PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک نظریه اقتصادی که در اینده تاثیر زیادی بر این گروه دارد

مصطفی شهریاری
04-02-2012, 04:34 PM
طی سالهای 1357 الی 87 بنظر میرسد در ایران 650 برابر تورم وجود داشته است ولی با استدلال های زیر اثبات میکنم نه تنها در این 30 سال تورمی وجود نداشته بلکه قدرت خرید مردم 1.5 برابر بیشتر شده است .
درآمد بیش از 85%افراد جامعه یعنی پرسل دولتی و شرکتها و کسبه. تولیدکنندگان کشاورزان و خدمات حدودا 850 برابر بیشتر شده این درحالی است که ارزاق عمومی 600 برابر .انرژی 180 برابر .گوشت قرمز ونان و برنج و روغن 550 برابر شده است .
در این راستا سرانه مصرفی گوشت قرمز 2.5 برابر .. گوشت مرغ 6 برابر . مابقی اقلام خوراکی 1.5 برابر شده که نشانگر 2 برابر شدن سطح زندگی این افراد میباشد .
ولی طی 3 سال اخیر در اومد 85%یاد شده کمتر از 1.5 برابر شده ولی ارزاق عمومی و خدمات و مواد مصرفی یاد شده بیش از 2.5 برابر و انرزی 12 برابر شده و قدرت خرید مردم تقریبا نصف شده است این موارد حاصل از عملکرد اشتباه 3 سال اخیر در استراتیجی افزایش نرخ جهانی طلا و ارز میباشد که در این راستا بهترین راهکار با افزایش قیمت ارز و طلا این است که پابه پای انها همراه شد نه اینکه بصورت مصنوعی و جبر ان را ظاهرا تحت کنترل قرار داد.
مهمترین پشتوانه ریال ذخایر طلای خزانه هستند که هر ساله می بایست به میزان ان افزایش مقدار و نرخ این ذخایر ریال چاپ شود .
ارزش کل این ذخایر به 3 دلیل تغیر میکند
1 افزایش یا کاهش مقدار
2 تغیر نرخ جهانی طلا
3 تغیر نرخ ارز
با این تفاسیر ریال با دلار و نرخ جهانی طلا مقدار خود را بالانس میکند و ارزش کلی سرمایه ملی تغیر نمی کند ولی تعداد ریال زیاد میشود و تاثیر ان تمام نرخ های مواد مصرفی و خدمات با هم بصورت یکنواخت مثل 30 سال یاد شده تغیر میکند این در صورتی است که سیاستگذاری 3 سال اخیر هم مقدار سرمایه ملی را کاهش میدهد و هم اختلالات زیادی در امر صادرات و تولید و اقتصاد بوجود میاورد .
همچنین سطح زندگی کاهش میابد بصورتی که به سختی میتوان فقط امرار معاش معمولی انجام داد و فکر گردشگری را از سر بیرون کرد.
توضیح بیشتر را میتوانید بنام خود بنده از سایت سازمان بورس ملاحظه فرمائید .

منع سازمان امار ایران
سازمان بورس
دفترچه خرید روزانه ننم(مادرم):21::21::21:
دفترچه تعاونی اقوام:21:

donkishot
04-02-2012, 07:05 PM
طی سالهای 1357 الی 87 بنظر میرسد در ایران 650 برابر تورم وجود داشته است ولی با استدلال های زیر اثبات میکنم نه تنها در این 30 سال تورمی وجود نداشته بلکه قدرت خرید مردم 1.5 برابر بیشتر

منع سازمان امار ایران
سازمان بورس
دفترچه خرید روزانه ننم(مادرم):21::21::21:
دفترچه تعاونی اقوام:21:

اقاس شهرياري
اين اخرش رو خوب اومدي:21:

mohsen mount
05-02-2012, 12:02 AM
سلام

آقاي شهرياري ولي به نظر من تو اين سه سال اخير اقتصاد مريض كشورمون با هدفمندي يارانه ها يه دردي رو داره تحمل مي كنه كه من آينده ي روشني رو براش مي بينم!:1:

من كه توي كوچه بازار مرفهين بي درد رو در رابطه با هدفمندي يارانه ها ناراحت و دهك هاي پايين كه خودمم جزوشونم رو خوشحال مي بينم

خاطره
05-02-2012, 08:14 AM
از چی خوشحال اونوقت؟ :7:

mohsen mount
05-02-2012, 04:29 PM
از چی خوشحال اونوقت؟ :7:

سلام خانم خاطره

ميدونم آقا Mehdi الان داره ميگه اي بابا تو اين سايت كه جاي اين حرفا نيست ...
بعد از هدفمندي يارانه ها هزينه هاي قبض ها و مصرف بنزين ما در هر ماه 120 هزارتومان شده و 200 هزار تومان ماهانه يارانه ميگيريم!
80 تومان بعد هدفمندي به درامدمون اضاف شده. خيلي سخت نيست حساب كردنش.
درسته رقم بالايي نيس ولي يه درامده ديگه حالا هرچقد هم كه كم باشه!!!!:3:

يه رفيق بازاري دارم ساعت 11 امروز صبح رفتم از ش پول قرض بگيرم دخلشو داد بهم شمردم 1.700.000 تومان بود . هر دفعه ميرم پيشش ميگه ا.ح.م.د.ي . ن.ژ.ا.د اله بله!ele bele
حالا خودتون قاضي بشيد:23:

يه ربط براي سايت: 80 تومن براي هزينه هاي گردشگري هزينه ميشه:4: