PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید تجهیزات سفر

Mehdi
10-10-2009, 06:05 PM
به دلیل افزایش تعداد همسفران و پیرو آن افزایش میزان خرید تجهیزات، اخیرا گفتگویی با یکی از مغازه های منیریه داشتیم. طبق وعده ای که داده قرار شد هرچقدر تعداد بیشتری از دوستان از این مغازه خرید کنن تخفیف بیشتری بهمون بدن. فکر می کنم راه خوبی باشه برای اینکه چیزایی که لازم داریم با قیمت پایین تر تهیه کنیم.

قیمت های این مغازه نسبت به جاهای دیگه بدون این تخفیف ویژه بد نیست و البته تجهیزات و وسایلی که داره تقریبا کامله و استاندارد هم هست. به همین خاطر اگر به این وعده هم عمل نکنه فکر نمی کنم چیزی از دست بدیم.

اسم این مغازه "هیمالیا"ست و در ضلع غربی خیابون ولی عصر و حدود 100 متر پایین تر از چهار راهه سپه قرار داره.

اگر قصد خرید تجهیزات خاصی از قبیل کیسه خواب، کفش و... دارید یه سر به این مغازه بزنید، سراغ آقا پژمان را بگیرید، اسم من یا سایت را بیارید و اگر قیمتش به نظرتون مناسب بود خرید کنید.

Meghdad
11-10-2009, 08:42 PM
من هم يه بنك دار اونجا ميشناسم كه آشناست و قيمت هاى مناسبى داره همه جنساش هم جوره، اگه دوستان مايل بودن ميتونن مستقيما از اونجا خريد كنن و اگه خريدشون عمده بود كه چه بهتر، ميشه يه تخفيف كلى تپل هم روى كل مبلغ گرفت.

خودم هم قصد دارم براى خريد يه سرى خرده ريز فردا بعد از ظهر برم منيريه
اگر كسى ميخواد بياد همينجا اعلام كنه يا تماس بگيره كه با هم بريم...

(Mohsen)
11-10-2009, 09:41 PM
امروز یه سر بهشون زدم . وسایل خوب و کاملی دارن مخصوصاً اگر قصد خرید کوله ، لباس یا کفش داشته باشید . کیسه خوابهای جالبی ندارن .

قیمتهاشون هم نسبت به جاهای دیگه مناسبه (کمتر نباشه بیشتر نیست)

در کل فروشگاه خوبیه و انتخاب بسیار مناسبیه

Mehdi
11-10-2009, 10:29 PM
دوستان توجه داشته باشيد هدف از باز كردن اين بخش معرفي بهترين فروشگاه نيست. صرفا هدف اين بوده كه همه از يك فروشگاه خريد كنيم تا بتونيم تخفيف بيشتر بگيرم. لطفا فروشگاه معرفي نكنيد.

با تشكر

Marzieh
18-04-2010, 11:01 AM
سلام
کسی هست که یک چادر 2یا 3 نفره برای فروش داشته باشه ؟ یا جایی را بشناسه که چادر های مناسبی بشه از اونجا تهییه کرد؟ :)

Meghdad
19-04-2010, 03:55 PM
سلام مرضيه خانم
چادر براى فروش كه سراغ ندارم ولى احتمالا براى هفته بعد به منظور تهيه يه سرى از وسايل ميرم منيريه، اگر دوست داشتين تشريف بياريد.

ضمنا قبل از اقدام به خريد حتما سرى به مبحث زير و مطالب مربوطه بزنيد:
You can see links before reply

Meghdad
23-04-2010, 11:53 PM
دوستان عزيز طبق اعلام قبلى و صحبت‌هايى كه در برنامه روز جمعه 3 ارديبهشت 1389 (كوهسار) شد، بنده و چند نفر از دوستان فردا حدود ساعت 16:30 در منيريه براى خريد برخى وسايل حضور خواهيم داشت.
دوستانى كه مايل هستند براى تهيه وسايل مورد نياز خودشون در اين زمان اقدام كنند، لطفا از قبل با يك تماس تلفنى با اينجانب حضور خودشون رو اعلام كنند.

Meghdad
25-04-2010, 12:47 AM
خريد از بازار منيريه به اتفاق جمعى از همراهان انجام شد.
استقبال دوستان فراتر از حد انتظار بود و تعداد 12 نفر از دوستان در محل حضور داشتند و كلى وسايل ريز و درشت خريدارى كردند كه اميدوارم حسابى به كارشون بياد و در دراز مدت از وسايلشون راضى باشند.
از دوستانى هم كه تا آخرين لحظه همراه بودند و تا حدود ساعت 22 ما رو همراهى كردند تشكر ميكنم.
اميد جان ممنون كه اومدى =;

مسئله جالب امروز اين بود كه خريدهاى خودم رو انجام ندادم و آخرش هم سفارش چند نفر از دوستان براى خريد از قلم افتاد! #-o
حالا فردا كى ميره خريد كه باهاش بريم!؟ چون بازم بايد برم!! :D ;)

به اميد ديدار در سفر آينده :ymhug:

MEISAMHAMIN
25-04-2010, 09:44 AM
آقا مقداد عزيز دستت بسيار درد نكنه تخفيف هاي خوبي گرفتيم و مدت زيادي (حدود5 ساعت) شما رو براي خريد هامون سر پا نگه داشتيم بسيار ممنون
آقا اميد شما هم كه با وجود سر درد بازم تا آخر شب موندي و حسابي مزاحمت شديم ديگه كار از تشكر گذشته
نكته جالب اينه كه آخر سر هم فروشنده ما رو از مغازه بيرون كرد وگرنه ما حالا حالا ها اونجا بوديم

Solmaz
25-04-2010, 10:06 AM
با سپاس فراوان از آقا مقداد و آقا امید
واقعا خرید خوبی بود. گرچه من فقط با یک جفت باتوم برگشتم خونه ولی خوشحالم از اینکه با صبر و حوصله فراوان مارو در تهیه تجهیزات همراهی کردید. اگر شما نبودید معلوم نبود چه جنسی با چه قیمتی می خریدیم! :-ss
ولی واقعا عذر میخوام بابت اذیتهایی که کردم. واقعا خدا خیرتون بده!
کاش ما ایرانی ها تو هرکاری اینجوری با عشق و علاقه بودیم و دست همدیگرو میگرفتیم! :ymsigh:
پس هر موقع نفرات جمع شد برای خرید، من هم پایه هستم چون هنوز کفش ندارم :D
باز هم ممنون.

امير منصوري نيا
05-05-2010, 05:41 PM
دوستان سلام . من به عبارتي ما ( من ودو دختر كوچكم )‌ تهيه ملزومات مورد نياز خود را از فروشكاه ... ( بالاتر از ميدان منيريه ) انجام ميدهيم . بنظر ميرسد . قيمت ها مناسب وخوب است . ضمنا كليه دوستان مشغول بكار درآن فروشكاه ورزشكار هستنند .به خصوص حاج مهدي كه ا نشاا ...راهنماي خوبي براي خريد شما خواهد بود در صورتي كه دوست داشتيد .با بردن نام ما هم تخفيف خواهيد گرفت . اما اي گاش ميشد .مديران سايت با اگاهي از وسايل مورد نياز اعضا يك برنامه ريزي جهت خريد هاي كلي اعضا مي كردند.بطور حتم خريد هاي كلي 20 %‌ زير قيمت فروشكاه مي باشد .

Mehdi
05-05-2010, 05:46 PM
اما اي گاش ميشد .مديران سايت با اگاهي از وسايل مورد نياز اعضا يك برنامه ريزي جهت خريد هاي كلي اعضا مي كردند.بطور حتم خريد هاي كلي 20 %‌ زير قيمت فروشكاه مي باشد .
ممنون از پیشنهادتون
برنامه ریزی هایی برای موردی که فرمودید انجام شده که به زودی اعلان عمومی میشه.

Solmaz
06-05-2010, 11:54 AM
فکر می کنید این خرید عمومی قبل از برنامه دوم کوهنوردی باشه؟

Mehdi
06-05-2010, 01:26 PM
فکر می کنید این خرید عمومی قبل از برنامه دوم کوهنوردی باشه؟
اگر منظورتون یه چیزی شبیه به خرید قبلیه که با مقداد و امید رفتید که این کار زمان مشخصی نداره. هر وقت خواستید دوباره می تونید هماهنگ کنید و برید. صحبت یه مقدار فراتر از این چیزاست که به وقتش اعلام میشه.

Marzieh
18-05-2010, 10:40 AM
من و فریماه داریم امروز عصر(البته فقط دو ساعت) میریم خرید اگر کسی خرید داره جهت همراهی (مخصوصا اخذ تخفیف:) ) استقبال می کنیم :)

Marzieh
22-06-2010, 12:51 PM
سلام
به این زودی ها برنامه خرید دسته جمعی هست؟

Mehdi
22-06-2010, 01:06 PM
سلام
به این زودی ها برنامه خرید دسته جمعی هست؟
چند روزه که می خوام اعلام خرید کنم اما برنامه ریزی این سفر خیلی داره وقت ازم میگیره :)

Meghdad
22-06-2010, 02:05 PM
مرضيه خانم دو روز قبل يه خريد گروهى داشتيم! :)
اتفاقا دوستان خريدهاى خوبى هم انجام دادند B-)
اگر مى‌دونستم حتما خبر مى‌دادم ;)

البته اگر به كسى نگيد امروز هم ميريم!

Amir
22-06-2010, 02:25 PM
...
البته اگر به كسى نگيد امروز هم ميريم!

امروز کی میرید؟ :-\

Meghdad
22-06-2010, 04:33 PM
امروز حدود 18:30 تا 19 در منيريه هستيم...
خواهش مى‌كنم حتما قبل از حركت تماس بگيريد تا با همديگه هماهنگ باشيم. چون كارى هست كه در جاى ديگه بايد بهش برسيم و ممكنه نتونيم در خدمت دوستان باشيم.
لطفا قبل از حركت هماهنگ كنيد.

milad
27-06-2010, 11:53 AM
چون بحث خرید بود همین جا میپرسم،
North Face در ایران نمایندگی رسمی دارد؟
برای خرید کوله میخواستم.

