PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چهارمین برنامه بازدید از مرکز معلولين بچه‌های آسمان (2 دیماه 1389)

Zohreh
10-12-2010, 07:37 PM
برنامه بازدید از مرکز معلولين ذهنى و جسمى بچه‌های آسمان(2) به همراه اهدای کمک‌های نقدی و غیر نقدی نیکوکاران

You can see links before reply

السّلام علیک یا اباعبدالله
- امام حسین (علیه السلام) می‌فرماید: كسی‌ كه‌ گرفتاری‌ و اندوه‌ مؤمنی را برطرف‌ كند و او را آسوده‌ كند، خداوند گرفتاری‌ و اندوه‌ دنيا و آخرت‌ را از او رفع‌ می‌كند.

گفت سائل از چه رو محکم به سینه می زنی؟
گفـــتم از آینه ی دل گردگـــیری مــــــــــی کنم

هم‌رازان درد آشنا
باعرض تسلیت و تعزیت بمناسبت ایام عزای حسینی، جهت دیداری از بچه های آسمان با هم همراه می شویم و کمکهای نقدی را جهت تامین نیازهای آن مرکز و عزیزان میهمان آن اهدا می نماییم.

زمــــان: پنج شنبه 2 دیماه 1389 ساعت 2 بعد از ظهر

برنامـه: بازدید از مرکز بچه های آسمان(2) به همراه اهداء برخی مایحتاج معلولین و کمک‌های نقدی نیکوکاران برای آسمانی‌ها

وسیله نقلیه: خودروی شخصی

محل ملاقات: اتوبان شهید بابایی، جاده لشگرک به سمت لواسان، بعد از پل (نرسیده به مجموعه طلائیه) ساعت 1:30 بعد از ظهر

براى دریافت اطلاعات بيشتر محل قرار می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

محل ملاقات2: رودبار قصران، بعد از دوراهی اوشان، نرسیده به فشم، بعد از اورژانس، مرکز معلولین ذهنی و جسمی بچه های آسمان2، ساعت 2 بعد از ظهر

شماره تماس مرکز: 26520981 -26521078- 26520775

تجهیزات ضروری:
دل: ممکن است دیدن صحنه های رنج کشیدن معلولین برای دوستان دشوار باشد

خواهشمند است عزیزانی که مایل به همراهی و یا هر نوع مساعدت در این بازدید هستند، حداکثر تا سه شنبه مورخ 30 آذر ماه، آمادگی خود را از طریق پیام خصوصی یا تماس تلفنی اعلام فرمایند.
دوستانی که وسیله نقلیه در اختیار ندارند و مایل هستند در برنامه شرکت کنند، لطفا با ارسال پست و یا پیغام خصوصی عنوان فرمایند تا هماهنگی لازم انجام شود.

نحوه اهدای کمکهای نقدی نیکوکاران:
کمکهای نقدی خود را به میزان دلخواه، می توانید به شماره حساب ذیل واریز نمایید:

شماره حساب:----- 1843001430 نزد بانك ملت ------ نوع حساب: عابر بانک
شماره كارت:------ 6104 3371 8744 3419 كارت بانك ملت-----
هر دو به نام: زهره سلیمانی

مهلت دریافت کمکهای نقدی: چهارشنبه 01/10/1389 تا ساعت 15 ظهر

دوستان اگر ميخواين كمك‌هاى غيرنقدى براى بچه‌هاى آسمان داشته باشيد مى‌تونين اقلام مورد نياز زير رو كه از خود موسسه استعلام شده در نظر بگيريد:

1- انواع مواد غذايى:
برنج، لوبيا چيتى، سويا، روغن مايع، مربا، عسل، كشمش، رب گوجه‌فرنگى، چاى، قند، شكر، گوشت گوسفند، تخم مرغ، پنير، كره، خرما، نبات، كمپوت، سن ايچ، ليمو عمانى، حبوبات، بيسكويت و كيك بسته بندی شده با مارکهای شناخته شده مثل شیرین عسل

