PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آمار و ارقام در برنامه ابر

Mehdi
26-09-2009, 05:27 PM
با تشکر از آقا محسن که زحمت جی پی اس را کشید، اطلاعات به دست آمده از دستگاه را جهت اطلاع دوستان اینجا قرار می دم.
قابل توجه دوستانی که فکر می کنن برنامه خیلی سنگین بود 8-}

زمان پیاده شدن از اتوبوس: 6:29 صبح
شروع به حرکت بعد از صبحانه: 7:59 صبح
زمان توقف برای نهار: 11:13 صبح
شروع حرکت بعد از نهار: 1:28 بعد از ظهر
توقف استراحت: 6:28 عصر
شروع حرکت بعد از استراحت: 6:57 عصر (اینجا هم قابل توجه دوستانی که می گفتن 1-2 ساعت در تاریکی حرکت کردن ;) )
رسیدن به روستا: 7:26 عصر

[attachment=0:2ah9tho1]abr-gps.jpg[/attachment:2ah9tho1]

ما در مجموع تا روستای شیرین آباد، 16.6 کیلومتر طی کردیم در زمان 8 ساعت که توقف های کوتاه (بعضا 15 دقیقه ای تا دوستان عقب برسن) هم در این زمان لحاظ شده. این عدد هم در مجموع بیش از 1 ساعت خواهد بود. یعنی زمان خالص حرکت حدود 7 ساعت :p

دوستانی که در مورد این اعداد و ارقام شک دارن بفرمایند تا لاگ جی پی اس را براشون بفرستم ;;)

Niloofar
27-09-2009, 12:39 AM
سلام
آقا مهدی من امروز یعنی شنبه اون قدر شاد بودم و انرژی داشتم که اصلا درد پام به چشم نمی اومد برنامه عالی بود...کلی ممنونم
و خوش حالم که بعد از یک سال دوباره باهاتون هم سفر شدم کلی منتظر برنامه بعدیم
:ymblushing:

Khashaayaar
27-09-2009, 12:51 AM
سلام مهدی جان
شاید جی پی اس یه چیزایی رو حساب کرده باشه
ولی قانون نسبیت انیشتن میگه با کوله پشتی سنگین و خستگی بیش از حد ما حدود 8 ساعت در تاریکی سرگردان بودیم
ولی دستتون درد نکنه
واقعا سفر خوبی بود

Mehdi
27-09-2009, 09:39 AM
ولی قانون نسبیت انیشتن میگه با کوله پشتی سنگین و خستگی بیش از حد ما حدود 8 ساعت در تاریکی سرگردان بودیم

و خداوند انسان را آفرید...
و انسان
توجیه را...
=))

RezaDemis
27-09-2009, 10:05 AM
آقا مهدی دست شما درد نکنه
این آمار رو گذاشتی تو سایت تا منو ضایع کنی
آخه من به همه گفتم روز اول 14 ساعت بدون توقف کوهنوردی کردم . سر راه با راهزنا درگیر شدم :^o
یه خرس و 4 تا گراز رو هم کشتم :-ss

Mehdi
27-09-2009, 10:25 AM
آخه من به همه گفتم روز اول 14 ساعت بدون توقف کوهنوردی کردم . سر راه با راهزنا درگیر شدم :^o
=))
یکی از دوستان آمارش در اومده که رفته به دوستاش گفته؛ کوله ش 85 کیلو وزنش بوده و از تپه با شیب 60 درجه همش در حال بالا و پایین رفتن بودن 8-}

Peymankhah
27-09-2009, 10:32 AM
سلام

قابل توجه دوستان

در این برنامه یه کوله شناسایی شده که دو تا پا داشته :-o !!

Narges
27-09-2009, 12:03 PM
سلام

قابل توجه دوستان

کی کیو کول کرده؟

Peymankhah
27-09-2009, 12:07 PM
سلام

قابل توجه دوستان

کی کیو کول کرده؟

فیلم و عکسها در حال بازبینی و شناسایی است :-\

در آینده نزدیک عکسش منتشر میشه تا شناسایی اش کنند :D

Narges
27-09-2009, 01:50 PM
سلام

قابل توجه دوستان

کی کیو کول کرده؟

فیلم و عکسها در حال بازبینی و شناسایی است :-\

در آینده نزدیک عکسش منتشر میشه تا شناسایی اش کنند :D
برام خیلی جالبه شناساییشون مخصوصا اونی که به دوش می کشیده ;) منتظر میمانیم :ymdaydream:

Narges
27-09-2009, 01:57 PM
سلام آقا دمیس
اینایی که میگین و من شاهدم ;)
خدایی خوب میومدینا