ممنون

Mehdi
27-06-2010, 12:17 PM
چون بحث خرید بود همین جا میپرسم،
North Face در ایران نمایندگی رسمی دارد؟
برای خرید کوله میخواستم.

ممنون
برند The North Face فکر می کنم آمریکایی باشه و بعیده تو ایران نمایندگی مجاز داشته باشه. البته مطمئن نیستم و من هم منتظر میشم دوستان دیگه ای که اینجا هستن نظر بدن.

JackLondon
04-09-2010, 05:01 AM
با توجه به برنامه ی اخیر اردبیل......برنامه ی خرید دسته جمعی از منیریه ندارین؟؟

از دوستان و سروران کسی هست که تو برنامش توی این هفته خرید از منیریه باشه؟لطفا یک خبر هم به بنده بدین،البته اگه تمایل دارین:4:

Aramin
04-09-2010, 07:14 PM
با توجه به برنامه ی اخیر اردبیل......برنامه ی خرید دسته جمعی از منیریه ندارین؟؟

از دوستان و سروران کسی هست که تو برنامش توی این هفته خرید از منیریه باشه؟لطفا یک خبر هم به بنده بدین،البته اگه تمایل دارین:4:

دوست عزیز مدیران سایت لطف می کنند و هر از گاهی ی برنامه خرید می گزارند..
به احتمال خیلی زیاد قبل برنامه نئور ی برنامه مینیریه خواهند گذاشت....

Mehdi
06-09-2010, 09:56 AM
دوستانی که قصد خرید دارن همینجا اعلام کنن که بتونم براشون برنامه ریزی کنم.
البته خودتون بهتر می دونید که شلوغ شدن برنامه خرید باعث میشه هیچکس خرید خوبی نداشته باشه به همین دلیل ممکنه نتونیم در خدمت همه دوستان باشیم.

JackLondon
06-09-2010, 11:57 AM
دوستانی که قصد خرید دارن همینجا اعلام کنن که بتونم براشون برنامه ریزی کنم.
البته خودتون بهتر می دونید که شلوغ شدن برنامه خرید باعث میشه هیچکس خرید خوبی نداشته باشه به همین دلیل ممکنه نتونیم در خدمت همه دوستان باشیم.

سلام...پیاپیش ممنون از وقت گذاریتون:41:
فقط میشه زمانی که در نظر دارین رو بگین؟
من توی برنامم هست که خرید کنم...اگه بشه که در خدمت دوستان برم خیلی خیلی خوشحال میشم...

Aramin
06-09-2010, 01:02 PM
مهدی جان من ی پانچو خوب در حد 25 تومان می خواهم....
فکر کنم شیلر باشه اما اصل و تقلبیش رو نمی شناسم....
اخه تو سفر اخری پانجوم پاره شد....:4::17:

Azam.A
07-09-2010, 09:24 AM
سلام. منم یه کوله بزرگ و یه هدلمپ باید بگیرم. اگه بتونم با از راهنمایی دوستان استفاده کنم خیلی خوب میشه.:30::105:

Nahal
07-09-2010, 01:22 PM
سلام
اگر دوستان قبل از برنامه نئور قرارخريد گذاشتن من هم ممنمون مي شم كه به منم اطلاع بديد يك چادر و هد لمپ لازم دارم .

Malico
07-09-2010, 03:47 PM
سلام من هم پایه خرید هستم....

امير منصوري نيا
07-09-2010, 06:23 PM
دوستان سلام به لطف خدا همه چون فولاد آبديده در طبيعت گردي . اما ايكاش كسي هم به من نا آزموده رزم مي گفت مواضب اجناس تقلبي و وزن جنس مورد نيار باش :53::53::53:

Negooli
07-09-2010, 06:34 PM
من وخواهرم هم هستیم

Meghdad
13-09-2010, 04:07 AM
دوستان محترمی که برای خرید گروهی تمایل دارند لطفا توجه داشته باشند که روز سه‌شنبه 23 شهریور برای تهیه برخی لوازم مورد نیاز در بازار منیریه در خدمت دوستان هستیم.
لطفا از قبل فهرست اقلام اولیه که در اولویت خرید قرار دارند رو هم آماده داشته باشید.
خودم حدود ساعت 17:30 در محل هستم.

لطفا برای هماهنگی بیشتر از قبل تماس بگیرید.

ahmadmobaraki
13-09-2010, 12:52 PM
سلام خرید خوبی داشته باشید هرچه خریدکردید لطف کنید تو سایت بذارید تا ما از شما بدوران هم بدانیم چه خریدید واز ان صاحب اندک بهره ای جهت تجربه دار شدن در امر خرید قبل از سفر گردیم . :8:

Aramin
13-09-2010, 01:32 PM
مقداد جان خیلی ممنون که به فکر بچه ها مخصوصا بچه های جدید هستی.....:8::6:
شاید یکی سیاست های خیلی خوب انوبانینی همین باشه که به دوستان تازه وارد در خرید وسایلشون کمک می کنه...:41::41::41:

Negooli
13-09-2010, 02:28 PM
من و ایمان و شیرین هم فردا هستیم:1:

Azam.A
14-09-2010, 09:12 AM
دوستان محترمی که برای خرید گروهی تمایل دارند لطفا توجه داشته باشند که روز سه‌شنبه 23 شهریور برای تهیه برخی لوازم مورد نیاز در بازار منیریه در خدمت دوستان هستیم.
لطفا از قبل فهرست اقلام اولیه که در اولویت خرید قرار دارند رو هم آماده داشته باشید.
خودم حدود ساعت 17:30 در محل هستم.

لطفا برای هماهنگی بیشتر از قبل تماس بگیرید.

سلام آقا مقداد. من شماره تون رو ندارم . نمی دونم چه جوری باید برای اومدن هماهنگ کنم. اگه می شد یه نیم ساعت برنامه رو جلوتر بندازین ( یعنی ساعت 5 منیریه باشیم) من یک دنیا ممنون می شدم. ( پررویی منو می بینین؟؟!!! :10: یکی لطف کرده کمک می کنه و وقت می ذاره برای خرید ما، تازه من سر زمانشم چونه می زنم ) :001_07:

Parvaneh
14-09-2010, 09:36 AM
سلام آقا مقداد. من شماره تون رو ندارم . نمی دونم چه جوری باید برای اومدن هماهنگ کنم. اگه می شد یه نیم ساعت برنامه رو جلوتر بندازین ( یعنی ساعت 5 منیریه باشیم) من یک دنیا ممنون می شدم. ( پررویی منو می بینین؟؟!!! :10: یکی لطف کرده کمک می کنه و وقت می ذاره برای خرید ما، تازه من سر زمانشم چونه می زنم ) :001_07:

براش پیام خصوصی بذار.
نگران نباش، با نیم ساعت تاخیر هم می تونی پیداشون کنی.

Azam.A
14-09-2010, 09:53 AM
براش پیام خصوصی بذار.

ممنون پروانه خانم. مشکل من اینه که باید زود خریدم رو انجام بدم و برم. برای همین می خوام زودتر باشه.

Meghdad
14-09-2010, 11:44 AM
براش پیام خصوصی بذار.
چه خوب اسرار هویدا میشه :3:

اطلاعات لازم با پیغام خصوصی داده شد...
دوستان عزیز، از اونجایی که فرصت زیادی نمیتونیم برای هر خرید بذاریم، مجددا خواهش میکنم اقلام مورد نظر خودتون رو بطور کلی آماده و مد نظر داشته باشید.
اهمیت این موضوع اینجاست که در دوره‌های قبلی متاسفانه برخی دوستان خریدهاشون رو تک تک و از فروشگاه‌های مختلف بدون ذهنیت قبلی انجام داده بودند که در بهترین حالت با یک خرید معمولی تفاوت چندانی نداشته، چون هدف اصلی از خرید گروهی، تهیه مناسب‌ترین اجناس به همراه اخذ تخفیف مناسب روی کلیه موارد خریداری شده هست.

به امید دیدار دوستان

Meghdad
15-09-2010, 03:40 AM
ممنون از همه دوستانی که با هماهنگی قبلی تشریف آوردند، گرچه زمان برای خرید بسیار محدود بود، اما فکر کنم همه ما به نوعی باید زود برمی‌گشتیم تا به کارامون برسیم. :3:
امیدوارم سفرهای زیاد و البته پرخاطره و خوشی رو داشته باشید :6:

Azam.A
15-09-2010, 08:50 AM
یه تشکر ویژه از آقا مقداد که علی رغم این که عجله داشت وقت گذاشت و من رو راهنمایی کرد. همین طور آقا آرمین. ضمنا شرمنده که به خاطر عجله بدون خداحافظی رفتم ( یه وقت فکر نکنین من خیلی بی ادبم ها...:2:)

Aramin
18-09-2010, 10:41 PM
ببخشید اینقدر دیر پست می زنم....
چون همون شب حرکت داشتیم نشد از مقدا و امید عزیز تشکر کنم....
ممنون که برای من و بچه ها وقت و تجربه هاتون رو در اختیارمون گذاشتید...:8::6:
و تشکر از دوستانی که امده بودند....

JackLondon
30-11-2010, 12:29 PM
توجه ...................توجه

یک برنامه خرید برای دوستان عزیزی که قصد خرید و تکمیل لوازم مورد نیاز خود دارن در نظر گرفته شده و دوستان میتونن حضور داشته باشن تا از تخفیفات بیشتری بهره مند بشیم.

دوستان توجه کنن به دلیل استفاده بهتر از این زمان حتما لازم هستش که نکات زیر رو در نظر داشته باشن و تشریف بیارن و در غیر اینصورت شاید هم خودشون خرید مناسبی نکنن و هم دوستان دیگرو معطل کنن.

1-به قسمت آشنایی با لوازم مورد نیاز در هر سفر برین ------> اینجا را کلیک کنین (You can see links before reply)
2-حتما لیستی از تجهیزات خودتون رو تهیه کنین.
3- به قسمت تجهیز بانینی سر بزنین و مطابق مشخصات و قیمت ها بیان شده نسبت به انتخاب تجهیز مورد نظر اقدام کنین ----> اینجارا کلیک کنین (You can see links before reply)
4-تجهیز انتخابی خودتون رو از طریق پیغام خصوصی به من اطلاع بدین تا در صورتی که در فروشگاهها موجود نیست هماهنگ کنم
5-اگه که نیاز به راهنمایی دارین از طریق پیغام خصوصی به من و یا سایر دوستان اطلاع بدین

6-حتما تا روز شنبه مورخ 13 آذرماه حضور خودتون رو در این برنامه از طریق پیغام خصوصی اطلاع بدین

دوستان توجه کنین که نکات فوق هم به شما و هم به سایر دوستانتون برای خرید موفق کمک میکنه....پس حتما نکات فوق رو مد نظر داشته باشین و عمل کنین.

تاریخ برگزاری خرید:
یکشنبه 14 آذر ماه ساعت 17:30
محل قرار : میدان منیریه--ضلع شمال غربی--روبروی قنادی میهن

نحوه دسترسی:

از طریق مترو:
---- ایستگاه امام علی (علیه السلام) بعد از خروج از ایستگاه به سمت راست و چهار راه سپه تشریف بیارین و از اونجا به سمت پایین بیایین و در کمتر از 5 دقیقه به محل قرار میرسین
----- ایستگاه پانزده خرداد بعد از خروج از ایستگاه در خیابان روبروی ایستگاه سواری تاکسی های منیریه و 4راه لشگر بشین و سر قرار پیاده بشین
از طریق BRT:
به خیابان ولیعصر رسیده و از طریق خط تجریش-راه آهن به منیریه بیایین

Aramin
01-12-2010, 12:26 AM
الیاس جان دستت درد نکنه.......:41::41::41::41:

دوستان یک نکته رو هم توجه داشته باشید علاوه بر تخفیف خرید....
تجربه اجناس دوستان ئیگه رو هم دارید....
مثلا وقتی تو کوله پشتی از بین این همه مدل .
اونهایی که راضی و نا راضی هستند مشخصه خوب کار شما تو انتخاب خیلی راحت می شه....

Shelman
01-12-2010, 10:47 AM
آقا الیاس کار بزرگی کردی . امیدوارم بتونم خدمتتون برسم ...

JackLondon
05-12-2010, 01:42 PM
دوستان عزیزی که برای خرید گروهی امروز از منیریه با من هماهنگ کردند حتما با بنده تماسی داشته باشن تا کمی در هماهنگی های اجناس در مغازه ها هماهنگ کنم...همچنین به دلیل آلودگی هوا لطفا به مطالبی که در اطلاعیه خرید قبلی گفته شده توجه کنن تا راحت تر و سریعتر خرید رو انجام بدن...

ممنونم از همتون

Aliii
05-12-2010, 11:47 PM
الیاس جان خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی.
ببخشید دیر رسیدم و به خاطر من از کارت موندی.
ایشالا جبران کنیم.

کوهنورد
09-12-2010, 11:13 AM
نقشه مسیرهای کوهنوردی شمال تهران

JackLondon
31-12-2010, 06:55 PM

یک برنامه خرید برای دوستان عزیزی که قصد خرید و تکمیل لوازم مورد نیاز خود دارن در نظر گرفته شده و دوستان میتونن حضور داشته باشن تا از تخفیفات بیشتری بهره مند بشیم.

دوستان توجه کنن به دلیل استفاده بهتر از این زمان حتما لازم هستش که نکات زیر رو در نظر داشته باشن و تشریف بیارن و در غیر اینصورت شاید هم خودشون خرید مناسبی نکنن و هم دوستان دیگرو معطل کنن.

1-به قسمت آشنایی با لوازم مورد نیاز در هر سفر برین ------> اینجا را کلیک کنین (You can see links before reply)
3- به قسمت تجهیز بانینی سر بزنین و مطابق مشخصات و قیمت ها بیان شده نسبت به انتخاب تجهیز مورد نظر اقدام کنین ----> اینجارا کلیک کنین (You can see links before reply)
4-تجهیز انتخابی خودتون رو از طریق پیغام خصوصی به من اطلاع بدین تا در صورتی که در فروشگاهها موجود نیست هماهنگ کنم
5-اگه که نیاز به راهنمایی دارین از طریق پیغام خصوصی به من و یا سایر دوستان اطلاع بدین

6-حتما تا روز 1شنبه مورخ 12 دی ماه حضور خودتون رو در این برنامه از طریق پیغام خصوصی اطلاع بدین

دوستان توجه کنین که نکات فوق هم به شما و هم به سایر دوستانتون برای خرید موفق کمک میکنه....پس حتما نکات فوق رو مد نظر داشته باشین و عمل کنین.

تاریخ برگزاری خرید:
دوشنبه 13 دی ماه ساعت 17:30
محل قرار : میدان منیریه--ضلع شمال غربی--روبروی قنادی میهن--کنار باجه تلفن

نحوه دسترسی:

از طریق مترو:
---- ایستگاه امام علی (علیه السلام) بعد از خروج از ایستگاه به سمت راست و چهار راه سپه تشریف بیارین و از اونجا به سمت پایین بیایین و در کمتر از 5 دقیقه به محل قرار میرسین
----- ایستگاه پانزده خرداد بعد از خروج از ایستگاه در خیابان روبروی ایستگاه سواری تاکسی های منیریه و 4راه لشگر بشین و سر قرار پیاده بشین
از طریق BRT:

alireza123
31-12-2010, 09:16 PM
الیاس جان اگه اومدنی شدم ریگ جن ، حتما میام 2 شنبه.

بابت همه ی زخمتایی که میکشی ممنون. خیلی طرح عالییییییه.:3:

Aramin
01-01-2011, 12:15 AM
الیاس جان منم هستم....
به تلافی دفعه قبل.....:4::3:

minerva
01-01-2011, 11:14 AM
من یه زیرانداز و یه کیسه خواب معمولی میخوام ولی ساعت 5 برام دیره.باید طرفای ظهر برم خرید.حیف

Aramin
01-01-2011, 11:38 AM
من یه زیرانداز و یه کیسه خواب معمولی میخوام ولی ساعت 5 برام دیره.باید طرفای ظهر برم خرید.حیف

من از ساعت 3 تو منیریه هستم..

JackLondon
01-01-2011, 12:11 PM
من از ساعت 3 تو منیریه هستم..

پسر مگه تو منیریه حاجت داری؟...چه خبره از 3 میای؟...برو محله خودتون بازی کن...:3::4:

Aramin
01-01-2011, 12:17 PM
پسر مگه تو منیریه حاجت داری؟...چه خبره از 3 میای؟...برو محله خودتون بازی کن...:3::4:

عجب ادمیه ها..... اومده محله ما رو گرفته بعد ما رو داره میندازه بیرون.....:4::3:
می خوام بیام بازار در چه حالیه....
وسایل و قیمت های جدید در چه وضعیه.....:33::26:

minerva
01-01-2011, 02:01 PM
آخ جون
پس من دوشنبه از حدود 1 منیریه هستم:5:
دوستان هر کی بیکاره بیاد با من بریم.خوش میگذره:16:
هیچم مدل خرید کردنم اعصاب خورد کن نیست :4:
منتظر حظور با شکوهتون هستیم

alireza123
01-01-2011, 02:05 PM
آخ جون
پس من دوشنبه از حدود 1 منیریه هستم:5:
دوستان هر کی بیکاره بیاد با من بریم.خوش میگذره:16:
هیچم مدل خرید کردنم اعصاب خورد کن نیست :4:
منتظر حظور با شکوهتون هستیم
منم شاید اومدم 1 . اگه اومدم میگم بهتون.... از همو ورا رد میشم. ولی 1 خیلی زوووووده ها.:7:

minerva
01-01-2011, 04:35 PM
:2:
برنامه من با جاش کنسل شد
.
بچه ها کسی مونیتور دست دوم فروشی نداره؟
هیشکی از مونیتورش سیر نشده؟
سیستمم پکید:2:

alireza123
01-01-2011, 04:52 PM
برنامه من با جاش کنسل شد
.
بچه ها کسی مونیتور دست دوم فروشی نداره؟
هیشکی از مونیتورش سیر نشده؟
سیستمم پکید:2:

fumed
18-01-2011, 08:17 PM
سلام به همه
برنامه خرید ندارید دوستان؟:1:

soo_libra
30-01-2011, 09:34 PM
به دلیل افزایش تعداد همسفران و پیرو آن افزایش میزان خرید تجهیزات، اخیرا گفتگویی با یکی از مغازه های منیریه داشتیم. طبق وعده ای که داده قرار شد هرچقدر تعداد بیشتری از دوستان از این مغازه خرید کنن تخفیف بیشتری بهمون بدن. فکر می کنم راه خوبی باشه برای اینکه چیزایی که لازم داریم با قیمت پایین تر تهیه کنیم.

قیمت های این مغازه نسبت به جاهای دیگه بدون این تخفیف ویژه بد نیست و البته تجهیزات و وسایلی که داره تقریبا کامله و استاندارد هم هست. به همین خاطر اگر به این وعده هم عمل نکنه فکر نمی کنم چیزی از دست بدیم.

اسم این مغازه "هیمالیا"ست و در ضلع غربی خیابون ولی عصر و حدود 100 متر پایین تر از چهار راهه سپه قرار داره.

اگر قصد خرید تجهیزات خاصی از قبیل کیسه خواب، کفش و... دارید یه سر به این مغازه بزنید، سراغ آقا پژمان را بگیرید، اسم من یا سایت را بیارید و اگر قیمتش به نظرتون مناسب بود خرید کنید.

