PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تیراندازی اهداف پروازی-14 و 21 اردیبهشت 1391

Soheila
21-04-2012, 04:41 PM
دوره مقدماتی آموزش تیراندازی اهداف پروازی(تراپ) - باشگاه تیراندازی مهام

( تئوری و عملی)
14و 21 اردیبهشت1391

طول دوره: 6جلسه (4 جلسه تئوری+2 جلسه عملی)

توضیحات : طی هماهنگی های به عمل آمده با مدیریت باشگاه تیراندازی مهام و مربی مربوطه، 4 جلسه تئوری در 2 روز 14 و 21 اردیبهشت از ساعت 3 الی 6 بعد از ظهر برگزار می گردد، حضور تمامی شرکت کنندگان در این دو روز الزامی است،
کلاس های عملی با قابلیت تنظیم وقت هنرجو با مربی در تمامی روزهای هفته به جز جمعه ها از ساعت 10 صبح الی 9 شب امكان پذير می باشد، پس از گذراندن 4 جلسه کلاس تئوری، گذراندن 2 جلسه عملی(شلیک حداقل 20 تیر) الزامی است همچنین هنرجو به مددت 1 ماه فرصت دارد تا با به هدف زذن 85 تیر از مجموع 125 عدد ، موفق به کسب گواهی پایان دوره مقدماتی تیراندازی تراپ گردد.

زمان شروع کلاس ها : پنج شنبه 14 اردیبهشت - ساعت 3 الی 6 بعداز ظهر
پنج شنبه 21 اردیبهشت - ساعت 3 الی 6 بعد از ظهر

مدرس بخش تئوری: جناب آقای سرهنگ ملکی
مدرس رسمی فدراسیون تیراندازی جا.ا
مربی A اهداف پروازی
سرمربی اسبق تیم ملی اهداف پروازی

مربی بخش عملی: جناب آقای سرهنگ معصومی
داور مسابقات ملی تیراندازی اهداف پروازی
مربی درجه A اهداف پروازی

ظرفیت برنامه:
15 نفر

محل برگزاری کلاس ها:
باشگاه تیراندازی مهام( بزرگراه شهید بابایی- روبروی درب ورودی شهرک امید- باشگاه تیراندازی مهام)

شهریه دوره:

شرايط شركت در اين دوره:
حضور براي تمامي علاقه مندان آزاد مي باشد.

زمان ثبت نام:
دوشنبه مورخ 04/02/1390 از ساعت 17 الی 21
سه شنبه مورخ 05/02/1390از ساعت 17 الی 21

شیوه ثبت نام:
1- ارسال پیام کوتاه به شماره 09399198509 یا ارسال پیغام خصوصی و یا ایمل به نشانی Soheila (at) Anobanini (Noghte) ir جهت اطمینان از خالی بودن ظرفیت
2- واریز وجه ثبت نام به شماره کارت : 5868 5544 3370 6104 بانک ملت
3-ارسال مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به صورت اسکن شده به ایمیل Soheila (at) Anobanini (Noghte) ir

مدارک لازم جهت ثبت نام:
1 - دو عدد عکس پرسونلی
2- فتوکپی شناسنامه(تمامی صفحات)
3- فتو کپی کارت ملی
4- واریز مبلغ شهریه(40 هزار تومان) و اسکن فیش واریز وجه
5*- در صورت داشتن تابعیت دوگانه ارائه فتوکپی از تمامی صفحات گذرنامه الزامیست.

در پایان دوره عضویت رسمی باشگاه تیراندازی مهام به شرکت کنندگان اعطا می شود که منجر به مزایایی در خرید اسلحه (نخجير ، برتا، برونينگ و ...) با نرخ دولتي و خارج از نوبت و همچنين سهمیه تیراندازي در باشگاه مهام می گردد.

