PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجاق گاز مسافرتی پارسیان

pesare1404
10-08-2009, 11:28 AM
اجاق کمپ گازی پارسیران

قیمت چراغ 12(آبیه)
و 13 (قرمزه)
و 15 تومن (مدل فندک دار)

سوخت کپسول های یکبار مصرف 190 گرمی پارسیران قیمت هزار تومن مدت مصرف علمی 3 ساعت عملی یکمی کمتر

فواید : ارزون ترین مدل چراغ :mrgreen: محکم نسبتا امن کپسول های یکبار مصرف ارزان قدرت مناسب در صورت نبود باد

مشکلات : کم یاب بودن کپسول ها فقط در بازار یافت میشود گاهی برخی فروشگاههای زنجیره ای هم دارن و برای مسافرت باید تعدادی کپسول گاز حمل کنید که علاوه بر وزن خطرناک هم هست

You can see links before reply

You can see links before reply copy.gif

You can see links before reply

majid_b
11-02-2012, 04:29 PM
خیلی بی کیفیته و سنگین و حجیم، به درد حمل پیاده اصلا نمیخوره، از وقتی ام که کپسول های مخلوط پارسیان، منو تو یه برنامه 1 روزه زمستانی، گشنه و تشنه گذاشتن، بدجوری باهاشون لج افتادم:16:

omid_9611
28-10-2012, 02:30 PM
سلام
من معمولاً با دوچرخه مسافرت میکنم ویکی از مشکلاتم تهیه غذاست ، الانم نمیتونم هزینه زیادی متحمل بشم ، دیروز اجاق گاز پارسیان تو شهرمون دیدم از این آبیا میداد 18تومن ، با توجه به اینکه من قصد استفاده در ارتفاعات رو ندارم آیا این اجاق گزینه خوبیه؟ کپسولاش قابل شارژه؟

Mehdi
28-10-2012, 03:08 PM
سلام
من معمولاً با دوچرخه مسافرت میکنم ویکی از مشکلاتم تهیه غذاست ، الانم نمیتونم هزینه زیادی متحمل بشم ، دیروز اجاق گاز پارسیان تو شهرمون دیدم از این آبیا میداد 18تومن ، با توجه به اینکه من قصد استفاده در ارتفاعات رو ندارم آیا این اجاق گزینه خوبیه؟ کپسولاش قابل شارژه؟

مزایا و معایب تو پست اول گفته شده. بازم چیزایی که به ذهن میرسه میگم:

مزیت:
1- قیمت کپسول ارزونتر از مدل های دیگه است. قیمت جدید را نمیدونم اما قبلا که Covea قیمتش 6-7 تومن بود اینا 1000 تومن قیمت داشت
2- Kovea و مدل های شبیه به اون کمتر تو شهرهای دور افتاده پیدا میشه اما این مدل یه کم بیشتر احتمال داره که بتونی پیدا کنی

عیب:
1- اگر اهل پر کردن کپسول باشی این مدل به دردت نمیخوره. چون قابل پر کردن نیست. کپسول های Kovea را میشه پر کرد
2- نسبت به Kovea یه مقدار احتمال نشتی بیشتری داره. چون کپسول در اولین استفاده سوراخ میشه اما مدل Kovea یه شیر داخلی داره که احتمال نشت را خیلی کم میکنه. خلاصه اینکه با این کپسول ممکنه کولت بوی گاز بگیره
3- برای ارتفاع مناسب نیست

omid_9611
29-10-2012, 12:46 PM
مزایا و معایب تو پست اول گفته شده. بازم چیزایی که به ذهن میرسه میگم:

مزیت:
1- قیمت کپسول ارزونتر از مدل های دیگه است. قیمت جدید را نمیدونم اما قبلا که Kovea قیمتش 6-7 تومن بود اینا 1000 تومن قیمت داشت
2- Covea و مدل های شبیه به اون کمتر تو شهرهای دور افتاده پیدا میشه اما این مدل یه کم بیشتر احتمال داره که بتونی پیدا کنی

عیب:
1- اگر اهل پر کردن کپسول باشی این مدل به دردت نمیخوره. چون قابل پر کردن نیست. کپسول های Kovea را میشه پر کرد
2- نسبت به Covea یه مقدار احتمال نشتی بیشتری داره. چون کپسول در اولین استفاده سوراخ میشه اما مدل Kovea یه شیر داخلی داره که احتمال نشت را خیلی کم میکنه. خلاصه اینکه با این کپسول ممکنه کولت بوی گاز بگیره
3- برای ارتفاع مناسب نیست

آقا مهدی من الان قیمت گرفتم کپسول تنهاش آبیا 1500 قرمزا 2800 بعد میخواستم بدونم سری گاز اینا قابل استفاده با کپسول دیگه ای مثل Kovea هست یا نه؟ من قصد استفاده در ارتفاع رو ندارم مگه اینکه یه موقع بخوام با دوچرخه صعود کنم:3:راستی بچه ها از بانه یه نمونه کپسول گرفتن اسرائیلیه اما هنوز امتحان نکردن

Mehdi
29-10-2012, 01:47 PM
آقا مهدی من الان قیمت گرفتم کپسول تنهاش آبیا 1500 قرمزا 2800 بعد میخواستم بدونم سری گاز اینا قابل استفاده با کپسول دیگه ای مثل Kovea هست یا نه؟ من قصد استفاده در ارتفاع رو ندارم مگه اینکه یه موقع بخوام با دوچرخه صعود کنم:3:راستی بچه ها از بانه یه نمونه کپسول گرفتن اسرائیلیه اما هنوز امتحان نکردن
این 2 سرشعله به هم فرق می کنن. نمیشه برا Kovea استفاده کنی

Babak203
30-10-2012, 09:46 AM

با سلام.
اين مدل تو سرما از خودش ضعف نشون ميده و شعله اش ضعيف ميشه. ولي در دماهاي معمولي عملكردش بد نيست.
كپسولهاي كره اي تو سرما اين ضعف رو ندارن و در دماهاي زير صفر هم خوب جواب ميدن.

من چندين بار از اين نمونه كپسولها و سرشعله پارسيران استفاده كردم نشتي ازش نديدم.
البته پارسيران هم كپسولهاي رزوه دار (مشابه Kovea) ميسازه ، هم سرشعله رزوه دار (قابل استفاده با كپسولهاي Kovea) . (تو هايپراستار ميفروشن.) البته از عملكردشون تو سرما و ارتفاعات خبر ندارم.

بوسلمان
05-11-2012, 07:01 PM
انشاالله كه همه بجها مووفق و شاد ياشند