RezaDemis
27-09-2009, 03:19 PM
یه شیر زن تو آنوبنینی هست اونم نرگسه :ymapplause:
هر کی اعتراض داره به نرگس بگم دوباره برنامه شب دوم رو روش پیاده کنه تا دیگه ..... =))

Narges
27-09-2009, 05:52 PM
هر کی اعتراض داره به نرگس بگم دوباره برنامه شب دوم رو روش پیاده کنه تا دیگه ..... =))
شرمنده میکنید جناب
این قضیه شب دوم چیه همه میگن؟ما که چیزی یادمون نمیاد ;) :D

Peymankhah
27-09-2009, 06:02 PM
شرمنده میکنید جناب
این قضیه شب دوم چیه همه میگن؟ما که چیزی یادمون نمیاد ;) :D

من هم یادم نیست #-o

kave
27-09-2009, 06:10 PM
سلام مهدی جان. از بابته کل زحمات ممنون. برنامه عالی بود. از تک تک بچه ها تشکر می کنم. از خدا میخوام همیشه خوش و سلامت باشید. به امید دیدار. :x :ymparty: :-bd

Mehdi
27-09-2009, 06:17 PM
سلام مهدی جان. از بابته کل زحمات ممنون. برنامه عالی بود. از تک تک بچه ها تشکر می کنم. از خدا میخوام همیشه خوش و سلامت باشید. به امید دیدار. :x :ymparty: :-bd
ای جووووووووونم... :x
این از خالخال آمده...
ای غر نزده در سفر ابر...
ای قیلون نکشیده در سفر ابر...
ای...
بازم ببینیمت در سفرهای بعد :)

RezaDemis
27-09-2009, 08:54 PM
آقا حامد نداشتیم هااااااا
از خانمها یاد بگیر که هیچ موقع پشت هم رو خالی نمی کنن

در ضمن من با قورباغه هه صورتجلسه کردم و امضاء گرفتم که توسط یک موجود 2 پا وسط اتاق پرتاب شده . شهود هم امضاء کردن
(کیارش شاهده )
صورتجلسه رو اسکن میکنم میزارم تو سایت . =)) تا کسی دیگه حاشا نکنه
:))

Meghdad
28-09-2009, 01:23 AM

در ضمن من با قورباغه هه صورتجلسه کردم و امضاء گرفتم که توسط یک موجود 2 پا وسط اتاق پرتاب شده . شهود هم امضاء کردن
(کیارش شاهده )
تاييد ميشه ;)
مدارك لازم هم ضميمه صورتجلسه خواهد شد :D

araz
28-09-2009, 08:32 AM
مهدی جان یه لطفی هم بکن یه امار و ارقامی از مصدومین این برنامه بزار ببینیم وضعیت چطوره.
اگه یه دو تا دیگه از این برنامه ها اجرا کنی زبونم لال احتمالا گروه انوبانینی منقرض بشه :))
البته در ارائه امار من میتونم کمکت کنم مخصوصا در قسمت از حال رفته ها و غش کرده ها =))
تا یادم نرقته بگم که این جی پی اس رو هم ببر نشون بده مشکلی نداشته باشه
چون اگه تو اسالم اینو اورده بودی حتما نشون میداد که ما تو سه روزی که اونجا بودیم کلا سه چهار ساعتی پیاده روی کردیم 8-} :-o :-\

Mehdi
28-09-2009, 10:00 AM
مهدی جان یه لطفی هم بکن یه امار و ارقامی از مصدومین این برنامه بزار ببینیم وضعیت چطوره.
اگه یه دو تا دیگه از این برنامه ها اجرا کنی زبونم لال احتمالا گروه انوبانینی منقرض بشه :))
البته در ارائه امار من میتونم کمکت کنم مخصوصا در قسمت از حال رفته ها و غش کرده ها =))
تا یادم نرقته بگم که این جی پی اس رو هم ببر نشون بده مشکلی نداشته باشه
چون اگه تو اسالم اینو اورده بودی حتما نشون میداد که ما تو سه روزی که اونجا بودیم کلا سه چهار ساعتی پیاده روی کردیم 8-} :-o :-\
رفیق...
فکر کردی قبلا این بلاها سر ما نیومده؟
ما هم غش کردیم :-s
ما هم مصدوم شدیم :-s
ولی نگران نباش...
مرد میشن :D

Narges
28-09-2009, 10:59 AM

(کیارش شاهده )
تاييد ميشه ;)
هر چی میخواین ضمیمه کنید
اخرش تاییدش با رییسه.حامدم که با ماست :p
خیالی نیست

Peymankhah
28-09-2009, 11:07 AM

(کیارش شاهده )
تاييد ميشه ;)

دستم به ....بیب... چرا حالا عصبانی میشید. یه چیزایی یادم اومد.

