PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه ی آموزش دوره ی مقدماتی کوه پیمایی

Soleyman
13-11-2010, 09:13 PM
امیدوارم این اطلاعیه برای دوستان علاقه مند به شرکت در این دوره مفید باشه
از اونجایی که خودم چند ماهی پیگیر این دوره بودم خواستم به همه بگم که اگه کسی علاقه داشت بتونه بیاد:3:
این دوره تحت نظر فدراسیون کوه نوردی میباشد و پیش نیاز دوره هایی مانند:سنگ نوردی, برف و یخ, غارنوردی, صعود به ارتفاع,کار با قطب نما,دوره های پبشرفته ی مربیگری و لازمه ی عضویت در گروه های حرفه ای کوه نوردی میباشد
البته به نظر من برای همه لازمه:1:
مدرک این دوره حد اکثر 6 ماه پس از اتمام دوره آماده خواهد بود
سر فصل های اصلی این دوره:
اصول گام برداری-آشنایی با تجهیزات کوه پیمایی-جهت یابی بدون ابزار-استفاده ی درست از تجهیزات(مثل باتوم)-گره های کوهنوردی-کار با طناب به صورت مقدماتی-آشنایی با خطرات کوهستان و مواجه شدن با آنها-چیدن کوله-حفظ محیط زیست- آیتمهایی مثل اصول گرم کردن اولیه و نرمش- سنگ نوردی مقدماتی به صورت مختصر (صعود سنگهای حداکثر تا ارتفاع 3متر) -
تعاریف پایه کوهستان آشنایی با سازمان دهی و مدیریت گروه های کوهنوردی - اصول سرپرستی - تغذیه درست در کوهستان
این دوره روز چهارشنبه 89/9/3 شروع و جمعه 89/9/5 پایان میابد.(پنجشنبه تعطیل رسمی - عید سعید غدیر خم)نا گفته نماند که همه ی دوره ها دو هفته طول میکشد که این دوره یک هفته بیشتر وقت شما را نخوا هد گرفت
هزینه ی دوره ی آموزشی 50 هزار تومان
ساعات حضور در هر سه روز 6/15 صبح تا 4/30 بعد از ظهر میباشد
مکان:دربند میدان مجسمه (پای مجسمه)
1عدد جزوه ی آموزشی و 2 عدد سی دی آموزشی رایگان خواهند داد
وسایل لازم برای شرکت در این دوره:
کفش مناسب-کوله یک روزه-پوشاک پاییزی-تغذیه برای یک روز-باتوم حداقل 1 عدد
(افراد علاقه مند به این دوره نیازی به آمادگی ندارند)
مدارک لازم برای ثبت نام:
1 قطعه عکس 3*4 - 1عدد کپی کارت ملی-بیمه ورزشی
(افرادی که بیمه ورزشی ندارند با واریز کردن مبلغ 5 هزار تومان به شماره حساب آقای عباس بیاتی (استاد),شما را بیمه خواهند کرد.)
شماره حساب: بانک ملی سیبا 0104710838004)
با بردن مدارک به محل اجرا و پر کردن فرم مربوطه میتوانید این دوره را شروع کنید
دوستان علاقمند به شرکت در این دوره لطفا تا دوشنبه هفته آینده 1389/9/1 ثبت نام خود رابا تماس با آقای عباس بیاتی هماهنگ و قطعی کرده باشید.
برای شرکت در دوره ی بعدی (برف و یخ) باید حد اقل 3 ماه از اتمام دوره ی کوه پیمایی مقدماتی گذشته باشد
برای گرفتن اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت ثبت نام با شماره ی 09121468618 آقای عباس بیاتی تماس بگیرید(8 صبح الی 8 شب)
:39:من چیکارم؟:106:

Parvaneh
14-11-2010, 09:26 AM
ممنون آقا سلیمان :1:
اگر سعی کنی که این بخش رو به روز نگه داری ( اطلاع رسانی دوره های بعدی) عالیه.

Soleyman
14-11-2010, 10:54 AM
چشم شما امر بفرمایید
از این به بعد یک هفته قبل از شروع همه ی دوره ها اطلاع میدم

Aramin
14-11-2010, 12:49 PM
سلیمان جان ممنون از اطلاع رسانیت........:41::41:
دنبال ی دوره یک هفتگی می گشتم.....
امیدوارم بتونم شرکت کنم.....:105:

Soleyman
15-11-2010, 02:01 PM
البته با برنامه ای که مجید گذاشت خودمم دو دل شدم
ولی این دوره هم لازممه
دیدین رسول وقتی وضعیت کوله هامونو دید چقدر خندیدیم

Aramin
15-11-2010, 02:46 PM
حسن خوبی که این برنامه داره اینکه در طول یک هفته شما اموزش رو می بینید و احتیاجی به دو هفته پشت سر هم نیست بیایید....