2- وسايل بهداشتى:
پوشك كامل بزرگ به سايز 25 كيلو و 40 كيلو، دستكش يكبار مصرف، دستكش آشپزخانه، دستمال كاغذى، ماسك، كيسه زباله در ابعاد مختلف

3- انواع مواد ضد عفونى كننده:
ساولن، دتول، وايتكس، افروز، مايع ضد عفونى كننده دست

4- ساير موارد:
ليوان و قاشق يكبار مصرف، كيسه زباله فله، دستكش آشپزخانه، حشره كش، خوشبو كننده هوا

لطفا هر كدوم از موارد رو كه امكان تهيه يا دسترسى داشتيد براى هديه به بچه‌هاى آسمان آماده كنيد تا بصورت كلى به بچه‌هاى آسمان هديه كنيم

دستهايي که کمک مي رسانند، مقدس تر از لبهايي هستند که دعا مي کنند.

شما را چشم در راهیم ...

دوستان جهت هماهنگی و سهولت بیشتر می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

09383968237
(زهره سلیمانی)

kamiar
10-12-2010, 10:59 PM
به عنوان اولین نفر اعلام آمادگی کرده و ان شا ا... حضور خواهم داشت ....

Solmaz
10-12-2010, 11:53 PM
من هم برای سومین بار اگر مفتخر و لایق باشم در خدمت خواهم بود. دلم برای محمد خیلی تنگ شده.

Soheila
11-12-2010, 01:00 AM
ممنونم زهره جان از تکرار این برنامه، عجیبه که احساس می کنم بیش از هر جای دیگه ای به اون مرکز وابسته شدم و دلم خیلی وقته که هوای اونجا رو کرده...
نهایت تلاشم رو می کنم تا در کنار دوستان باشم.

Soleyman
11-12-2010, 01:39 AM
من تو هر سه برنامه ی قبلی خیلی دلم میخواست بیام ولی نشد
بیشتر بخاطر همون نداشتن دل
آخه مادر یکی از دوستام اونجا کار میکرد و یکمی از روحیات بچه های اونجا برام گفت کم مونده بود گریه کنم
ایندفه دل و میزنم به دریا
اونام احتیاج دارن تحویل گرفته شن هم صحبت دوست رفیق داداش و... داشته باشن اونام آدمم و وظیفه ی من هم برای شکر نعمت خدا اینه که اونا رو از یادم نبرم
با این جور حرفها خودمو خواهم کشوند اونجا

Aramin
11-12-2010, 05:21 PM
زهره جان سپاس بی پایان از برگزاری مجدد این برنامه......:53:
من هم هستم....:4::48:

Azin
11-12-2010, 06:10 PM
خوش به حال بانی خیّر برنامه و همه دوستانی که می توانند در این برنامه شرکت کنند.... متاسفانه به دلیل تداخل با کلاس و پر شدن چوب خط غیبت ها امکان حضور ندارم...:17: خوشا به حال شما .....:53:

Elnaz
11-12-2010, 08:43 PM
خیلی دلم میخواست میتونستم مثل دفعه پیش بیام، ولی حیف که نمیشه.دلم برای محمد :25: تنگ شده.
زهره جون مرسی به خاطر برنامه ای که گذاشتی:53:

aida_kh
11-12-2010, 10:18 PM
من هم تمام سعی ام رو میکنم که بیام حتما

امیر
12-12-2010, 06:06 PM
منم تمام تلاشمو میکنم بیام:63:

نه.......حتما میام:4::4:

molmol
13-12-2010, 01:08 AM
منم كه از الان اومدم سر جاده لواسون وايسادم
هوا سرده فقط يكي كه ماشين داره يه نفر جا خالي كنه كه من كنار جاده بدون جا نمونم
منتظرما منو يادتون نره

Nahal
13-12-2010, 10:01 AM
اگر تهران باشم حتما مي يام :1:
آقا مرتضي جا هم داريم. 

hanif
13-12-2010, 10:53 AM
سلام آنوبانینی های عزیز
منم شاید اومدم :4: اگه دلی مثل دریا داشتم :1:

AZY
13-12-2010, 11:25 AM
زهره عزیزم خیلی دوست دارم بیام ولی متاسفانه ساعت 1-3 پنج شنبه کلاسی دارم که فعلا نمی تونم بپیچونمش. کاش ...