از مغازه هیمالیا هنوز هم میشه با شرایط فوق خرید کرد؟

JackLondon
30-01-2011, 09:55 PM
از مغازه هیمالیا هنوز هم میشه با شرایط فوق خرید کرد؟

اون پستی که شما از روش نقل قول کردین قدیمیه....شرایط کمی تغیرر کرده...توی پیغام خصوصی اطلاعات جدید رو ارسال کردم:3:

JackLondon
02-02-2011, 06:16 PM
توجه........توجه

بر اساس درخواست چند تن از دوستان فردا حوالی ظهر یه خرید اجمالی از منیریه خواهیم داشت

اگر کسی از دوستان تمایل داشت که خریدی داشته باشه خوشحال میشم که کمکی بتونم انجام بدم

در صورت تمایل حضور خودتون رو به من اطلاع بدین

ساعت قرار فردا 13:30 میدان منیریه

kai-zen
04-02-2011, 01:21 PM
منظورت از فردا كي بود ؟ تاريخش و روزش كي هست ؟

fumed
04-02-2011, 07:42 PM
منظورت از فردا كي بود ؟ تاريخش و روزش كي هست ؟

سلام به همه دوستان
منظور پنج شنبه (دیروز:1:) بود که گذشت.
خوش باشید.:53:

JackLondon
13-02-2011, 08:18 AM

6-حتما تا روز 2شنبه مورخ 25 بهمن ماه حضور خودتون رو در این برنامه از طریق پیغام خصوصی اطلاع بدین

تاریخ برگزاری خرید:
سه شنبه 26 بهمن ماه ساعت 17:30

نحوه دسترسی:

از طریق مترو:
از طریق BRT:

FarzanJoon
13-02-2011, 04:46 PM
تاریخ برگزاری خرید:
سه شنبه 26 بهمن ماه ساعت 17:30

ممنون؛ من و فرشته هم خرید داریم اما روز سه شنبه نمی تونیم بیایم
گتر، یخ شکن و گورتکس لازم داریم. می شه یه روز دیگه؟ یا اینکه همون روز دیرتر؟

JackLondon
13-02-2011, 04:54 PM
ممنون؛ من و فرشته هم خرید داریم اما روز سه شنبه نمی تونیم بیایم
گتر، یخ شکن و گورتکس لازم داریم. می شه یه روز دیگه؟ یا اینکه همون روز دیرتر؟

تماس بگیرین که هماهنگ کنیم

ممنونم

fumed
16-02-2011, 10:44 AM
سلام به همه دوستان
دیروز سه شنبه برنامه خرید تا پاسی از شب:4: ادامه داشت.
ممنون از آقا الیاس بابت وقتی که گذاشتن:6:.
خوش باشید:53:

JackLondon
22-02-2011, 11:07 PM
دوستان عزیز امروز یک دیداری از فروشگاه اجناس ماموت داشتم که ارجینال و با کیفیت فوالعاده هستند.قیمت های این اجناس خیلی مناسبه.
از روز شنبه این فروشگاه یه حراجی میزنه و تخفیف 25% رو در نظر گرفته.
زمان بسیار خوبی هستش برای تکمیل تجهیزات و خرید اجناس با کیفیت و عالی.

Aramin
23-02-2011, 01:30 AM
دوستان عزیز امروز یک دیداری از فروشگاه اجناس ماموت داشتم که ارجینال و با کیفیت فوالعاده هستند.قیمت های این اجناس خیلی مناسبه.
از روز شنبه این فروشگاه یه حراجی میزنه و تخفیف 25% رو در نظر گرفته.
زمان بسیار خوبی هستش برای تکمیل تجهیزات و خرید اجناس با کیفیت و عالی.

الیاس جان کدوم مغازه هستش؟!؟!
ماموت کلا تو رنجی هستش؟
تو رنج میلت و دیوتر هستش؟!؟!

JackLondon
23-02-2011, 06:14 AM
دوستان نمایندگی ماموت در ایران در منیریه نیست.

اجناسش از لحاظ کیفیت جهانی بسیار فوق العاده است و مشتریان پروپاقرص خودش رو داره.

این نمایندگی بسیار فعال بوده و اجناس خوبی رو داره.از لحاظ کیفیت و قیمت بسیار خوبه و میشه تجهیزات خیلی خوب رو با قیمت مناسب در حد خودش خرید کرد

اجناسش کفش و پوشاک و کیسه خواب و کوله پشتی و سایر لوزام فنی است.

دوستانی که تمایل دارن که در این حراج شرکت کنن میتونن به من اطلاع بدن تا در صورت تعدد افراد علاقمند برنامه ی خرید ترتیب بدم

موفق باشین

آرمین جان از لحاظ کیفیت این برند باید بگم که در زمینه ی پوشاک از اون 2تا برندی که گفتی یه سروگردن بالاتره:3:

fumed
23-02-2011, 09:04 AM
اجناسش از لحاظ کیفیت جهانی بسیار فوق العاده است و مشتریان پروپاقرص خودش رو داره.
این نمایندگی بسیار فعال بوده و اجناس خوبی رو داره.از لحاظ کیفیت و قیمت بسیار خوبه و میشه تجهیزات خیلی خوب رو با قیمت مناسب در حد خودش خرید کرد
...

سلام به همه دوستان
این فروشگاه علاوه بر تولیدات برند ماموت، تولیدات برندهای Nike، Puma و Adidas رو هم داره.
اما دقت کنید به این قصد نرید که بخواهید مثلا کیسه خواب ارزون بخرید. جنس هاش رده یک جهانه و کیفیت فوق العاده ای داره. اما اونجوری که من دیدم کیفیت جنس هاش به نسبت قیمت شدیدا می ارزه. در ضمن قیمت هاش هم فاصله معقولی با قیمت جهانی داره و قیمت پرت نمی ده.
اما کلیتش به حداقل یک بار دیدن می ارزه:3:.
خوش باشید:53:.

Azam.A
23-02-2011, 11:41 AM

دوستانی که تمایل دارن که در این حراج شرکت کنن میتونن به من اطلاع بدن تا در صورت تعدد افراد علاقمند برنامه ی خرید ترتیب بدم

موفق باشین

آرمین جان از لحاظ کیفیت این برند باید بگم که در زمینه ی پوشاک از اون 2تا برندی که گفتی یه سروگردن بالاتره:3:

من هستم، هرچند شاید پولم برای خرید کافی نباشه ولی به دیدنش می ارزه

Azam.A
23-02-2011, 12:33 PM
راستی این فروشگاه کجا هست؟؟؟

JackLondon
23-02-2011, 03:28 PM
راستی این فروشگاه کجا هست؟؟؟

فروشگاه بین خیابان مفتح و فرصت هستش

Azam.A
23-02-2011, 03:36 PM
:13:این که گفتی دقیقا کجا میشه؟؟؟؟

fumed
23-02-2011, 04:28 PM
:13:این که گفتی دقیقا کجا میشه؟؟؟؟

سلام به همه دوستان
آدرس نامه ای:3::
خیابان سمیه (پایین تر از طالقانی) - بین خیابان مفتح و فرصت- روبروی هتل آزادی
آدرس کاربردی:4::
از میدون هفت تیر پایین برید ( خیابون مفتح) و سر خیابون سمیه به سمت راست بپیچید. 200 متر جلوتر دست بالایی خیابون.

Aramin
23-02-2011, 04:53 PM
سایت جالبی بود الیاس جان.....
اما چند سوال؟
قیمت هاش با قیمت سایت تفاوت داره...؟
از کجا میشه مطمئن شد جنس اصل رو ارائه میده یا ته انباری و تاریخ گذشته خارج نیست؟
بازم ممنون الیاس جان.....:53::57:

خاطره
23-02-2011, 06:22 PM
منم میام... فقط بعد از 5.30 قرار بزارید که بتونیم بیاییم...

Shelman
23-02-2011, 07:12 PM
منم میام ، فقط تاریخش کیه ؟!

Aramin
23-02-2011, 07:53 PM
منم بدم نمیاد بریم ی گزارش بگیریم برای بچه ها تو سایت بگزاریم......:48:

fumed
23-02-2011, 10:16 PM
سایت جالبی بود الیاس جان.....
اما چند سوال؟
قیمت هاش با قیمت سایت تفاوت داره...؟
از کجا میشه مطمئن شد جنس اصل رو ارائه میده یا ته انباری و تاریخ گذشته خارج نیست؟
بازم ممنون الیاس جان.....:53::57:

سلام به همه دوستان
من و الیاس قبل از اینکه این خبر رو اینجا بذاریم رفتیم اونجا و دو سه ساعت کلیه اجناسو برانداز کردیم.بعضی قیمت ها رو که بعدا رو اینترنت چک کردم خیلی جزئی تفاوت داشت. چند تا جنس رو که همونجا چک کردم توی کاتالوگ 2010-2011 ماموت که بودن اما مال کی یودن رو نمی دونم.

JackLondon
23-02-2011, 10:30 PM
دوستان اخیرا عده ای از دوستان علاقمند در زمینه ی تجهیزات فعالیتی رو شروع کردند که راهنمایی بهتری برای دوستان در زمینه ی خرید و معرفی انجام بدن...قبل از اینکه تجهیزی رو معرفی بکنین خودشون کاملا از اطلاعات و کارایی های اون جنس مطمئن میشن و بعد اقدام به معرفی میکنن.

هدف ما اینه که با کمک هم فضایی رو فراهم کنیم که همه آگاهانه وسیله ایی رو که نیاز دارن با قیمت معقول خریداری بکنن

ممنونم و از دوستانم آقا مجتبی(fumed) و Hike خیلی ممنونم

fumed
23-02-2011, 10:46 PM
دوستان اخیرا عده ای از دوستان علاقمند در زمینه ی تجهیزات فعالیتی رو شروع کردند که راهنمایی بهتری برای دوستان در زمینه ی خرید و معرفی انجام بدن...قبل از اینکه تجهیزی رو معرفی بکنین خودشون کاملا از اطلاعات و کارایی های اون جنس مطمئن میشن و بعد اقدام به معرفی میکنن.

