PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه بزرگ عکاسی در نوروز 1390

Negooli
11-04-2011, 11:41 PM
مسابقه بزرگ عکاسی در نوروز 1390

گروه گردشگری آنوبانینی در راستای تشویق علاقه مندان به عکاسی در نظر دارد مسابقه ای تحت عنوان "نوروز 90 از دریچه دوربین" برگزار نماید. تمام علاقه مندان و عکاسان عزیز می توانند عکس های خود را که در طول ایام نوروز 1390 (از 25 اسفند 1389 تا 13 فروردین 1390) گرفته اند در این مسابقه شرکت دهند.

جوایز این مسابقه:

جایزه نفر اول: تخفیف 100% برای یک سفر دلخواه* در طول فصل بهار و یک تخفیف 25% برای یک همراه
جایزه نفر دوم: تخفیف 50% برای یک سفر دلخواه* در طول فصل بهار و یک تخفیف 25% برای یک همراه
جایزه نفر سوم: تخفیف 25% برای یک سفر دلخواه* در طول فصل بهار و یک تخفیف 25% برای یک همراه
(شرکت عزیزان برنده در برنامه هایی که پیش برنامه دارد منوط به شرکت موفق در پیش برنامه است)

شرایط و قوانین مسابقه:
1- هر شخص می تواند 3 قطعه عکس در مسابقه شرکت دهد. در هنگام ارسال عکس ها، ارسال نام و نام خانوادگی و شماره ملی ضروری است.

2- موضوع این مسابقه "سفر در ایام نوروز" است که عکس های مرتبط با آن می تواند "طبیعت ایران"، "آثار باستانی"، "حیات وحش"، "فرهنگ سفر" و سایر مقوله های مرتبط با سفر می باشد. تمام عکس ها لازم است از ایران باشد.

3- انتخاب نفرات برتر به همان شیوه و قوانین قبلی انجمن می باشد. اعضای رسمی گروه و افرادی که حداقل 25 پست در انجمن دارند می توانند به عکس ها رای بدهند.

4- عکس ها باید بدون ادیت بنیادی باشد. تنها تغییرات مختصر در "برایتنس" و "کانتراست" و کراپ های جزئی مورد قبول است.

5- عکس ها حداکثر تا تاریخ 31 فروردین 1390 به آدرس ایمیل negar.negooli (at) gmail.com ارسال شود.(در ایمیل ارسالی نام و نام خانوادگی به همراه عنوان مسابقه را در بخش موضوع عنوان کنید به طور مثال نگار زنده دل-مسابقه بزرگ عکاسی در نوروز 1390)

6- سایز ارسالی عکس ها حداقل 600 پیکسل می باشد.

7- عکاسان منتخب برای دریافت جایزه لازم است عکس فول سایز (یا نگاتیو) خود را با ابعاد حداقل 3000 پیکسل به همراه اسکن کارت ملی ارسال نمایند.

8- این مسابقه به صورت آزاد بوده و تمام افراد اعم از عضو و غیر عضو در انجمن می توانند با شرایط یکسان در آن شرکت نمایند.

* حداکثر تخفیف در حالت 100 درصد، 50 هزار تومن، در حالت 50 درصد 25 هزار تومن و در حالت 25 درصد 12500 تومن است.

Carlos
12-04-2011, 01:18 AM
من یه عکس از خودمدارم تو شفاخانه نمیشه شرکتش بدم؟:4::7:

Mahdi Kalhor
13-04-2011, 05:49 PM
You can see links before reply

سلام
من نوروز 90 حدود 5000 تا عکس از نقاط مختلف بعضی استانهای ایران گرفتم و عکس بالایی نمونه یکی از آنهاست بنام
دره کال سر در (You can see links before reply) که در روستایی بنام خرو در طبس واقع شده و فقط روی نور و کنتراست اون کار شده و همانند خود دره است. سوال این است:

حجم اصلی این عکس حدود 10 مگابایت است و بنظر شما یک تصویر 600 پیکسلی میتواند جزئیات آنرا نشان دهد؟
اصل تصویر در آلبوم من و درگوگل ارتز موجود است به این آدرس: دره کال سر در (You can see links before reply)

این عکس را تقدیم میکنم به انجمن آنوبانینی

چگوارا
14-04-2011, 09:01 PM
عکس فوق العاده ایست .

فقط نمیدونم این لرزش عکس رو چه جوری گرفتی ؟

که در بالا نیست ولی در پایین مشخص میشه .

راز این دره در پشت ان دیواریست که ما در خیال خود میپرورانیم

Carlos
14-04-2011, 09:38 PM
دوست عزیز قوانین مربوط به شرکت در مسابقه و
قوانین قرار دادن عکس در سایت را مجددا مطالعه فرمایید.You can see links before reply

تاپیک مناسبی را برای قرار دادن عکس خود اتخاب نکردید همچنین سایز عکستان را.
مرسی از توجه شما.:53::53::53::53:

Mahdi Kalhor
15-04-2011, 01:43 PM
عکس فوق العاده ایست .

فقط نمیدونم این لرزش عکس رو چه جوری گرفتی ؟

که در بالا نیست ولی در پایین مشخص میشه .

متاسفانه نمیدونم چه اشکالی در لنز پیش اومده بود که از سمت چپ فوکوس نمیکرد و این مشکل ناشی از آن است

دوست عزیز قوانین مربوط به شرکت در مسابقه و
[color=red]قوانین قرار دادن عکس در سایت را مجددا مطالعه فرمایید.

ما به تذکر عمل کردیم و منظور از عکس این بود که مقایسه شود و به [size="4"]سوال پاسخ داده شود که جوابی نیامد... :7::7:

چون این گروه را خیلی دوست دارم این عکس را در آن سایز گذاشتم و تقدیم به آنها کرده بودم که نشد... :18: :33::20::20:

Shahram
15-04-2011, 03:56 PM
حجم اصلی این عکس حدود 10 مگابایت است و بنظر شما یک تصویر 600 پیکسلی میتواند جزئیات آنرا نشان دهد؟

ممنون آقا مهدی. تو یه برنامه واسه طبس اینجا هم مدنظر بود که فرصت نکردیم بریم و ببینیم

در مورد سوال هم فکر کنم این بند از اعلام مسابقه جواب رو داشته باشه :3:

7- عکاسان منتخب برای دریافت جایزه لازم است عکس فول سایز (یا نگاتیو) خود را با ابعاد حداقل 3000 پیکسل به همراه اسکن کارت ملی ارسال نمایند.

Negooli
16-04-2011, 01:34 AM
You can see links before reply

سلام
من نوروز 90 حدود 5000 تا عکس از نقاط مختلف بعضی استانهای ایران گرفتم و عکس بالایی نمونه یکی از آنهاست بنام
دره کال سر در (You can see links before reply) که در روستایی بنام خرو در طبس واقع شده و فقط روی نور و کنتراست اون کار شده و همانند خود دره است. سوال این است:

اصل تصویر در آلبوم من و درگوگل ارتز موجود است به این آدرس: دره کال سر در (You can see links before reply)

درود بر شما
به علت عدم دسترسی به سایت نتوانستم پاسخگوی شما باشم
به هر حال این مشکل فعلا وجود داره بعضا دیده شده که بچه ها عکاسی از شب و اینا داشتن که به علت کمبود حجم عکس اونطور که باید و شاید دیده نشده
شرایط برای همه یکسانه اگر کیفیت عکستون پایین میاد کیفیت عکس بقیه هم پایینه
و این برای بیننده تمایزی ایجاد نمیکنه به نظرم و بیننده همچنان با استفاده از معیار های خودش بررسی میکنه عکس شما رو و نمره میده

Shelman
16-04-2011, 10:21 AM
[center][size=6][color=red][b]

8- این مسابقه به صورت آزاد بوده و تمام افراد اعم از عضو و غیر عضو در انجمن می توانند با شرایط یکسان در آن شرکت نمایند.

بیخشید یه سوال فنی! دوربین من بیشتر از 2304 پیکسل نمی تونه تصویر برداری کنه. یعنی من حق شرکت در مسابقه ندارم.

موردم دوم اینکه اگر افراد غیر عضو بخوان شرکت کنند که حجم مسابقه دهنده ها خیلی زیاد میشه و شانس افراد عضو خیلی کم.

Mehdi
16-04-2011, 12:42 PM
بیخشید یه سوال فنی! دوربین من بیشتر از 2304 پیکسل نمی تونه تصویر برداری کنه. یعنی من حق شرکت در مسابقه ندارم.

موردم دوم اینکه اگر افراد غیر عضو بخوان شرکت کنند که حجم مسابقه دهنده ها خیلی زیاد میشه و شانس افراد عضو خیلی کم.
مورد اول: شما شرکت کنید. اگر تعداد کسایی که این مشکل را دارن زیاد بود میشه کمی قوانین را تغییر داد.

مورد دوم: این یه رقابته بین همه کسانی که با گروه به شکلی در ارتباطن. عضو و غیر عضو مزیتی نسبت به هم ندارن.

Negooli
16-04-2011, 09:04 PM
تا کنون 13 نفر شرکت کننده :6:

Aramin
17-04-2011, 04:41 PM
اقا من تو سفر دوربین نداشتم....
اما ی جورایی تو سفر تو تمام عکس ها بودم....!!!!:4::3:
به من هم جایزه تعلق می گیره...؟؟!؟!؟:16:

Dr Ernesto
19-04-2011, 01:16 PM
اقا من تو سفر دوربین نداشتم....
به من هم جایزه تعلق می گیره...؟؟!؟!؟:16:

واقعا خیلی مهمه که یه نفر اون قدر خوش تیپ باشه که به عکسها جلوه و زیبایی ببخشه
و البته مهم
من موافقم که جایزه به شما تعلق بگیره

Aramin
19-04-2011, 04:05 PM
واقعا خیلی مهمه که یه نفر اون قدر خوش تیپ باشه که به عکسها جلوه و زیبایی ببخشه
و البته مهم
من موافقم که جایزه به شما تعلق بگیره

شما لطف دارید....:77::53:
اما لازم نیست خوش تیپ باشی...:4::3:
مهم اینکه خودت باشی.....:3:
چون در غیر این صورت عکاسا ازت عکس نمی گیرند....:2::32::65::3:

Dr Ernesto
19-04-2011, 04:43 PM

دقیقا درسته رفیق
بعضی وقتا آدم،خودشو تو زل زدن به دوربین نشون میده
یعنی:آقا تو رو جون هر کی که دوست داری ازم عکس بگیر
به هر حال موافقم

Milad.Cc
20-04-2011, 11:47 AM
یاد بهاره افتادم ؛ دق سرخ :)

خاطره
20-04-2011, 01:47 PM

به خصوص مول مول.. تو سفر بندر ترکمن تا میفهمید من حواسم بهش هست .. عکس نمینداخت .. :29::icon_neutral:ا

بوسلمان
20-04-2011, 02:00 PM
تشكر از شما دوستان

Negooli
22-04-2011, 09:38 PM
دوستان مهلت ارسال آثار تمام شد
به زودی رای گیری روی سایت قرار میگیرد