Zohreh
13-12-2010, 12:54 PM
زهره عزیزم خیلی دوست دارم بیام ولی متاسفانه ساعت 1-3 پنج شنبه کلاسی دارم که فعلا نمی تونم بپیچونمش. کاش ...

منم خیلی دوست داشتم ببینمت اما اشکال نداره ایشالا برنامه بعدی :54:

alaleh
13-12-2010, 02:13 PM
سلام به همه دوستان خوبم
تمام سعيمو ميكنم كه اين برنامه رو از دست ندم:1:

gol pesar
13-12-2010, 04:00 PM
اميدوارم اين بار هم بتونم سفري به جمع آسماني ها داشته باشم :1:

ArtArya
13-12-2010, 04:51 PM
شکر خدا این برنامه احتیاج به ثبت نام و بدو بدو و عضو قدیم و جدید نداره. I'm in

راستی کسی از کرشمه خبر نداره؟

Daei Abbas
13-12-2010, 04:52 PM
سلام بچه ها. منم اگه تهران باشم حتماً شرکت میکنم. این بهترین برنامه ای که میشیه همه شرکت کنند. ممنون از بانی این برنامه. :8:.

minerva
13-12-2010, 05:10 PM
دروغ چرا؟ دلشو ندارم
دل محک رو دارم
دل فقر رو دارم
اما دل معلولیت رو ندارم
رو سیاه

Solmaz
13-12-2010, 05:55 PM
راستی کسی از کرشمه خبر نداره؟
کرشمه خانوم چند ماهی هست که به خارج رفتن. مطمئنم که ایشون هم خوشحالن از اینکه کار خیرشون داره ادامه پیدا میکنه و دلشون با ماست.

Majid
13-12-2010, 06:20 PM
به به
باز هم بچه های آسمان
باز هم دیدار بچه هایی با دلهای پاک، چهره هایی معصوم، یک دنیا حرف در دل
امیدوارم برنامه هام جور بشه و باز بتونم این گلها رو ببینم
سپاس:53::53::53:

Araz
14-12-2010, 03:08 PM
به به زهره خانوم:1:
منم سعي ميكنم حتما بيام
چون دلم واسه فرشته هاي روي زمين كلي تنگ شده:6:

Fariba
19-12-2010, 09:22 AM
بني آدم اعضاي يك پيكرند
كه در آفرينش زيك گوهرند
درود بر شما خيرين دلسوز و مهربان.
من دوست داشتم بيام، اما چون كلاس دارم نمي تونم بيام. از اون جايي كه چندتا پنج شنبه به تعطيلي خورده عملا امكان غيبت كردن رو ندارم.
هر كي ميره اجرش با سرور وسالار شهيدان

molmol
19-12-2010, 12:12 PM
سلام
چرا هر جا من ميخوام برم يه كم آسايش داشته باشم اين عباس پيداش ميشه؟
اگه من اومدم عباسم اومد من رو همونجا بستري كنيد چون عباس رو ببينم همينجوري يهو معلول ميشم

Daei Abbas
19-12-2010, 12:23 PM
سلام
چرا هر جا من ميخوام برم يه كم آسايش داشته باشم اين عباس پيداش ميشه؟
اگه من اومدم عباسم اومد من رو همونجا بستري كنيد چون عباس رو ببينم همينجوري يهو معلول ميشم
سلام. عزیزم چون دوست دارم.:8:

Parvaneh
19-12-2010, 12:46 PM
دوستان، این برنامه با توجه به درخواست مرکز بچه های اسمان مبنی بر دیدار و کمک، اجرا میشه، لطفا دوستان و همکاران نیز در جریان قرار داده و کمک های غیرنقدی و نقدی را جمع آوری نمایید.