هدف ما اینه که با کمک هم فضایی رو فراهم کنیم که همه آگاهانه وسیله ایی رو که نیاز دارن با قیمت معقول خریداری بکنن

ممنونم و از دوستانم آقا مجتبی(fumed) و hike خیلی ممنونم

سلام به همه دوستان
توی هفته های اخیر من به اتفاق آقا الیاس شروع به بررسی تولیدات دو برند ایرانی تولید کننده پوشاک، ادوات کمپینگ و ادوات طبیعت گردی و کوهنوردی کردیم. سعی هم کردیم تولیدات ایندو شرکت رو در سفر های زمستانی کوهنوردیمون تست و بررسی کنیم. تا به حال هم نتایج خوشحال کننده، امیدوار کننده و جالب بودن.
به محض به قطعیت رسیدن در ارتباط با کیفیت محصولات این برندهای ایرانی اون برندها رو به شما دوستان عزیز معرفی می کنیم. محصولات داخلی اشاره شده علی رغم قیمت پایین تری که دارند، تا به حال نتایج بررسی ها نشون داده از کیفیت خوب و قابل قبولی برخوردارند.

Aramin
24-02-2011, 04:51 AM

ممنونم و از دوستانم آقا مجتبی(fumed) و hike خیلی ممنونم

الیاس جان این فعالیتی رو که میگی دوستان و پیشکسوتان قدیمی سایت از جمله پسر1404-حامد پیمانخواه-مهدی غلامی-مصطفی و ... شروع کرده بودند.
البته ی تفاوتی که داشته این بوده که تو برنامه ها به صورت عملی وسایل رو جلوی بچه ها تست می کردند.:1:
اما خوب به دلایلی دیگر این کار صورت نمی گیره....:2:
در هر صورت خوشحالم دوباره داره این کار صورت میگیره.....:53::57:
برای این کار هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم...:48:

Azam.A
26-02-2011, 03:23 PM
دوستان، چی شد این برنامه ماموت؟ (نه که من پولم خیلی زیاده، بشدت مشتاق این برنامه هم هستم):10:

fumed
26-02-2011, 04:55 PM
سلام به همه دوستان
الیاس جان برنامه ماموت چی شد؟

JackLondon
26-02-2011, 05:04 PM
دوستان برنامه خرید و بازدید از فروشگاه ماموت به قرار زیر است:

وعده گاه: مترو - ایستگاه مفتح - خروجی غربی ایستگاه

گاه وعده: ساعت 17:30 دوشنبه 9 اسفند 89

دوستان عزیز لطفا و حتما با پیغام خصوصی و یا پیامک حضور قطعی خودشون رو به من اطلاع بدن...

ممنونم

adeleh
26-02-2011, 09:03 PM
به این برنامه خرید هم نرسیدم . میشه لطفا برنامه های بعدی رو مثلا از یک هفته قبل یا زودتر اعلام کنید که ماهایی که ساکن شهرستان هستیم و می خواهیم خرید کنیم باهاتون همراه باشیم ؟:1:

Shelman
01-03-2011, 05:24 PM
آقا الیاس متشکرم از این برنامه ای که ترتیب دادی. درسته من چیزی نخریدم ولی به اطلاعاتم اضافه شد و یک محل خوب خرید رو هم یاد گرفتم . باز هم از اینکه یه کمی دیر کردم عذر می خوام :9:
--------
پ.ن : ببخشید باید دیشب این پست رو می دادم ولی نتونستم ...

خاطره
01-03-2011, 05:33 PM
خیلی خرید کردیم .. اینقدر که دیگه از در نمیتونستیم بریم بیرون ...:d

JackLondon
01-03-2011, 06:06 PM
آقا الیاس متشکرم از این برنامه ای که ترتیب دادی. درسته من چیزی نخریدم ولی به اطلاعاتم اضافه شد و یک محل خوب خرید رو هم یاد گرفتم . باز هم از اینکه یه کمی دیر کردم عذر می خوام :9:
--------
پ.ن : ببخشید باید دیشب این پست رو می دادم ولی نتونستم ...

احمدجان خیلی خوشحال شدم که دیدمت...خیلی وقت بود دلم واست تنگ رفته بود:3:

نشون به اون نشون که خاطره از بس علاقه به خرید داشت، تمام مدت این کارت عابربانکش دستش بود که تا یه جنس سایز خودش پیدا کنه و خرید کنه....

fumed
01-03-2011, 06:20 PM

سلام به همه دوستان
ولی چقدر جنساش ارزون بود:42: کیفیت بالایی هم داشت. اگه خودمو زیر یه ماشین مینداختم:4: با پولش میشد یه جوراب خرید:23: تازه با تخفیف:30:

خاطره
01-03-2011, 06:24 PM
همه چی اینقدر بزرگ بود که باید 5 تایی پول میزاشتیم میخریدیم تازه 10 سانت هم ساسون میگیرفتیم!

Shelman
01-03-2011, 06:40 PM
ولی من از اون ایده زیپ زیر بغال کاپشنه خیلی خوشم اومد. امروز که داشتم می دویدم فهمیدم چه نعمتی می تونه باشه ...

JackLondon
01-03-2011, 06:50 PM
ولی من از اون ایده زیپ زیر بغال کاپشنه خیلی خوشم اومد. امروز که داشتم می دویدم فهمیدم چه نعمتی می تونه باشه ...

احمدجان جدای از بحث کیفیت...طراحی خوب یکی از نکات خیلی مهم اجناس هستش که برندهای معروف و مهم در این زمینه گروه های خیلی تخصیی دارند و با گروههایی قرارداد میبندن که این طراحی ها رو امتحان کنن و ایراداتش رو بهشون بگن:3:

Shelman
01-03-2011, 07:18 PM
بعد شما ما رو می بری این نمونه های مورد تست رو بخریم ؟!! :4:

تازه یه نکته ای هم در مورد جای بند کوله روی کتف ها داشتی می گفتی. هم طراحی را جذاب تر کرده بود هم دوام لباس بیشتر میشد ...

خاطره
01-03-2011, 08:12 PM
احمدجان جدای از بحث کیفیت...طراحی خوب یکی از نکات خیلی مهم اجناس هستش که برندهای معروف و مهم در این زمینه گروه های خیلی تخصیی دارند و با گروههایی قرارداد میبندن که این طراحی ها رو امتحان کنن و ایراداتش رو بهشون بگن:3:

یه صحبت کن الیاس ببین نمیشه با ما قرار داد بنندن... قول میدیم هر چی مشکل داره در بیاریم!!:4:

fumed
01-03-2011, 09:25 PM
سلام به همه دوستان
(جدی:26:) ولی خدا وکیلی جنساش خیلی تاپ بود. من خودم یکسری چیزها رو بار اول بود که سعادت پیدا می کردم ببینمشون. مثلا پارچه های درای تک (Dry-Tech) رو تا به حال ندیده بودم. فوق العاده سبک، نازک و چقدر هم منعطف تر از گورتکس بود. حدس می زنم از HyVent هم بهتر عمل کنه. جالب اینجا بود که ارزونتر از HyVent هم بود:13:. البته ارزون که می گم تشریف ببرید تو مایه های 300 چوب:4:. اما به نظر من این جنس ها تو منیریه دو برابر قیمتشونه حداقل.
اما با این وجود تمامی وسایلی که اونجا دیدیم فنی بود و در رده فنی هم می شه اونا رو Grade A رده بندی کرد که فقط واسه کوهنوردی فنی ( رده Mountaineering به بالا) به درد می خورد. اما همونطور که گفتم نسبت کیفیت به قیمت خیلی بالا بود و می ارزید.
جدا از پوشاکش کفش هاشو که من دقیق دیدم کیفیت دوخت و پرس خیلی خوب بود اما یه خورده کفش های رده کوهنوردی فنی اش سنگین به نظر می اومد. اینی که عکسش پایینه حدود 500 بود که با تخفیف می شد 400. کفش عالی اما سنگین بود. با این قیمت من Nepal Evo برند La Sportiva رو ترجیح می دم ( یادمون باشه آمار Triolet برند Scarpa رو از الیاس بگیریم:4::3:).
زیره هاشون زیره های فنی ویبرام و مثل برندهای دیگه بودن اما کلا طراحی کفش های ماموت یه خورده خشن:19: بود. توی بعضی از کفش های ترکینگ و Backpacking از یکسری نوارهای برجسته منحصر به فرد روی رویه استفاده شده بود ( مثلا کفش های زیر) که تا الان به هر دری که زدم نفهمیدم واسه چی بوده:7: اما احتمالا واسه بالا بردن استحکام هست. کفش های این رده قیمتشون تو رنج بقیه برندها بود اما با تخفیفی که می داد ارزش خرید داشتن.
کوله پشتی هاش کیفیت خوبی داشتن اما به نسبت قیمتشون و کاربردی که ما از کوله انتظار داریم واسه ماها گرون بود. مثلا یکسری زیره های کوله جنس خیلی محکمی بود. زیپ یکسری شون ضد یخ بود و اینجور چیزها. یعنی سر جمع بگم به کار ما نمیومد.
دستکش هاش خیلی عالی بود اما دستکش ساده نداشت و فنی بودن قیمت ارزون هاش از 50 شروع می شد به بالا.
وسایل خورده ریزش مثل کلاه و ... جنسشون عالی بود و بعضا گرون. اما جوراب هاش ارزون بود. البته نگاه دقیق که کردم جوراب هاش معمولی بودن.
وسایل اسکی، صخره نوردی و ... هم داشت که چون من آشنایی باهاشون نداشتم سمتشون هم نرفتم.