اطلاعاتی در مورد تیراندازی اهداف پروازی(تراپ):

You can see links before reply

در حدود سال 1700 میلادی رشته تراپ به عنوان اولین رشته از گروه اهداف پروازی در انگلستان ایجاد شد. در ابتدا این ورزش با تیراندازی به کبوتران زنده ای انجام می شد، که از قفسی رها می شدند. نام تراپ به معنی تله نیز از همان زمان باقی مانده است. اکنون نیز به دستگاه های پرتاب بشقابک در هر سه رشته اصلی یعنی تراپ، تراپ دوتایی و اسکیت ماشینِ تراپ می گویند. یکی از اولین و مجهزترین میادین تیراندازی به اهداف پروازی آسیا برای برگزاری بازی های آسیایی تهران در جنوب غربی مجموعه ورزشی انقلاب ساخته شد. این میدان تا سال 1360 فعال بود و در این سال رییس وقت سازمان تربیت بدنی زمین آن را به دلیلی که روشن نیست واگذار کرد. فعالیت در ورزش تیراندازی به اهداف پروازی تا سال 1379 تعطیل شد. باشگاه مهام در سال 1379 توسط ساصد به همت مربی بین المللی این رشته جناب آقای ملکی تاسیس شد و تا کنون در این رشته ورزشی فعال می باشد. رشته های تیراندازی به اهداف پروازی رشته هایی مهارتی هستند و در گروه ورزشهای نیازمند به اجرای مهارتهای پیچیده قرار می گیرند. تیراندازان باید بتوانند مهارت خود را در دفعات زیاد به نحوی ماهرانه تکرار کنند.

Aliii
21-04-2012, 05:59 PM
چه جالبٰ برنامه اینجوری فکر کنم تا الان نداشتیم تو گروه. الان کارلوس احتمالا ذوق مرگ میشه. البته اگه براش تکراری نباشه

دوره مقدماتی آموزش تیراندازی اهداف پروازی(تراپ) - باشگاه تیراندازی مهام

( تئوری و عملی)
14و 21 اردیبهشت 1390

احتمالا منظورتون از اردیبهشت 90 همون اردیبهشت 91 هست دیگه :7:

Soheila
21-04-2012, 06:28 PM
اي بابا علي آقا اين قافله عمر عجب مي گذرد ... :29: ممنونم :3:، عكس العمل كارلوس واقعاً برام ديدني و جذابه، هرچند اين برنامه ها براي ايشون ترقه بازي اي بيش نيست:1:

Carlos
22-04-2012, 08:26 AM
ای بابا نکنید ای کارا رو با من جوون:20::19:
البته همه میدونن که من اصلا اهل تیر و تفنگ و خشونت نیستم

Mohammad.Z
22-04-2012, 10:15 AM
سهیلا خانوم ، تبریک
باب جدیدی تو برنامه ها باز شد . فقط فکر کنم یه ۷ - ۸ نفری تلفات و اسیر بده این برنامه .
اگه بشه یه روزش رو سعی میکنم حضور پیدا کنم .

Malico
22-04-2012, 10:24 AM
سلام

یه سوال؟ این ساعتش رو میشه 2 ساعت عقب انداخت یعنی از 4.30 - 5 شروع بشه؟

می تونیم با خودمون هدف هم بیاریم؟ من هدف متحرک رو خیلی بهتر می تونم نشونه گیری کنم..مخصوصا که با چشم بسته در حال دویدن باشه.... هدف اضافه هم زیاد دارم برای سایر دوستان..

Marzieh
22-04-2012, 10:44 AM
سهیلاجون این برنامه پیش برنامه حضور در سفرهای شکار و طبیعت آنوبانینیه؟

Mehdi
22-04-2012, 10:48 AM
ممنون سهیلا خانم

احتمال زیاد منم هستم اما خوشحالتر میشدم یه پنج شنبه - جمعه میرفتیم و تمومش میکردیم. فصل مسافرته و از دست دادن 2 تا آخر هفته غیر قابل جبران :3:

Soheila
22-04-2012, 11:10 AM
سهیلا خانوم ، تبریک
باب جدیدی تو برنامه ها باز شد . فقط فکر کنم یه ۷ - ۸ نفری تلفات و اسیر بده این برنامه .
اگه بشه یه روزش رو سعی میکنم حضور پیدا کنم .