Zohreh
19-12-2010, 01:58 PM
دوستانی که می خواهند در این برنامه شرکت کنند لطفا تا سه شنبه به من اطلاع دهند.
کسانی که ماشین ندارند میتوانند با پیغام خصوصی یا تماس به من خبر دهند تا با دوستانی که ماشین دارند هماهنگ کنم .

Bahare
19-12-2010, 01:58 PM
دوستان، این برنامه با توجه به درخواست مرکز بچه های اسمان مبنی بر دیدار و کمک، اجرا میشه، لطفا دوستان و همکاران نیز در جریان قرار داده و کمک های غیرنقدی و نقدی را جمع آوری نمایید.

ببخشید پروانه جون من یه سوالی داشتم مگه کمک ها رو مثل سری قبل در محل جمع آوری نمی کنید؟؟
اگر زودتره که لطفا بیشتر توضیح بدید.
با سپاس فراوان

Zohreh
19-12-2010, 02:07 PM
ببخشید پروانه جون من یه سوالی داشتم مگه کمک ها رو مثل سری قبل در محل جمع آوری نمی کنید؟؟
اگر زودتره که لطفا بیشتر توضیح بدید.
با سپاس فراوان

بهاره جان اگه کمک ها نفدی باشه می تونی به حساب من واریز کنی که اطلاعاتش در صفحه اول تاپیک اومده و اگر کمکها غیر نقدی بود خودت باید زحمتشو بکشی عزیزم
ممنون

Daei Abbas
19-12-2010, 02:35 PM
دوستانی که می خواهند در این برنامه شرکت کنند لطفا تا سه شنبه به من اطلاع دهند.
کسانی که ماشین ندارند میتوانند با پیغام خصوصی یا تماس به من خبر دهند تا با دوستانی که ماشین دارند هماهنگ کنم .
زهره جان سلام. من سیع خودمو میکنم بیام. ماشین هم با خودم میارم. اگه نتونم بیام سه شنبه میگم. پس منو تو لیست داشته باش.

Carlos
19-12-2010, 02:46 PM
خیلی دوست دارم بیام ولی مثل همیشه مشکل نبود وسیله شخصیه......ای اقا......خدایا ماشین برسان:2:

Zohreh
19-12-2010, 02:51 PM
خیلی دوست دارم بیام ولی مثل همیشه مشکل نبود وسیله شخصیه......ای اقا......خدایا ماشین برسان:2:
بردار کارلوس من با بچه ها هماهنگ میکنم. فقط شماره تونو از طریق پیام خصوصی بفرست

Ahoura
21-12-2010, 03:32 PM
سلام زهره خانم، ممنون از زحمتي كه مي كشيد، من و همسرم و خانم برادرم هم به شما زحمت مي دهيم و مي آييم. ماشين هم داريم. با سپاس

Daei Abbas
21-12-2010, 04:57 PM
زهره خانم من میام. وسیله هم دارم.

molmol
22-12-2010, 12:17 AM
سلام
حيف شد من شديدا پايه بودم تازه يكي از دوستامم ميخواستم بيارم:2:
ولي پنجشنبه دقيقا 2-4 تمرين دارم و كارگردان هم شديدا گير داده كه نميزارم هيچ جا بري:17:
جاي من همه اون بچه ها رو حسابي بخندونيد:6:

Daei Abbas
22-12-2010, 12:59 PM
حیف شد مرتضی نمیاد...

kamiar
23-12-2010, 07:27 PM
زودتر از همه تون رسیدم م م م م (البته به لطف میثم جان)

اول: سپاس از زهره جان بابت زحمات هماهنگی بعد هم سپاس از همه دوستان بخاطر با هم بودن.

یکبار دیگر بر ما مسجل شد تا شکرگذار همه نعماتی باشیم که خدای رئوفمان بر ما ارزانی داشته. به کلمه دقت کنید: ارزانی داشته.