Aramin
01-03-2011, 09:44 PM
سلام به همه دوستان
(backpacking از یکسری نوارهای برجسته منحصر به فرد روی رویه استفاده شده بود ( مثلا کفش های زیر) که تا الان به هر دری که زدم نفهمیدم واسه چی بوده:7: اما احتمالا واسه بالا بردن استحکام هست. کفش های این رده قیمتشون تو رنج بقیه برندها بود اما با تخفیفی که می داد ارزش خرید داشتن.

مجتبی جان قیمت این دو ت کفش پایینی رو داری؟
خیلی خوشگله لا.......:64::64::64::64::43::43::43:

Shelman
01-03-2011, 09:48 PM
آقا مهدی ، اون ساق بلنده حدود 300 تومن بود اگر اشتباه نکنم . ولی اینو یادم میاد که آقا مجتبی گفت نوک پنجه و پشت پاشنه رو مواد خاصی تزریق کردن که پا رو اذیت نکنه ...

Solmaz
01-03-2011, 09:55 PM
آقا مهدی ، اون ساق بلنده حدود 300 تومن بود اگر اشتباه نکنم . ولی اینو یادم میاد که آقا مجتبی گفت نوک پنجه و پشت پاشنه رو مواد خاصی تزریق کردن که پا رو اذیت نکنه ...
آرمین منظورته دیگه؟! :21:

Aramin
01-03-2011, 09:56 PM
شلمان جان روبراهی برادر....:13::13::39:
سربازی بلایی سرت نیاوردند....؟!؟!؟؟:61::59::66:
ممنون شلمان جان.....:57::53:

Shelman
01-03-2011, 10:12 PM
شلمان جان روبراهی برادر....:13::13::39:
سربازی بلایی سرت نیاوردند....؟!؟!؟؟:61::59::66:
ممنون شلمان جان.....:57::53:

آرمین منظورته دیگه؟! :21:

دیدم چند روزه سوتی ندادم ، گفتم امروز دست به کار بشم. بعدشم مگه من دل ندارم واسه مهدی خان دلم تنگ بشه ؟! :2:

fumed
01-03-2011, 10:16 PM
سلام به همه دوستان

مجتبی جان قیمت این دو ت کفش پایینی رو داری؟
خیلی خوشگله لا.......:64::64::64::64::43::43::43:
والا دقیقا یادم نیست:2:.اما بالایی فکر کنم زیر 300 بود پایینی زیر 400. اینا کفش های فنی هستند ها:30:. زیره هاشونو ببین حتی آنتی شوک هم ندارند:26:. دومیه هم کرامپون خوره.

منظورم نقاط کرامپون خور بود شلمان جان. اونجاهارو از یک ماده خاص درست می کنن. مثلا توی کفش Phantom Guide برند اسکارپا این دو تیکه با یک لایه خاص دیگه که توی زیره قرار میگیره بهم وصلند واسه استحکام. اون کفش های ماموت کرامپون خور هم (مثلا اولی و سومی) این تیکه ها رو تمیز کار کرده بودن. اما در مقام مقایسه با کفش های دیگه که من دیدم اسکارپا این قسمتو تو چند مدلش بهتر از ماموت کار کرده از La sportiva هم نباید گذشت!

JackLondon
09-03-2011, 10:20 PM

6-حتما تا روز شنبه مورخ 21 اسفند ماه حضور خودتون رو در این برنامه از طریق پیغام خصوصی اطلاع بدین

تاریخ برگزاری خرید:
يكشنبه 22 اسفند ماه ساعت 17:30

نحوه دسترسی:

از طریق مترو:
از طریق BRT:

JackLondon
13-03-2011, 11:31 AM
دوستان عزيز
از اونجا كه كلاس فردايي كه من داشتم به لطف همت دوستانم كنسل شده و به علت برنامه ي ايتام برنامه ي خريد رو موكول ميكنيم به فردا...قبلا با دوستاني كه به بنده گفته بودن كه تشريف ميارن از طريق پيغام خصوصي اطلاع دادم

منونم

ora
14-03-2011, 10:14 AM
واي چه برنامه خوبي اعلام امادگي ميكنم براي خريد چون من 36 بار سفرهاي يك روزه رفتم و تجهيزات دو روزه ام اصلا كامل نيس خدارا شكر بابت چنين دوستاني :4::6:

JackLondon
14-03-2011, 10:35 AM
قرار امروز سرجاش هست

ساعت 17:30

درمكان هميشگي كه در اطلاعيه ي قبلي اعلام شده منتظر شما هستيم

mmajidi4
27-03-2011, 08:20 PM
سلام. در صورت امکان برنامه های جدید رو به من هم sms بزنید ... 0919 (مجیدی). امسال سعی میکتم تو برنامه هاتون باشم.

Shahram
27-03-2011, 09:10 PM
سلام. در صورت امکان برنامه های جدید رو به من هم sms بزنید ... 0919 (مجیدی). امسال سعی میکتم تو برنامه هاتون باشم.

دوست عزیز
با سلام و خوش آمد :53:
لطفا شماره برای برنامه خرید از طریق پیام خصوصی ارسال کنید و به طور مستقیم شماره رو اینجا ننویسید :3:
در مورد سایر برنامه ها هم می تونید تو سامانه پیامک ثبت نام کنید :1:

Rostami
28-04-2011, 05:22 PM
سلام دوستان
من عضو جدید این سایت هستم. سایت بسیار خوب و مفیدی دارید. دوستان بسیار خوبی هم دارید که حاضرند برای بقیه وقت بگذارند.
خواستم بپرسم برنامه خرید جدیدی برای دوستان جدید در سال 90 نمی گذارید؟

Shahram
28-04-2011, 06:12 PM
سلام دوستان
من عضو جدید این سایت هستم. سایت بسیار خوب و مفیدی دارید. دوستان بسیار خوبی هم دارید که حاضرند برای بقیه وقت بگذارند.
خواستم بپرسم برنامه خرید جدیدی برای دوستان جدید در سال 90 نمی گذارید؟

سلام
خیلی خوش اومدین :53:
با توجه به اینکه برنامه سنگین در پیشه احتمالش هست که یه برنامه خرید هماهنگ بشه. پیگیر باشین :3:

JackLondon
30-04-2011, 09:59 AM

6-حتما تا فردا ظهر حضور خودتون رو به من اطلاع بدين

تاریخ برگزاری خرید:
يك شنبه 11 ارديبهشت ماه ساعت 17:30

نحوه دسترسی:

از طریق مترو:
از طریق BRT:

kai-zen
01-05-2011, 10:06 PM
الیاس من میخواستم بیام

جلسه ای یکدفعه ای پیش اومد که گرفتار شدم :16:

کیسه خوابم ندارم ! چه کنم ؟ کجا برم ؟ آماری بده ببینم یروز خودم میتونم برم :2::3:

JackLondon
01-05-2011, 10:51 PM
برنامه ی خرید امروز هم با حضور خیل مشتاقان عزیز تموم شد...ساعت اتمام برنامه 10:05 دقیقه بود....اگه مغازه ها هم باز بودن فکر کنم باز هم ادامه پیدا میکرد.....این برنامه خرید پر محتوا ترین برنامه ی خرید بوده و فکر کنم که کل منیریه در تسخیر بچه های آنوبانینی بودن.....

از همه ممنون که تشریف آوردن و ببخشید که در بعضی مغازه ها معطل شدین

به امید اینکه از تجهیزاتتون بسیار خوب استفاده کنین و ازشون لذت ببرین!!:3:

kai-zen
01-05-2011, 11:28 PM
ای بابا اگه میدونستم تا اون موقع هستید حتما میومدما :2:

تا 10 اونجا بودید ؟ مگه چند نفر بودن ؟:7:

Aramin
02-05-2011, 12:08 AM
بالاخره رسیدیم خونه...:4:
امروز انوبانینی منیریه رو ترکوند...:36::36::36:
ممنون از الیاس و مهدی پارسای عزیزم...:53::57:
ممنون از مهدی غلامی که با اومدنش بچه ها رو خوشحال کرد...:53:
و تبریک به همه دوستان بابت وسایل جدیدشون...:41::41::41:
امیدوارم تونسته باشم به دوستان در خرید کمکی کرده باشم...:1:
و راستی قسمت اخر برنامه اب هویج بستنی...:38::38::3:

aghilhm
02-05-2011, 06:59 AM
متاسفانه من هم جا موندم. اگر کسی قصد داشت تا اواخر هفته برای خرید به بازار بره، ممنون می شم اجازه بده من هم همراهش باشم و از تجربه اش استفاده کنم.

Shahram
02-05-2011, 08:17 AM
متاسفانه من هم جا موندم. اگر کسی قصد داشت تا اواخر هفته برای خرید به بازار بره، ممنون می شم اجازه بده من هم همراهش باشم و از تجربه اش استفاده کنم.

با آقا الیاس صحبت کنید شاید تونستین اغفالش کنید :65:

pesarkhale
02-05-2011, 10:18 AM
برنامه ی خرید امروز هم با حضور خیل مشتاقان عزیز تموم شد...ساعت اتمام برنامه 10:05 دقیقه بود....اگه مغازه ها هم باز بودن فکر کنم باز هم ادامه پیدا میکرد.....این برنامه خرید پر محتوا ترین برنامه ی خرید بوده و فکر کنم که کل منیریه در تسخیر بچه های آنوبانینی بودن.....

