, 11:40 AM
همسفران گرامى زمان و مكان حركت به سوى مرنجاب به شرح زير مى‌باشد:

تاريخ: پنجشنبه 5 آذر ماه 1388
زمان حركت: ساعت 6:30 صبح
مكان: ضلع شمالى ترمينال غرب
نشانى: ميدان آزادى، اتوبان محمدعلى جناح، بلوار دانش، نرسيده به پاركينگ ضلع شمالى بلوار

وسيله نقليه مورد نظر يك دستگاه ميدى‌باس (Midi Bus) سفيد رنگ بوده كه در محدوده مورد نظر توقف خواهد داشت.

[attachment=1:75cqlubt]Terminal-Gharb.png[/attachment:75cqlubt]
[attachment=0:75cqlubt]Danesh-Blv.jpg[/attachment:75cqlubt]
جهت اطلاع دقيق از نحوه دسترسى به محل از لينك نقشه زير استفاده كنيد:
You can see links before reply

لطفا براى كسب اطلاع بيشتر و هماهنگى بابت وضعيت حركت، تماس بگيريد:
به دليل اتمام برنامه حذف شد.

به اميد ديدار @};-

Mehdi
25-11-2009, 11:41 AM
این سفر به خاطر اینکه 2-3 وعده بیشتر دور هم غذا نمی خوریم زیاد برنامه ریزی پیچیده ای براش انجام نشده.
من صرفا وعده هایی که خودم قراره بیارم اعلام می کنم تا هرکی دلش خواست از این برنامه استفاده کنه.

صبحانه روز اول: پنیر، مربا، کره و...
نهار روز اول: نهار ساخته شده در منزل مثل کتلت، الویه، کوکو یا...
شام روز اول: املت
صبحانه روز دوم: پنیر، مربا، کره و...
نهار روز دوم: کنسرو، مائده یا هرچی که دوست داشتید
شام روز سوم: بازم کنسرو ولی پیشنهاد می کنم یه بیسکویت بخورید و شام منزل صرف کنید. البته کمی با تاخیر ;)

برا این برنامه نفری حدود 10 عدد نان لواش لازم دارید.
2 بطری آب هم فراموش نشه

araz
25-11-2009, 02:06 PM
این سفر به خاطر اینکه 2-3 وعده بیشتر دور هم غذا نمی خوریم زیاد برنامه ریزی پیچیده ای براش انجام نشده.
من صرفا وعده هایی که خودم قراره بیارم اعلام می کنم تا هرکی دلش خواست از این برنامه استفاده کنه.

صبحانه روز اول: پنیر، مربا، کره و...
نهار روز اول: نهار ساخته شده در منزل مثل کتلت، الویه، کوکو یا...
شام روز اول: املت
صبحانه روز دوم: پنیر، مربا، کره و...
نهار روز دوم: کنسرو، مائده یا هرچی که دوست داشتید
شام روز سوم: بازم کنسرو ولی پیشنهاد می کنم یه بیسکویت بخورید و شام منزل صرف کنید. البته کمی با تاخیر ;)

برا این برنامه نفری حدود 10 عدد نان لواش لازم دارید.
2 بطری آب هم فراموش نشه

دوستان به قسمت قرمز رنگ توجه کنین.
مهدی جان خدا صبرت بده.
پس فقط تو منزل غذا ساخته میشه،یعنی همه وعده ها غذای حاضری میل میکنید. ;)
یعنی حتی یکدفعه هم غذا پخته نمیشه!!!
پس یکی از دلایلی که مدام میری سفر اینه که غذای خونه با بیرون فرقی نمیکنه.
چه بهتر که ادم غذای ساخته شده رو تو طبیعت میل کنه :ymdevil: :D