رضا، مقداد، کیارش یه شام مهمون من. (جون من بی خیال فیلم و مدارک و بازبینی و این حرفا شید. یه چی بود گذشت :-$ x_x )

Meghdad
28-09-2009, 07:48 PM
رفیق...
فکر کردی قبلا این بلاها سر ما نیومده؟
ما هم غش کردیم :-s
ما هم مصدوم شدیم :-s
ولی نگران نباش...
مرد میشن :D
آقا اين شيرزنان و مردان رو دست كم نگيرين!
بالاخره همين ها بودن كه اين راه رو هر جورى بود اومدن...
چه بسيار آدم ها كه تو اون روز وقتشون رو به بطالت گذروندن يا تو روزمرگى خودشون غرق بودن...

دوستان هزار ماشالا به همت و انگيزه شما :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

Meghdad
28-09-2009, 08:00 PM

رضا، مقداد، کیارش یه شام مهمون من. (جون من بی خیال فیلم و مدارک و بازبینی و این حرفا شید. یه چی بود گذشت :-$ x_x )
گزارش حقايق مكشوفه از وقايع اخير برنامه جنگل ابر از طرف كميته منتخب

با توجه به بررسى هاى به عمل آمده و استفاده از كليه امكانات و ظرفيت هاى ممكن اعلام مى دارد:
در آخرين بازبينى مدارك هيچ موردى مبنى بر اتهامات وارده به متهم رديف دوم (حامد خان) مشاهده نشد، لذا كليه صحبت ها و شايعات مطروحه كذب بوده و حق ايشان براى اعاده حيثيت محفوظ مى باشد.
اين گزارش فقط در صورت شام خوردن اعضاى كميته منتخب معتبر مى باشد و در غير اين صورت از درجه اعتبار ساقط بوده و كليه موارد فوق الذكر قابل پيگيرى است.

با تشكر
كميته تحقيق و تفحص حوادث جنگل ابر!

Narges
29-09-2009, 10:14 AM
ن

گزارش حقايق مكشوفه از وقايع اخير برنامه جنگل ابر از طرف كميته منتخب

با توجه به بررسى هاى به عمل آمده و استفاده از كليه امكانات و ظرفيت هاى ممكن اعلام مى دارد:
در آخرين بازبينى مدارك هيچ موردى مبنى بر اتهامات وارده به متهم رديف دوم (حامد خان) مشاهده نشد، لذا كليه صحبت ها و شايعات مطروحه كذب بوده و حق ايشان براى اعاده حيثيت محفوظ مى باشد.
اين گزارش فقط در صورت شام خوردن اعضاى كميته منتخب معتبر مى باشد و در غير اين صورت از درجه اعتبار ساقط بوده و كليه موارد فوق الذكر قابل پيگيرى است.

با تشكر
كميته تحقيق و تفحص حوادث جنگل ابر!
به نظرم به جای اینکه دنبال مدرک بگردین یه سری به مدارکی که دارین برنین و با دقت مرور کنید بلکه یه ذره از مجریان اون رخداد تاریخی حساب ببرید و بترسید B-) :ymdevil:
متوجه منظورم که میشید؟ ;)

Meghdad
29-09-2009, 11:00 AM
به نظرم به جای اینکه دنبال مدرک بگردین یه سری به مدارکی که دارین برنین و با دقت مرور کنید بلکه یه ذره از مجریان اون رخداد تاریخی حساب ببرید و بترسید B-) :ymdevil:
نرگس خانم به متن گزارش دقت كن چون مربوط به متهم رديف دوم بود. حالا اگه شما دوست دارى متهم رديف اول بودنت رو اعلاميه عمومى كنى خود دانى. :D
ما مثلا ميخواستيم هويت ها تا مشخص شدن موضوع پنهان بمونه كه نشد ديگه ;)

Meghdad
29-09-2009, 11:05 AM
دوستان! :)
به نظرم اگه يه كمى به عنوان اين بحث توجه داشته باشيم بهتره ها! لطفا اگه هر آمار و ارقامى از اين سفر داريد اينجا بذارين تا حداقل بعنوان يه نمونه يا تجربه عملى براى سفر هاى بعد بكار بياد و اگرنه اينجا كم كم صرفا به يه پاتوق گپ زدن تبديل ميشه ها! ;) (يكى نيست اينارو به خود من بگه!)

pesare1404
29-09-2009, 11:10 AM
برای اینکه بحث مرتبط بشه :D

اقا مقداد نگفتی امار این عکس ها و فیلم ها چقدر شده چند تا دی وی دی شده؟

Narges
29-09-2009, 12:13 PM
نرگس خانم به متن گزارش دقت كن چون مربوط به متهم رديف دوم بود. حالا اگه شما دوست دارى متهم رديف اول بودنت رو اعلاميه عمومى كنى خود دانى. :D
ما مثلا ميخواستيم هويت ها تا مشخص شدن موضوع پنهان بمونه كه نشد ديگه ;)
آره قصدم همین بود
آقا من بودم
من قورباقه رو گرفتم من هم پرتش کردم شما هم که یکی از بهترین فیلماتو گرفتی
بستم این موضوع رو به آمار و ارقام بپردازیم