دایی عباس س س س س یارانه الویه ما چی شد؟:4:

Carlos
23-12-2010, 11:26 PM
یک معضرت خواهی بزرگ و حسابی به تمام دوستانی که باعث و بانی این برنامه بودند و در اون شرکت کردند به ویژه زهره و پروانه خانوم بدهکارم....
اون هم به خاطر اینکه در شرایط خاصی گیر کرده بودم که نمیتونستم جوابگوی پیامها و تلفنهاشون باشم...شرایط نظامی این مشکلات رو هم داره
واقعا عضر میخوام از این دو بزرگوار که بهشون اطلاع رسانی در مورد حظورم نکردم...شرایط سختی بود که از دیروز تا همین چند ساعت پیش به اون دچار شده بود....
روم سیاه...از همه عضر خواهی میکنم...

انوبانینی معضرت:53:

Aramin
24-12-2010, 12:03 AM
واقعا نمی دونم چی بگم......:77:
فقط می تونم بگم زهره جان و دوستانی امدید دست همتون درد نکنه....:41::41::41:
برنامه عالی بود...:53::57:
مخصوصا قسمت سوم و چهارم....:4::16::3:
جای دوستانی هم نبودند خیلی خالی بود.....

Zohreh
24-12-2010, 10:33 PM
ممنون از همه دوستانی که در برنامه شرکت کردند و دل ستاره های آسمانی را شاد کردند:41:
ویه عذر خواهی ازهمه دوستان بابت تاخیر در برنامه
این برنامه با حضور 25 نفر از دوستان اجرا و مبلغ 7000000 ريال جمع‌آورى شد،به همراه میوه و شيرينى و کمک های غیر نقدی دیگر
درود بر تمام كسانى كه بطور آشكار و پنهان در اين امر قدم برداشتند.:53:

Daei Abbas
25-12-2010, 11:42 AM
زودتر از همه تون رسیدم م م م م (البته به لطف میثم جان)

اول: سپاس از زهره جان بابت زحمات هماهنگی بعد هم سپاس از همه دوستان بخاطر با هم بودن.

یکبار دیگر بر ما مسجل شد تا شکرگذار همه نعماتی باشیم که خدای رئوفمان بر ما ارزانی داشته. به کلمه دقت کنید: ارزانی داشته.

دایی عباس س س س س یارانه الویه ما چی شد؟:4:
بچه ها سلام. منو مرخص کردن:4:
اول از همه باید از تمامی دوستان تشکر کنم که تو این برنامه آسمانی شرکت کرده بودن. بقول کامیار عزیز باید شکر گذار تمامی نعمتهای خدای منان باشیم. بهترین برنامه بود که شرکت کرده بودم. زهره جان ممنون.
دوما. کامیار جون برو برای دومین بار شکر گذار باش که جیبتو نزدم. یارانه الویه پیش کش.:4:
دوستون دارم:8:

Parvaneh
25-12-2010, 01:22 PM
زهره جان ممنون:1:
لحظات بیادماندنی این دیدار هم رقم خورد که برای من بهترینش شعرهایی که اون پسر معصوم با احساس خودش می خوند بود.شعرهایی که حتی ما یکبار هم نشنیده بودیم و مادر یکی از دوستان باهاش زمزمه می کرد:6:
از یک طرف خنده ها و شادی ها و فریادها و حرکات بچه های آسمان (حتی اونایی که بسته به تخت بودند هم شادیشونو با تکون دادن بدنشون نشون می دادند)
از طرف دیگه هم آنوبانینی ها که با تمام وجود سعی می کردند که شادیهاشونو با بچه ها تقسیم کنند،خیلی دیدنی بود. دست مریزاد
یه تجربه خوب هم که من بعد از چند بار شرکت در این برنامه، این جلسه خیلی بهتر و راحتتر تونستم با بچه ها ارتباط برقرار کنم و از این بابت خیلی خوشحالم.
در قرآن داریم:«آیا پاداش خوبی، جز خوبی است»
وچقدرجالب که ما بصورت آنلاین،اون احساس خوبی رو دادیم و گرفتیم.