ممنونم محمد ظ، ااين كلاس مثل آخرين تكنيك استاد شيفو تو پاندا كونگ فو كار 2 هست، يعني همون فن آرامش درون، جدي مي گم! اصلاً با اون چيزي كه تصور مي كنيم فرق داره.:1:

سلام

یه سوال؟ این ساعتش رو میشه 2 ساعت عقب انداخت یعنی از 4.30 - 5 شروع بشه؟

می تونیم با خودمون هدف هم بیاریم؟ من هدف متحرک رو خیلی بهتر می تونم نشونه گیری کنم..مخصوصا که با چشم بسته در حال دویدن باشه.... هدف اضافه هم زیاد دارم برای سایر دوستان..

سلام، در مورد ساعت كلاس بايد بگم كه چون دو جلسه در يك روز بايد برگزار بشه و ساعات كار باشگاه محدود هست، اين ساعت رو در نظر گرفتيم،:3:
در مورد اوردن اهداف متحرك بستگي داره چه كساني رو پيشنهاد مي دي :19::16:.

سهیلاجون این برنامه پیش برنامه حضور در سفرهای شکار و طبیعت آنوبانینیه؟

مرضيه جان به هچ وجه بحث شكار موجود زنده مطرح نميشه و نخواهد شد، نهايتاً 4 تا بشقاب تو هوا شكار مي شه، حالا اگه بچه ها علاقه داشتند نهايتاً تو هر سفر يه دست بشقاب اضافه مياريم:3:.

ممنون سهیلا خانم

احتمال زیاد منم هستم اما خوشحالتر میشدم یه پنج شنبه - جمعه میرفتیم و تمومش میکردیم. فصل مسافرته و از دست دادن 2 تا آخر هفته غیر قابل جبران :3:

خواهش مي كنم آقا مهدي، حضور شما باعث افتخاره، انشاا... دوره متوسطه جبران مي كنيم، اميدوارم دوره مفيدي باشه.:1:

Mohammad.Z
22-04-2012, 11:57 AM
با اجازه سهیلا، این لینک رو الان پیدا کردم گفتم بذارم شاید به درد بقیه هم بخوره .

Soheila
28-04-2012, 01:31 PM
با توجه به سوالات طرح شده باید چند نکته رو به اطلاع برسونم:

1- یادگیری تیراندازی اهداف پروازی مقوله کاملاً مجزا با تیراندازی اهداف ثابت هست، پس هیچ کدوم پیش نیازی برای دیگری نیست.

2- باور کنید که این کلاس با هدف ورزشی و تفریحی برگزار می شه و به هیچ وجه به شکار موجود زنده ارتباطی پیدا نمی کنه.

3- با توجه به درخواست خیلی از دوستان و محدودیت های زمانی موجود،قرار شد تمامی مباحث تئوری دوره در یک پنج شنبه و با صرف زمان بیشتری بسته شود پس کلاس های تئوری به صورت فشرده در 1 روز - پنج شنبه مورخ 14 اردیبهشت از ساعت 3 تا 8 شب برگزار می شود.

Majid
30-04-2012, 09:54 PM
مرسی سهیلا خانم از برگزاری این دوره:1:
انشالله حضور بهم برسانیم تا یه چندتایی هدف بزنیم حالشو ببریم :4:
تا دوره های پیشرفته تر و اهداف محرک زنده :19::19:

jfeyz
02-05-2012, 01:14 PM
سلام به دوستان و با تشکر از سهیلا خانم به خاطر این برنامه خوب.
انشاء الله من و همسرم هردو میاییم ... چون اصولا تیر اندازی ....اونهم تیراندازی به اهداف متحرک... در زندگانی بسیار بسیار مورد نیاز می باشد.....:19:

jfeyz
10-05-2012, 11:11 PM
سلام ....
میگم عجب گوله ای زدیم امروز....هرچند یکم جای لگداش درد می کنه ولی خیلی باحال بود...:)
مرسی سهیلا خانم...