Meghdad
29-09-2009, 12:42 PM
اقا مقداد نگفتی امار این عکس ها و فیلم ها چقدر شده چند تا دی وی دی شده؟
جهت اطلاع به خدمت دوستان و آشنايان اعلام ميدارد:
در حال حاضر 5 نفر از دوستان عكس هاى خودشون رو ارايه كردن كه از همكارى و هماهنگى همشون تشكر مى كنم و اميدوارم باقى عكس ها هم به مرور زمان و هماهنگى دوستان جمع بشه.
از اونجايى كه فرمت فيلم هاى گرفته شده در دوربين ها متفاوت هست و قبل از اون نياز به تبديل و يه سرى كاراى ديگه داره و همچنين قرار بر اين شده كه يه كمى تدوين و از اينجور كارا هم انجام بشه، به نظر نمياد زودتر از يك ماه ديگه اين فيلم ها براى دوستان آماده بشه. مى دونم كه همه ذوق و شوق زيادى براى ديدن فيلم داريد اما براى آماده شدن يك يادگارى خوب و پرخاطره خواهش مى كنم صبر كنيد.
فيلم هاى دوربين شماره 1 حدود يك DVD هست كه به دلايلى در انتهاى سفر، 10 دقيقه پايانى فيلم در حالت LP فيلم گرفته شد كه كمى افت كيفيت رو با خودش داره. (افتش چندان محسوس نيست نگران نباشيد! ;) فقط جهت اطلاع گفتم)
فيلم هاى دوربين شماره 2 هم به محض تبديل به DVD و دسترسى اينجانب به اونها با ساير فيلم ها تدوين شده و در نهايت سعى ميشه تمامى محتواى عكس و فيلم در يك يا حداكثر دو DVD به دست دوستان برسه.

در حال حاضر مشغول يك سرى مذاكرات هستيم كه ميدونم نتيجه اش همه رو غافلگير مى كنه! *-:) ;)

Parvaneh
30-09-2009, 08:29 AM

و نيز قانون نسبيت مي گه كه روز دوم كلاً به اندازه يك متر هم جابجايي نداشتيم .... :D و كل روز درنگي بيش نبود ! ;)

Majid
30-09-2009, 10:43 AM

عجب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
8ساعت سرگردان؟ :-o
کجا رفته بودین حالا؟ :-?
خواب بودی عزیزیم 8-}

araz
01-10-2009, 08:17 AM

عجب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواب بودی عزیزیم 8-}

مجید جان خواب چیه بچه ها تو حالت خلصه (خلسه،املاشو بلد نیستم،دکتر مریم درستشو تو بگو) داشتن روز اول میومدن =)) :))

Majid
01-10-2009, 04:42 PM

عجب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواب بودی عزیزیم 8-}

مجید جان خواب چیه بچه ها تو حالت خلصه (خلسه،املاشو بلد نیستم،دکتر مریم درستشو تو بگو) داشتن روز اول میومدن =)) :))

جدی میگی؟؟؟؟؟؟ :-o
نه بابا :-?
کدوم بچه ها؟؟؟؟؟؟ ;)) ;))
پس بهتره ........ 8-} =)) =)) =))

araz
03-10-2009, 08:46 AM
[مجید جان خواب چیه بچه ها تو حالت خلصه (خلسه،املاشو بلد نیستم،دکتر مریم درستشو تو بگو) داشتن روز اول میومدن =)) :))[/quote]

جدی میگی؟؟؟؟؟؟ :-o
نه بابا :-?
کدوم بچه ها؟؟؟؟؟؟ ;)) ;))
پس بهتره ........ 8-} =)) =)) =))[/quote]

اره بابا ;)
حتی دیروز متوجه شدیم که یکی از دوستان تازه متوجه شده که چرا شونش و استخوان ترقوش درد میکنه :))
اخه مثل اینکه یادش رفته بود که تو ابر کولی همراهش بوده :ymparty:

Parvaneh
03-10-2009, 02:37 PM
حتی دیروز متوجه شدیم که یکی از دوستان تازه متوجه شده که چرا شونش و استخوان ترقوش درد میکنه :))
اخه مثل اینکه یادش رفته بود که تو ابر کولی همراهش بوده :
هشدار :ymalien:
دوستان در جریان باشند...
کلاً اثرات این برنامه به صورت تدریجی و در فواصل زمانی متفاوتی بروز می کنه ... :D