از همه ممنون که تشریف آوردن و ببخشید که در بعضی مغازه ها معطل شدین

به امید اینکه از تجهیزاتتون بسیار خوب استفاده کنین و ازشون لذت ببرین!!:3:

اي واي كاش ميدونستم كه تا اون ساعت هستين. حتما ميومديم. عجب برنامه پرباري رو از دست داديما!! خوب نميشه نتايجش رو يكي زحمت بكشه خلاصه كنه براي همه؟ واقعا ما بي تجربه ها خيلي خريد وسايل خوب برامون سخته:20:

Aramin
02-05-2011, 02:17 PM
اي واي كاش ميدونستم كه تا اون ساعت هستين. حتما ميومديم. عجب برنامه پرباري رو از دست داديما!! خوب نميشه نتايجش رو يكي زحمت بكشه خلاصه كنه براي همه؟ واقعا ما بي تجربه ها خيلي خريد وسايل خوب برامون سخته:20:
والا ما هم فکر نمی کردیم تا اون ساعت منیریه باشیم....:106::4:

JackLondon
02-05-2011, 02:43 PM
والا ما هم فکر نمی کردیم تا اون ساعت منیریه باشیم....:106::4:

فکر کنم خود مغازه دارها هم باورشون نمیشد ما تا اون موقع باشیم....ندیدی که اون آبمیوه فروشی چه جوری نگاهمون کرد؟؟...فکر کرد میخوایم بیام تو و دخل مغازه اش رو خالی کنیم:116::21:

hnakhaei
03-05-2011, 05:42 PM
برنامه خريد جمعي جالبيه. من دير متوجه شدم. چادر 4 نفره ( عصائي ) و كيسه خواب 3 فصل ايراني ( الياف ) دارم . ولي بدنبال خريد كيسه خواب سبك و كم حجم ( پر ) و چادر 2 نفره براي كمپينگ و ارتفاعات كم هستم. اميدوارم در برنامه خريد بعدي شركت كنم.

Solmaz
03-05-2011, 07:34 PM
برنامه خريد جمعي جالبيه. من دير متوجه شدم. چادر 4 نفره ( عصائي ) و كيسه خواب 3 فصل ايراني ( الياف ) دارم . ولي بدنبال خريد كيسه خواب سبك و كم حجم ( پر ) و چادر 2 نفره براي كمپينگ و ارتفاعات كم هستم. اميدوارم در برنامه خريد بعدي شركت كنم.
دوست عزیز سفرهای چند روزه از این به بعد در راه هست و همچنین خریدهای دسته جمعی.
از طریق همین تاپیک پیگیر باشید.

pedram_jamshidi
08-05-2011, 01:18 PM
من دنبال کیسه خواب خوب هستم، یکی از دوستان گفتند که کیسه خواب های این مغازه حرفی برای گفتن نداره، اگر دوستی آدرس جایی رو داره که میشه کیسه خواب عالی تهیه کرد، لطفا آدرس بده :) ممنونم

JackLondon
27-05-2011, 12:15 AM

6-حتما تا یکشنبه ظهر حضور خودتون رو به من اطلاع بدين

تاریخ برگزاری خرید:
دوشنبه 9 خرداد ماه ساعت 17:30

نحوه دسترسی:

از طریق مترو:
از طریق BRT:

JackLondon
30-05-2011, 09:49 PM
برنامه ی خرید امروز هم با استقبال خوب دوستان از ساعت 5:30 شروع شد و ساعت 21:15 دقیقه به صرف آب هویج بستنی به پایان رسید....این برنامه هم بسیار پر بار بوده...2تا کوله ی سالیوای اصل....کفش اسکارپا مدل بارون......2 تا کیسه خواب و چادر و کلی جنس دیگه.......از همه ی دوستانی که اومده بودن بسیار سپاسگزارم که صبور بودن.....ببخشین که احتمالا بعضی جاها به علت شلوغی دوستان معطل شدین.....:3:

از دوست خوبم حاج مجتبی عزیز سپاسگزارم که توی این برنامه ی خرید هم کمک کرد...مجتبی جون دمت گرم عزیزم:11::8::53:

خاطره
30-05-2011, 09:59 PM
عکساش کو پس... بزارید دیگه!:8:

Majid 64
31-05-2011, 09:01 AM
برنامه ی خرید امروز هم با استقبال خوب دوستان از ساعت 5:30 شروع شد و ساعت 21:15 دقیقه به صرف آب هویج بستنی به پایان رسید....این برنامه هم بسیار پر بار بوده...2تا کوله ی سالیوای اصل....کفش اسکارپا مدل بارون......2 تا کیسه خواب و چادر و کلی جنس دیگه.......از همه ی دوستانی که اومده بودن بسیار سپاسگزارم که صبور بودن.....ببخشین که احتمالا بعضی جاها به علت شلوغی دوستان معطل شدین.....:3:

از دوست خوبم حاج مجتبی عزیز سپاسگزارم که توی این برنامه ی خرید هم کمک کرد...مجتبی جون دمت گرم عزیزم:11::8::53:

تشکر ویژه از الیاس و مجتبی عزیز بابت زحمتایی که کشیدن:6:
تو این سفر مرفهین هم مشخص شدند! (خودشونو لو دادند):19:حالا تو نئور و گهر خودتون میبینیدشون:10:
امیدم که دیگه سنگ تموم گذاشت و بلاخره شیرینی تولدشو بهمون داد:8:

Fatemeh_abdi
31-05-2011, 09:19 AM
تشکر ویژه از الیاس و مجتبی عزیز بابت زحمتایی که کشیدن:6:
تو این سفر مرفهین هم مشخص شدند! (خودشونو لو دادند):19:حالا تو نئور و گهر خودتون میبینیدشون:10:
امیدم که دیگه سنگ تموم گذاشت و بلاخره شیرینی تولدشو بهمون داد:8:

اميد خان پس ما چي؟ ؟؟ اين رسمشه اين همه توي توچال گفتيم تولدت مبارك سرود خونديم:21:
نه واقعا اين رسمشه ؟؟؟؟:45::68:

mary81g
31-05-2011, 03:16 PM
سلام مرسی که اسم مغازه رو نوشتین من سعی می کنم قبل از 20 خرداد یک سری به اونجا بزنم
از آقای کبیری هم ممنون که راهنمایی کردن چون پیدا کردن اطلاعات تو این سایت یک کم برای تازه واردایی مثل من سخته

enigma
02-06-2011, 01:26 PM
سلام دوستان
آقا من اگه بخوام 1 كوله كامل با همه تجهيزات داشته باشم با جنساي خوب ولي ارزون حدودا چند پام آب ميخوره؟ كامل كامل همه تجهيزات ضروري

kai-zen
02-06-2011, 02:51 PM
اميد خان پس ما چي؟ ؟؟ اين رسمشه اين همه توي توچال گفتيم تولدت مبارك سرود خونديم:21:
نه واقعا اين رسمشه ؟؟؟؟:45::68:

ای بابا

هر کی بود قسمتش بود و نوش جان کرد

خیلیا نبودن که صداشون در اومد

ان شا ا... سال بعد :3:

passenger68
02-08-2011, 03:50 PM
سلام به همگی
بازم برنامه ی خرید میذارین؟ من تازه طبیعت گرد شدم و تا آخر هفته کفش کوه لازم دارم! :7:

Farhaad
03-08-2011, 12:07 PM
تاپيك كفش رو بخونيد فكر كنم خودتون هم بتونيد خريد كنيد.... مدل هارو انتخاب كنيد دوستاني كه باتجربه هستن كمكتون ميكنن.... 

vampire
16-10-2011, 10:05 PM
در یکی دو ماه آینده برنامه خرید ندارید؟
من یه کفش و چند وسیله زمستونی لازم دارم...

mh_hshk
10-01-2012, 12:56 AM
آقا الیاس! یه برنامه خرید تجهیز بر و بچه های بانینی بزار! وجدانا ما صفر صفریم! باس یه حرکتی بکنیم!

Marzieh
10-01-2012, 12:00 PM
آقا الیاس الان زیر پرچم مشغول نوش جان کردن آش و.. هستند! برای خرید و مشورت باید برید سراغ ِ:Mehdi,fumed,Parsa

mh_hshk
10-01-2012, 10:59 PM
هیییییییی واااااااااااااااااااای من!!!!!!!!!!!!
منم به زودی میرم آشخوری! :4:
خب ایها الناس! ای Mehdi,fumed,Parsa و..... بیایید به داد من برسید! دیروز پاهام داغون شد بسکه دور و بر میدون گمرک و میدون منیریه و کلا هرچی آدرس مغازه تو سایت بود رفتم و گشتم! شست پام سوراخ شد!

آقا! جریان این عضو رسمی گروه چیه که بالای فرتور بعضیا هست؟؟؟؟؟:7:

Mehdi
11-01-2012, 09:47 AM
هیییییییی واااااااااااااااااااای من!!!!!!!!!!!!
منم به زودی میرم آشخوری! :4:
خب ایها الناس! ای Mehdi,fumed,Parsa و..... بیایید به داد من برسید! دیروز پاهام داغون شد بسکه دور و بر میدون گمرک و میدون منیریه و کلا هرچی آدرس مغازه تو سایت بود رفتم و گشتم! شست پام سوراخ شد!

آقا! جریان این عضو رسمی گروه چیه که بالای فرتور بعضیا هست؟؟؟؟؟:7:
برنامه های خرید قبل از سفرهای جدی گروه هماهنگ میشه. تا یه برنامه جدی باید صبر کنید :3:

mh_hshk
11-01-2012, 12:37 PM
خب یه برنامه دماوندی،آراراتی ، گاشربرومی چیزی بزارید بریم!:4:

Mehdi
11-01-2012, 04:23 PM
خب یه برنامه دماوندی،آراراتی ، گاشربرومی چیزی بزارید بریم!:4:
فعلا همین برنامه های سبک را دریاب تا به وقتش با هم میریم همونایی که گفتی :3:

مصطفی شهریاری
11-01-2012, 04:38 PM
با سلام
من یک جا را پیشنهاد میکنم هم سرماش مثل قطب جنوب و هم اسمش دهن پر کنه کوه کی نو با کی تو فقط یک نقطه کوچیک کم داره اخر صفا

azadegan
27-05-2012, 01:39 PM
سلام
گروه برنامه خرید جمعی در پیش نداره ؟؟

JackLondon
23-05-2013, 06:56 PM
برنامه خرید گروهی
زمان: سه شنبه 7خرداد 92 از ساعت 18:00

با توجه به برنامه های سنگینی که برای تعطیلات خرداد در نظر گرفته شد و طبق قولی که داده بودم یک برنامه خرید برای دوستان عزیزی که قصد خرید و تکمیل لوازم مورد نیاز خود دارن در نظر گرفته شده و دوستان میتونن حضور داشته باشن تا از تخفیفات بیشتری بهره مند بشیم.