Nahal
25-12-2010, 03:54 PM
دوستان سلام
اين ديدار براي من اولين تجربه بود و هرچند خيلي سخت ولي يك تجربه خوب .
اول از همه اينكه خدايا شكرت به خاطر اين همه نعمت از جمله سلامتي و ببخش ما رو به خاطر اين همه غفلت از حال هم نوع
ديدن درد كشيدن اين فرشته هاي آسموني واقعا زجر آور بود ولي اينكه بشه براي لحظاتي اون ها رو شاد كرد و در كنارشون بود حس خوبي بود
يك تشكر اساسي از زهره عزيز به خاطر اين برنامه و ممنون از بچه ها كه تمام سعي خودشون رو براي شاد كردن آسموني ها داشتند.  
به اميد اجراي زودتر و حضور بيشتر در برنامه بعدي :53::53:

Solmaz
25-12-2010, 10:24 PM
این بار هم یک حس خوب رو تجربه کردم.
ولی همچنان این سئوال تو ذهن من هست. چرا محمد باید اونجا باشه؟!!!داشتم به این فکر می کردم کاش میشد به یک جای مناسب انتقالش میدادیم به جایی که فقط معلولان جسمی نگهداری میشن، نه ذهنی!!!!
و اما لحظه آسمانی این سفر:
همراهی آنوبانینی ها در شعر خوانی یک آسمانی، که اصلا کسی فک نمیکرد اون بچه همچین شعرهایی رو بلد باشه.
زهره جون و دوستان خوبم ممنون :53::53::53::53:

Majid
25-12-2010, 10:40 PM
زهره جان خسته نباشی و ممنون بابت ترتیب دادن این برنامه:53::53:
از همه ی آسمانی ها هم تشکر میکنم که با حضورشون ساعتی هرچند کم دل فرشته ها رو شاد کردند.
سپاس:53::53::53::53:

soheil00
27-12-2010, 01:46 AM
منت خدای را عزوجل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت...هر نفسی که فرو میرود ممد حیات است و چون بر می آید مفرح ذات...پس در هر نفس دو نعمت موجود است و بر هر نعمتی شکری واجب...

از دست و زبان که برآید .............. کز عهده ی شکرش به در آید؟

ممنون زهره جان؛به دو دلیل.
اول؛اینکه با برپایی این برنامه،باعث شاد شدن دل اون بچه های پاک و معصوم شدید
و دوم.......
حضور تو این برنامه باعث شد که من متوجه نعماتی بشم که خداوند به من ارزانی داشته و من از اونا غافل بودم!!!! چه برسه به اینکه شکرگزارشون باشم :29:
واقعا از شما ممنونم که با برپایی این برنامه،باعث روشن تر شدن دید من به این مسئله شدید:1:
الان به جرعت میتونم بگم که این بهترین سفرِ(برنامه) من با آنوبانینی بود:8::8::8:

Solmaz
27-12-2010, 10:05 AM
دوستان آقا سهیل اون روز یک کار بسیار نیکی کردن که نمی خواستم بگم که ریا بشه ولی واقعا هم برام تعجب برانگیز بود و هم قابل تحسین. کاری که اگه من بودم انجام نمیدادم!
آقا سهیل ممنون . آنوبانینی به داشتن دوستی مثل شما افتخار میکنه.

RezaDemis
27-12-2010, 11:00 AM
زهره خانم
خسته نباشي
قطعاً در قالب لغات و واژه ها كار شما و بقيه دوستان قابل توصيف و قدر داني نيست
تنها به يه تشكر از خالق بسنده مي كنم كه نور عشق و ايمان در دل همه مان قرار داد و نيز توانايي انجام چنين كاري را لطف فرمود
به اميد ديدار در برنامه هاي بعدي

RezaDemis
27-12-2010, 11:04 AM
الان به جرعت میتونم بگم که این بهترین سفرِ(برنامه) من با آنوبانینی بود:8::8::8:
خودموني بگم
ايول

امیر
27-12-2010, 08:56 PM
با تسکر فراوان از زهره خانم که این برنامرو ترتیب داد:53:
بچه ها از همتون ممنون که اومدین :6:

Milad.Cc
01-01-2011, 07:14 PM
یک هفتهای دیر با آنوبانینی آشنا شدم ؛ وگرنه من هم در کنارتون بودن
منتظر برنامه های بعدی گروه در این زمینه هستم.