Soleyman
22-11-2010, 11:27 AM
ممنون آقا سلیمان :1:
اگر سعی کنی که این بخش رو به روز نگه داری ( اطلاع رسانی دوره های بعدی) عالیه.
:26:این دوره برای هفته آینده (9/10)الی(9/12) هم تمدید شد که بازم تو یک هفته تمام خواهد شد

AZY
22-11-2010, 12:31 PM
سلیمان عزیز هر هفته در پناهگاه شیرپلا جمعه ها ساعت 7:30 یا 8 این کلاس های اموزش کوهنوردی زیر نظر اساتید کوهنوردی به صورت رایگان ارائه می شه. تلفن پناهگاه شیرپلا 44238803

Soleyman
22-11-2010, 01:23 PM
سلیمان عزیز هر هفته در پناهگاه شیرپلا جمعه ها ساعت 7:30 یا 8 این کلاس های اموزش کوهنوردی زیر نظر اساتید کوهنوردی به صورت رایگان ارائه می شه. تلفن پناهگاه شیرپلا 44238803
ممنون آزاده خانوم از اینکه راهنماییم کردین:77:
چقدر خوب میشه اگه همه ی دوستان اطلاعاتی که دو مورد آموزش ها دارن رو اینجا مطرح کنن تا وقتی کسی میخواد دوره ای رو شرکت کنه با دید بازتر و قیمت معقول تری بره
الان زنگ زدمو مختصر اطلاعاتی گرفتم
دو سه ماهی بوده که فدراسیون پنج شنبه و جمعه یه مربی به شیر پلا میفرستاده که روزی 8 ساعت آموزش مقدماتی کوهپیمایی میداده
اما مدرکی بابت این آموزش های رایگان داده نمیشه
به علت اینکه درخواست کوهنوردان به برگزاری آموزش این دوره با مدرک فدراسیون زیاد بوده فدراسیون دوره هایی جدیدی در پناهگاه برگزار خواهد کرد
دوره های با مدرک فدراسیونی از این جمعه(9/5) شروع میشود واحتمالا سه جمعه ی متوالی ادامه خواهد داشت( هنوز تصمیم قطعی در مورد روزهای برگزاری این دوره گرفته نشده)
هزینه ی این دوره ها 35 هزار تومان خواهد بود و مدارک لازم جهت ثبت نام در کامنت اول توضیح داده شده
به علت بودن یک کلاس در پناهگاه و وجود یک مربی وضعیت آموزش رایگان فعلا مشخص نیست و احتمالا فدراسیون یک مربی دیگه برای این آموزش بفرسته
اگه تعداد دوستان خودمون برای شرکت در این دوره به 12 نفر برسه میتونیم در خواست یه مربی بکنیم و روزهاشم خودمون مشخص کنیم که هزینه 35 تومن خواهد بود و 3 روز طول خواهد کشید
از دوستان علاقمند خواهش میکنم در صورت تمایل به شرکت منو هم با پیام خصوصی مطلع کنید تا اگه تعداد به 12 نفر رسید با هم هماهنگشیم و روزهاشو خودمون انتخاب کنیم و در جمعی دوستانه تر آموزش ببینیم

AZY
22-11-2010, 01:34 PM
سلیمان جان معمولا در طی هفته دو تا کارگر فقط حضور دارند که خیلی اطلاعات ندارند. سعی کن اواخر هفته و در طی شب تماس بگیری. اقا خلیل هم که در پناهگاه کار می کنه شاید بتونه کمی اطلاعات در اختیارت بذاره. این بار که رفتم پناهگاه اطلاعات کاملش رو برات می گیرم.

Soleyman
23-11-2010, 09:40 PM
این اطلاعاتو من از رئیس فدراسیون و سرپرست شیر پلا گرفتم

AZY
28-11-2010, 03:32 PM
سلیمان احتمالا منم بیام. فقط لطفا به من بگو برای چه زمانی برنامه ریزی کردی. اگه بتونیم این هفته بریم شیر پلا و برنامه کلاسی پنج شنبه شب و جمعه باشه عالی می شه.

JackLondon
10-12-2010, 12:05 AM
برای ششمین سال پیاپی، در روز بیستم آذر (مطابق ١١ دسامبر) همایش بزرگ کوه نوردان به مناسبت روز جهانی کوهستان، در باشگاه فرهنگی ورزشی آرارات برگزار می شود.
You can see links before reply

Soleyman
10-12-2010, 01:49 AM
من که از دیدن عکس ها با اون منظره های پشتشون ذوق مرگ شدم
ممنون الیاس جان
میگم بیاین هماهنگ کنیم با هم بریم
راستی در مورد چه چیزایی بحث خواهد شد؟
کلا چی به چیه ؟

sorosh
10-12-2010, 01:57 AM
دستتون درد نکنه الیاس جون
واقعا این پوستر با ادم حرف میزنه