3- به قسمت تجهیزات سر بزنین و مطابق مشخصات و مطالب بیان شده نسبت به انتخاب تجهیز مورد نظر اقدام کنین ----> اینجارا کلیک کنین (You can see links before reply)
4-اگه که نیاز به راهنمایی دارین از طریق پیغام خصوصی به من و یا سایر دوستان اطلاع بدین

5-حتما تا دوشنبه بعد از ظهر حضور خودتون رو به من اطلاع بدين(از طریق ارسال پیام خصوصی)

تاریخ برگزاری خرید:
سه شنبه 7 خرداد ماه ساعت 18:00
محل قرار : خیابان ولیعصر- چهارراه سپه(تقاطع خیابان امام خمینی و خیابان ولیعصر) - کنار آبمیوه فروشی

نحوه دسترسی:

از طریق مترو:
---- خط یک: ایستگاه امام علی (علیه السلام) بعد از خروج از ایستگاه به سمت راست و چهار راه سپه تشریف بیارین.
از طریق BRT:
به خیابان ولیعصر رسیده و از طریق خط تجریش-راه آهن به چهارراه سپه میرسین

Mohamad_atc
26-05-2013, 10:49 AM
سلام به همه:6:
من مث خیلبا عاشق سفرم ولی تا الان در حد تئوری بوده! و دوس دارم عملیش کنم:8:
من چند روزی هست ثبت نام کردم :41:
واقعا سعی کردم تا جایی که می شه بحثا رو بخونم و سوال تکراری نپرسم ولی بازم پیش اومده!

1- برنامه سه شنبه رو همه می تونن شرکت کنن برای خرید؟
اگر آره! من می خواستم بدونم با توجه به اینکه وسیله حرفه ای ندارم و می خوام تقریبا همه چیزو بخرم آیا با 2 تومن میشه جمعش کرد یا باید بیشتر هزینه کنم؟
ضمن اینکه اعتقاد دارم آدم یا چیزی نخره یا خوبشو بخره
2- بخش آشنایی با تجهیزات رو خوندم راستش چیز زیادی دستگیرم نشد که چی خوبه چی نه

ممنون می شم راهنمایی کنید:1:

gfattah
29-05-2013, 09:22 AM
برنامه خرید گروهی
زمان: سه شنبه 7خرداد 92 از ساعت 18:00

با توجه به برنامه های سنگینی که برای تعطیلات خرداد در نظر گرفته شد و طبق قولی که داده بودم یک برنامه خرید برای دوستان عزیزی که قصد خرید و تکمیل لوازم مورد نیاز خود دارن در نظر گرفته شده و دوستان میتونن حضور داشته باشن تا از تخفیفات بیشتری بهره مند بشیم.

3- به قسمت تجهیزات سر بزنین و مطابق مشخصات و مطالب بیان شده نسبت به انتخاب تجهیز مورد نظر اقدام کنین ----> اینجارا کلیک کنین (You can see links before reply)
4-اگه که نیاز به راهنمایی دارین از طریق پیغام خصوصی به من و یا سایر دوستان اطلاع بدین

5-حتما تا دوشنبه بعد از ظهر حضور خودتون رو به من اطلاع بدين(از طریق ارسال پیام خصوصی)

تاریخ برگزاری خرید:
سه شنبه 7 خرداد ماه ساعت 18:00
محل قرار : خیابان ولیعصر- چهارراه سپه(تقاطع خیابان امام خمینی و خیابان ولیعصر) - کنار آبمیوه فروشی

نحوه دسترسی:

از طریق مترو:
---- خط یک: ایستگاه امام علی (علیه السلام) بعد از خروج از ایستگاه به سمت راست و چهار راه سپه تشریف بیارین.
از طریق BRT:
به خیابان ولیعصر رسیده و از طریق خط تجریش-راه آهن به چهارراه سپه میرسین

با سلام. آقا الیاس دست شما درد نکنه بابت کمک ها و راهنمایی های دیروز. خسته نباشید. مشاوره دادن همزمان به چند نفر درباره چند چیز متفاوت (که هر کدام انواع مدل و قیمت و نکته و ... دارند) باید کار سختی باشه. سپاس.:d27:
فقط یکی باید بستنی میداد که نداد.

کوشا
29-05-2013, 01:56 PM
سلام الیاس جان. بینهایت از شما سپاسگزارم. دیروز با توجه به اینکه روز پرکاری رو داشتین خیلی زحمت کشیدین که برای خرید لوازم دوستان وقت گذاشتین .:63:

ind.erfan
29-05-2013, 04:34 PM
الیاس جان بابت دیروز ممنون خیلی عالی بود
با اینکه اومده بودم کوله بخرم آخرش هم نشد ولی کلی از اطلاعاتت استفاده کردم
به امید دیدار

Mohamad_atc
29-05-2013, 05:06 PM
سلااااااااااااام
همه خوووووبید:8:
ینی کی بوووود بستنی نداد:33:
همین جا حکمشو اجرا کنیم
الیاس مرسی از وقتی که گذاشتی
من می خوام برم کفش بخرم! رستوران برج میلادم پیشاپیش رزرو کردم!:17:
راستی کجای دنیا آدم چیزی می خره باید شیرینی بده!:26:

JackLondon
29-05-2013, 09:12 PM
سلااااااااااااام
همه خوووووبید:8:
ینی کی بوووود بستنی نداد:33:
همین جا حکمشو اجرا کنیم
الیاس مرسی از وقتی که گذاشتی
من می خوام برم کفش بخرم! رستوران برج میلادم پیشاپیش رزرو کردم!:17:
راستی کجای دنیا آدم چیزی می خره باید شیرینی بده!:26:

شما سهمت رو دادی...ما رسم مون هستش...ازاون خانواده هاش نیستیم که بذاریم بدون شیرینی بری...مردم چی میگن؟؟:3:

خاطره
29-05-2013, 11:34 PM
برنامه خرید من که با هویج بستنی شروع شد و با بستنی تموم شد ...:4: اون وسط یه کلاه قرمزی هم خریدیم که نگن اومده بودواسه بستنی خوردن :3:

Sir Pendar
12-09-2016, 01:32 PM
عرض سلام خدمت دوستان
از بزرگواران کسی هست دست من رو بگیره برای خرید کوله؟
متاسفانه دیوتر کپی همه جا به وفور پیدا میشه و میترسم فروشنده شیطنت کنه و چوب نااگاهیم رو بخورم.

Sir Pendar
18-09-2016, 05:27 PM
دوستان که محبت نکردند بنده رو در خرید همراهی کنند
من کوله ۴۵+۱۰ ایرکانتکتو گرفتم اما امروز منیریه بودم دیدم شیرپلا تخفیف گذاشته ۱۵ تا ۲۰ درصد تا ۳۰ ام
هرکسی قصد خرید داشت زمان خوبی هست

emad21
04-12-2017, 07:59 PM
[QUOTE=Sir Pendar;86283]دوستان که محبت نکردند بنده رو در خرید همراهی کنند
من کوله ۴۵+۱۰ ایرکانتکتو گرفتم اما امروز منیریه بودم دیدم شیرپلا تخفیف گذاشته ۱۵ تا ۲۰ درصد تا ۳۰ ام
هرکسی قصد خرید داشت زمان خوبی هست.

دوستان سلام،
من یکمی جدیدم اینجا و کلا تازگیا خیلی به سفر کردن و ادونچر و این چیزا علاقه‌مند شدم
دارم با کوهنوردی شروع می‌کنم فقط راستش نمی‌دونم اصن چه چیزایی لازمه برای یه کوهنوردیه ساده
یه سایتی پیدا کردم می تونم ازش چیزای استفاده شده بخرم حال فلن شروع کاری خیلی نرفتم سراغ چیزای نو
رسما هیچی نمی دونم الان دارم یه کفش اورست می خرم صد و ده تومن نمی دونم اصن لازمه یا نه
می شه خواهش کنم این لینکو ببینید بهم بگید خوبه یا نه؟
اصن خودتون پیشنهادی دارید برای کفش کوهنوردی ساده و ارزون؟

اشکان احمدی
11-12-2017, 05:37 PM
[QUOTE=Sir Pendar;86283]دوستان که محبت نکردند بنده رو در خرید همراهی کنند
هرکسی قصد خرید داشت زمان خوبی هست.

دوستان سلام،
من یکمی جدیدم اینجا و کلا تازگیا خیلی به سفر کردن و ادونچر و این چیزا علاقه‌مند شدم
دارم با کوهنوردی شروع می‌کنم فقط راستش نمی‌دونم اصن چه چیزایی لازمه برای یه کوهنوردیه ساده
یه سایتی پیدا کردم می تونم ازش چیزای استفاده شده بخرم حال فلن شروع کاری خیلی نرفتم سراغ چیزای نو
رسما هیچی نمی دونم الان دارم یه کفش اورست می خرم صد و ده تومن نمی دونم اصن لازمه یا نه
می شه خواهش کنم این لینکو ببینید بهم بگید خوبه یا نه؟
اصن خودتون پیشنهادی دارید برای کفش کوهنوردی ساده و ارزون؟

سلام دوست عزیز،این کفش بنظر خیلی جالب نمیاد،تنوع کفش و دیگر محصولات کوهنوردی و طبیعت گردی خیلی زیاده،بسته به اینکه چه قدر بخوای هزینه کنی باید گرینه هات رو بررسی کنی
،فروشگاه درفک،قله قاف ،شکوه،رهبر و ... از قدیمی های کونوردی فروش هستن،اونجا مراجعه کنی میتونن راهنماییت کنن،در ضمن چه چیزایی هم لازمه رو بسته به نوع برنامه ای که میخوای بری و به مرور زمان خودت دستت میاد.