راستی اگر اسب سواری هم بگذارید ...دیگه کم کم از رو اسب هم شلیک می کنیم...
چه شود اون موقع...:)....تیم سواره نظام آنوبانینی...:)

Parvaneh
12-05-2012, 09:48 AM
ممنون از سهیلای عزیز :1:

منتظر عکسهای تئوری و عملی هستیم:3:

Mehdi
12-05-2012, 10:42 AM
راستی اگر اسب سواری هم بگذارید ...دیگه کم کم از رو اسب هم شلیک می کنیم...
چه شود اون موقع...:)....تیم سواره نظام آنوبانینی...:)
پناه بر خدا
اینجا چه خبره :4: :19:

چتر بازی و سروایول و زرهی و تک تیراندازی و اینا یادت نره :10:

زهرا
12-05-2012, 12:33 PM
پناه بر خدا
اینجا چه خبره :4: :19:

چتر بازی و سروایول و زرهی و تک تیراندازی و اینا یادت نره :10:

وای عالی میشه. من که حسابی پایه ی این کارام. ادونچر ها ی آنوبانینی تبدیل می شن به گانگستر های آنوبانینی:116:

Majid
12-05-2012, 04:43 PM
سهیلا جان جا داره ازت تشکر کنم بابت اجرا این برنامه
واقعا برای من هیجان انگیز بود
از کلاسهای تئوری و صحبت های جناب سرهنگ ملکی و راه های کنترل ذهن تاااااااااااااااااااااااا اااااااااا تیراندازی با آموزش سرهنگ معصومی
واقعا حس فوق العاده ای به آدم دست میده وقتی تفنگ میگیری و ژست تیراندازی میگیری و هدف پرتاب میشه و میزنی به هدف واقها لذت بخشه
ایشالا دوره های متوسطه و پیشرفته رو هم برگزار کنی و ما هم شرکت کنیم
:1:

Carlos
12-05-2012, 10:14 PM
میبینم که اینجا چه مقدار نورانی شده...به به واقعا به به:19::4:(پروانه بانو به رئیس بگو من و بن نکنه:6:)
دیروز رفتم باشگاه مهام و مسئولین کلی تعریف کردن...اشاالله به زودی با گروهای گردشگری دیگه درگیر میشیم...:4:

RezaDemis
12-05-2012, 10:38 PM
خدا قوت سهيلا خانم
منتظر عكسها هستيم همچنان

Soheila
13-05-2012, 01:34 AM
قبل از هر کلامی باید از تک تک 13 نفر شرکت کننده در این برنامه و دوستان علاقه مندی که قبل از اجرای برنامه برای اجرا زحمت کشیدند، تشکر کنم
در واقع حضور پر هیجان این عزیزان بانی اصلی برگزاری این دوره بود،امیدوارم دریچه جدیدی به تفریحات توپتون اضافه شده باشه ،
خوشبختانه کلاسای تئوری تموم شد و تا به این جای کار تلفاتی ندادیم ولی بازی همچنان ادامه داره،:16:...
از نظم بی نظیر بچه ها چه جهت حضور در کلاس و چه در جهت شادسازی جو کلاس واقعاً ممنونم.
و اما در مورد عکس باید خدمت پروانه جان و آقا رضای عزیز عرض کنم که به دلیل این که باشگاه نظامی بود، عکاسی مجاز نیست، البته ما از اون جایی که بچه های متفاوتی در کل تاریخ باشگاه بودیم افتخار گرفتن عکس تکی با جناب سرهنگ رو پیدا کردیم.که تقدیمتون می کنم، البته در این عکس جای آقای فیض و بانو و شاگرد شوفر عزیز خالی هست.
و در پایان مفتخرم که فرزند غیور آنوبانینی، پدیده و استعداد جدید ورزش تیراندازی رو به جهانیان معرفی کنیم: حاج علی مالیکو!!!

Mehdi
13-05-2012, 11:56 AM
ممنون سهیلا خانم از زحماتی که برای اجرا برنامه کشیدید :1:

Soheila
13-05-2012, 12:25 PM
ممنون سهیلا خانم از زحماتی که برای اجرا برنامه کشیدید :1:

خواهش مي كنم آقا مهدي، جاي شما و پروانه جان واقعاً خالي بود.

Malico
14-05-2012, 09:47 AM
سهیلا جان ممنون

تمامی موفقیت های کسب شده مرهون زحمات و پیگیری های خوب شما بوده.
مشتاقانه منتظرم بخش عملی رو هم زود تر پشت سر بزاریم.... به زودی از اهداف پروازی به اهداف دونده با چشمان بسته هم برسیم

Armin
15-05-2012, 03:20 PM
حاج علی عزیز می بینم که در این قسمت هم پدیده شدی...:4::3::6: