PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كلاردشت

roshanak
06-10-2009, 01:49 PM
روستاي پيمبور كلاردشت

You can see links before reply

دلوار
02-01-2011, 04:09 PM
به کلاردشت خیلی امدم جای با صفایی است

رویا
02-01-2011, 05:04 PM
خیلی با صفاست ........ خاطرات خوبی ازش دارم:3:

AzinAzin
21-02-2011, 09:52 PM
و خیلی هم سرد میشه گاهی!

کوروش کبیر
25-02-2011, 11:39 AM
من هم خیلی به کلاردشت اومدم مخصوصادر بچگی هام و خاطرات زیادی دارم از حسن کیف / گرکبس / رودبارک /پیغلا/ دریاچه ولشت و از باغ های میوه که واقعا دیدنی هستند. چون کلی از اقوام ما اونجا زندگی میکنن :3:

Solmaz
25-02-2011, 06:28 PM
جناب کوروش کبیر
میشه لطفا درباره جاهای دیدنی کلاردشت که در بالا نام بردین، بیشتر توضیح بدین؟ اینکه کلا کلاردشت چی داره؟ چگونگی دسترسی به آنها؟ و ...
ممنون

davod
15-09-2012, 09:52 AM
جناب کوروش کبیر
میشه لطفا درباره جاهای دیدنی کلاردشت که در بالا نام بردین، بیشتر توضیح بدین؟ اینکه کلا کلاردشت چی داره؟ چگونگی دسترسی به آنها؟ و ...
ممنون

کسی نبود جواب ایشونو بده.......سوال منم هست:4:

دلوار
15-09-2012, 11:49 PM
سلام
یه کم من جواب میدم
در دامنه کوه "علم کوه" و "تخت سلیمان"این مناطق واقع شده اند/حسن کیف:مرکز منطقه و شهریست با امکانات رفاهی مناسب ،
از دو جاده مرزن آباد (جاده چالوس )وشهر عباس آباد(حاشیه ی دریای خزر )قابل دسترسی است.که جاده عباس آباد به کلاردشت
بسیار دیدنی است (حدود 25 کیلو..)و جاذبه های جنگل ها ی شمال و طبیعت خاص آن اقلیم با آب هوایی دلپذیر را مشاهده می کنید.
دریاچه ولشت :از مسیر مرزن آباد به کلاردشت قابل دسترسی است . یک بار رفتن به دیدنش میارزد
رودبارک: فکر میکنم این روستا از همه ی جاهای منطقه که من رفتم بسیار خوش آب و هوا تر و سرد تر باشد این روستا سر راه و مسیر
علم کوه قرار گرفته ،از شهر حسن کیف با فاصله کمتر از ده دقیقه به آنجا میرسی ،رودخانه سرد آبرود از میان روبارک با چشم انداز های
زیبا میگذرد.کمپ فدراسیون کوه نوردی باامکانات اسکان در انتهای رودبارک برای علاقمندان موجود است.امکانات رودبارک نسبتا خوب ،
ویلا های اجاره ای فراوانی با قیمت های متفاوتی ..... توصیه میکنم وسط هفته برید هم خلوت تر هم ارزانتر

حسن
16-09-2012, 08:58 AM
از حسن كيف به سمت عباس آباد بعد گذر حدود 7 الي 10 كيلومتر سمت چپ جاده تابلوي كوچكي به نام جنگل مازيچال ديده مي شود كه به نظربنده به دليل معروف نبودن آنجا از گزند ما انسان در امن است

گروه هم برنامه شناسايي توي آن منطقه داشتند كه مي تواند به شماكمك كند